Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mobil Fotoğrafçılık Kursu

Telefonlarınızla Profesyonel Çekimler Yapın!

Karşınıza Çıkan Mutlulukları, Hüzünleri ve Heyecanları Kaçırmayın! Sanat Akademi Mobil Fotoğrafçılık Kursu ile Anları Ölümsüzleştirin…

Cep telefonlarınızla profesyonel düzeyde fotoğraf çekmek, hobi ya da mesleki amaçlı fotoğraf çekim becerilerinizi artırmak, sosyal medya platformlarında beğeni kazandıracak karelere imza atmak istiyorsanız mobil fotoğrafçılık kursu ile tanışın!

Amatör olarak fotoğraf çekmekten hoşlananlar, fotoğraf makinesini sürekli yanında taşıyamayan profesyoneller, markalarının dijital pazarlamasına katkı sağlamak isteyen firmalar için mobil fotoğrafçılık eğitimi hazırladık. Cebinizde bir fotoğrafçı taşıdığınızın farkına varmanızı sağlıyoruz…

Fotoğraf hobinizi daha pratik ve ekonomik hale getirmek, cep telefonlarıyla etkileyici fotoğraflar çekmenin yollarını öğrenmek için mobil fotoğrafçılık eğitimi alın.

Fotoğraf, geçmekte olan gerçek anın yakalanmasıdır. JACQUES-HENRI LARTIGUE

mobil fotoğrafçılık kursu

Tüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 17,5 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Mobil Fotoğrafçılık Kursumuz; haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 3 teorik, 2 uygulamalı çekim gezisi, 1 fotoğraf düzenleme ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 7 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mobil Fotoğrafçılık Kursu Sanat Akademi

Cep telefonlarınızla mükemmel fotoğraflar çekmeyi, sosyal medya paylaşımlarınızı hareketlendirmeyi, mesleki ve hobi amaçlı mobil fotoğrafçılık tekniklerini öğreneceksiniz. Türkiye’nin en güncel mobil fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

mobil fotoğrafçılık kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden mobil fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
mobil fotoğrafçılık dersi

%100 Öğrenme Garantisi

Mobil Fotoğrafçılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı mobil fotoğrafçılık kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, fotoğrafçılık alanında uzmanlığınızı belgeleyen MEB onaylı mobil fotoğrafçılık kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında mobil fotoğrafçılık eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların mobil fotoğrafçılık kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden fotoğraf eğitimi alarak suça ortak olmayın!

mobil fotoğrafçılık eğitimi

Cep Telefonunuzla Fotoğraf Çekmeyi Seviyor musunuz?

Cep telefonunuzla fotoğraf çekmeyi ve sosyal medya hesaplarınızda bu fotoğrafları paylaşmayı seviyor ve daha iyi nasıl fotoğraf çekerim diye düşünüyorsanız mobil fotoğrafçılık kursu tam size göre!

Mobil fotoğrafçılık kursları ile amatör fotoğrafçı ruhunuzu canlı tutabilir, akıllı telefon kameralarıyla harika fotoğraflar çekebilir, bu fotoğrafları ister sosyal medya hesaplarınızda isterseniz markanızın tanıtımı için kullanabilirsiniz. Mobil fotoğrafçılık eğitimleri size hem mesleki hem kişisel katkı sağlayacak dolu dolu bir programa sahip!

Profesyonel fotoğrafçı ya da fotoğraf tutkunu olun, çekim becerilerinizi geliştirecek bir eğitim alarak bakış açınızı ve kadrajınızı genişletin…

Keyifli Bir Hobi Edinin!

Fotoğraf tutkunuzu farklı çekim tekniklerini öğrenerek sürdürmeyi düşünüyorsanız cep telefonlarınızla etkileyici fotoğraflar çekeceğiniz mobil fotoğrafçılık eğitimine katılın.

