Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Hayallerindeki Okula Bizimle Hazırlansınlar!

Genç Müzik Tutkunlarını Hayallerine Kavuşturuyoruz! Sanat Akademi Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Çocuklarınızın müzik yeteneklerini gerçek bir tutkuya, bir yolculuğa ve hayran bırakan bir kariyere dönüştürmesini istemez misiniz? Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile kendilerini geliştirmelerine destek olun!

Ortaokul öğrencilerini keyifli ve sosyal bir ortamda güzel sanatlar liselerinin müzik bölümlerine hazırlıyor, yetenek sınavlarında başarılı ve geleceğin iyi bir altyapıya sahip yıldızlarından biri olmalarına olanak tanıyoruz.

Siz de Sanat Akademi ailesine katılın, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile çocuklarınızı müzik bölümüne hazırlayın. Yeteneklerine kulak verin!

Her yıl güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu müzik

Tüm Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik derslerle temel müzik bilgisi, uygulamalı vokal ve enstrüman egzersizleri, majör ve minör gamlar, aralıklar, ses ve nefes kontrolü, sesletim ve duyum çalışmaları, Türk müziğine yönelik egzersizler gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Sanat Akademi

Müzikal potansiyellerini açığa çıkarmalarına fırsat verin, hayallerini gerçeğe dönüştürsünler, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile müzik bölümü yetenek sınavlarına hazırlansınlar! Siz de çocuklarınızın hayallerine kavuşmasını istiyorsanız güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu müzik bölümü için uzman eğitmenlerimiz, Avrupa standartlarında bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programımızla tanışın! Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sanat Akademi’de çocuklarınızın öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın…

güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitmenleri

Ünlü Müzik Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin usta müzisyenleri arasında yer alan, kariyerleriyle gençlere idol olan eğitmenlerden güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları

Yetenek Sınavlarına Hazırlıyoruz!

Çocuklarınızın yetenekleri doğrultusunda bir eğitim alarak geleceğin başarılı müzisyenleri arasına adını yazdırmasını istemez misiniz?

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile çocuklarınıza yeteneklerinin, tutkularının ve hayallerinin peşinden koşma fırsatı yaratın, yetenek sınavlarına Türkiye’nin en iyi sanat okulunda hazırlanan çocuklarınız hayallerindeki kariyer için dev bir adım atsın! Alanının en iyilerinden eğitim alarak yetenek sınavlarında performanslarıyla öne çıksın…

Geleceğe sanatla yürümek isteyen çocuklarımıza güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile hayallerine giden yola adım atma şansı veriyoruz!

Geleceğin Yıldızlarını Keşfediyoruz!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile yetenekleriyle fark yaratan çocukları erken yaşta keşfediyor, onları sanat dünyasına kazandırıyoruz.

Sanat Akademi olarak öğrencilerimizin her birinin gelecekte birer yıldız olma potansiyeli taşıdığının bilinciyle hareket ediyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızı bu potansiyeli açığa çıkarmak ve yetenek sınavlarında doğru şekilde sergilemek üzere planlıyor, çocuklarımıza müzik dolu bir gelecek sunuyoruz.

Yetenekleri ve iletişim becerileri ile öne çıkan sanat tutkunu gençler yetiştiriyor, geleceğe kazandırıyoruz…

güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi
güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri

Sahne Deneyimi Kazandırıyoruz!

Geleceğin yıldızlarına uygulamalı güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri ile deneyim kazandırıyor, izleyici karşısında olmanın heyecanını yönetmeyi öğretiyoruz!

Yetenek sınavlarında jüri karşısındaki heyecanlarını yenebilmeleri için öğrencilerimize ipuçları veriyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu kapsamında düzenlediğimiz sahne çalışmaları ve kurs sonu gösterileri ile izleyici karşısında performans sergilemelerini sağlıyor, sahne hakimiyeti ve heyecan yönetimi gibi konularda deneyim kazanmalarına olanak tanıyoruz.

