Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Latin Dans Atölyesi

Koşuşturmacalarınıza Kısa Bir Dans Arası Verin!

Kendinize En Keyifli Latin Dansları İle Vakit Ayırmayı Deneyin! Sanat Akademi Dans Atölyesi

İşiniz dolayısıyla çok mu hareketsiz kalmak zorundasınız? Tüm hafta boyunca bir ofiste hapis kalmaktan sıkıldınız mı? Vücudunuza biraz hareket ve neşe katacak keyifli bir Latin dans atölyesi için ne dersiniz?

Enerjinizi tazeleyecek ve gününüzü güzelleştirecek Latin dans workshop ile sizler de kendinize vakit ayırabileceksiniz. Dans ederek mutlu olacağınız, iş stresini geride bırakacağınız ve kendinize yeni yetenekler kazandıracağınız kısa bir mola için daha fazla beklemeyin!..

Sanat Akademi Latin dans atölyesi ile Latin danslarının tekniklerini öğrenecek ve Latin ateşi ile tanışacaksınız!

Latin dans atölyesi; iş veya okul yoğunluğu nedeniyle yeterince dinlenemeyenler için keyifli bir tazelenme fırsatı sunmakta, motivasyonlarını yükseltmektedir.

latin dans atölyesi

Tüm Latin Dans Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Latin Dans Atölyesi; 1 gün 2 saatlik bir workshop Latin dans eğitimi olup anatomi bilgisi, beden farkındalığı, esneme hareketleri, müzikle uyumlu hareket etme, nefes kontrolü, yürüyüş ve dönüş teknikleri, Latin dansları, salsa, cha cha ve bachata müzikleriyle dans koreografileri gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Latin Dans Atölyesi Sanat Akademi

Eğlenceli Latin müzikleri eşliğinde dans figürleri sergilemek, esnemek ve unutulmaz bir hafta sonu ile anın tadını çıkarmak istiyorsanız uzman dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış Latin dans dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir Latin dans atölyesi programını sizlere sunuyoruz.

latin dans eğitmenleri

Ünlü Latin Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden Latin dans eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
latin dans workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Latin dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı latin dans atölyesi

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı Latin dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Latin dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Latin dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Latin dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

workshop latin dans

Latin Danslarını Seviyor Musunuz?

Latin danslarına ilgi duyuyor ve ilk adımı atarak yeteneğinizin olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz? O halde vakit kaybetmeden dans pistine ilk adımı atın!

Dans etmek sizler için ilgi çekici bir alan ancak kendinizden yeterince emin olamıyor musunuz? Yoksa sadece kendinize biraz vakit ayırmak ve Latin ezgileri ile keyifli vakit mi geçirmek istiyorsunuz? O halde gününüzü renklendirecek ve sizleri eğlendirerek mutlu bir gün geçirmenizi sağlayacak Latin dans atölyesi sizleri bekliyor!

Salsa, bachata, cha cha cha ve çok daha fazla Latin dansı figürünü Latin dans atölyesi programında bulacaksınız! Latin dans kursları için Sanat Akademi’yi takipte kalın!

Dans Etmek İçin Bir Fırsat Mı Arıyorsunuz?

Latin müziklerini duyunca yerinizde duramıyorsanız, tekniklerini öğrenmeye ne dersiniz? Kendinize bir gün ayırın ve en keyifli zamanı Sanat Akademi Latin dans atölyesi ile yaşayın!

Her gün aynı aktiviteyi yapmaktan, aynı yerleri gezmekten ve aynı insanlarla vakit geçirmekten sıkılmadınız mı? O halde sizin için en uygun çözümlerden biri, farklı bir aktivite ile kendinize bir alan yaratmak! Gelin, dans edelim; Latin dans atölyesi ile kaliteli zaman geçireceğiniz bir deneyim yaşayın!

Unutulmaz anılar biriktireceğiniz keyifli bir Latin dans workshop programı ile hafta sonunuza renk katın!

latin dans kursu
latin dans kursları

Eğlenceli Bir Gün İçin Aradığınız Fırsat!

Latin dans atölyesi ile hayatınızda yeni ve renkli bir sayfa açın, fark yaratan hobinizin ilk adımını bizimle atın!

Sanat Akademi’de her insana yönelik bir eğitim bulunuyor! Latin dans atölyesi programlarımızı takip edebilir ve kendinizi geliştirmek için yeni yollar bulabilirsiniz. Latin dans atölyesi ile eğlencenin kapılarını sonuna kadar aralayacak, kendinizi farklı bir dünyada bulacak, monotonluğa son vereceksiniz!