Mobil fotoğrafçılık kursu ile İstanbul’un en güzel noktalarında cep telefonunuzla fotoğraf çekecek, stüdyoda fotoğraf çekim uygulamalarıyla ışık ve kompozisyon bilgisi kazanacak, keyifli anılarınızı kaliteli fotoğraflarla ölümsüzleştireceksiniz. İyi fotoğraf çekmek için fotoğraf makinesine ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız.

Mobil fotoğrafçılık kursları ile siz de hayatınıza renk katacak bir hobi ile uğraşın, fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirin.

mobil fotoğrafçılık dersi
mobil fotoğrafçılık

Markanızı Dijital Dünyada Tanıtın!

Sosyal medyada markanızı duyurmak, akıllara kazınmak ve kalıcı olmak için mobil fotoğrafların sırlarını bu atölyede öğreneceksiniz.

Mobil fotoğrafçılık kursu ile Facebook, Instagram, Linkedin ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz, potansiyel kitlenizi etkileyecek, markanıza ilgi uyandırmanızı sağlayacak fotoğrafları cep telefonunuzla çekebilirsiniz. Sosyal medyanızı profesyonel kimliğiniz ve kartvizitiniz olarak kullanabilirsiniz.

Markanızdan söze ettirmek, sosyal medya hesaplarınızı canlandırmak için mobil fotoğrafçılık eğitiminin mesleki avantajlarından yaralanın.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Karşıma çıkan güzel anları kaçırmak istemiyorum, sadece fotoğraf makinesiyle değil cep telefonumla da etkileyici fotoğraflar çekmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim ve detaylı mobil fotoğrafçılık eğitimi içeriğimizi anlatalım. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre fotoğrafçılık kursu alın.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun mobil fotoğrafçılık kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre mobil fotoğrafçılık eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan mobil fotoğrafçılık dersleri veriyoruz.

mobil fotoğrafçılık eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi mobil fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mobil fotoğrafçılık eğitimi aldıktan sonra fotoğraf çekmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mobil fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek veriyoruz.

Cep Telefonlarınızla Mükemmel Fotoğraf Çekmeyi Öğreneceğiniz Uygulamalı ve Eğlenceli Mobil Fotoğrafçılık Eğitimleri Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen mobil fotoğrafçılık kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Mobil Fotoğrafçılık Kursu eğitim programımızı anlatalım, ihtiyaçlarınıza özel fotoğrafçılık eğitiminizi planlayalım.

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi mobil fotoğrafçılık kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun, merak ve ihtiyaçlarınıza yönelik mobil fotoğrafçılık eğitimi programını belirleyelim, fotoğraf sanatının büyülü dünyasına sağlam bir adım atın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mobil fotoğrafçılık eğitimi

Cep Telefonunuzla Harikalar Yaratın!

Mobil fotoğrafçılık eğitimi sayesinde cep telefonlarınızla fotoğraf çekmeyi öğrenin, sosyalleşin, eğlenin ve bolca fotoğraf çekin.

Kayıt Ol »

Hem Hobiniz Hem Mesleğiniz Olsun!

Cep telefonuyla kaliteli fotoğraflar çekmeyi öğrenerek sosyal hayatınızı renklendirebilir, mesleki bilgi ve becerilerinize bir yenisini daha ekleyerek müşterilerinize kaliteli hizmetler sunabilirsiniz.

meb ruhsatlı mobil fotoğrafçılık kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Sanat Akademi mobil fotoğrafçılık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan fotoğraf eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan mobil fotoğrafçılık eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Mobil fotoğrafçılık kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız mobil fotoğrafçılık kursu derslerimizde teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı mobil fotoğrafçılık dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, mobil fotoğrafçılık eğitimi sonrası eğitim danışmanlığı ile fotoğraf sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Mobil fotoğraf çekim tekniklerini en iyi şekilde öğrenmeniz için eğitim süresince çekim dersleri ve fotoğraf gezileriyle cep telefonuyla fotoğraf çekmede uzmanlaşmanızı sağlıyoruz.

mobil fotoğrafçılık eğitimi
mobil fotoğrafçılık dersi

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan mobil fotoğrafçılık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz mobil fotoğrafçılık kursu metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, mobil fotoğrafçılık eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mobil fotoğrafçılık eğitimine ister hobi ister mesleki amaçlı katılın, beklentilerinizi karşılayacak bir eğitim standardıyla karşılaşacaksınız.