Çocuklarımıza özgüven kazandırıyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile küçük bedenlerin sahnede devleşmesini sağlıyoruz…

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, yaşamlarını müzikle şekillendirmek ve yetenek sınavlarına tam donanımlı bir şekilde girmelerini sağlamak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programını belirleyelim, gelişimlerini birlikte destekleyelim!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri veriyoruz.

güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Geleceğin Sanatçılarını Yetiştiriyor, Yarına Hazırlıyoruz! Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile çocuklarınızın hem yetenek sınavlarına hem de müzikle dolu bir yarına hazırlanmalarını istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için, çocuklarınıza en uygun güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programını belirleyelim!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle güzel sanatlara hazırlık kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, iyi bir eğitim alsınlar!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları

Özgüvenlerini Arttırın!

Yetenek sınavlarında gerçek performanslarını sergileyebilmeleri için güzel sanatlara hazırlık kursu ile deneyim kazansınlar, heyecanlarını yönetmeyi öğrensinler!

Kayıt Ol »

Hayallerini Gerçeğe Dönüştürsünler!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile teorik ve pratik açıdan müzikal birikimlerini genişletsinler, eksiklerini gidersinler, hayallerinin okulunda müzik eğitimi alma fırsatı yakalasınlar!

meb ruhsatlı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu

MEB Onaylı Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Sanat Akademi güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sanat kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu sahne gösterileri, sahne ve stüdyo çalışmaları, konserler, müzik dinletileri ve uygulamalı güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu kapsamında uzman eğitmenlerimiz, pedagoglarımız ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, en doğru eğitim metodu için öğrenme hızlarını ve ilgi alanlarını analiz etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı güzel sanatlar liselerine hazırlık dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, ev ödevleri, uzman eğitmenlerimizin, misafir müzisyen ve sanatçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunarak gelişimlerine destek oluyoruz!

İşitsel algılarını ve müzikal yeteneklerini geliştirecek teorik anlatımlar, uygulamalı vokal ve enstrüman egzersizleri, yetenek sınavlarında sorulan sorulara yönelik alıştırmalar, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan yıl sonu gösterileri ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz!

Teoriği değil pratiği öğretiyor, uygulamalı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ve pedagojik bir yaklaşımla çocuklarımızın ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

uygulamalı güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi
güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri

Uluslararası Standartta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile geleceğin sanatçılarını yetiştirdiğimizin bilinciyle hareket ediyor, çocuklarımızı yalnızca yetenek sınavlara değil, sahnelere ve sanat dünyasına da hazırlamayı ihmal etmiyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, gelişimlerini yakından takip ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, orkestraları, koroları, stüdyoları ve yapım şirketleri ile çalışmasını istiyorsanız, gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve sanat dünyasına kazandırılmalarını sağlayalım…

güzel sanatlar liselerine hazırlık dersi
güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta müzik olmak üzere dans, bale, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Yorumları

Kendilerini Keşfetsinler!

Çocuklarınıza hayallerine giden yolda destek olmak istemez misiniz?

Yetenek Sınavlarında Fark Yaratsınlar!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile yetenek sınavlarında farklarını göstersinler!

Deneyim Kazansınlar!

Yalnızca yetenek sınavlarına değil, sonrasına da hazırlanarak sahne ve stüdyo deneyimi kazansınlar!

güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize güzel sanatlar liselerine eğitimleri verdik.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bir güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi dışında yeni aktivitelerle tanışacakları ve sanatın büyüsünü keşfedecekleri onlarca keyifli kurs çocuklarımızı bekliyor!

Başta güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu olmak üzere sahne sanatları ve görsel sanatların farklı alanlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için çocuklara özel dans ve bale kursları, müzik ve fotoğraf eğitimi, tiyatro ve oyunculuk dersleri veriyor, Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmalarını sağlıyoruz!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri
sosyal etkinlikler güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir güzel sanatlar liselerine hazırlık dersi sunuyoruz!

Türkiye’nin en iyi güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu olarak öğrencilerimizin müzik başta olmak üzere farklı sahne sanatlarının ve görsel sanatların farklı alanlarında ün kazanmış sanatçılarla tanışmalarını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve kültürel aktivitelerle müzik tutkunu çocuklarımızı profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; konser etkinlikleri, müzik dinletileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile çocuklarımız yalnızca hayallerinin okulunu kazanmak için yetenek sınavlarına hazırlanmakla kalmıyor, Sanat Akademi’nin ayrıcalıklı ortamında farklı sanat dallarını tanıma imkanı da yakalıyor!

