Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

High Heels Kursu

Topukluların Tıkırtısı Dansımıza Eşlik Edecek!

Dans Pistinde En Zarif Adımları Biz Atacağız! Sanat Akademi High Heels Kursu

Duruşunuz ve yürüyüşünüz kendinize yeterince güvenmediğinizi ele mi veriyor? Hem kurumsal dünyada hem de sosyal yaşamınızda tavrınız ve zarafetinizle fark yaratmak, çevrenizdeklieri büyülemek mi istiyorsunuz? Tüm bunları high heels kursu ile yapabileceğinizi söylesek?..

Gerçek “siz”i high heels kursları ile açığa çıkarmanın tam zamanı! Etkili jest ve mimik kullanımını öğrenecek, postür bozukluklarınızı düzeltecek, özgüven kazanacak, bedeninizi bugüne kadar doğru kullanmadığınızı fark edeceksiniz!

Sanat Akademi high heels eğitimleri ile sizi başta dans pisti sonra da kurumsal dünya ve sosyal yaşamda ışıldamaya davet ediyoruz…

Topuklu ayakkabılar üzerinde yapılan dans figürleri ve adımlamalara dayanan high heels dansı; postür bozukluklarını gidermek için yapabileceğiniz en iyi aktivitelerden biridir.

high heels kursu

Tüm High Heels Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

High Heels Kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup high heels teknikleri, high heels adımları, high heels dönüşleri, beden farkındalığı, müzikle koordine hareket etme, doğru postür ve yürüyüş, beden dili ve dansta beden dili kullanımı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen High Heels Kursu Sanat Akademi

Kendilerini high heels kursu ile keşfetmek, dans ederek güzel vakit geçirmek ve özgüven kazanmak isteyen kadınların ilk tercihi Sanat Akademi! Siz de bu büyük dans ve sanat ailesine katılmaya ne dersiniz? Uzman high heels eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış high heels dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir high heels eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

high heels kursu eğitmenleri

Ünlü High Heels Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan high heels eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
high heels kursları

%100 Öğrenme Garantisi

High heels kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı high heels kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı high heels kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında high heels kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların high heels eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden high heels eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

high heels kursları

Postür Bozukluklarını Düzeltiyoruz!

Duruşunuz ve yürüyüşünüz yeterince etkileyici değil mi? Kendinize güvenmiyor gibi gözükmekten sıkıldınız mı?

Merak etmeyin! Hem özgüveninizi tazelemenin hem de postür bozukluklarını düzeltmenin bir yolu var: High Heels Kursu! Siz de profesyonel ve sosyal hayatta duruşunuz ve yürüyüşünüzle fark yaratmak istiyorsanız high heels dersleri alın, vücudunuz gerçek zarafetini ortaya çıksın, yalnızca varlığınız bile etkilesin!

Dans etmek için sınır yok, high heels eğitimi ile yaşamınızda gerçek bir farklılık yaratmaya hazır mısınız?

Topuklulara Alışmak Zor Mu Geliyor?

İş yaşamının, şık davetlerin ve özel anların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılara bir türlü alışamadınız mı?

Kendinizi topuklularla yürürken rahat hissetmiyor, düşmekten mi korkuyorsunuz? Peki topuklulara alışmak için eğlenceli bir yöntem izlemeye ne dersiniz? High heels dersleri ile müziğin ve dansın coşkusuna kapılacak, topuklu ayakkabı korkunuzu umursamayacak, düşmekten kormadan dans edeceksiniz!

İçinizdeki ateşi high heels kursu ile uyandırın, şık kombinlerinizi topuklularla tamamlamaktan korkmayın.

high heels eğitimi
high heels eğitimleri

Kendinizi Daha İyi Hissetmeyi Hak Ettiniz!

Bütün bu koşturmacalar sizi de artık bunalmış hissettiriyor, biraz da kendinize vakit ayırma ihtiyacı duyuyorsanız doğru adrestesiniz.

Sanat Akademi high heels kursları ile keyifli bir aktiviteye merhaba deyin, dansın ve sanatı büyülü dünyasında zarif ve seksi dans figürleri ile sorumluluklarınız, işiniz veya sevdikleriniz için değil, gerçekten kendiniz için bir şeyler yapın! Dans edin, keyif alın, eğlenin ve yaşadığınızı tam anlamıyla hissedin.

