Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ukulele Kursu

Otantik Ezgilere Hayatınızda Yer Ayırın!

Şirin Notalarla Yaşama Renk Katın... Sanat Akademi Ukulele Kursu

Yaşamın sıkıcılığını şirin mi şirin bir enstrümanla aşmaya ne dersiniz? Eğer siz de gündelik hayatın rutin akışının dışına çıkmak, sevimli detaylar ve kıpır kıpır ezgilerle dünyanızı güzelleştirmek istiyorsanız ukulele kursu tam size göre!

Şirin ses rengiyle dünyanın neredeyse her köşesinde insanların favori enstrümanlarından biri haline gelen ve her evde kendine yer bulan ukuleleyi siz de Sanat Akademi’de keşfedin, hayatınızda renkli bir müzik kültürüne yer ayırın.

Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat okulunda ayrıcalıklı bir deneyim sizi bekliyor! Kendinize zaman ayırmayı daha fazla ertelemeyin...

Çalması son derece kolay ve öğrenmesi oldukça eğlenceli olan ukulele; neşeli ezgileriyle hayatınıza renk katarak stresten ve üzüntüden uzaklaşmanızı sağlıyor.

ukulele kursu

Tüm Ukulele Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 20 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Ukulele Kursu programı haftada 1 gün 1 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, ukulelenin tarihçesi, sağ ve sol el pozisyonları, sağ ve sol el koordinasyonu, enstrüman hakimiyeti, repertuvar çalışmaları, artikülasyon egzersizleri, örnek eser deşifresi ve analizi gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ukulele Kursu Sanat Akademi

Küçük bir enstrümanın hayatınızın bu denli değiştireceğine inanamıyor musunuz? Sanat Akademi’nin keyifli ortamında ukulele kursları ile yaşadığınız değişim sizi de şaşırtacak!.. Uzman ukulele eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış ukulele dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir ukulele eğitimi alın!

ukulele kursu eğitmenleri

Ünlü Ukulele Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden ukulele eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
ukulele kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Ukulele kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı ukulele kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı ukulele kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında ukulele kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların ukulele eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden ukulele eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

ukulele kursları

Hayatınız Çok Mu Renksiz?

Son zamanlarda hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldınız mı? Hayatınızın giderek daha da renksiz bir hal aldığını mı düşünüyorsunuz?

Gündelik tekrarlar ve hapsolduğunuz rutin kendinize yeterince vakit ayıramamanıza, yeteneklerinizi geliştirememenize ve kendinize ait olmayan bir hayatı yaşıyor gibi hissetmenize mi neden oluyor? Arkadaşlarınız bile mutsuzlaştığınızı hemen fark edebiliyor mu? Ukulele kursları ile yaşamınıza yeni bir renk katmaya ne dersiniz?

Sanat Akademi’de yeni bir dünyanın kapılarını açacak, ukulele kursu ile farklı bir müzik kültürünü ve kendinizi keşfedeceksiniz.

Hayata Şirin Bir Ara!

Sizi yoran sorumluluklar ve gündelik koşturmacalara ufak bir ara vererek huzur bulmaya, biraz da kendinizi dinlemenin tam zamanı!

Mutsuz bir yaşam döngüsüne hapsolmak yerine kendinize eğlenceli ve huzur verici bir aktivite yaratın. Ukulele eğitimleri ile dünyanın farklı müzik kültürlerine kulak verin, müzikle birlikte hem dünyayı hem de kendinizi yeni baştan tanıyın. Sanat Akademi’de size özel hazırlanan ukulele kursları ile hayatınızı değiştirin!

Hayatınızı değiştirmek ve mutluluğu yeni baştan keşfetmek ukulele kursları ile tamamen sizin ellerinizde!

ukulele eğitimi
ukulele eğitimleri

Kendi Şarkılarınızı Yapmaya Başlayın!

Müzik tutkunuzu biraz daha ileri taşımaya ne dersiniz? Ukulele dersleri ile kendi şarkılarınızı yapmanın sırlarını öğreneceksiniz.

Sosyal ve neşeli bir atmosferde ukulele kursu ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın, uygulamalı ukulele dersleri ve sahne çalışmaları ile deneyim kazanın, eğitmenlerinizin aktardığı ipuçlarıyla özgüveninizi arttırın, kendi bestelerinize imza atın, alkışları toplayın! Yetenekleriniz doğru bir planlanmış bir ukulele eğitimi ile keşfedilmeyi bekliyor...

Kendinizi ve müzik tutkunuzu hafife almayın, ukulele kursları ile müziğin sizi nereye götüreceğini görün!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sevdiğiniz şarkıların yanına otantik Hawaii ezgilerini eklemek, farklı müzik kültürlerini tanıyarak dünyaya bakış açınızı değiştirmek ister misiniz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ukulele kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir ukulele eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun ukulele kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre ukulele eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan ukulele dersleri veriyoruz.

ukulele kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi ukulele dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Ukulele kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ukulele eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Ukulele Kursları ile Müzik Dolu Bir Serüven Sizi Bekliyor!

