Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İstanbul’da Yapılacak Aktiviteler 2023

Can Sıkkınlığına Bu Aktivitelerle Son Verin! – İstanbul’da Yapılacak Hobiler

Hiç kuşkusuz ülkemizin can sıkıntısından en kolay kurtulabileceğiniz kentlerinin başında İstanbul geliyor. İstanbul’da yapılacak aktiviteler söz konusu olduğunda genç ya da yetişkin hiç fark etmeksizin her yaştan insanın keyifle vakit geçirebileceği bir fırsat, bir hobi veya bir etkinlik keşfetmesi mümkün! Yalnızca kendinizi biraz dışarı atmanız ve bir şeyler arasanız bile kısa sürede güzel vakit geçirmek için yeni bir yol bulacağınızdan eminiz!

Yine de İstanbul’da yapılacak eğlenceli aktiviteler hakkında size kısaca öneriler vermek istedik. Eğer kenti yeni gelmişseniz ve İstanbul’da yapılacak aktiviteler hakkında yeterince fikriniz yoksa veya hep yaptığınızın şeylerin biraz dışına çıkmak istiyorsanız önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz. İşte İstanbullulara en çok keyif veren aktiviteler...

İstanbul’da Gezilecek Yerler Saymak Bitmez! – İstanbul’da Yapılacak Aktiviteler 2023

İstanbul’da yapılacak aktiviteler hakkında konuşurken hiç kuşkusuz kentin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini göz ardı etmemek gerekiyor. Aşağıda birkaç en çok tercih edilen lokasyon hakkında bilgi verdik. Ancak elbette bunlardan daha fazlasını bulmanız da işten bile değil. İşte İstanbul etkinlikler listemizdeki kesinlikle uğramanız gereken lokasyonlar:

  • İstanbulluların Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’nde her fırsatta yürüyüşe çıktığından eminiz. Ancak İstanbul’a yeni geldiyseniz kentle tanışmak için kesinlikle bu deneyimi tatmalısınız.
  • İstanbul’da yapılacak aktiviteler açısından en keyiflilerinden biri de 7 tepe İstanbul’un en ünlü tepesi Çamlıca’yı keşfetmektir.
  • Haliç manzarasını ayaklarınızın altına serecek bir kahve keyfi İstanbul’da yapılacak aktiviteler arasında kesinlikle geçilmemesi gerekenlerden. Pierre Loti sizi bekliyor!
  • Turistik bir gezi peşindeyseniz özellikle aşıkların kutsal mekanı olan Galata Kulesi’ne çıkmak İstanbul aktiviteler listenizde kesinlikle yer almalı!
  • Adalar’da bisiklet turu yaptınız mı? Yaz veya bahar sezonunda keyifli bir Adalar gezisi size İstanbul’un saklı güzelliklerini gösterebilir.
  • Tarihi Suriçi bölgesinde bir geziye ne dersiniz? Gülhane Parkı’nda bir gölgelik bulmanın keyfini yaşayın, parktan biraz yürüyerek Sultanahmet Camii’ni ve meydanını ziyaret edin, yolculuğunuzu yayan bir şekilde sürdürerek Eminönü’nde balık ekmek yemeye gidin... Bu arada yol üstündeki Yerebatan Sarnıcı gibi lokasyonları ziyaret etmeyi de unutmayın!

İstanbul’da yapılacak eğlenceli aktiviteler için gezi rotalarınızı bir fotoğraf yolculuğuna ve panoramik şehir turuna çevirebileceğinizi de unutmayın ve evden çıkarken kesinlikle fotoğraf makinenizi de yanınıza alın! Eğlenceli aktiviteler İstanbul’un her köşesinde sizi eşsiz manzaralarla birlikte karşılayacak! Balat, Galata, Emirgan, Eminönü, Kanlıca, Haydarpaşa, Rahmi Koç Müzesi, Miniatürk ve Haliç, Adalar, Üsküdar, Pierre Loti, Çamlıca, Beyoğlu gibi lokasyonlarda yüzlerce fotoğraf çekebilirsiniz.

İstanbul Hobi Kursları ile Boş Zamanlarınıza Değer Katın! – İstanbul’da Yapılacak Aktiviteler 2023

İstanbul eğlenceli aktiviteler açısından elbette yalnızca gezi lokasyonlarını kapsamıyor. Eğlence mekanları, cafeler, tatil beldeleri vs. dışında daha kalıcı bir şeyler arıyorsanız İstanbul hobi kursları ile tanışmanızı öneririz. Türkiye’nin hiç kuşkusuz en metropolitan kentinde kendini geliştirmek ve yeni deneyimlerle tanışmak isteyenler için pek çok hobi kursu bulunuyor.

Fotoğrafçılıktan müziğe, danstan baleye, resimden oyunculuğa kadar kendinizi hangi alanda geliştirmek istediğinize karar verin, ilgi duyduğunuz sanat alanında eğitimler alın, İstanbul hobi kursları ile kentin size sunduklarının tadını çıkarın!

Sanat Akademi’de Tam Size Göre Bir Kurs Var!

Sanat Akademi olarak öğrencilerimize hobi kursları ile yalnızca kendilerini geliştirme fırsatı sunmakla yetinmediğimizi, İstanbul’da yapılacak aktiviteler açısından tüm fırsatları değerlendirerek sosyal ve kültürel etkinlikler organize ettiğimizi, Türkiye’nin ve İstanbul’un en aktif sanat merkezi olarak öğrencilerimizle sürekli yeni deneyimlere yelken açtığımızı vurgulamak isteriz.

Fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizle fotoğraf gezilerine ve foto safari turlarına çıkıyor, resim öğrencilerimizle ünlü sergileri ziyaret ediyor, ünlü müzisyenlerin dinletilerini, tiyatro oyunlarını, film gösterimlerini kaçırmıyor, sanatlarının duayenleri ile bir araya gelerek hem performanslarını hayranlıkla izliyor hem de sanatlarını onlardan dinleme fırsatı yakalıyoruz!

[widget-186]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44