Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İleri Oyunculuk Kursu

Oyunculuk Becerilerinizi Zirveye Taşıyın!

Daha İyi Bir Oyuncu Olmanın Yollarını Sanat Akademi’nin İleri Oyunculuk Eğitimleri ile Öğrenin!

Profesyonel oyuncuyum ancak kendimi geliştirmek istiyorum, her rolü oynayabilecek kapasitede olmayı hedefliyorum diyorsanız ileri oyunculuk eğitimleri sizi bekliyor…

Oyunculuk yapıyorsanız ve her zaman gözünüz zirvedeyse, eksiklerinizi kapatarak daha iyi sahne performansları sergilemeyi istiyorsanız ileri oyunculuk tekniklerini öğreneceğiniz, bolca deneyim kazanacağınız, birbirinden farklı karakterlere hayat vererek yeteneklerinizi üst seviyeye taşıyacağınız İleri Oyunculuk Kursu tüm beklentilerinizi karşılayacak!

Eğitmeninizle bire bir çalışabileceğiniz, samimi ve eğlenceli bir atmosferde, mesleğinizin inceliklerini öğrenmenin tadını çıkaracak, yönetmenlerin çalışmak isteyeceği bir oyuncu olacaksınız.

İleri oyunculuk eğitimleri; karakter okuma ve içselleştirme uygulamalarından yerli ve yabancı oyunlardan tirat çalışmalarına kadar detaylı programıyla profesyonel oyuncuların edinmek isteyeceği tüm bilgi ve deneyimi kazandırmaktadır.

ileri oyunculuk kursu

Tüm İleri Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
6 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

İleri Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 4 saatten 6 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, topluluk önünde heyecanı yenme, tiyatro ve kamera önü oyunculuk teknikleri, senaryo deşifresi, sahnede şarkı söyleme ve dans etme gibi konuları içeren ayrıntılı bir eğitimdir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen İleri Oyunculuk Kursu Sanat Akademi

Oyunculuk becerilerinizi geliştirerek tercih edilen bir isim haline gelmek, sahnenin hakimi olarak deneyiminizi ve becerilerinizi sergilemek istiyorsanız İleri Oyunculuk Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel ileri oyunculuk kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza ve ilginize göre oyunculuk eğitimleri alın!

ileri oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, ülkemizi dünyada temsil eden, Türkiye’nin duayen isimlerinden ileri oyunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
ileri oyunculuk kursları

%100 Öğrenme Garantisi

İleri oyunculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı ileri oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Mesleğinizle ilgili eğitim aldığınızı belgeleyen, oyunculukta uzmanlaştığınızın göstergesi olacak MEB onaylı ileri oyunculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında oyunculuk kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk dersi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden ileri oyunculuk eğitimi alarak suça ortak olmayın!

ileri oyunculuk eğitimi

Oyunculukta İlerlemek Mi İstiyorsunuz?

Oyuncusunuz ancak performansınız sizi tatmin etmiyor mu? Mesleğinizi daha iyi yapmak için ileri oyunculuk kursları ile tanışın!

Sergilediğiniz karakterleri hayal ettiğiniz gibi canlandıramadığınızı düşünüyor ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız ileri oyunculuk kursu ile hedeflediğiniz performansa ulaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek ve oyunculukta ilerlemek için tüm teorik ve pratik bilgiye sahip olacak, deneyiminize yakışacak performansları sergileyebileceksiniz!

İleri oyunculuk kursları ile eğlenceli ve samimi bir ortamda mesleğinizin tüm inceliklerini usta eğitmenlerden öğreneceksiniz!

Ustalardan Eğitim Alarak Kendinizi Geliştirin!

Akılda kalıcı performanslar sahneye koymak için ustalardan ileri oyunculuk eğitimleri almanın tadını çıkarın!

Metot oyunculuğu deneyimleyerek rol becerilerinizi geliştirebileceğiniz ustalar sınıfında; tiyatrodan kamera önüne kadar çıktığınız her sahnede parlamanızı sağlayacak profesyonelliğe erişeceksiniz. İster hobi amaçlı oyunculuk eğitimi alıyor olun isterseniz mesleğinizde ilerleme amacınız olsun, performans odaklı bir programla değişimi yaşayacaksınız!