High heels kursları ile dans figürleriniz geliştikçe kendinize güveniniz artacak, 12 haftada yeni bir insana dönüşeceksiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hayat yalnızca sorumluluklardan ibaret değil, biraz da kendinize vakit ayırmalı, yaşamanın keyfini çıkarmalısınız! Siz de eğlenceli bir hobi ile boş zamanınızı güzelleştirmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun high heels kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir high heels eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun high heels kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre high heels eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan high heels dersleri veriyoruz.

high heels kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi high heels dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

High heels kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

High heels eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

High Heels Kursları ile Zarafetinizi İkiye Katlayın!

Bedeninizin çok daha zarif, çok daha esnek ve çok daha etkileyici gözükmesini istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse, merak etmeyin bunun için uzun yıllar çalışmanıza gerek yok, gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun high heels eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi high heels kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik high heels eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
high heels kursları

Adımlarınızla Etkileyin!

Zarafetiniz, duruşunuz ve yürüyüşünüzle fark yaratın, high heels kursu ve ile çok daha özgüvenli bir görünüm yakalayın, dansla ışıldayın!

Kayıt Ol »

Kendiniz İçin Bir Şeyler Yapın!

Yalnızca sorumluluklar, iş veya okula zaman ayırarak yaşanmayacağını unutmayın! Başkalarının hayatını yaşamak yerine high heels kursu ile kendiniz için bir şeyler yaptığınızı hissedin.

meb ruhsatlı high heels kursu

MEB Ruhsatlı High Heels Kursu

Sanat Akademi high heels eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir high heels kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun high heels dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız high heels eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı high heels dersleri ile pekiştirmekteyiz.

High heels kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı High Heels Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız high heels kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı high heels dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, high heels kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir high heels kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

uygulamalı high heels eğitimi
high heels eğitimleri

Uluslararası Standartta High Heels Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan high heels eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz high heels kursu programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, high heels eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, high heels eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

High heels kursu programımızı belirlerken Avrupa’nın en iyi dans okullarının müfredatlarını inceliyor, uygulamalarına göz atıyor, ayrıca öğrencilerimizden gelen istek ve değerlendirmeleri de dikkate alıyor, sizlere en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin oluyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

High heels kursu ile dansa yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen dans tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

High heels eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, dans ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

high heels dersi
high heels dersleri

Eğitim Sonrası Destek

High heels eğitimi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece high heels kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için high heels kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

High Heels Kursu Yorumları

Topuklularla Dans!

Şık kombinlerinizin tamamlayıcısı topuklu ayakkabılarınızla hiç dans etmeyi denediniz mi?

Kendinden Emin Bir Duruş!

Kendinize güvendiğinizi daha duruşunuzdan belli etmek istiyorsanız high heels kursu tam size göre!

Zarafetin Tanımını Yeniden Yapın!

High heels kursları ile öğreneceğiniz dans figürleri, yaşamın her alanında öne çıkmanızı sağlayacak!

high heels kursu mezunları

550+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize high heels eğitimleri verdik.

High heels dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel high heels kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye high heels dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir high heels eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

High heels kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta high heels eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

High heels kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

high heels eğiitmleri
sosyal etkinlikler high heels kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi high heels kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir high heels dersi sunuyoruz!

High heels kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi high heels kursu olarak öğrencilerimizin high heels başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Sizlere unutulmaz bir deneyim sunmak adına high heels kursu programımızı yalnızca dans dersleri ile sınırlı tutmuyor, farklı sanat dallarına göz atıyor, sosyal aktiviteler gerçekleştiriyor, ayrıcalıklı bir sanat merkezinin tadını çıkarıyoruz.

Sanat Cafe

High heels eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece high heels eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak high heels ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
high heels dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

High heels kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar ve high heels kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle high heels eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik high heels eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik high heels eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

high heels workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

High heels eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

High Heels Kursu Detaylı Eğitim Programı

Müzik ve topukluların tıkırtısı eşliğinde dans etmek, yürüyüşünüze ve postürünüze zarafet katmak, hayatınızın her alanında fark yaratacak bir dans kursu ile gerçek “siz”i açığa çıkarmak için en doğru adres Sanat Akademi! Detaylı high heels eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenlerinden high heels kursu alma şansını kaçırmayın!