Mobil Kamera ve Ekipman Danışmanlığı

Mobil fotoğrafçılık için en uygun cep telefonunun almak isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, mobil kamera ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Mobil fotoğrafçılığa yeni başlayanlar ile amatör fotoğrafçılık yapan öğrencilerimize hem mobil fotoğrafçılık kursu süresince kullanacakları hem de fotoğraf tutkularını sürdürürken yararlanacakları mobil ekipmanların seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri mobil fotoğrafçılık ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı mağazalara yönlendirerek mobil fotoğrafçılık ekipmanlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirirken yararlanacağınız cep telefonu kameranızı ve ekipmanlarınızı mobil fotoğrafçılık kursu eğitmenlerinizle seçecek, mükemmel fotoğraflara imza atacaksınız.

telefonla fotoğraf çekmek
mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları

Fotoğraf Gezileri

Sanat Akademi fotoğrafçılık kursu olarak mobil fotoğrafçılık eğitimlerinde öğrendiklerinizin kalıcı hale gelmesi için fotoğraf gezileri düzenliyoruz.

Mobil fotoğrafçılık kursu süresince ve sonrasında amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabiliyorlar.

Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var! Cep telefonlarınızla en güzel manzaraları, mutlulukları ve heyecanları ölümsüzleştirmenizi sağlıyoruz…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi mobil fotoğrafçılık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Türkiye’nin en iyi mobil fotoğrafçılık kursu olarak öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin sosyal bir ortamda eğitim almasına özen gösteriyoruz.

Ayrıca ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştirerek fotoğrafsever bir çevre oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kendilerini keyifli ve huzurlu hissedecekleri bir mobil fotoğrafçılık kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler mobil fotoğrafçılık kursu

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Öğrenci Yorumları

Mobil Çekim Tekniklerini Öğrenin!

Cep telefonlarınızla daha iyi fotoğraflar mı çekmek istiyorsunuz?

Her Zaman İyi Fotoğraf Çekin!

Mobil fotoğrafçılık kursları ile akıllı telefonlarınızla en iyi kareleri yakalamayı öğrenin.

Hayatınız Renklensin!

Karşınıza çıkan anlık mutlulukları, üzüntüleri, heyecanları cep telefonlarınızla ölümsüzleştirin.

mobil fotoğrafçılık kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize mobil fotoğrafçılık eğitimleri verdik.

Tam donanımlı mobil fotoğrafçılık kursu merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel mobil fotoğrafçılık eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye mobil fotoğrafçılığın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Mobil fotoğraf çekiminde ustalaşmak, cep telefonunuzu fotoğraf makinesi gibi kullanmak istiyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Fotoğraf dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan ve eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da merak salan öğrencilerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, Sanat Akademi’de yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, hayal gücünüzü genişletecek, başarma güdünüzü artıracak eğitimler sizi bekliyor.

Mobil fotoğraf kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla her zaman iç içe olun.

fotoğrafçılık dersi
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Mobil fotoğrafçılık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece mobil fotoğrafçılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Mobil fotoğrafçılık kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendilerini geliştirmenin yollarını gösteriyoruz!

Mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafın duayenleri ile bir araya gelerek geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

mobil fotoğrafçılık dersi
mobil fotoğrafçılık workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafın duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta fotoğraf sanatçılarını sadece takip etmekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Başarılarıyla adından söz ettiren fotoğrafçılardan mobil fotoğrafçılığın püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi fotoğraf çekmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize mobil fotoğrafçılık eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece mobil fotoğrafçılık kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden satış ve pazarlamaya, sosyal medyadan web tasarımına kadar destekleyici eğitimler veriyoruz.

telefonla profesyonel fotoğraf çekmek

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Mobil fotoğrafçılık eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Cep telefonları ile etkileyici fotoğraflar çekmenin sırlarını öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, sosyalleşmek ve sosyal medya hesaplarınıza hareket katmak istiyorsanız Mobil Fotoğrafçılık Kursu ile öğrenme hızınıza ve ihtiyaçlarınıza özel bir fotoğrafçılık eğitimi almanın tadını çıkarmaya başlayın.

Mobil fotoğrafçılık kursunun kazandıracakları;
 • Mobil fotoğraf çekim tekniklerini öğrenmeyi sağlar,
 • Sosyalleşmeyi ve kişinin kendine vakit ayırmasını sağlar,
 • Sanatsal bakış açısı kazandırır,
 • Kişinin özgüvenini artırır,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Sözlü ve sözsüz ifade becerilerini geliştirir,
 • Stres ve gerginlikten uzaklaştırır,
 • Zihinsel becerileri artırır, hızlı karar verme yetisi kazandırır,
 • Eleştirel bakma ve düşünme becerilerini geliştirir,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik algı kazandırır,
 • Toplumsal ve etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Üretmenin önemini fark ettirir,
 • Kişinin yeteneklerini keşfetmesini sağlar,
 • Kariyer hedefleriyle ilgili bilinçlendirir.

Mobil fotoğrafçılık hakkında temel bilgiler ediniyor, eğitimimize başlıyoruz. Hangi kameralara ve ekipmanlara ihtiyaç duyacağınızı öğreneceksiniz. 1.Hafta 1. Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Telefon Kameranızı Fotoğraf Makinesi Gibi Nasıl Kullanırsınız?
 • Telefonla Daha İyi Fotoğraf Çekmenin Yolları
 • Telefonla Etkili Portre Çekme Teknikleri
 • Telefonla Seyahat, Manzara Ve Panorama Çekmenin Sırları
 • Beğeni Kazandıracak Mobil Instagram Fotoğrafları Nasıl Çekiliyor?
 • Gece Ve Makro Çekimlerde Telefon Kamerasından Yüksek Verim Almanın Püf Noktaları
 • Mobile Photography İle İş Üreten Dünyada Ve Türkiye’deki Örnekler
 • Mobil Kameraların Çalışma Prensibi, Çeşitleri Ve Özellikleri Neler?
 • Cep Telefonu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
 • Çekeceğiniz Fotoğraf Çeşidine Göre Hangi Marka Ve Modelleri Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Cep Telefonu Markaları Hangileri?
 • Satın Alacağınız Telefon Kaç Megapiksel Kameraya Sahip Olmalı?
 • Mobil Objektif Çeşitleri Neler?
 • Hangi Açılı Lens Hangi Çekim Türünde Kullanılır?
 • Keskin Ve Net Fotoğraflarda Mobil Lensin Etkisi Nedir?
 • Mobil Tripod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • UV, ND, Polarize Filtreler Hangi Çekimlerde Kullanılır Ve Fotoğrafa Nasıl Etki Eder?
 • Mobil Fotoğrafçılık İçin Sahip Olmanız Gereken 4 Aksesuar (Mobil Lensler, Telefon Sabitleyiciler, Mobil Telefon Işığı, Uzaktan Kumanda)
 • Akıllı Telefonlarla Fotoğraf Çekerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
1. hafta mobil fotoğrafçılık kursu ile iyi bir fotoğraf için cep telefonu kameranızın hangi özelliklere sahip olması gerektiğini öğrenecek, ekipmanlarınızı doğru seçeceksiniz.