Dans etmenin keyfi en çok Sanat Akademi’de çıkıyor! Özel bir Latin dans workshop programı için siz de Sanat Akademi ile tanışın…

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Artık bu rutinden sıkıldım ve kendim için eğlenceli bir şeyler yapmalıyım diyenlerdenseniz en doğru adreste olduğunuzu hatırlatalım! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun Latin dans workshop programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir Latin dans eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Latin dans atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre Latin dans workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Latin dans dersleri veriyoruz.

latin dans workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Latin dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Latin dans atölyesi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Latin dans workshop sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Latin Dans Atölyesi ile Unutulmaz Bir Hafta Sonu Geçirmeye Hazır Mısınız?

Bedeniniz sizi dansa çağırıyor, ancak yeteneklerinizden emin olamıyor, kapsamlı bir Latin dans eğitimi için boş yere vakit harcamak istemiyor musunuz? Latin dans atölyesi ile bedeninizin çağrısına kulak vererek kendinizi sınamaya ne dersiniz? Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun Latin dans workshop planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi latin dans atölyesi

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Latin dans atölyesi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, unutulmaz bir gün geçirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
latin dans kursları

Dans Ederek Stres Atın!

Hayatın ve sorumlulukların getirdiği stresten Latin dans atölyesi ile uzaklaşın, dans ederek rahatladığınızı hissedin!

Kayıt Ol »

Bilmediğiniz Yönlerinizi Keşfedin!

Daha önce fark etmediğiniz dans yeteneğinizi Latin dans workshop programı ile açığa çıkarın, eğlenceli figürlerle yaratıcılığınızı gösterin!

meb ruhsatlı latin dans atölyesi

MEB Ruhsatlı Latin Dans Atölyesi

Sanat Akademi Latin dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Latin dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun Latin dans dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız Latin dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları ve uygulamalı Latin dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Latin dans atölyesi kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin performansını yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, kendilerini geliştirebilecekleri diğer Latin dans eğitimleri hakkında bilgilendirmektedir.

Uygulamalı Latin Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız Latin dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Latin dans dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini sergilemelerine olanak tanıyacak figür ve koreografi çalışmaları, Latin dans atölyesi sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir Latin dans atölyesi için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

uygulamalı latin dans atölyesi
latin dans eğitimi

Uluslararası Standartta Latin Dans Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Latin dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 270’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Latin dans workshop programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, Latin dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, Latin dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Latin dans atölyesi öğrencilerimize yalnızca gündelik hayatın koşturmacasından uzaklaşacakları bir dinlenme fırsatı sunmuyor, Avrupa’nın en iyi dans okullarına muadil bir Latin dans eğitimi için ilk adımı atmalarına imkan sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Latin dans atölyesi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece Latin dans atölyesi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için Latin dans kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

latin dans eğitimleri

Latin Dans Atölyesi Yorumları

Bedeninize Kulak Verin!

Sizi daha fazla hareket etmeye ve dinamizme çağıran bedeninize kulak verin!

Latin Danslarını Tanıyın!

Latin dans atölyesi ile Latin müzikleri eşliğinde etkileyici figürler sergileyin!

Her Şeye Bir Gün Mola Verin!

Sizi yoran her şeyden bir günlüğüne keyifli bir Latin dans workshop programı ile uzaklaşın!

latin dans atölyesi mezunları

270+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Latin dans eğitimleri verdik.

Latin dans atölyesi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Latin dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Latin dans dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir Latin dans eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Latin dans workshop dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta Latin dans atölyesi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Latin dans workshop sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

latin dans eğitimleri
sosyal etkinlikler latin dans atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi Latin dans atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir Latin dans dersi sunuyoruz!

Latin dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Latin dans kursu olarak öğrencilerimizin Latin dansları başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Latin dans atölyesi programı kapsamında keyifli bir gün geçirirken, Latin dans eğitimi ile öğrencilerimize sosyal ve kültürel aktivitelerle zenginleştirilmiş ayrıcalıklı bir maceranın tadını çıkarma şansı sunuyoruz!

Sanat Cafe

Latin dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Latin dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
latin dans kursu

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik Latin dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik Latin dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Latin dans atölyesi ve dans derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Latin Dans Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Hayatın tüm koşturmacalarına Latin danslarıyla keyifli bir mola vermek istiyorsanız aradığınız her şey ve çok daha fazlası Sanat Akademi’de! Detaylı Latin dans atölyesi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenleri eşliğinde keyifli bir Latin dans workshop fırsatını kaçırmayın!

Latin dans atölyesi programının sizlere kazandıracakları;
 • İş stresinden uzaklaşırsınız,
 • Dinlenirsiniz,
 • Zihninizi boşaltırsınız,
 • Vücudunuzdaki gerginlik azalır,
 • Hareketsizliğin getirdiği tüm olumsuzlukları ortadan kaldırır,
 • Kalori yakarsınız,
 • Fazla kilolarınızdan eğlenceli bir şekilde kurtulursunuz,
 • Keyifli bir hobiniz olur,
 • Vücudunuz esner,
 • Kaslarınız güçlenir,
 • Ruh haliniz çok daha neşeli olur,
 • Egzersiz yapma alışkanlığı kazanırsınız,
 • Sağlıklı bir yaşam tarzı edinirsiniz,
 • Kas hafızanızı geliştirir,
 • Koordinasyonu geliştirir,
 • Sosyalleşir, yeni insanlarla tanışırsınız,
 • Güzel ve unutulmaz bir gün geçirirsiniz.

