Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu

Hayalleriniz İçin Zaman Ayırın!

Yetenek Sınavlarında İstediğiniz Sonucu Alacağınızdan Emin Olun! Sanat Akademi Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu

Yetenek sınavları için belirtilen tarih yaklaştıkça stresinizin arttığını mı hissediyorsunuz? Kendinizden bir türlü emin olamıyor, bilgilerinizden sürekli şüpheye mi düşüyorsunuz? Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile yetenek sınavlarına iyi hazırlandığınızdan emin olun!

Hayallerinizin peşinden koşmak istiyor, geleceğinizi resim tutkunuzla şekillendirmeyi arzuluyorsanız çok çalışmalı, yetenek sınavlarında potansiyelinizi sergileyerek öne çıkmalısınız…

Sanat Akademi’nin alanının en iyi isimlerinden oluşan kadrosuyla güzel sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarına hazırlanmaya ne dersiniz?

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu; yalnızca hayallerinizin okulunda eğitim alabilmeniz için yetenek sınavlarına hazırlanmanızı değil, sonrası için de yeteneklerinizi geliştirerek profesyonel sanat kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlar.

güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu resim

Tüm Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 80 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programı haftada 1 gün 2 saatten 40 haftalık bir program olup resim sanatına giriş, resim sanatında türler, karakalem çalışmaları, portre çizimleri, sulu boya çalışmaları, renklerin oluşumu, yağlı boya çalışmaları, resimde perspektif, geometrik çizim egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Sanat Akademi

Yeteneklerini doğru eğitimlerle geliştirerek geleceğe en iyi şekilde hazırlanmak isteyen genç sanatseverlerin buluşma adresi Sanat Akademi! Siz de Sanat Akademi ailesinin bir parçası olun, uzman güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi alın!

güzel sanatlar hazırlık kursu resim eğitmenleri

Ünlü Resim Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
güzel sanatlar fakültelerine kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları

Sınav Zamanı Giderek Yaklaşıyor!

Hangi üniversiteyi tercih etmeyi düşünüyorsunuz? Gelecekte ne olmak istediğinize karar verdiniz mi? Son zamanlarda bu sorular aklınızdan çıkmıyor mu?

Yaşamınıza tekdüze bir rota çizmek istemiyor, özgür bir yaşama sanatla kavuşmak, potansiyelinizi keşfederek farklı bir kariyere sahip olmayı mı hedefliyorsunuz? Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile ilk adımlarınızı sağlam atın, hayallerinize ulaşmak için yola Sanat Akademi’de avantajlı başlayın!

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda resim tutkunuzu ve yeteneklerinizi açığa çıkarın, geleceğinizi yeteneklerinizle şekillendirin.

Yeteneklerinizi Fark Edin!

Deneyimli eğitmenler ve gerçek bir sanat merkezinin büyülü atmosferinde potansiyelinizin sınırlarını zorlayın!

Türkiye’nin en iyi sanat okulunda yeteneklerinizi geliştirirken aynı zamanda hayata karışacak, sosyalleşecek, sanat merkezli yeni arkadaşlıklar kuracak, özgüven kazanarak kendinize daha çok güvenecek, hayal gücünüzün sınırlarını görecek, geleceğinize siz karar vereceksiniz. Sanatla yaşamak ellerinizde!

Siz de yaşamınıza sanatla yön vermek istiyor, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile geleceğe hazırlanmayı hedefliyorsanız ailemize katılın!

güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi
güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri

Çok ve Planlı Çalışın!

Yetenek sınavlarını kazanmak istiyorsanız çok çalışmak yetmez! Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerle planlı bir şekilde hareket etmelisiniz...

Sanat Akademi’de güzel sanatlara hazırlık kursları ile sizleri yalnızca yetenek sınavlarına hazırlamakla yetinmiyor; anlatım tarzınızı ve tekniğinizi güçlendirerek duygulara hayat veren ve insanları harekete geçiren gerçek bir sanatçı olmanız için ihtiyacınız olan altyapıyı edinmenize olanak tanıyoruz. Yeter ki siz de isteyin...

Unutmayın! Başarılı bir sanatçı olmak için doğru eğitimleri almalı, altyapınızın sağlamlığından emin olmalısınız…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi - Eğitimin Tek Adresi!