Birlikte şarkılar yapacak, farklı müzik kültürlerinden parçalar inceleyecek, sevdiğimiz şarkıları sahnede çalacak, müziğin heyecanını doyasıya yaşayacağız. Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun ukulele eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle ukulele kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de profesyonel eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi ukulele kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik ukulele eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin ve enstrümanınızın büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ukulele kursları

Sevdiğiniz Şarkıları Çalın!

En sevdiğiniz, sizin için özel şarkıları yalnızca dinlemekle yetinmeyin, ukulele kursları ile onlara eşlik edin, şarkıları parmak uçlarınızda ve kalbinizde hissedin!

Kayıt Ol »

Sevdiğiniz Şarkıları Çalın!

Temel müzik bilginizi ve enstrüman hakimiyetinizi ukulele kursu ile geliştirin, ister amatör ister profesyonel düzeyde kendi bestelerinize imza atın!

meb ruhsatlı ukulele kursu

MEB Ruhsatlı Ukulele Kursu

Sanat Akademi ukulele eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir ukulele kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun ukulele dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız ukulele eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı ukulele dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Ukulele kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Ukulele Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız ukulele kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ukulele dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, ukulele kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Ukulele çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir ukulele kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla ukulele derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı ukulele eğitimi
ukulele eğitimleri

Uluslararası Standartta Ukulele Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan ukulele eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ukulele kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, ukulele eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, ukulele eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Ukulele kursları kapsamında öğrencilerimize uygulama ağırlıklı ve son derece eğlenceli ders içerikleri sunarken dünyanın ve Avrupa’nın en ünlü müzik okullarında yararlanılan ukulele eğitimi metotlarından yararlanmayı da ihmal etmiyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Ukulele kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Ukulele eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri ve orkestralarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım.

ukulele dersi
ukulele dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Ukulele eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece ukulele kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için ukulele kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Ukulele Kursu Yorumları

Müziğin Çağrısına Kulak Verin!

Gündelik yaşama renk katmak istiyorsanız notaların büyüsüne kendinize bırakın!

Kendinizi Müzikle Keşfedin!

Türkiye’nin en iyi ukulele kursu ile enstrümanınızı ve kendinizi tanıyacağınız bir yolculuğa çıkın!

Şarkılarınız Sizi İfade Etsin!

Duygularınızı şarkılarınızı aktarın, ukulele kursları ile ruhunuzu notalara dökmeyi öğrenin!

ukulele kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize ukulele eğitimleri verdik.

Ukulele dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ukulele kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye ukulele dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir ukulele eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Ukulele kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta ukulele eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Ukulele kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

ukulele eğitimleri
sosyal etkinlikler ukulele kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi ukulele kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ukulele dersi sunuyoruz!

Ukulele kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi ukulele kursu olarak öğrencilerimizin ukulele başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, ukulele ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Uygulama ağırlıklı ve sürprizlerle dolu ukulele dersleri dışında, ukulele kursu programımız kapsamında sosyal ve kültürel aktivitelere yer veriyor, hayatınızdaki en doğru kararlardan birinin ukulele eğitimi almak olmasını sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Ukulele eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece ukulele eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak ukulele ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
ukulele dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Ukulele kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve ukulele kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle ukulele eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik ukulele eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve ukulele çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik ukulele eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

ukulele workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Ukulele eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Ukulele Kursu Detaylı Eğitim Programı

Müziğin büyüsüne kendinizi bırakmanızın zamanı geldi! Özgürleşin, eğlenin ve içinizi notalara dökün! Detaylı ukulele eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve ukulele eğitmenlerinden ukulele kursu alma şansını kaçırmayın! Ukulele kursları ile hayatınıza canlılık katın...

Ukulele kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Güzel zaman geçirmenizi sağlar,
 • Müzikle gündelik yaşamın alışılageldik rutinini aşarsınız,
 • Psikolojinizi olumlu yönde etkiler,
 • Terapi etkisi yaratır,
 • Haftanın yorgunluğunu siler atar,
 • Yeni bir çevre edinmenizi sağlar,
 • Müziğin temellerini tanırsınız,
 • Nota okuma bilgisi kazanırsınız,
 • Gam ve arpejleri öğrenirsiniz,
 • Kendi şarkılarınızı yapmaya başlayabilirsiniz,
 • Müzikal yeteneklerinizi test edebilirsiniz,
 • Farklı bir müzik kültürünü keşfedersiniz,
 • Sevdiğiniz şarkılara eşlik etmeyi öğrenirsiniz,
 • Sosyalleşir, anın tadını çıkarırsınız.

Önceliğimiz enstrümanımızla arkadaşlığımızı geliştirmek! Ukulele dersleri ile müzik bilgimizi gözden geçirerek ve enstrümanımızı tanıyarak yolculuğumuza başlıyoruz. 1. Ay Ukulele Kursu Programı:
 • Ukulelenin Tarihi
 • Ukulelenin Özellikleri
 • Ukulele ve Gitar Arasındaki Farklar
 • Parmak Egzersizleri
 • Nota Okuma Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Akor Tablosu
 • Tab Okuma Çalışmaları
 • Pozisyon Düzeltme
 • Sol El Pozisyonu
 • Sağ El Pozisyonu
 • Sağ ve Sol El Koordinasyonu Çalışmaları
İlk ayın sonunda ukulele eğitimi ile enstrüman hakimiyetinizi arttıracak, notaların dilinden anlamaya başlayacaksınız.

