Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mini Bale Kursu 3 – 4 Yaş

Balenin Keyifli Dünyasına Birlikte Adım Atalım!

Dans ile Tanışan Miniklerimiz Sosyal ve Özgür Bireyler Olarak Yetişecekler! Sanat Akademi 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu

Çocuğunuzun bale ile bedensel farkındalık ve sanat sevgisi kazanmasını ister misiniz? Dilediği gibi dans etmesine, eğlenerek öğrenmesine ne dersiniz? 3 – 4 yaş mini bale eğitimleri sizi bekliyor…

3 – 4 yaş mini bale eğitimleri ile çocuklarınızın bedensel ve duygusal gelişimlerine destek olun. Dans sevgisi kazanarak bedenini fark etmesini, sosyalleşmekten keyif almasını, duygularını özgürce ifade etmesini, grup olmanın keyfini erken yaşta yaşamasını sağlayın. Sanat Akademi mini bale kursları sayesinde geleceğin başarılı yeteneklerini keşfedin…

3 – 4 yaş mini bale Kursu; çocuklarınızın zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayacak bir ortamda, alanında uzman bale eğitmenleri tarafından, uygulama ağırlıklı bir şekilde verilmektedir. Çocuk bale kursu fırsatlarını kaçırmayın…

Araştırmalara göre çocuklar için bale eğitimleri; çocukların devinimsel ve psikomotor gelişimlerini destekleyerek daha sağlıklı büyümelerine yardımcı olurken kilo kontrolünü destekliyor, boylarının daha uzun olmasını sağlıyor.

3-4 yaş mini bale kursu

Tüm 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 64 Saat
Kontenjan
12 Kişi

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu; haftada 2 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel bale adımları, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, empati kurma, jest ve mimik kullanımı, doğaçlama dans ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Sanat Akademi

Minik çocuklarınızın fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak, sosyalleşmelerine destek olmak, bale ile tanışarak keyifli bir hobi edinmesine destek olmak için 3 – 4 yaş mini bale kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel 3 – 4 yaş mini bale kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre çocuklar için bale eğitimleri alsın!

3-4 yaş mini bale kursu eğitmenleri

Ünlü Bale Eğitmenleri

Her biri alanında ünlü, baleye ve dansa kendini adamış, ülkemizi dünyada temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden çocuk bale eğitimleri alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
3-4 yaş bale kursları

%100 Öğrenme Garantisi

3 – 4 yaş mini bale kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın mini bale kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 3-4 yaş mini bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 3 – 4 yaş bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında 3 – 4 yaş mini bale kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk bale kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden 3 – 4 Yaş Mini Bale Eğitimi alarak suça ortak olmayın!

 3-4 yaş bale kursu

Çocuklarınız Bale Sevgisi Kazansın!

Çocuklarınızın bale ile tanışmasını sağlayarak hem hobi kazanmasına destek olabilir hem de bütüncül bir gelişim yaşamalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Balenin zarif ve asil dünyasında dans etmeyi öğrenen minik çocuklarımız, bedenlerini daha iyi tanırken erken yaşta sanatla iç içe bir dünyada olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar. Dans ile ufukları genişleyecek, sosyalleşmenin tadını çıkaracak, duygusal ve fiziksel gelişimleri desteklenmiş olacak. Size ise onların keyifli danslarını izlemek kalacak…

Gelin, 3 – 4 yaş mini bale kursları ile çocuklarınızın yaşıtları ile eğlenmesini sağlayın, onları eve hapsetmeyin…

Dans Ederek Kendini İfade Etsin!

Hayal dünyalarında yaşayan, yaratıcılıklarında sınır olmayan çocuklarımız bale dansı ile kendilerini daha rahat ifade edecekler.

3 – 4 yaş mini bale kursları; alanında uzman eğitmenler ve çocuklarınıza özel yaklaşımla birlikte ifade becerilerini geliştirerek doğru düşünme ve anlatma yeteneği kazandıracak, dans ile tüm hislerini iletme fırsatı sunacak. Kendilerine dair farkındalık kazanan çocuklarımız, oyunla dansın bir arada olduğu eğlenceli bir eğitim alacaklar.

3 – 4 yaş mini bale eğitimi ile çocuklarınızı dansın özgün ve özgür dünyasına alıştırın, arkadaşları ile balenin tadını çıkarsınlar!