Hayal gücünüzle ulaşabileceğiniz yerin hiçbir sınır tanımayacağını bizzat deneyimlemek istemez misiniz? Siz de yeteneklerinizin sizi zirveye taşımasını istiyorsanız sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri veriyoruz.

güzel sanatlara hazırlık resim kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursları ile Hayallerinizin Okulunda Eğitim Alma Şansınızı Arttırın!

Resme olan ilginizi ve yatkınlığınızı akademik bir eğitimle şekillendirerek geleceğin başarılı sanatçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız Sanat Akademi en doğru adres! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle güzel sanatlar hazırlık öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi güzel sanatlara hazırlık resim kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi programını belirleyelim, hayallerinize doğru birlikte adım atalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları

Kendi Hızınızda Öğrenin!

Öğrenme hızınız ve eksikleriniz göz önüne alınarak düzenlenen güzel sanatlara hazırlık kursları ile potansiyelinizi göstereceğinizden emin olun!

Kayıt Ol »

Vakit Kaybetmeden Hazırlanmaya Başlayın!

Yetenek sınavları için tüm konu başlıklarına göz atmak istiyorsanız güzel sanatlara hazırlık kursu ile erkenden hazırlanmaya başlayın, hiçbir eksiğiniz kalmasın!

meb ruhsatlı güzel sanatlara hazırlık resim kursu

MEB Ruhsatlı Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu

Sanat Akademi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sanat kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders ekipmanlarımız ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, ev ödevleri, uzman güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Görsel becerilerini ve el yatkınlıklarını geliştirecek atölye çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan güzel sanatlar fakültelerine hazırlık sergileri, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Her dakikasından keyif alacağınız bir güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla güzel sanatlar fakültelerine hazırlık derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi
güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri

Uluslararası Standartta Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Öğrencilerimizi yalnızca yetenek sınavlarına hazırlamakla yetinmiyor, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile Avrupa’nın en iyi resim ve sanat okullarını yakından takip ederek oluşturduğumuz güncel ve keyifli ders içeriklerini öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile yetenekli öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen sanatsever gençlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği veriyoruz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem resme olan yatkınlıklarını hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına, seviyelerine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen ressamları, tasarımcıları, sanatçıları, ajansları ve sanat organizasyonları ile çalışmak istiyorsanız, gelin, yeteneklerinizi birlikte yönlendirelim ve yetenek sınavlarının yanında sanat dünyasına da hazırlanmanızı sağlayalım…

güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri
güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri

Kariyer Danışmanlığı

Tutkusunu akademik bir eğitimle gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel bir sanatçı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri belirliyoruz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu olarak sanat dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak sanatınızı en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi sonrası resme ve güzel sanatlara gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta güzel sanatlar fakültelerine hazırlık olmak üzere resim, bale, dans, müzik, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu istanbul

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Yorumları

Yeteneklerinize Yatırım Yapın!

Geleceğin başarılı sanatçıları arasına adınızı yazdırmak için doğru eğitimlerle yeteneklerinizi şekillendirin!

Yetenek Sınavlarında Başarılı Olun!

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları ile yetenek sınavlarında başarılı olmanın sırlarını öğrenin!

Hayalleriniz İçin Adım Atın!

Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak ilk adımı Sanat Akademi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile atın!

güzel sanatlar hazırlık resim kursu mezunları

800+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri verdik.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi olmak üzere resimden fotoğrafçılığa, müzikten oyunculuğa, danstan baleye kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi ve konservatuvara hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

güzel sanatlara hazırlık resim eğitimleri
sosyal etkinlikler güzel sanatlara hazırlık resim kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersi sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu olarak öğrencilerimizin güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile sanatın farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında sanatçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu öğrencilerimizle yetenek sınavlarına hazırlanırken öte yandan güzel vakit geçirmeyi de ihmal etmiyor, hayatın ve sanatın farklı yönlerini tanımaya da önem veriyoruz.

