Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Street Jazz Kursu

Eğlenceli Ritimlerin Dansı ile Hayatınız Değişsin!

Hisset, Öğren, Canlan ve Dans Etmeye Başla! Sanat Akademi Street Jazz Kursu

Biraz rahatlamayı hak etmediniz mi? Gündelik yaşamın koşturmacalarından sıyrılarak müzikallerin dansı street jazz ile eğlenceli bir dünyaya adım atmaya ne dersiniz? Emin olun, hiçbir şey hayatınızda eskisi gibi olmayacak!

Doğaçlama dans etmenin püf noktalarını öğrenmek, dans stilleri oluşturarak kendine özgü bir hava ile duygularını ifade etmek ve dans ederek keyifli bir vakit geçirmek isteyenler Sanat Akademi’de buluşuyor...

Siz de yaşamınızı değiştirmek ve renklendirmek için ilk adımı hemen atın, street jazz kursları ile doyasıya eğlenin!

Street jazz ile kendinizi daha enerjik hissedecek ve stresinizden uzaklaşacaksınız! Enerjik müzikleri ile hem zihninizi hem de bedeninizi rahatlatacaksınız!

street jazz kursu

Tüm Street Jazz Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Street Jazz Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı street jazz ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans ve street jazz bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle uyumlu hareket etme, beden ve nefes kontrolü, street jazz adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Street Jazz Kursu

Kendinizi ritme kaptırıp her şeyi unutmak için en doğru adres street jazz kursu! Hayatın ritmine uymak yerine ritmi dans figürlerinizle siz belirleyin. Uzman street jazz eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış street jazz dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir street jazz eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

street jazz kursu eğitmenleri

Street Jazz Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan street jazz eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
street jazz kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Street jazz kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı street jazz kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı street jazz kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında street jazz kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların street jazz eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden street jazz eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

street jazz kursları

Dünyanızı Renklendirin!

Sıradan bir hayat geçirmekten çok mu sıkıldınız? Kendinizi eğlendirecek yeni aktiviteler, keyifli vakit geçirebileceğiniz farklı yollar mı arıyorsunuz? Dans etmeye ne dersiniz?

Kendiniz için bir iyilik yapmak istiyorsanız, size ayrıcalık katacak yeni bir hobi arıyorsanız vakit kaybetmeden street jazz kursu ile ile tanışmalısınız! Broadway’in çılgın dansı street jazz sizlere harika bir yol çizecek! Bedeninizi ve zihninizi tazelemek istiyorsanız Street Jazz’ın büyülü dünyası tam size göre! Müzikalin renkli dünyasına vakit kaybetmeden adım atın!

Sanat Akademi’de Manhattan’ın büyüsü ayağınıza geliyor! Kendinizi dans sahnesinde hayal etmeyin, bizimle ilk adımı atın ve pistin tozunu attırın!

Dans Ederek Yenilenin!

Street jazz dansının rengarenk dünyası sizi yalnızca eğlendirmek ile kalmıyor! Kendinizi yenileyebileceğiniz ve bedeninizi esnetebileceğiniz bir yolculuğa hazır olun!

Street jazz kursu bedeninize birçok fayda sağlayacak! Kendinizi yenileyecek ve street jazz dansının enerjisi ile çok daha dinç bir vücuda sahip olduğunuzu fark edeceksiniz! Dans tutkunuz gün geçtikçe beslenecek ve müziğin ritmi ile stres, sorun, sıkıntı çok uzaklarda kalacak… Yüzünüz, bedeniniz, ruhunuz street jazz dansının dinamik figürleri ile değişecek, çok daha mutlu günler geçirmeye hazır olun!

Dans yeteneğinizi açığa çıkarmakla kalmayacak aynı zamanda kendiniz için bir iyilik yaparak bedeninizi hareket ettirecek ve çok daha sağlıklı bir yaşama sahip olacaksınız!

street jazz eğitimi
street jazz eğitimleri

Monotonluktan Street Jazz Kursu ile Uzaklaşın!

Her zaman dinamik olacak, dans ederek aktif bir bedene sahip olmanın keyfini çıkaracaksınız! Bedeninizde hareketsizlikten kaynaklanan tüm olumsuz etkileri street jazz ile silin!

Broadway müzikallerinin tutkusu hayatınızı bir müzikale dönüştürecek! Dilediğiniz gün ve saatte sizler için bireyselleştirilmiş eğitim planı ile street jazz kursu sizleri bekliyor! Sanat Akademi ailesine vakit kaybetmeden katılın ve en keyifli dans kursu deneyimini bizimle yaşayın! Keyifli bir atmosferde eğitim almanın tadını çıkarın!