Sanat Cafe

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuklarınızın nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak müzik ve sahne sanatları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
güzel sanatlar liselerine hazırlık dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden, vokal koçlarından, virtüözlerinden ve sahne sanatlarının diğer alanlarında öne çıkan isimlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu öğrencilerimizin performanslarını ünlü müzisyenler, vokal koçları ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, sahne ve stüdyo çalışmalarını, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri ve sahne sanatlarının farklı alanlarından duayenlerle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıların eserlerini incelemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri düzenliyoruz. Müzik dinletileri ile adından söz ettirmiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ünlü sanatçılar ve eğitmenlerden müziğin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları almalarını sağlayarak yaşamları boyunca yararlanacakları bilgiler edinmelerine imkan veriyoruz!

güzel sanatlar liselerine hazırlık workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayallerini gerçekleştirmelerine yalnızca bir adım kaldı! Çocuklarınızın güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile liselerin müzik bölümüne hazırlanmasını istiyorsanız detaylı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi almalarını sağlayın!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programının çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Yetenek sınavlarında başarılı olma şanslarını arttırır,
 • Müzikal becerilerini geliştirir,
 • Vokal kullanımlarını ve enstrüman bilgilerini arttırır,
 • Hayallerinin okulunda eğitim alma fırsatı sunar,
 • Özgüven kazanmalarını sağlar,
 • Heyecanlarını yönetmeyi öğretir,
 • Sanatsal perspektiflerini genişletir,
 • Sahne sanatlarına dair vizyonkatar,
 • İşitsel farkındalıklarını geliştirir,
 • Yetenek sınavlarında sık sorulan sorulara hazırlıklı olmalarını sağlar,
 • Psikolojik açıdan yetenek sınavı hazırlık sürecini destekler,
 • Müzik bilgilerini arttırır,
 • Müzikle kendilerini ifade etmelerine fırsat verir,
 • Tıpkı kendileri gibi müziğe ilgi duyan yaşıtlarıyla tanışmalarına olanak tanır,
 • Müziğin duayenlerinden ipuçları almalarını sağlar.

Hangi alanda ilerlemek istediklerine bağlı olarak güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızı ses veya enstrüman odaklı olmak üzere şekillendiriyoruz.

Güzel sanatlara hazırlık kursu programımızda; ses sınavı için hazırlanmak isteyen öğrencilerimizle Şarkı Söyleme Çalışmaları yapıyor, öğrencinin ses temizliğini ve oktav genişliğini gösterecek düzeyde seçilen bir Okul Şarkısı, Halk Şarkısı veya Lied Örneği seslendirerek esere yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Enstrüman sınavı içinse öğrencinin enstrümana fiziksel yatkınlığını ölçüyor, varsa okulun belirlediği etüt ve eserlere paralel olarak yolculuğumuza başlıyoruz.

Öğrencilerimizin tüm müzikal eksiklerini gideriyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile yalnızca yetenek sınavları değil, tüm yaşamları boyunca yararlanacakları becerileri kazanımları arasına eklemelerine imkan tanıyoruz.

İlk adımlarımızı sağlam atmak adına güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi yolculuğumuza müziğin temelleriyle başlıyoruz. 1. – 2. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Nefes Egzersizleri
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
 • Sesi Güçlendirme Çalışmaları
 • Doğru Tonlama
 • Vurgulama Çalışmaları
 • Diksiyon Alıştırmaları
 • Hitabet
 • Topluluk Önünde Konuşma
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile çocuklarımızın jüri karşısında gerçek performanslarını sergilediklerinden emin oluyoruz.

Temellerimizin sağlamlığından emin olmalıyız! Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programımızın bu bölümünde de temel müzik bilgisine odaklanıyor, eğlenceli uygulamalarla derslerimizi keyifli bir hale getiriyoruz. 3. – 4. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Müzikte Ses
 • Müzikte Nota
 • Ses ve Nota İlişkisi
 • Ses Yüksekliği
 • Ses Şiddeti
 • Ses Sürekliliği
 • Sesin Tınısı
  • İnce Sesler
  • Kalın Sesler
  • Orta Sesler
 • Notaların Porte Üzerinde Gösterimi
 • Notaların Harfle Gösterimi
 • Müzikte Anahtarlar ve İşlevleri
 • Farklı Anahtarlarda Notaların Konumu
İlk ay itibariyle güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi öğrencilerimiz; müzikal okur yazarlık kazanacaklar!