Sanat Cafe

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
en iyi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi sanatçıları, ressamları, tasarımcıları ve görsel sanatların uzmanlarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu öğrencilerimizin potansiyellerini, becerilerini ve çalışmalarını ünlü sanatçılar, ressamlar, tasarımcılar ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü sanatçıları, ressamları, tasarımcıları ve görsel sanatların farklı alanlarında kendisini kanıtlamış duayen isimleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi sanatın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta sanatçıların sadece eserlerini incelemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri düzenliyoruz. güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları ile adından söz ettirmiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden sanatın ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık yapmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sanata adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. güzel sanatlar fakültelerine hazırlık yapmayı ustasından öğreniyoruz!

resim eğitimi workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Güzel sanatlar fakültelerinde yeriniz hazır! Yeter ki yetenek sınavları için hazırlanmaya zaman ayırın ve doğru bir eğitim planı ile yeteneklerinizi şekillendirmeye başlayın! Detaylı güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitmenlerinden güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu alma şansını kaçırmayın!

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programının öğrencilerimize kazandıracakları;
 • Yetenek sınavlarında başarı şansınızı arttırır,
 • Becerilerinizi geliştirir,
 • Akademik bir eğitim için hazırlanırsınız,
 • Yetenek sınavlarında sık sorulan konulara dair fikir edinirsiniz,
 • Eksiklerinizi giderirsiniz,
 • Bildiklerinizin doğruluğundan emin olursunuz,
 • Kendinize daha fazla güvenmeye başlarsınız,
 • İfade becerilerinizi güçlendirirsiniz,
 • Sanatınızı karşı tarafa daha iyi aktarırsınız,
 • Heyecanınızı yönetmeyi öğrenirsiniz,
 • Stresle daha kolay başa çıkarsınız,
 • Geleceğin başarılı sanatçılarından biri olmak için ilk adımı atarsınız,
 • Hedeflerinize bir adım daha yaklaşırsınız,
 • Çalışma disiplini kazanırsınız.

İşe güzel sanatların temelleriyle başlıyor, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri ile yetenek sınavları için sağlam adımlar atarak ileriyoruz! 1. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Resim Sanatına Giriş
 • Resim Nedir?
 • Resim Nasıl Yapılır?
 • Resim Teknikleri
 • Boyama Türleri
 • Boya Türleri
 • Resim Malzemeleri
 • Resimde Kompozisyon
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Biçimlerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Resimde Denge
 • Resimde Hareket
 • Serbest Konulu Çizim Egzersizleri
Güzel sanatlar fakültelerine hazırlanırken bir yandan da yeni arkadaşlar edinecek, daha ilk aydan unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Bu bölümde kalemlerimizi elimize alıyoruz. 2. ay güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri karakalem çalışmaları ile geçecek… 2. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Görsel Sanatlarda Biçimlerde
 • Karakalem Çizimleri
 • Karakalem Çizim Malzemeleri
 • Nokta ve Çizgi Eskizleri
 • Çizgiler ve Desenler
 • Çizgi Çeşitleri
 • Farklı Kalem Türleri ile Çizgi Egzersizleri
 • Farklı Tonlarda Çizgiler
 • Kurşun Kalem Egzersizleri
 • Füzen Tarama Ucu
 • Geometrik Şekillerin Çizimi
  • Düz Çizim Egzersizleri
  • Daire Çizim Egzersizleri
  • Elips Çizim Egzersizleri
 • Leke Çeşitleri
  • Pürüzsüz Leke
  • Dokusal Leke
  • Çizgisel Leke
  • Noktasal Leke
 • Ufuk Çizgisi
 • Üç Boyutlu Şekiller
 • Gölgelendirme
 • Nesne Çizimi
 • Işık Kaynağının Belirlenmesi
 • Perspektif
Temel kompozisyon kurallarını öğrenecek, güzel sanatlara hazırlık kursu ile her geçen gün özgüvenimizi arttıracağız.

3. ay itibariyle karakalem çalışmalarımıza portre çizimleri ile devam edeceğiz. 3. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Karakalem Portre Çalışmaları
 • Portrenin Tanımı
 • Portrenin Özellikleri
 • Portre Nasıl Çizilir?
 • Portre Çizerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Baş Çizimi
 • Göz Çizimi
 • Burun Çizimi
 • Farklı Açılardan Burun Çizimi
 • Dudak Çizimi
 • Farklı Açılardan Dudak Çizimi
 • Kadın Portre Çizimi
 • Erkek Portre Çizimi
 • 1/3 Yandan Portre Çizimi
 • Sınır Çizgilerinin Belirlenmesi
 • Dış Hat Çizimleri
 • Karakalem Portre Çizimlerinde Gölgelendirme
 • Yüz Gölgelendirme
Resim kursu yolculuğumuzun 4. ayında farklı temalarda çizimler yaparak işin pratiklerini kavramaya başlayacağız.