İçinizdeki oyunculuk hevesi hiç sönmesin! Daha iyi olmak için eğitim almaya devam edin, her zaman 1 adım önde olun…

ileri oyunculuk eğitimleri
ileri oyunculuk dersi

Sahnelerin Yıldızı Siz Olun!

Sanat Akademi ile ileri oyunculuk eğitimleri alarak oyunculukta hedeflediğiniz noktaya ulaşın, sahnelerin aranan yıldızları arasına girin!

Dinleme ve anlama becerilerinden karakter okumaya, rolü içselleştirmekten kamera açılarına, tiyatro sahnesinin ögelerinden diksiyon ve beden diline kadar farklı alanlarda tecrübe edineceğiniz ileri oyunculuk kursu sayesinde istediğiniz her rolü kapacak, oynadığınız her karakterle övgüleri toplayacaksınız.

İleri oyunculuk eğitimi mesleğinize bambaşka bir açıdan bakmanızı sağlayacak, eksiklerinizi ve hatalarınızı giderme fırsatı sunacak…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Oyunculuğunuzu geliştirmeyi istiyor ve iyi bir eğitim programı arıyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun ileri oyunculuk kursu programını belirleyelim. İleri oyunculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, ilgi alanınıza ve merakınıza göre oyunculuk eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun ileri oyunculuk eğitimi programını oluşturmak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre ileri oyunculuk kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, size odaklanan bir ileri oyunculuk eğitimi veriyoruz.

ileri oyunculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinizi daha iyi yapabilmeniz için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

İleri oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek veriyoruz.

İleri Oyunculuk Kursları ile Kariyerinize Doğru Bir Yön Verin! İhtiyaçlarınıza Özel Eğitim Almanın Tadını Çıkarın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen ileri oyunculuk kursu Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, oyunculuk atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. İleri Oyunculuk Kursu programımızı inceleyin, size özel oyunculuk eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi ileri oyunculuk kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik ileri oyunculuk kursu programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ileri oyunculuk kursları

Kariyeriniz Parlasın!

Oyunculuk becerileriniz gelişsin, özgüveniniz artsın, sahnelerin aranan yüzlerinden biri olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Kayıt Ol »

Mesleğinizi Aşkla Yapın!

Yer aldığınız oyunlarda, dizi ve film projelerinde başarılarınızla göz doldururken işinizi severek yapacak, iyi bir oyuncu olacaksınız.

meb ruhsatlı ileri oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı İleri Oyunculuk Kursu

Sanat Akademi ileri oyunculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir oyunculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan ileri oyunculuk eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan ileri oyunculuk eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

İleri oyunculuk kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı İleri Oyunculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız ileri oyunculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ileri oyunculuk dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerden performanslarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Oyunculuk yeteneklerinizi sergileyeceğiniz tiyatro sahnesi pratikleri, kamera önü rol çalışmaları ve doğaçlama uygulamalarıyla öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

İleri oyunculuk eğitimleri ile mesleğinizin başarılı isimlerinden biri haline gelmenizi sağlayacak deneyimi edinmenize destek oluyoruz.

uygulamalı ileri oyunculuk eğitimi
ileri oyunculuk eğitimleri

Uluslararası İleri Oyunculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan ileri oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 750’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ileri oyunculuk eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, oyunculuk eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, oyunculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Hem keyifli hem de güvenli bir ortamda ileri oyunculuk eğitimi almanız için eğitim merkezimizin imkânlarını geliştirmeye ve çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

İleri oyunculuk kursu ile eksik kaldığınız ve yetenekli olduğunuz noktalara odaklanarak gelişiminize destek olacak eğitim ve kariyer planlaması yapıyoruz.

İleri oyunculuk eğitimi süresince öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi ve sinema oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek sahneye yeni isimler kazandırıyoruz.

ileri oyunculuk dersi
ileri oyunculuk dersleri

Eğitim Sonrası Destek

İleri oyunculuk eğitimi sonrası mesleğinizi yaparken ihtiyacınız olduğu her an size destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece ileri oyunculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak oyunculuk becerilerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mesleklerinde ve hayatlarında fark yaratmak isteyen öğrencilerimize dans, müzik, resim, fotoğraf ve diğer oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

İleri oyunculuk eğitimi sonrasında da sizlere değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

İleri Oyunculuk Kursu Öğrenci Yorumları

“İyi Bir Oyuncuyum.” Demek mi İstiyorsunuz?