Büyük ailemizin bir parçası olarak dans etmenin keyfini Sanat Akademi’de yaşayabilirsiniz. Siz de street jazz ile hayatınıza yeni bir sayfa açın ve rutinleri bir kenara bırakın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hayatınıza hareket katmanın en eğlenceli yolu street jazz kursu! Siz de keyifli bir aktiviteyle sağlığınıza yatırım yapmak, dans etmenin tadını çıkarmak ve eğlenmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun street jazz kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir street jazz eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun street jazz kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre street jazz eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan street jazz dersleri veriyoruz.

street jazz kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi street jazz dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Street jazz kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Street jazz eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Broadway Müzikallerini Street Jazz Kursları ile Ayağınıza Getiriyoruz!

Dünyanızı bir müzikal sahnesi haline getirmeye ne dersiniz? Hayata daha pozitif bakmak için çılgınlar gibi dans etmek istiyorsanız gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun street jazz eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi street jazz kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik salsa eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
street jazz kursları

Yaratıcılığınız Açığa Çıksın!

Doğaçlama ağırlıklı street jazz figürleri ile yaratıcılığınızı gösterin, street jazz kursları ile hayal gücünüzü bedeninizle dünyaya taşıyın!

Kayıt Ol »

Hayata Pozitif Bakın!

Hayatın getirdiği stres, keder ve üzüntüleri street jazz kursu ile silip atın, dans ederek kendinizi yenileyin, hayata daha mutlu bakmaya başlayın!

meb ruhsatlı street jazz kursu

MEB Ruhsatlı Street Jazz Kursu

Sanat Akademi street jazz eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir street jazz kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun street jazz dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız street jazz eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı street jazz dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Street jazz kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Street Jazz Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız street jazz kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı street jazz dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, street jazz kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir street jazz kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

street jazz eğitimi
street jazz eğitimleri

Uluslararası Standartta Street Jazz Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan street jazz eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 460’ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz street jazz kursu programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, street jazz eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, street jazz eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin en iyi street jazz kursu olarak ders içeriklerimizi öğrencilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli güncelliyor, gerçekten keyif alacakları bir street jazz eğitimi ile hayatlarında iz bırakıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Street jazz kursu ile dansa yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen dans tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Street jazz eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, dans ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

street jazz dersleri
street jazz dersi

Eğitim Sonrası Destek

Street jazz eğitimi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece street jazz kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için street jazz kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Street Jazz Kursu Yorumları

Daha Fazla Beklemeyin!

Hayatınıza renk katmak, mutluluğu yeni baştan keşfetmek için zaman kaybetmeyin!

Street Jazz ile Tanışın!

Broadway’in ruhunu dans salonlarımıza taşıdığımız street jazz kursu ile tanışın!

Dans Pistinde Yeriniz Hazır!

Yaratıcılığınızı street jazz figürleri ile sergileyin, street jazz kursları ile özgüven kazanın!

street jazz kursu mezunları

460+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize street jazz eğitimleri verdik.

Street jazz dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel street jazz kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye street jazz dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir street jazz eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Street jazz kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta street jazz eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Street jazz kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

street jazz eğitimleri
sosyal etkinlikler street jazz kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi street jazz kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir street jazz dersi sunuyoruz!

Street jazz kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi street jazz kursu olarak öğrencilerimizin street jazz başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Street jazz dersleri dışında da güzel vakit geçirmenizi sağlamak için ilgi çekici sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştiriyor, Sanat Akademi’nin büyüleyici atmosferinde farklı sanat dallarından misafirler ağırlıyoruz.

Sanat Cafe

Street jazz eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece street jazz eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak street jazz ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
street jazz dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Street jazz kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar ve street jazz kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle street jazz eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik street jazz eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik street jazz eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

street jazz workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Street jazz eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Street Jazz Kursu Detaylı Eğitim Programı

Samimi bir ortamda sınıf arkadaşlarınızla birlikte doyasıya eğleneceğiniz ve dans etmenin keyfini sonuna kadar çıkaracağınız bir street jazz kursu sizi bekliyor! Detaylı street jazz eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenlerinden street jazz kursu alma şansını kaçırmayın!

Street jazz kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Yaratıcılığınızı destekler,
 • Kendinizi ifade etmeniz için cesaret verir,
 • Özgüveninizi arttırır,
 • Hayal gücünü geliştirir,
 • Sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırır,
 • Formunuzu korumanıza yardımcı olur,
 • Eğlenerek kalori yakmanızı sağlar,
 • Dansa olan yatkınlığınızı keşfedersiniz,
 • Müzik kulağınız gelişir,
 • Duruş bozukluklarınızı giderir,
 • Yürüyüşünüz olumlu yönde değişir,
 • Kaslarınızın esnekliği ve gücünü arttırır,
 • Boş vaktinizi değerlendirmenizi sağlar,
 • Koordinasyonu arttırır.