Bu ayki bölümümüzde sulu boya çalışmalarına geçiyor, renkleri kendimiz oluşturarak tanıyoruz. 4. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Sulu Boya Resim Malzemeleri
 • Sulu Boya Setleri
 • Sulu Boya Fırçaları
 • Fırça Kullanma Teknikleri
 • Sulu Boya Kullanımı
 • Sulu Boyada Saydamlık
 • Sulu Boyada Yoğunluk
 • Sulu Boya Kağıtlarını Tanıma
 • Yapıştırma Bantları
 • Sulu Boya Resim Teknikleri
 • Renklerin Oluşumu
 • Renk Grupları
  • Ana Renkler
  • Ara Renkler
  • Sıcak Renkler
  • Soğuk Renkler
  • Nötr Renkler
  • Tamamlayıcı ve Kontrast Renkler
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Sulu Boya Resimlerde Derinlik
 • Sulu Boya Resimlerde Tonalite
 • Perspektif
 • Gliserin Kullanımı ve Kurumayı Geciktirme
 • Uygulama Alanını Renklendirme
 • Açık ve Koyu Alanlarda Su Kullanımı
Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi ile sulu boya kullanımını öğreniyor, kendi renklerimizi yaratıyoruz!

Sulu boyanın ardından biraz da yağlı boya çalışmaları yapacak, hayal gücümüzü tuvalimize aktaracağız. 5. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Yağlı Boya Tekniği
 • Yağlı Boya Tekniğinde Kullanılan Malzemeler
 • Terebentin ve İncelticiler
 • Spatula ve Palet
 • Tuvale Astar Atma
 • Tuvalin Gerginliğini Sağlama
 • Zımparalama
 • Renklerin Kompozisyon Açısından Önemi
 • Fırça Kullanım Teknikleri
 • Geniş Alanlarda Fırça Seçimi
 • Dar Alanlarda Fırça Seçimi
 • Soyut Resim Nedir?
 • Soyut Resim Tasarlama
 • Obje Deformasyonu
 • Geometrik Şekillerin Deformasyonu
 • Desende Ritim Tasarımı
 • Desen Analizi
 • Tonalite, Ritim ve Armoni
 • Yağlı Boyada Yoğunluk
 • Yağlı Boyanın Kapatıcı Özelliği
 • Açık Alanlarda Işık
 • Koyu Alanlarda Gölge Kullanımı
 • Renk ve Derinlik Uyumu
 • Mat Vernik Kullanımı
 • Yarı Mat Vernik Kullanımı
 • Parlak Vernik Kullanımı
Güzel sanatlara hazırlık eğitimi ile yağlı boya kullanımını öğrenirken soyut resim ve sanat hakkında da fikir ediniyoruz.

Artık sanatımızın teknik bölümüne eğiliyoruz! Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi ile yolun yarısını geçerken perspektif çalışmalarına ağırlık vereceğiz… 6. - 7. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Perspektif Türleri
 • Objenin Eksenini Hesaplama
 • Objenin Ölçülerini Hesaplama
 • Ufuk Çizgisi
 • Bakış Noktası
 • Kaçış Noktası
 • Perspektif Türleri
 • Uzamsal Perspektif
 • Tek Kaçışlı Perspektif
 • İki Kaçışlı Perspektif
 • Üç Kaçışlı Perspektif
 • Natürmort Çizimler
 • Köşeli Nesnelerin Çizimi
 • Oval Nesnelerin Çizimi
 • Yuvarlak Nesnelerin Çizimi
 • Çoklu Nesnelerin Çizimi
Her adımımız bir öncekinden daha sağlam! Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi ile yetenek sınavlarının ötesine geçecek, kendimizi sonrası için de yetiştireceğiz.