Oyuncusunuz ancak daha iyi performanslara imza atmak istiyorsanız kendinizi hep geliştirmelisiniz…

İleri Oyunculuk Eğitimi Alın!

İleri oyunculuk tekniklerini alanında usta isimlerden öğrenmeyi deneyin!

İzleyicilerinizi Büyüleyin!

Sahnede devleşin, rolünüzü yaşayın, performansınızla akıllara kazının…

ileri oyunculuk kursu mezunları

750 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize ileri oyunculuk eğitimleri verdik.

İleri oyunculuk dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah oyunculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel ileri oyunculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Kaliteli bir oyunculuk eğitimi alarak zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız Sanat Akademi’nin deneyimli ekibiyle tanışın, unutamayacağınız bir ileri oyunculuk kursu deneyimi yaşayın.

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

İleri oyunculuk eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculukla birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, ister özel ders alın, Sanat Akademi’de yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirecek, özgüveninizi ve ifade becerilerinizi artıracaksınız!

İleri oyunculuk kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, sanatla iç içe olmaya devam edin…

ileri oyunculuk eğitimleri
sosyal etkinlikler ileri oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

İleri oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

İleri oyunculuk kursu öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleğinize tam anlamıyla hakim olmanızı sağlarken hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir ileri oyunculuk kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

İleri oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece ileri oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! İleri oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
ileri oyunculuk dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerinizi usta önerilerle tamamlıyoruz!

İleri oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle ileri oyunculuk eğitimimize şekil verirken ufkunuzu genişleterek sahne sanatlarına olan tutkunuzu hep canlı tutuyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik oyunculuk kursları düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan oyunculuk tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz ileri oyunculuk eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Beğenilen oyunculardan tiyatro ve sinema oyunculuğuna dair ilgi çekici bilgiler edineceğiniz, keyifli ve öğretici ileri oyunculuk dersleri sizi bekliyor…

ileri oyunculuk workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

İleri oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

İleri Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Temel oyunculuk becerilerini geliştirerek daha çok sahne deneyimi kazanmak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız İleri Oyunculuk Kursu programımızı inceleyin. Siz de mesleğinizde uzmanlaşmak istiyorsanız ileri oyunculuk tekniklerini öğreneceğiniz bu keyifli kursumuza vakit kaybetmeden kaydolun.

İleri oyunculuk kursunun kazandıracakları;
 • İleri oyunculuk bilgi ve deneyimi kazandırır,
 • Sahne ve kamera önü deneyimi kazandırır,
 • Rol okuma ve senaryo deşifre becerisi kazandırır,
 • Role girme ve rolü sürdürme becerisi kazandırır,
 • Kurallarına uygun, akıcı ve anlaşılır konuşma becerisi kazandırır,
 • Kendini etkili bir biçimde ifade etme becerisi kazandırır,
 • Soluk denetimini öğretir,
 • Sesini etkili biçimde kullanmayı öğretir,
 • Beden dilini etkili biçimde kullanmayı öğretir,
 • Topluluk önünde heyecanını kontrol edebilmeyi sağlar,
 • Duyguları sahneleme becerisi kazandırır,
 • Tiyatro metinlerini oyunlaştırma yeteneği kazandırır,
 • Rol seçmeyi öğretir,
 • Yönetmenle doğru ve sağlıklı iletişim kurmayı öğretir,
 • Kişinin yaratıcı ve eleştirel düşünmesini sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Gelecek hedeflerini daha sağlıklı ve bilinçli oluşturmasına yardımcı olur.

Oyunculuk yeteneklerini geliştirmek isteyen öğrencilerimizle ileri teknikleri öğrenmeye ve sahne deneyimi kazanmaya başlıyoruz. 1.Hafta İleri Oyunculuk Kursu Programı:
 • İleri Oyunculuk Nedir?
 • İyi Oyuncu Nasıl Olunur?
 • İleri Oyunculuk Teknikleri
 • Tiyatro Oyuncuları İçin Yaratıcılık Teknikleri
 • Sinema Oyuncuları İçin Yaratıcılık Teknikleri
 • Rolü Doğru ve Etkili Oynama Çalışmaları
 • Bedensel Farkındalık
 • Mekansal Farkındalık
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Sahne Kullanımı
 • Dans ve Drama
 • Sahne Dövüşü
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların İfadesi
1.hafta ileri oyunculuk kursu sonunda özgüveninizi tazeleyerek rolünüzü daha iyi canlandırmanın tekniklerini öğrenmeye başlayacaksınız.