High heels kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Özgüveninizi arttırır,
 • Duruş ve postür bozukluklarını giderir,
 • Zarafeti arttırır,
 • Beden dilini kullanmayı öğrenir,
 • Jest ve mimiklerinizin etkileyici olmasını sağlar,
 • İş hayatında öne çıkmanıza yardımcı olur,
 • Duruşunuz ve yürüyüşünüzle fark yaratırsınız,
 • Topuklu ayakkabılara alışmanızı kolaylaştırır,
 • İletişim becerilerinizi güçlendirir,
 • Daha kolay arkadaş edinir ve sosyalleşirsiniz,
 • Boş vakitlerinizi keyifli bir aktiviteyle doldurursunuz,
 • Kendiniz için bir şeyler yaptığınızı hissedersiniz,
 • Stresi azaltır,
 • Kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlar.

High heels figürlerine geçmeden önce bedenimizin sınırlarını keşfetmeli, anatomimizi daha iyi tanımalıyız. 1. Hafta High Heels Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
High heels dersleri ile ilk haftamızda ısınma hareketleri yaparak dansa hazırlanmanın yanı sıra bedenimizi ve uzuvlarımızı yakından tanıyoruz.

Müziksiz dans olur mu? Bu bölümüzde dans figürlerimizi müzik eşliğinde gerçekleştirmeye başlayacağız. 2. Hafta High Heels Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • High Heels Müzikleri
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Nefes Kontrolü
 • Warm Up (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Temel High Heels Adımları
 • Temel Dönüşler
 • Temel Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
2. hafta high heels eğitimi sonunda ritme çok daha kolay ayak uyduracak, müzikle senkronik hareket etmeye başlayacaksınız.

Dans figürlerimizi beden dilimizle süslüyor, duygularımızı çok daha güçlü bir biçimde ifade etmeyi öğreniyoruz. 3. Hafta High Heels Kursu Programı:
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin, Ayak ve Bacakların, Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Dansta Zamanlama
 • Grup ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Dans Türüne ve Vücuda Uygun Kıyafet Seçme
 • High Heels Tutuş Pozisyonları
 • High Heels Adımları
 • High Heels Dönüşleri
 • High Heels’de Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
3. hafta high heels kursları ile beden dilinizi çok daha etkin kullanmayı öğrenecek, iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz.

Artık high heels dansına özgü figürlere göz atmanın zamanı geldi! Bedenimiz her derste bizi daha çok şaşırtacak. 4. Hafta High Heels Kursu Programı:
 • High Heels Temel Adımları
 • Doğru Yürüme
 • Müzikle Uyumlu Hareket Etme
 • High Heels Figürleri
 • Give & Take
 • Slide Crawl
 • Sailor Side to Side
 • Basic Twerk
 • Elegant Twist
 • Bend+Snap
 • Wiggle Worm
 • Car Wash
 • Kneeling Reach
 • Split Kick
 • On Fire
 • Tilt Kick
 • Sassy T
 • Punch
 • Showgirl
 • Push Plie
 • Ladybug
 • Fold-Up
 • Mambo
 • Pin-Up
 • L-Slide
 • Side Hip Roll
 • Kickstep
 • Plus Side
High heels kursu ile geçen 4 hafta sonunda dansın inceliklerini tanıdıkça dans etmekten aldığınız keyif artmaya başlayacak!

Öğrendiğimiz figürlere yenilerini ekliyor, figürlerimizi birleştirerek koreografiler oluşturuyoruz. 5. – 8. Hafta High Heels Kursu Programı:
 • İleri Seviye High Heels Figürleri
 • Koreografi Çalışmaları
 • Give & Take
 • Slide Crawl
 • Sailor Side to Side
 • Basic Twerk
 • Elegant Twist
 • Bend+Snap
 • Wiggle Worm
 • Car Wash
 • Kneeling Reach
 • Split Kick
 • On Fire
 • Tilt Kick
 • Sassy T
 • Punch
 • Showgirl
 • Push Plie
 • Ladybug
 • Fold-Up
 • Mambo
 • Pin-Up
 • L-Slide
 • Side Hip Roll
 • Kickstep
 • Plus Side
High heels eğitimleri ile yalnızca dans etmeyi değil, topuklularınızın üzerinde rahatça hareket etmeyi öğreneceksiniz.

Tüm öğrendiklerimizi bir dans gösterisi ile taçlandırmazsak olmaz. 4 haftalık bu bölümümüzde koreografilerimizi geliştiriyor, son haftamızda ise sahneye çıkıyoruz. 9. – 12. Hafta High Heels Kursu Programı:

Yürüyüşümüzde, tekniklerimizde ve dans figürlerimizde kalan eksikleri tamamlıyor; koreografimizde bizi öne çıkaracak özgün ve estetik hareketlerimize odaklanıyoruz. Sahneye çıkacağımız kıyafetlerle provalar alıyor, High Heels’in ateşli ruhuna ait hissetmenizi sağlıyoruz!