Mobil kameralarla beyaz ayarı nasıl yapılır, doğru pozlama nasıl alınır, öğrenmeye başlıyoruz! 1.Hafta 2.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Diyafram, Enstantane, ISO Ne İşe Yarar, Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Fotoğraf Makinesiyle Çekilmiş Hissi Veren Mobil Fotoğraflar İçin Diyafram, ISO, Enstantane Ayarı Ne Olmalı?
 • Telefonlarda Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Netlik Nedir? Neden Önemlidir?
 • Netleme Tipleri Nelerdir?
 • En Fazla Arka Plan Fluluğu Nasıl Elde Edilir?
 • Hareketli Objeye Netleme Yöntemi
 • Odak Kilitleme Nasıl Yapılır?
 • Odak Noktaları, Manuel Odak Ve Otomatik Odak
 • Doğru Pozlama Nedir?
 • Manuel Pozlama Ve Otomatik Pozlama
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Alan Derinliği Nedir? ( Net Ve Sığ Alan Derinliği )
 • Telefonlarda Alan Derinliği Nasıl Yapılır?
 • Telefonla Zoom Yapmak Fotoğraf Kalitesini Bozar Mı?
 • RGB - Srgb Renk Uzaylarından Hangisi Kullanılmalı Ve Neden?
 • HDR Modu Nedir Ve Hangi Tip Çekimlerde Kullanılır?
 • Görüntü Kalitesi RAW Mı Jpeg Mi Olmalı?
1.hafta mobil fotoğrafçılık eğitimi sonunda cep telefonu kameranızın ayarlarını öğrenerek çekeceğiniz konuya göre hangi özellikleri kullanacağınızı belirleyebileceksiniz.