Karakter inceleme ve metin okuma çalışmalarıyla rolünüzü içselleştirmenizi sağlıyoruz. 2.Hafta İleri Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • Oyunculuk Geliştirme
 • Gözlem Alıştırmaları
 • Dikkati Toplama Alıştırmaları
 • Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Metin Analiz ve Çözümleme
 • Metin Okurken Mantık Değer Vurgusunun Doğru ve Etkili Kullanımı Uygulamaları
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Bir Karakteri Genel Çizgileriyle Canlandırma Çalışmaları
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Yoğunlaşabilme ve Enerji Kontrolünün Kazanılması
 • Mimik Çalışmaları
 • Sessiz Tek Kişilik Doğaçlama Çalışmaları
 • Dilsiz Adam
 • Soygun
 • Konuşmacı
2.hafta ileri oyunculuk dersi sonunda karakterinizi hissetmenin yollarını öğrenecek, rolünüze hem fiziksel hem ruhsal olarak hazırlanacaksınız.

Ne kadar çok rol yaparsanız o kadar çok deneyim kazanırsınız! Sahnede olacağınız bir hafta sizi bekliyor… 3.Hafta İleri Oyunculuk Kursu Programı:
 • Oyunculuk Yeteneği
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Sahne Uygulaması
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Türk Oyunları Üzerine Tirat Çalışmaları
  • Nalınlar, Kahvede Şenlik Var, Hüzzam
 • Türk Oyunlarından Diyalog Çalışmaları
  • Katip Çıkmazı, Keşanlı Ali Destanı, Mikado’nun Çöpleri
 • Yabancı Oyunlar Üzerine Tirat Çalışmaları
  • Hamlet, Cimri, Haydutlar
 • Yabancı Oyunlardan Diyalog Çalışmaları
  • 12 Gece, Macbeth, Othello
3.hafta ileri oyunculuk kursu programıyla farklı karakterleri canlandırmayı öğrenerek sahnede her rolü yapabilecek beceriye ulaşmaya adım adım yaklaşacaksınız.

Rolümüzü okuyarak ezber becerilerimizi geliştiriyor, karakterin en önemli özelliklerini sahneye koymayı öğreniyoruz. 4.Hafta İleri Oyunculuk Kursu Programı:
 • Hızlı Okuma Teknikleri
 • Metin Ezberleme Yöntemleri
 • Oyunculuk Yeteneği
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Sahne Uygulamaları
  • Tersine Dönen Şemsiye
  • Ceza Kanunu
  • Romeo ve Juliet
  • Fazilet Eczanesi
  • Gılgamış
  • Küheylan
  • Kral Lear
  • İbiş’in Rüyası
  • Oyunlarla Yaşayanlar
  • Midas’ın Kulakları
  • Oepidus
  • Karaların Mehmetleri
  • Kumarcılar
  • Düşman Çiçek Göndermez
  • Kibarlık Budalası
  • Cengiz Han’ın Bisikleti
4.hafta ileri oyunculuk kursu ile birlikte Türk ve dünya oyunlarından rollerle sahne deneyimi kazanmaya devam edeceksiniz. İyi bir oyuncu olmak için farklı roller oynamanız gerek.

Sahnede şarkı söyleyebilen ve dans edebilen bir oyuncu her zaman daha çok rol alır! Bu hafta dans edecek ve şarkı söyleyeceksiniz. 5. Hafta İleri Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Duruş ve Postür
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik ve Ritim Algısı
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Müzik Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Müzikle Yürüyüş
 • Temel Dans Adımları
 • Ayak ve Kol Hareketleri
 • Baş, Omuz ve Kalça Hareketleri
 • Sahnede Dans Etme Teknikleri
 • Sesi Geliştirme Çalışmaları
 • Doğru Şarkı Söyleme Teknikleri
 • Sahnede Şarkı Söyleme ve Nefes Kontrolü
 • Yabancı Oyunlar Üzerine Çalışmalar
  • Show Boat, Oklahoma!, West Side Story, Hair, A Chorus Line, Notre Dame de Paris, Les Miserables, The Phantom of The Opera, Cats, Wicked, Rent
 • Türk Oyunları Üzerine Çalışmalar
  • Cibali Karakolu, Lüküs Hayat, Damdaki Kemancı
5.hafta ileri oyunculuk kursu sonunda hem şarkı söyleyebilen hem de dans edebilen bir oyuncu olarak sahnede dikkatleri üzerinize çekecek, müzikallerin aranan oyuncusu olacaksınız.