12 haftalık high heels eğitimleri ile dansın ve sanatın büyülü dünyasında sizlere keyifli bir deneyim sunuyor, hayranlık uyandıran bir gösteri ile high heels kursu serüvenimizi tamamlıyoruz.

High Heels Kursu Programı – 550’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 550’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi High heels Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz high heels kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – High Heels Kursu

Kendine vakit ayırmak ve yere daha sağlam basmak isteyenlerin ilk tercihi high heels kursu! Siz de high heels kursları ile Sanat Akademi ailesinin bir parçası olmak ve hayatınızda anlamlı bir değişiklik yapmak istemez misiniz?

High heels kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup high heels teknikleri, high heels adımları, high heels dönüşleri, beden farkındalığı, müzikle koordine hareket etme, doğru postür ve yürüyüş, beden dili ve dansta beden dili kullanımı gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

High heels kursu programı; keyifli bir aktiviteyle özgüven kazanmak, postür ve yürüyüşüne zarafet katmak, kendisine zaman ayırmak ve güzel vakit geçirmek isteyen her yaştan birey için özel olarak hazırlanmıştır.

Eğer topuklu ayakkabılara bir türlü alışamamaktan yakınıyorsanız high heels kursu ile kısa sürede topuklular üzerinde rahat hareket etmeyi öğrenebilir, kombinlerinizin eksik parçasını tamamlayabilirsiniz.

high heels eğitimi

High Heels Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. High heels kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı high heels kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı High heels Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak high heels kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

High heels kursu eğitmen kadromuz; high heels başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak high heels eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. High heels kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. High heels kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, high heels kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi high heels kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan high heels kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. High heels kursu Florya, high heels kursu Bahçelievler, high heels kursu Ataköy, high heels kursu Yeşilköy, high heels kursu Zeytinburnu, high heels kursu Avcılar olarak hizmet veren high heels kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

High heels kursu ve diğer sosyal dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak high heels kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve dans geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi high heels kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

High heels kursu; özellikle dansın topuklu ayakkabılar üzerinde gerçekleştirilen figürlere dayanması nedeniyle duruş ve postür bozukluklarını gidermek açısından oldukça faydalıdır. Bununla birlikte eğer topuklu ayakkabılara bir türlü alışamadıysanız high heels kursları topuklular üzerinde rahatça hareket etmeyi öğrenmeniz için iyi bir seçim olabilir. Beden dili kullanımının son derece önemli olduğu high heels dansı, high heels dersleri alanlar için iletişimsel beceriler de vadetmektedir. High heels kursu sonrasında iş hayatında duruşunuz ve iletişiminizle bile rahatça öne çıkabilir, sosyal yaşamda çok daha kolay arkadaş edinebilir ve sosyalleşebilir, kendinize daha fazla güven duymaya başlarsınız.

Yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde gerçekleştirilen keyifli bir dans olan high heels, ateşli ve keskin adımlamalara ve dönüşlere dayanır. High heels dansının en büyük zorluğu tüm figürlerin topuklu ayakkabılar üzerinde gerçekleştiriliyor olmasıdır. Yine de kısa süreli bir high heels eğitimi ile etkileyici dans figürleri sergilemeye başlayabilirsiniz. Ancak elbette profesyonel bir dans kariyeri düşünüyorsanız daha uzun zamana yayılan, kapsamlı bir high heels eğitimi tercih etmeniz gerekebilir.

High heels kursu için topuklu ayakkabı seçerken, bilhassa başlangıç aşamasında, orta yükseklikte olmasına dikkat etmelisiniz. Dans tekniğinizi geliştirdikçe daha yüksek topuklulara geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca ince topuklu ayakkabılar high heels dansı için daha uygundur. Bunlara ek olarak üzerinde rahatça hareket edebilmeniz açısından seçtiğiniz ayakkabının tam olarak size ve ayak ölçünüze uygun olması gerekir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
high heels kursu fiyatları

High Heels Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

High Heels Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Yaşamlarını ayrıcalıklı bir aktiviteyle farklı bir çizgiye taşıyan, keyifli bir dünyaya Sanat Akademi ile adım öğrencilerimiz yeni hobi kursları alarak serüvenlerini sürdürüyor. Siz de high heels kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

High Heels Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

High heels kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, high heels kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

High heels eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında high heels kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

High heels kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

550+

Mezun Öğrenci

High heels kursu ile enerjisini tazeleyen yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

251

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.255 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44