 3-4 yaş bale kursları
 3 yaş bale kursu

Yaratıcılık ve Özgüven Kazansın!

Çocuklarınız balenin renkli yolculuğunda hayal güçlerini kullanarak özgün fikirler üretme becerileri kazanacak, kendilerine daha çok güvenecekler.

Çocuklar için bale eğitimi ile dans etmeyi seven miniklerimiz estetik algı kazanarak hayata bambaşka noktalardan bakacak, yaratıcılıklarıyla ailelerini büyüleyecekler. 3 – 4 yaş mini bale kursları girişken ruhlarını destekleyecek, onları oldukları gibi kabul edecek, böylece özgüvenleri perçinlenmiş olacak! Mini bale kursları sayesinde siz de mutluluklarına ortak olacaksınız.

Alanında uzman eğitmenlerden çocuklar için bale kursu almak istiyorsanız Sanat Akademi’yi hemen ziyaret edin…

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuğunuzun bale dansının asaleti ile tanışarak hem kişilik hem bedensel yönlerden gelişmesine destek olmak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun mini bale kursu programını belirleyelim ve 3 – 4 Yaş mini bale eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre çocuk bale eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 3 – 4 yaş mini bale kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuğunuzun ilgi ve ihtiyaçlarına göre 3 – 4 yaş mini bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 3 – 4 yaş mini bale eğitimi veriyoruz.

 3-4 yaş bale kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi mini bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

3 – 4 yaş mini bale kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

3 – 4 yaş mini bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Minik Dansçılarımızı Piste Alalım… Eğlenceli ve Öğretici 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursları Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 – 4 Yaş Mini Bale kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, bale stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. 3 – 4 yaş mini bale kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel çocuk bale eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi 3-4 yaş mini bale kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk bale eğitimleri belirleyelim, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarsınlar.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
 3-4 yaş bale kursları

Özgürce Dans Etsinler!

Mini bale sınırsız özgürlük sunuyor, çocuklarımız hem balenin disiplini hem de yaratıcılığıyla tanışarak kendini geliştiriyor.

Kayıt Ol »

Sosyal ve Özgür Olsunlar!

Çocuklarınıza evin dışında da farklı dünyalar olduğunu gösterin, onları balenin eşsiz güzelliğiyle tanıştırın. 3 – 4 yaş mini bale eğitimleri ile özgürce dans etmelerini, yaşıtlarıyla vakit geçirmelerini sağlayın.

meb ruhsatlı 3-4 yaş mini bale kursu

MEB Ruhsatlı 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu

Sanat Akademi 3 – 4 Yaş mini bale eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir çocuk bale kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan 3 – 4 yaş mini bale eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan 3 – 4 yaş mini bale eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

3 – 4 yaş mini bale kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı 3 – 4 Yaş Mini Bale Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız 3 – 4 yaş mini bale kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı 3 – 4 yaş mini bale dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Bale performansları sergileyecekleri sahne uygulamaları, 3 – 4 yaş mini bale kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve yetenek analizleriyle dans ve bale alanında kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizin yanındayız!

Bale, en iyi sahnede öğrenilir! Minik öğrencilerimizin çocuk bale kursları ile kendine güvenen, sosyal ve uyumlu bireyler olmalarını sağlıyoruz.

uygulamali 3-4 yaş mini bale eğitimi
3 yaş bale eğitimi

Uluslararası 3 – 4 Yaş Mini Bale Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 3 – 4 yaş mini bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 630’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 3 – 4 yaş mini bale eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, 3 – 4 yaş mini bale eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk bale kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarımızın hem bedensel hem duygusal hem de kişilik gelişimine katkısı olan 3 – 4 yaş mini bale kursu, dünyanın en iyi bale okullarının çocuk bale kursu programları değerlendirilerek hazırlandı. Bale ile tanışmalarını sağlayın…

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

3 – 4 yaş mini bale kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

3 – 4 yaş mini bale eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Dans grubu ile reklam ve dizi seçmeleri, cast ajansı işbirlikleri gibi projeler hakkında bilgi vererek minik yeteneklerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlıyoruz.