Kamera önünde rol yapma becerilerinizi de güçlendirerek eğitimimize son veriyoruz! 6.Hafta İleri Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Prova Teknikleri
 • Karakterlerin Duygu Grafiği
 • Ritim ve Aksiyon
 • Fiziksel Devamlılığı Sağlama
 • Duygu Devamlılığını Sağlama
 • Sufle Alarak Oynama
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Aksanlı Konuşma ve Şive Alıştırmaları
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Teknikleri
 • Aşırı Yakın Plan Çekimleri
 • Serbest Sahne Çekimleri
 • Çekilen Tüm Sahnelerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
İleri oyunculuk eğitimi sonunda tiyatro sahnesinde ve kamera önünde bir rolü tüm detaylarıyla oynayabilecek, yeteneklerinizi geliştirerek mesleğinizde deneyim kazanacaksınız.

İleri Oyunculuk Kursu Programı – 750’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 750’nin üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi İleri Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ileri oyunculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? İleri Oyunculuk Kursu Programı

Tiyatro ve kamera önü oyunculuk deneyimi kazanarak daha çok yapımda rol almak istiyorsanız Sanat Akademi İleri Oyunculuk Kursları sizi bekliyor…

İleri Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 4 saatten 6 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, topluluk önünde heyecanı yenme, tiyatro ve kamera önü oyunculuk teknikleri, senaryo deşifresi, sahnede şarkı söyleme ve dans etme gibi konuları içeren ayrıntılı bir eğitimdir.

Bu program; temel oyunculuk eğitimi almış amatör oyuncular ile oyunculuk mesleğini yapan ve kendini geliştirmeyi amaçlayan profesyoneller için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %55’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

ileri oyunculuk eğitimi

İleri Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak İleri Oyunculuk Kursu sonunda Kurum Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu sertifikası alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. İleri Oyunculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

İleri oyunculuk kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü oyuncularından, tiyatro ve sinema sahnesinin duayen isimlerinden, güzel sanatlar fakültelerinin oyunculuk bölümü eğitmenlerinden ve yaratıcı drama koçlarından oluşmaktadır. Tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli bir ekibe sahibiz.

İleri oyunculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, ilgi ve meraklarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. İleri oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. İleri oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun ileri oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. İleri oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi ileri oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. İleri oyunculuk kursu Florya, ileri oyunculuk kursu Bahçelievler, ileri oyunculuk kursu Ataköy, ileri oyunculuk kursu Yeşilköy, ileri oyunculuk kursu Zeytinburnu, ileri oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren ileri oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

İleri oyunculuk kursu sizlere; sahnede heyecanınızı kontrol altına almayı, rolünüzü içselleştirmeyi, metin ezberlemeyi, tiyatro sahnesinde ve kamera karşısında daha iyi rol yapmayı, sahnede dans etmeyi ve şarkı söylemeyi öğreneceğiniz bir program sunar. Yerli ve yabancı tiyatrolardan tirat çalışmaları yapacağınız, kamera önünde rol becerisi kazanacağınız bu program sonunda oyuncu seçmelerine katılarak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Ne kadar çok sahnede olursanız o kadar çok deneyim kazanır, iyi bir oyuncu olma yolunda ilerlersiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
ileri oyunculuk kursu fiyatları

İleri Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

İleri Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Profesyonel oyuncu olmak isteyenler ya da sahnede olmayı sevenler ileri oyunculuk eğitimi sonrasında farklı eğitimlerimizi de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği ileri oyunculuk kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

İleri Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

İleri oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

İleri oyunculuk kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

İleri oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi ileri oyunculuk kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

İleri oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

750+

Mezun Öğrenci

İleri oyunculuk eğitimi alarak mesleğinde daha başarılı olan yüzlerce profesyonel oyuncu.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

191

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 955 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44