Yeni ve keyifli pratiklerle müziğin dilini öğrenmeye devam ediyoruz! Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile tutkunuzun tüm sırlarını öğreneceksiniz. 5. – 6. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Müzikte Vuruş
 • Müzikte Ölçü
 • Vuruş Sayılarına Göre Notalar
 • Nota Değerleri
 • Sus İşaretleri ve Değerleri
 • Nokta ve Uzatma Bağı
 • Porte Üzerinde Ölçü Gösterimi
 • Ölçülerin Vuruş Sayıları
Müziğin teorik bölümüne dair tüm eksiklerimizi giderdiğimizden emin oluyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi boyunca bilgilerimizi eğlenceli uygulamalarla pekiştiriyoruz.

Artık armoni kavramına giriş yapacak, nota okuma becerimizi bir üst düzeye taşıyarak kendi müziğimizi yapmak için ilk adımı atacağız. 7. – 8. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Müzikte Dizi
 • Müzikte Gam
 • Modlar
 • Arızalar
 • Değiştirici İşaretler
 • Aralıklar
 • Tamperaman Sistem
 • Diyatonik Sesler
 • Kromatik Sesler
 • Anarmonik Sesler
 • Paralel Gamlar
 • Tam Aralıklar
 • Minör – Majör Kavramı
 • Eksiltilmiş Aralıklar
 • Artırılmış Aralıklar
 • Diziler ve Dereceleri
 • Majör Dizilerin Oluşturulması
 • Minör Dizilerin Oluşturulması
Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile 2. ayımızı tamamlarken gamları tanımaya başlıyor, armoni kavramını öğreniyoruz.

Sırada ses eğitimi var! Yetenek sınavlarında karşımıza çıkabilecek vokal sorularında kendimizi göstermeliyiz. 9. – 10. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Sesin Volümünün Artırılması
 • Sesin Volümüyle Oynama
 • Konuşma ve Şarkı Söylemede Nefes Tekniklerinin Önemi
 • Konuşma ve Şarkı Söyleme Esnasında Olası Problemler
 • Beden Dili ve Ses Tonu İlişkisi
 • Artikülasyon
 • Fonetik
 • Seslerin Sınıflandırılması
 • Erkek Sesleri ve Kadın Sesleri
10. hafta güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri ile hem müzikal birikimimizi genişletecek hem de iletişimsel beceriler edineceğiz.

Vokal eğitimi için egzersizler yapmayı sürdürüyoruz! Tekerlemeler okuyor, melodi ve sesletim çalışmaları ile sesimize hakim oluyoruz. 11. – 12. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Dil Geliştirme Çalışmaları
 • Çene Geliştirme Çalışmaları
 • Dudak Çalıştırma Çalışmaları
 • Vokal Eğitiminde Dikkat Edilecek Hususlar
 • Şarkıcı ve Konuşmacılar Açısından Solunum
 • Larenksin Açılması
 • Kafa Sesi
 • Falset
 • Kafa Sesi ve Falset Arasındaki Farklar
 • Şan Teknikleri
 • Yumuşak Damak Çalışmaları
Eğlenceli vokal pratikleri ile güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızın bu bölümünde sesimizi doğru kullanmayı öğreniyoruz.

Vokalimizi ve duyumumuzu bir de piyano eşliğinde test edelim! Bakalım sesleri doğru duyabiliyor ve ayırt edebiliyor muyuz? 13. – 15. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Piyanoda Ölçüler
  • 2/4’lük Ölçüler
  • 3/4’lük Ölçüler
  • 4/4'lük Ölçüler
 • Farklı Değerlerde Notalar
 • Kulak Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
 • Gam Egzersizleri
 • Arpej Egzersizleri
 • Tek Ses Sesletim Alıştırmaları
 • Çift Ses Sesletim Alıştırmaları
 • Üçlü Akor Sesletim Çalışmaları
 • Ezgi Tekrarlama Egzersizleri
 • Ritim Çalışmaları
 • Majör Gamlarda Etütler
 • Minör Gamlarda Etütler
Her notayı doğru duyduğumuzdan emin oluyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri ile duyum ve sesletim çalışmaları yapıyoruz.