3 yaş bale kursları
3 yaş bale eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

3 – 4 yaş mini bale eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece 3 – 4 yaş mini bale kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, yaratıcı drama ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

3 – 4 yaş mini bale eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Yorumları

Çocuklarınızın Sosyalleşmesine Destek Olun!

Çocuklarınızın yaşıtları ile eğlenceli bir ortamda özgürce dans etmesine ne dersiniz?

Çocuk Bale Kursları Sizi Bekliyor!

3 – 4 yaş mini bale kursları ile dans sevgisi kazanan çocuklarımız, eğlenerek öğreniyorlar...

Gelişsinler, Değişsinler!

Minik yeteneklerimiz bale ile fiziksel ve ruhsal olarak daha güçlü olacak, iletişim becerilerini artırarak kendilerini özgürce ifade edebiklecekler!

 3-4 yaş bale kursu mezunları

630 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 3 – 4 yaş mini bale eğitimleri verdik.

3 – 4 Yaş Mini Bale dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah 3 – 4 yaş mini bale kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel 3 – 4 yaş mini bale eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen 3 – 4 yaş mini bale eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

3 – 4 yaş mini bale eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Bale ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel yaratıcı drama ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

3 – 4 yaş mini bale kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

3 yaş bale eğitimleri
sosyal etkinlikler 3-4 yaş mini bale kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi 3 – 4 yaş mini bale kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

3 – 4 yaş mini bale kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 3 – 4 yaş mini bale kursu olarak öğrencilerimizin ünlü balerin ve baletler ile tanışmasını sağlıyor, bale resitallerine giderek bu dansın ne kadar kapsamlı ve köklü olduğunu fark etmelerini sağlıyouz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 3 – 4 yaş mini bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

3 – 4 yaş mini bale eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece 3 – 4 yaş mini bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak bale dışında farklı sanat dallarında da ailelerimizin ve öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! 3 – 4 yaş mini bale kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
4 yaş bale kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

3 – 4 yaş mini bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmalarını alanında ünlü bale dansçıları ve 3 – 4 yaş mini bale eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle çocuk bale eğitimimize şekil verirken onların en iyi şekilde bale dansını öğrenmeleri için çok çalışıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü balerin ve baletleri, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta bale dansçılarını sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 3 – 4 yaş mini bale kursu düzenliyoruz. Bale sahnesinde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı sahnelerde ülkemizi temsil etmiş isimlerden balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri mini bale eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını baleye adamış ünlü eğitmen ve dansçılardan 3 – 4 yaş mini bale eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

 3-4 yaş bale workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

3 – 4 yaş mini bale eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Detaylı Eğitim Programı

Minik dansçılarımızın bale ile tanışacakları, keyif alarak dans edecekleri, sosyalleşecekleri, özgüven ve ifade becerisi kazanacakları Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 – 4 yaş mini bale kursu ile tanışın! 3 – 4 yaş mini bale eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden bale kursu almasını sağlayın!

3 – 4 yaş mini bale kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Benlik ve beden farkındalığı kazandırır,
 • Bedensel gelişimine destek olur,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Özgüven kazandırır,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Konuşma ve sözsüz iletişim kabiliyetlerini artırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Yeni davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Grup içinde işbirliği yapabilme özelliğini geliştirir,
 • Grupla yaratma keyfini yaşatır ve eğlenmesini sağlar.