Bedenimizi street jazz dansının enerjik figürleri için hazırlıyor ve kendimizi büyük dönüşler ve street jazz sıçramaları için hazırlıyoruz! 1. Hafta Street Jazz Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Kombinasyonu
 • Jazz Dans Tarihi
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerinde Çalışmalar
 • Koordinasyon Çalışmaları
 • Jazz Temel Ayak ve Kol Pozisyonları
 • Denge Hareketleri
 • Tüm Beden Warmup (Isınma)
 • Sahne Duruşu
 • Ritim ve Doğru Yürüme
 • Cool Down (Soğuma)
Street jazz eğitimi ile ilk hafta sonunda kıpır kıpır müzikler ile bedenimizi esnetirken aynı zamanda bedensel farkındalık kazanmış olacağız!

Street jazz müziklerini tanıyor ve kendimizi müzikallerde gibi hissediyoruz. Ritmle birlikte uygun adımlar atmayı öğrendiğimiz bu haftada çok eğleniyoruz! 2. Hafta Street Jazz Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Adım Sayma
 • Street Jazz Warmup
 • Street Jazz Temel Hareketleri Tekrarı
 • Kasları Kuvvetlendirici ve Esnetici Hareketler
 • Müzikle Temel Jazz Yürüyüşleri
 • Dönüş Çalışmaları
 • El ve Omuz Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Üst Beden Hareketleri
 • Cool Down (Soğuma)
2. hafta street jazz dersleri sonunda müzikle uyum içinde hareket etmeyi öğreniyor, kendimizi ritme bırakıyoruz.

Street jazz dansının çılgın ve eğlenceli figürlerine giriş yapıyoruz! Jest ve mimiklerimizi etkili kullanmayı öğreniyor ve kendimizi dansa iyice veriyoruz. 3. Hafta Street Jazz Kursu Programı:
 • Nefes ve Beden Kontrolü
 • Warm up (Isınma)
 • Jazz Temel Hareketleri Tekrarı
 • El – Kol Koordinasyonu
 • Jazz Jest ve Mimikleri
 • Etkili Beden Dili Kullanımı
 • Sahne Duruşu
 • Grupla Uyumlu Hareket Etme
 • Alan Kullanımı
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Dönüş Çalışmaları (Parmak Ucu Dönüşleri)
 • Temel Zıplama Hareketleri
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme
 • Nefes Kontrolü
 • Cool Down (Soğuma)
3. hafta street jazz eğitimi sonunda dans ederken daha iyi görünmenizi sağlayacak ve dansınızı kolaylaştıracak alan ve sahne kullanımı gibi konuları öğrenmiş, bedeninizi etkili kullanmayı kavramış olacaksınız!

Street jazz dönüş ve adım tekniklerimizi ilerletiyor, giderek daha iyi bir dans sergilemeye başlıyoruz! 4. Hafta Street Jazz Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma) Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Temel Jazz Kombinasyonaları
 • Leg Kick (Grand Battement)
 • Beden Kuvvetlendirme Hareketleri
 • Dönüş Çalışmaları Tekrarı
 • El – Kol Koordinasyon Hareketleri
 • Pas de Boure (Ayak Adımları)
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Temel Zıplama Hareketleri Tekrarı
 • Hareket Kombinasyonları
 • Cool Down (Soğuma)
Street jazz eğitimi ile 4 haftalık giriş derslerimizin sonunda bedeninizi daha kontrollü kullanmayı öğreneceksiniz.

Dansta sürekliliğimizi sağlayacak figürler ve teknikleri uygulamayı öğreniyor, tekniklerimizi ilerletiyoruz. 5. – 8. Hafta Street Jazz Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Beden Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Jazz Kombinasyonları Tekrarı
 • Spin Hazırlık (Sınıfın Duruma Göre Spin Hareketleri Başlangıcı)
 • Leg Kick
 • Jazz İlerleyen Ayak Adımları
 • Temel Zıplamalar
 • İlerleyen Zıplama Hareketleri
 • Dansı Yorumlama
 • Dansa Yorum Katma
 • Temel Dönüşler
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Ekiple Uyumlu Hareket Etme
 • Jazz Koreografilerine Giriş
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Jazz Styling
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Cool Down (Soğuma)
8. Hafta street jazz kursları sonunda dans ederken kendinizi tutamayacak ve giderek çok daha iyi bir hale geldiğiniz dans tekniklerinizin üzerine çok daha fazlasını koymuş olacaksınız.