Yetenek sınavlarına hazırlanırken Türk Müziği’ne kulak vermemek olmaz! Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile bu kez odağımızı Türk Müziği’ne çeviriyoruz. 16. – 18. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Türk Müziğinde Makamlar
 • Türk Müziğinde Diziler
 • Ölçü ve Tartımlar
 • Makam Transpozisyonları
 • Enstrüman Eşliğinde Vokal Çalışmaları
 • Usuller
  • Ana Usuller
  • Aksak Usuller
  • Birleşik Zamanlı Usuller
 • Farklı Usullerde Eser İcrası
 • Türk Sazları Eşliğinde Eser İcrası
Müziğin farklı yönlerine eğiliyor, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile gelebilecek her soruya karşı kendimizi hazırlıyoruz.

Yetenek sınavlarına artık hazırız! Son iki hafta güzel sanatlar liselerine hazırlık dersleri ile kazanımlarımızı kalıcı hale getiriyor, öğrendiklerimizin üzerinden geçiyoruz. 19. – 20. Hafta Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı:
 • Piyano Eşliğinde Vokal Egzersizleri
 • Melodi Alıştırmaları
 • Ritim Alıştırmaları
 • Tek Ses Sesletim Alıştırmaları
 • Çift Ses Sesletim Alıştırmaları
 • Üçlü Akor Sesletim Çalışmaları
 • Türk Sazlarıyla Eser İcrası
 • Ses Kontrolüne Yönelik Egzersizler
 • Teorik Bilgilerin Tekrarı
20. hafta itibariyle güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi yolculuğumuzu tamamlıyor, geleceğin sahne yıldızlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı ile destek olmayı sürdürüyor, yanlarında olmaya devam ediyoruz!

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 600’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Programı

Müzik kariyerlerine Türkiye’nin en iyi sanat okulu Sanat Akademi’de başlayarak kendilerine ve yeteneklerine yapmalarını istemez misiniz? Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile hem yetenek sınavlarına hem de geleceğe hazırlanmalarına olanak tanıyoruz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik derslerle temel müzik bilgisi, uygulamalı vokal ve enstrüman egzersizleri, majör ve minör gamlar, aralıklar, ses ve nefes kontrolü, sesletim ve duyum çalışmaları, Türk müziğine yönelik egzersizler gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programımızı müzik yetenekleriyle geleceklerine yön vermek ve yetenek sınavlarında başarılı olarak güzel sanatlar liselerinin müzik bölümünde eğitim almak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırladık.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi öğrencileri yalnızca yetenek sınavlarına hazırlamakla kalmıyor, sonrası için de sahne ve stüdyo deneyimi kazanarak müzik kariyerlerine bir adım önde başlamalarını sağlıyor.

güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitmen kadromuz; müzik başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzik eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan uzmanlar, müzisyenler, enstrüman virtüözleri, piyanistler, gitaristler ve vokal koçları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde ilerlemek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, kurstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan güzel sanatlar liselerine hazırlık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Florya, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Bahçelievler, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Ataköy, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Yeşilköy, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Zeytinburnu, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Avcılar olarak hizmet veren güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sınıflarımızı, çocuklarımızın yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlayacak en verimli kurs programını planlamaktayız.

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu, ortaöğretim müzik bölümü için hazırlanan çocukların müziğe dair teorik ve pratik birikimlerini arttırarak gelişimlerini sürdürmelerini sağlar. Uzman eğitmenlerden alınan Teorik Müzik Bilgisi, Müzik Tarihi, Gam – Arpej, Türk Müziği, Duyum ve Sesletim Çalışmaları gibi konularla öğrencilerin yetenek sınavları sonrası için de hazır olmaları sağlanmakta, güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde görecekleri pek çok konuya aşinalık kazanmaktadırlar. Buna ek olarak güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimi ile çocuklar, erken yaşta müziğin duayenleri ile tanışmakta, usta isimlerden işin püf noktalarına dair fikir alma şansı da yakalamaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu fiyatları

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Hayallerinin peşinden giden çocuklar, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu dışında ilgi alanlarına yönelik farklı kurslar almaya devam ediyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sergilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Güzel sanatlar liselerine hazırlık eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Güzel sanatlar liselerine hazırlık kursu ile yaşamlarını müzikle şekillendiren yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

158

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 790 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44