Mini bale kursumuz keyifli bir dersle başlıyor! Bedensel farkındalık kazandıracağımız ve bale ile oyunu birleştireceğimiz 2 aylık bir programımız var! 1.– 2. Ay Mini Bale Eğitim Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Stretching (Esnetme Hareketleri)
 • Doğaçlama (Oyunlar)
 • Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Müzik Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Hareket Etme
 • Müzikle Yürüyüş
 • Yer Hareketleri
 • Point ve Flex
 • Parmak ve El Egzersizleri
 • Kelebek Hareketi
Mini bale kursu ilk 2 ayında çocuklarımıza bedenlerini doğru kullanmayı öğretirken müzik kulaklarının gelişimini sağlayarak daha rahat hareket etmelerini ve bale figürlerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Mini bale kursu ile çocuklarımız her ders farklı bir şey öğrenecek! Balenin temel hareketlerine giriş yapacağımız derslerde miniklerimiz uyumlu dans edecekler! 3. – 4. Ay Mini Bale Eğitim Programı:
 • Warmup (Isınma)
 • Temel Hareketler ile Bedeni Hazırlama
 • Bedeni Kuvvetlendirme ve Esnetme Hareketleri
 • Bacak Kaslarını Kuvvetlendirme
 • Nefes Kontrolü
 • Denge Çalışmaları
 • Sahne Duruşu
 • Mimik ve Jestleri Kullanma Becerisi
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Temel Bale Adımları
 • Ayak Adımları
 • Kol Hareketleri
 • Baş Hareketleri
 • Ekiple Uyum İçinde Hareket Etme
 • Eğitmeni Takip Etme
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Temel Jumplar (Sıçramalar)
 • Dönüş Hazırlıkları
 • Köşeden İlerleyen Hareketler
 • Point ve Flex
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Bale ve Yaratıcı Drama
 • Bedeni Müziğe Uygun Olarak Özgürce Hareket Ettirme
 • Soğuma ve Değerlendirme
4.ay mini bale kursu sonunda çocuklarımız temel bale hareketlerini öğrenmiş olacak, bedensel farkındalıkları artacak! Balenin kıyafetlerinden tavırlarına kadar her şeye merak duyacaklar...

Bale disiplini ile tanışan miniklerimiz her geçen hafta daha da gelişiyor, ailelerimiz çocuklarındaki değişimi yakından görüyorlar. Bu 2 ayımızda orta ve yer hareketlerini öğretiyoruz! 5. – 6. Ay Mini Bale Eğitim Programı:
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Serbest Isınma Hareketi
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Temel Kol Pozisyonları
 • Uçak Kanatları Hareket
 • Uçan Kelebek Hareketi
 • Müzikle Hareketler
 • Öğretmeni Takip Etme
 • Orta Hareketleri
 • Yer Hareketleri
 • Doğaçlama Hareketler
 • Koreografi Hazırlıkları
 • Ekiple Uyumlu Dans Etme
6.ay çocuklar için bale kursu sonunda çocuklarınız balenin temel hareketleri hakkında bilinçlenmiş olacak, her hafta arkadaşlarıyla birlikte dans etmeyi iple çekecekler…

Şimdi sahneye çıkma zamanı! Öğrendiklerini sahneye yansıtan minik dansçılarımızın ailelerine yaşattığı heyecana ortak oluyoruz!
 • Esneme Hareketleriyle Derse Hazırlık
 • Küçük Zıplamalar
 • Denge Hareketleri
 • Dairede Isınma Hareketleri
 • Serbest Isınma Hareketi
 • Daralan ve Genişleyen Daire
 • Çember Hareketleri
 • Uçak Kanatları Hareketi
 • Dairede Koşma ve Poz Hareketi
 • Bar Hareketleri
 • Kol Pozisyonları
 • Ayak Pozisyonları
 • Plié Hareketi
 • Barı Tutarak Plié Hareketi
 • Doğaçlamalar (Oyunlar)
 • Ekip Halinde Uyumlu Hareket Etme
 • Öğretmeni Takip Etme
 • Koreografi Çalışmaları
 • Sahne Gösterisi
3 – 4 yaş mini bale kursu sonunda çocuklarımız ailelerine ve bize güzel bir gösteri yaparak eğitimlerini tamamlıyorlar. Balenin eğlenceli havasını soluyan minik dansçılarımız eğitimlerini sürdürmek isterlerse yaşlarına uygun bale kurslarına devam ediyorlar. Bale aşkı hiç bitmez…

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Programı – 630’un Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 630’un üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi 3 – 4 yaş mini bale kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 3 – 4 yaş mini bale kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Programı

Çocuklarımıza dans sevgisi aşılayacak, balenin zarif dünyasında özgürde hareket etmelerine olanak tanıyacak, özgüven kazandıracak ve iletişim becerilerini artıracak 3 – 4 yaş mini bale kursu ile tanışın!

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu; haftada 2 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, temel bale adımları, beden farkındalığı, müzik ve ritim algısı, empati kurma, jest ve mimik kullanımı, doğaçlama dans ve grupla hareket etme becerileri konularını içeren bir eğitim programına sahiptir.

3 – 4 yaş mini bale kursu programı; çocuklarının sosyalleşmesini ve yaşıtları ile vakit geçirmesini, kendine olan güvenlerini artırmayı, ifade becerilerini geliştirmeyi, dans sevgisi kazandırmayı amaçlayan ailelere yol göstermek ve çocuklarımızın iyi bir bale eğitimi almalarını sağlamak için hazırlanmıştır.