Hazırlanın sahneye çıkıyoruz! Kendinizi sahnede hayal etmeyecek artık sahnenin yıldızı siz olacaksınız! Koreografimize hazırlanıyor ve sahnede yer alıyoruz. 9. – 12. Street Jazz Kursu Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Beden Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Jazz Kombinasyonları
 • Spin
 • Leg Kick
 • Jazz Dönüşleri
 • Köşeden Hareketler
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Jazz Koreografileri
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Büyük Zıplama Hareketleri
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • İfade Becerileri
 • Dans ile Duygu Aktarımı
 • Jazz Styling
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Eğitim Sonu Koreografisi
Street jazz eğitimi sonunda kendinizi çok daha canlı ve aktif hissedecek, dans etmeyi öğrenmiş ve street jazz müziklerinden keyif alabilen bir şekilde ayrılacaksınız…

Street Jazz Kursu Programı – 460’ın Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 460’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Street jazz Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz street jazz kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Street jazz Kursu

Street jazz kursu ile hayatınızı bir müzikal sahnesine çevirmeye hazır mısınız? Bedeniniz sizi dansa çağırıyorsa daha fazla direnmeyin ve kendinizi street jazz ritimlerine bırakın, Sanat Akademi’de tam size göre bir street jazz kursu hazırladık!

Street jazz kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik derslerle uygulamalı street jazz ve koreografi çalışmalarını bir araya getiren, temel dans ve street jazz bilgisi, müzik ve ritim kulağı, müzikle uyumlu hareket etme, beden ve nefes kontrolü, street jazz adımları, dönüşleri, hareketleri ve koreografileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Street jazz kursu programı; yaratıcılığını dansla açığa çıkarmak, eğlenmenin yeni bir yolunu keşfetmek ve dansa olan ilgisini gerçek bir tutkuya dönüştürmek isteyen her yaştan birey için özel olarak hazırlanmıştır.

Street jazz kursu; doğaçlamanın ağırlıkta olduğu street jazz figürleri yalnızca bedeninizi değil, zihninizi de geliştiren, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü destekleyen bir aktivitedir.

street jazz eğitimi

Street Jazz Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Street jazz kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı street jazz kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Street jazz Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak street jazz kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Street jazz kursu eğitmen kadromuz; street jazz başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak street jazz eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Street jazz kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Street jazz kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, street jazz kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi street jazz kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan street jazz kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Street jazz kursu Florya, street jazz kursu Bahçelievler, street jazz kursu Ataköy, street jazz kursu Yeşilköy, street jazz kursu Zeytinburnu, street jazz kursu Avcılar olarak hizmet veren street jazz kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Street jazz kursu ve diğer sosyal dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak street jazz kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve dans geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi street jazz kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Street jazz kursu; özellikle yaratıcılığı ve hayal gücünü desteklediği için uzmanların farklı bir aktivite arayanlara önerdikleri hobilerin başında gelmektedir. Hem fiziksel hem de zihinsel anlamda bir egzersiz olanağı sunan street jazz eğitimi vücut sağlığınızı ve fit görünümünüzü koruması açısından da oldukça faydalıdır. Oldukça eğlenceli bir dans olan street jazz ile aynı zamanda ruh halinizi pozitif yönde değiştirebilir, sosyalleşebilir, yeni arkadaşlarınızla birçok anı biriktirebilirsiniz.

Amerika kökenli bir dans olan street jazz, aslında hip hop, funk ve R&B gibi farklı türleri bir araya getirmiştir. Broadway müzikallerinden dünyaya açılan street jazz, doğaçlama ağırlıklı figürleri nedeniyle öğrenme süreci açısından son derece keyifli bir dönem vadeder. Her ne kadar profesyonel bir street jazz dansçısı olmak için ciddi bir emek ve uzun bir street jazz eğitimi gerekse de kısa süreli bir street jazz kursu ile hobi seviyesinde dansın incelikleri öğrenilebilir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
street jazz kursu fiyatları

Street Jazz Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Street Jazz Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Street jazz kursu ile hayatına renk katan kursiyerlerimiz, gündelik yaşamın monotonluğuna geri dönmek istemiyor ve farklı sanat ve hobi kursu programlarımızdan yararlanmaya devam ediyor... Siz de street jazz kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Street Jazz Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Street jazz kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, street jazz kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Street jazz eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında street jazz kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Street jazz kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

460+

Mezun Öğrenci

Street jazz kursu ile enerjisini tazeleyen yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

188

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 940 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44