Geometrik çizim egzersizleri yapmamız yetenek sınavları için önemli! Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri tüm hızıyla devam ediyor! 8. - 9. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Geometrik Şekiller Çizim Egzersizleri
 • Temel İzdüşüm Düzlemleri
 • Temel İzdüşüm Bölgeleri
 • Objelerin İzdüşümleri
 • Görünüş Çeşitleri
 • Kesit Görünüşler
 • Kesit Alma Kuralları
 • Ölçülendirme Elemanları
 • Ölçülendirme Sistemleri
 • Ölçülendirme Çeşitleri
 • Çizim Geometrilerinin Ölçülendirilmesi
Geometrik çizimler ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık dersleri ile sanatımıza hem teorik bilgimizi hem de pratik becerilerimizi geliştiriyoruz.

Kazanımlarımızı kalıcı hale getirmeliyiz! Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi programımızın son ayını tekrar için ayırıyoruz. 10. Ay Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Çizgi Çalışmaları
 • Ton Çalışmaları
 • Geometrik Form Çizimleri
 • Obje Etütleri
 • Doğa Etütleri
 • Natürmort Çizimleri
 • Klasik Büst Çizimleri
 • Klasik Tors Çizimleri
 • Portre
 • Ayrıntı ve Figür Etütleri
 • Artistik Anatomi Dersleri
 • Model Çalışmaları
 • Artistik Perspektif Dersleri
 • İç Mekan ve Dış Mekan Çizimleri
 • İmgesel Kompozisyonlar
 • Serbest Çalışmalar
10 aylık güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi yolculuğumuzu tamamlıyor, öğrencilerimizin yetenek sınavlarında başarılı olma şanslarını arttıracak kazanımlar edinmelerini sağlıyoruz.

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı – 800’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Programı

Güzel sanatları yalnızca bir hobi olarak hayatınızda tutmak yerine hayatınızın en önemli parçası haline getirin! Ülkemizin güzel sanatlar fakültelerinin heykel, resim, tasarım gibi bölümlerinde eğitim alın ve sanatınızla geleceği şekillendirin. Yetenek sınavlarına Sanat Akademi ile hazırlanın, başarıdan emin olun…

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programı haftada 1 gün 2 saatten 40 haftalık bir program olup resim sanatına giriş, resim sanatında türler, karakalem çalışmaları, portre çizimleri, sulu boya çalışmaları, renklerin oluşumu, yağlı boya çalışmaları, resimde perspektif, geometrik çizim egzersizleri gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu; üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinin resim, resim öğretmenliği, heykel, tasarım gibi bölümlerinde eğitim almak için yetenek sınavlarında başarılı olmak isteyen öğrenci adayları için özel olarak hazırlanmıştır.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu ile yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencilerin yetenek sınavlarında başarı şansı artmaktadır. Araştırmalar; güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi alan öğrencilerin diğerlerine oranla %70 daha başarılı olduğunu göstermektedir.

güzel sanatlara hazırlık resim kursu

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu eğitmen kadromuz; güzel sanatlar fakültelerine hazırlık başta olmak üzere görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık sanatçıları, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Hangi seviyede ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Florya, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Bahçelievler, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Ataköy, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Yeşilköy, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Zeytinburnu, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Avcılar olarak hizmet veren güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu programının öncelikle yetenek sınavlarındaki başarı oranını ciddi ölçüde arttırdığını vurgulamak gerekir. Yetenek sınavlarına güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursları ile hazırlanan öğrenciler hem bilgilerinin doğruluğundan emin olmakta hem eksiklerini gidermekte hem de kendilerine daha fazla güven kazanarak yeteneklerini tam anlamıyla sergileyebilmektedir. Buna ek olarak güzel sanatlara hazırlık eğitimi öğrenci adaylarının yetenek sınavı sonrasına hazırlanabilmesi için de gerekli desteği sağlar.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu fiyatları

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Geleceğin başarılı sanatçıları arasına adını yazdırmak ve yetenek sınavlarında başarılı olarak akademik bir sanat eğitimi almak için harekete geçen öğrencilerimiz Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanmaya devam ediyor! Siz de güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sergilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Güzel sanatlara hazırlık kursu ile yetenek sınavlarında başarılı olan ve profesyonelliğe adım atan yüzlerce öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

331

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.655 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44