Biraz daha zorlu pratiklere ne dersiniz? Ukulele kursları ile 2. aydan itibaren sevdiğimiz şarkılara eşlik etmeyi deneyeceğiz. 2. – 3. Ay Ukulele Kursu Programı:
 • Majör Diziler ve Gamlar
 • Minör Diziler ve Gamlar
 • Akor Geçiş Egzersizleri
 • Ritim Kalıpları
 • 2/4'lük Ritimler
 • 3/4'lük Ritimler
 • 4/4'lük Ritimler
 • Farklı Ritimlerde Parmak Alıştırmaları
 • Nota - Ritim - Akort Egzersizleri
 • Artikülasyon ve Temiz Ses Çıkarma Egzersizleri
 • Akor Yürüyüşleri
 • Melodik Çalışmalar
3. ay ukulele kursları sonunda artık kendinize daha çok güven kazanacak, enstrümanınızı doğru kullanmayı öğreneceksiniz.

Son iki ayımızı öğrendiklerimizi pekiştirmeye ve repertuvar çalışmalarına ayıracağız. 4. – 5. Ay Ukulele Kursu Programı:
 • Pop Türünde Eser Uygulamaları
 • Rock Türünde Eser Uygulamaları
 • Modern Müzikten Eser Uygulamaları
 • R&B Türünde Eser Uygulamaları
 • Latin Müziklerinden Eser Uygulamaları
 • Dikte Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Minör - Majör Akor Dönüşümleri
 • Müzikal Çalışmalar
 • Stil Çalışmaları
 • Eser Analizi ve Deşifresi
5 aylık ukulele eğitimi sonunda sevdiğiniz şarkılara eşlik etmeye başlayacak, kendi bestelerinizi yapıyor hale geleceksiniz.

Ukulele Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Ukulele Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ukulele kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Ukulele Kursu Programı

Müzikle dünyayı keşfetmek, otantik ezgilerle hayatınıza renk katmak istiyorsanız ukulele kursu programımıza göz atın. Sanat Akademi’de hayatınızın en güzel yanını keşfedecek, kendinize yeni bir hobi edineceksiniz...

Ukulele kursu programı haftada 1 gün 1 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, ukulelenin tarihçesi, sağ ve sol el pozisyonları, sağ ve sol el koordinasyonu, enstrüman hakimiyeti, repertuvar çalışmaları, artikülasyon egzersizleri, örnek eser deşifresi ve analizi gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Ukulele eğitimi programı; müziğe ilgi duyan ve ayrıcalıklı bir hobiyle hayatına renk katmak isteyen, yorucu ve yoğun bir yaşam döngüsü içerisinde kendisine ve yeteneklerine zaman ayırmayı arzulayan müzik tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Ukulele kursu; enstrümanın neşeli tınısı ve eğlenceli öğrenme süreci nedeniyle profesyonel müzisyen olmayı hedeflemeyenler için de keyifli bir aktivite imkanı sunmaktadır.

ukulele eğitimi

Ukulele Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Ukulele kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı ukulele kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Ukulele Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak ukulele kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Ukulele kursu eğitmen kadromuz; ukulele başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak ukulele eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve ukulele çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir ukulele eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Ukulele kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Ukulele kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, ukulele kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi ukulele kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan ukulele kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Ukulele kursu Florya, ukulele kursu Bahçelievler, ukulele kursu Ataköy, ukulele kursu Yeşilköy, ukulele kursu Zeytinburnu, ukulele kursu Avcılar olarak hizmet veren ukulele kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Ukulele kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ukulele kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi ukulele kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Ukulele kursu ile müzikal duyumunuzu, nota okuma becerinizi ve temel müzik bilginizi geliştirebileceğiniz gibi müziğin dışında pek çok alanda da kazanımlar elde edebilirsiniz. Her şeyden önce enstrümanın hoş ve şirin tınısı nedeniyle ukulele kursları; öğrenciler üzerinde psikolojik anlamda olumlu bir etki yaratmakta, iş, okul ve sosyal yaşamlarında daha mutlu, motivasyonu yüksek, kendisine güvenen bireyler olmalarına yardım etmektedir. Buna ek olarak ukulele eğitimi ile sosyal ve keyifli bir sanat ortamının tadını çıkarabilir, daha önce deneyimlemediğiniz eşsiz bir dünyayı tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
ukulele kursu fiyatları

Ukulele Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Ukulele Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Müziğin ve sanatın eğlenceli yönlerini ukulele kursu ile keşfederek gündelik rutinlerine keyifli bir aktivite katan kursiyerlerimiz Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından istifade etmeyi sürdürüyor! Siz de ukulele kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Ukulele Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Ukulele kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, ukulele kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Ukulele eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında ukulele kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Ukulele kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Ukulele kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

203

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.015 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44