Hareketsiz kalan bedenimizi güçlendiriyoruz, figürlerimizi en güzel şekilde yapabilmek için esniyoruz ve kontrollü bir şekilde dans etmeye başlıyoruz! Latin Dans Atölyesi 1. Bölüm:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
 • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
Beden farkındalığı kazandıktan sonra dans etmeye başlıyor ve kendimizi Latin müziklerinin ritmine bırakıyoruz!

Son hızla eğlenmeye devam ediyoruz! Kendimizi hazırladığımız kanımızı kaynatacak latin danslarının kıpır kıpır müziklerini açıyor ve kendimizi ritme bırakıyoruz! Latin Dans Atölyesi 2. Bölüm:

Latin dans workshop programımızın ilk bölümünde esnedik ve kendimizi dansa hazırladık… Şimdi Latin danslarından salsa, bachata ve cha cha cha gibi hareketli dansların temel figürlerini öğreniyor; adımları ve dönüşleri işliyor ve öğrendiğimiz teknikleri uygulayabileceğimiz kısa bir koreografi yapıyoruz! dans ederken eğlenmeyi ihmal etmiyor ve Latin danslarının heyecanını bedenimizde hissediyoruz.

Latin danslarının renkli ruhu ile Sanat Akademi’nin harika atmosferinde Latin dans dersleri ile dans etmeyi öğrenmek için ilk adımı atacaksınız!

Latin Dans Atölyesi Programı – 270’in Üzerinde Katılımcı %97 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 270’in üzerinde katılımcı misafir eden ve %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Latin Dans Atölyesi programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Latin dans workshop eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Latin Dans Atölyesi Programı

Kendinize kaliteli bir zaman dilimi ayırın! Dans etmeyi seviyorsanız ve dans tekniklerini öğrenebileceğiniz fırsatlar yakalamak istiyorsanız yetişkinler için Latin dans workshop programlarımıza sizler de katılın!

Latin dans atölyesi; 1 gün 2 saatlik bir workshop Latin dans eğitimi olup anatomi bilgisi, beden farkındalığı, esneme hareketleri, müzikle uyumlu hareket etme, nefes kontrolü, yürüyüş ve dönüş teknikleri, Latin dansları, salsa, cha cha ve bachata müzikleriyle dans koreografileri gibi konu başlıklarını içermektedir.

Latin dans atölyesi programı; haftanın yorgunluğunu keyifli bir aktivite ile atmak, yaşamlarına hareket katmak, Latin dansları ile eğlenceli figürler sergilemek isteyen her yaştan birey için özel olarak hazırlanmıştır.

Latin dans atölyesi yaşamınıza renk katacak yeni aktiviteler keşfetmenizi sağlamakta, kendinize zaman ayırarak mutluluğunuzu arttırmanıza yardımcı olmaktadır.

latin dans eğitimi

Latin Dans Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Latin dans atölyesi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı Latin dans atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı latin dans kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Latin dans workshop eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak Latin dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, danstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Latin dans atölyesi sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Latin dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, Latin dans kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi Latin dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan yetişkinler için Latin dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Latin dans kursu Florya, Latin dans kursu Bahçelievler, Latin dans kursu Ataköy, Latin dans kursu Yeşilköy, Latin dans kursu Zeytinburnu, Latin dans kursu Avcılar olarak hizmet veren Latin dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Latin dans kursu ve diğer dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en keyifli Latin dans workshop deneyimini sizlere sunduğumuzdan emin olmaktayız!

Latin dans atölyesi ile yorucu bir haftanın ardından keyifli bir dans etkinliğine katılarak tüm haftanın yorgunluğunu atabilir, bu sırada uzman Latin dans eğitmenlerimizden performansınıza yorumlar alarak daha kapsamlı bir Latin dans eğitimi almak istediğinizde hangi noktaların üzerine gitmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Latin dans workshop programı ile sosyal ve keyifli bir sanat merkezinin tadını çıkarabilir, yeni insanlarla tanışabilir, hayatınızda renkli bir sayfa açabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
latin dans atölyesi fiyatları

Latin Dans Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Latin Dans Atölyesi Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Latin dans workshop programı ile Sanat Akademi’nin sürprizler ve ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba diyen öğrencilerimiz farklı sanat kursları ile yaşamlarına renk katmaya devam ediyor! Siz de Latin dans atölyesi dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Latin Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Latin dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, Latin dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Latin dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında Latin dans kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Latin dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

270+

Mezun Öğrenci

Latin dans atölyesi ile bedenini ve ruhunu tazeleyen yüzlerce dans tutkunu!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

147

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 735 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44