Çocuklar için bale eğitimi; fiziksel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlaması, sosyal becerilerini geliştirmesi, dinleme ve anlama kapasitelerini artırması açısından uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

4 yaş bale eğitimi

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi mini bale kursu merkezi Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Çocuklar için bale kurslarımızdan 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu için kurum onaylı katılım sertifikası verirken 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB Onaylı Sertifika vermekteyiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

3 – 4 yaş mini bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Sanat Akademi olarak çocuk bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuk bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 3 – 4 yaş mini bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk bale kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. 3 – 4 yaş mini bale kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için bale eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 3 – 4 yaş mini bale kursu Florya, 3 – 4 yaş mini bale kursu Bahçelievler, 3 – 4 Yaş yaş mini bale kursu Ataköy, 3 – 4 yaş mini bale kursu Yeşilköy, 3 – 4 yaş mini bale kursu Zeytinburnu, 3 – 4 yaş mini bale kursu Avcılar olarak hizmet veren 3 – 4 yaş mini bale kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Bale, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimleri için çok önemlidir. Bale çocuklarınızın hayata ve dünyaya bakışını, kişiliğini, soyut düşünme yetisini, çevresiyle iletişimini, bedensel gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Bale sayesinde çocuklar, beden farkındalığı kazanarak vücutlarını daha iyi kullanabiliyorlar. Güçlü ve esnek kas yapısına sahip oluyor, fiziksel gelişim süreçlerini yaşıtlarından daha sağlıklı geçiriyorlar. Bale çocukların postür ve duruş bozukluklarının düzelmesini sağlıyor, düztaban olma durumu, içe basma, bacak deformasyonu gibi problemlere sahip olan çocuklarımız özellikle bale ile bu sorunları aşabiliyorlar. Bunlar dışında; bale eğitimi sayesinde çocuklar sağlıklı yaşamayı öğreniyor, ideal kilolarına ulaşıyor, hareket kabiliyetleri artıyor, sosyalleşiyor ve yeni arkadaşlar kazanıyorlar, iletişim becerileri gelişiyor, sınırlarını görüyor, sahne tecrübesi kazanarak daha girişken ve aktif oluyor, utangaçlıklarından kurtuluyor, kendi kendilerine yetmeyi öğreniyor, sorumluluk bilinci kazanıyorlar. Konsantrasyon, düşünme ve yön bulma becerileri de bale ile birlikte gelişiyor. Disiplin sahibi, sabırlı ve özverili bireyler oluyorlar.

Bale eğitimi her yaşta faydalıdır. Bu nedenle çocuklarınızı istediğiniz zaman bale kurslarına gönderebilirsiniz ancak erken yaşlarda bale ile tanışmalarının daha faydalı olduğunu bilmelisiniz. Bale eğitimi yaklaşık 12 – 14 senelik bir süreci kapsadığı için bale eğitmenleri ve dansçılar, baleye 4 – 5 yaşlarında başlanılmasını önerirler. En iyi çocuk bale kursu, eğitim içeriği güncel ve standartların üzerinde olan, çocuklarınızla özenle ilgilenen, eğitmenleri alanlarında deneyimli, fiziksel ve sosyal imkanları geniş kurslardır. En iyi çocuk bale kursu ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize uygun olarak belirlenmelidir. 3 – 4 yaş mini bale kursları hakkında bilgi almak ve çocuklarınız için en iyi çocuk bale kursu programlarını öğrenmek için eğitim danışmanlarınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
3-4 yaş mini bale kursu fiyatları

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

3 – 4 Yaş Mini Bale Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

3 – 4 yaş mini bale kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine katkıda bulunmak, iletişim becerilerini artırmak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun sanat eğitimlerini öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

3 – 4 yaş mini bale kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Çocuk bale kursu merkezimizi, 3 – 4 yaş mini bale kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

3 – 4 yaş mini bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi 3 – 4 yaş mini bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

3 – 4 yaş mini bale kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

630+

Mezun Öğrenci

Çocuk bale kursları ile sosyalleşen, eğlenen ve balenin büyülü dünyasına adım atan çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

187

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 935 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44