Mobil fotoğraf çekerken hangi ışık kaynaklarından yararlanacağımıza bakalım…2.Hafta Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Işığın Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir Ve Foto Sanatsal Kullanımı Nasıl Olur?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Doğal Ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi Ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Işık Türleri Neler?
 • Başlıca Cephe Işığı, Yanal Işık, Ters Işık, Tepe Işığı Ve Alttan Gelen Işıkların Özellikleri Nedir?
 • Ters Işık Tekniğinin Avantajları Neler?
 • Mobil Çekimlerde Flaş Kullanılır Mı?
 • Işığın Kalitesi Nasıl Belirlenir?
 • Işığın Şiddeti Nasıl Olmalıdır?
 • Işığın Parlaklığı Nasıl Ölçülür?
 • Histogram İle Işık Nasıl Ölçülür?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır? Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Işığa Göre Mobil Kamera Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Dinamik Aralık Ne Olmalıdır?
 • Sensör Boyutu Nasıl Ayarlanmalıdır?
 • Doğru Işığın Yönü Nasıl Bulunur?
 • Çekilecek Konunun Üzerine Düşen Işık Nasıl Ölçülür?
 • Obje/Model Işığa Göre Nasıl Konumlandırılır?
 • Yansıma, Kırılma Ve Polorizasyon Nedir?
 • Obje Işığı Nasıl Yansıtır? Yansıma Açıları Nelerdir?
 • Difuze (Dağıtık) Ve Direkt Yansıtmayı Engellemek İçin Fotoğrafçı Ne Yapmalıdır?
 • Parlak, Cam, Metal Ve Ayna Fotoğraflarında Yansıma Nasıl Kontrol Edilir?
 • 3 Boyutlu Parlak Cisimlerde Direkt Yansımayı Önleyecek Teknikler Nelerdir?
 • Portre Ve Siluet Çekimlerinde Hangi Işıklar Kullanılır?
 • Rembrant Aydınlatması İle Portre Çekimi Nasıl Yapılır?
 • Silüet Aydınlatması Nasıl Yapılır?
 • Doğal Işığın Döngüsü (Gün Işığı) Ve Temel Özellikleri Nelerdir?
 • Altın Saat Nedir Ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
 • Gün Doğumu, Gün Batımı Ve Manzara Fotoğraf Çekimlerinde Işık Kullanımı
 • Gece Çekimlerinde Işık Kullanımı
 • Açıklık/Koyuluk, Sıcak/Soğuk, Doygunluk, Komşuluk Kontrastı, Tamamlayıcı Kontrast, Alan Genişliği Kontrastı Nasıl Oluşturulur?
 • Koyu Gölgeler Nasıl Engellenir?
 • Yüksek Kontrasta Neden Olan Etmenler Neler?
 • Yumuşak Ve Göze Hoş Gelen Gölge Oluşturma Teknikleri Nelerdir?
2. hafta mobil fotoğrafçılık dersi sonunda doğal ve yapay ışık kaynaklarını kullanarak mobil kameralarınızın ayarını yapmayı ve güzel fotoğraf çekmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Cep telefonuyla fotoğraf çekerken nasıl kurgu ve kompozisyon yaratacağınız öğreneceğiniz keyifli bir hafta başlıyor. 3.Hafta 1.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Telefonla Çekilen Fotoğrafların Gücünü Nasıl Artırırız?
 • Telefonla Etkili Kompozisyonlar Nasıl Hazırlanır?
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Teknik, Biçim, İçerik Ve Anlatım Nasıl Olmalıdır?
 • Mobil Çekimler İçin En Çok Kullanılan Kompozisyon Kuralları Neler?
 • 1/3 Kuralı Mobil Fotoğrafçılıkta Nasıl Uygulanır?
 • Denge, Simetri, Çizgi Ögeleri Mobil Kompozisyonda Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafta Denge Nasıl Sağlanır?
 • Yatay, Dikey Ve Diagonal Çizgiler Nasıl Bir Anlam Katar?
 • Desenler Nasıl Kullanılır?
 • Doku, Ritim, Dinamizm Ve Uyum Gibi Fotoğraf Öğeleri Görüntüye Ne Katar?
 • Mobil Fotoğrafta Çerçeve Nasıl Oluşturulur? Çerçeveleme Nasıl Yapılır?
 • Sembol Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Görsel Öğelerin Fotoğrafa Yerleştirilmesi Nasıl Planlanır?
 • Negatif Alan (Olumsuz Boşluk) Nedir?
 • Mobil Perspektif Nasıl Oluşturulur?
 • Doğal Kadraj Kullanımı Nedir?
 • Yatay Ve Dikey Kadraj Nasıl Kullanılır?
 • Bakış Açısı Nasıl Belirlenir? Mobil Fotoğraf Açıları Nelerdir?
 • Konunun Hangi Kısmı Fotoğrafın Dışında Bırakılır?
 • Kompozisyonda Kırpma Nedir?
 • Alan Derinliği Nasıl Kullanılır?
 • Arka Plan Nasıl Kullanılır?
 • Ölçeklendirme Ve Bölümlendirme Nasıl Yapılır?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Renklerin İnsan Psikolojisi Üzerindeki Etkisi Ne?
 • Hangi Renk Hangi Duyguya Hitap Ediyor?
 • Hüznü, Mutluluğu, Sevgiyi Renklerle Nasıl İfade Edersiniz?
 • Konsept Nasıl Yaratılır?
 • Styling Nasıl Yapılır?
 • Yemek, Ürün Ve Still Life Fotoğraflar Nasıl Çekilir?
 • Yakın Plan Çekimde Kompozisyon Nasıl Yapılır?
 • Bokeh İle Yaratıcı Kompozisyonlar Nasıl Oluşturulur?
 • Yaratıcı Kompozisyon Fikirleri
 • Mobil Kameralarla Panorama Yapma
Yaratıcı ve dikkat çekici kompozisyonlarla profesyonel fotoğraf makinesiyle çekilmiş hissi veren fotoğraflar elde edeceksiniz. Mobil fotoğrafçılığı çok seveceksiniz…

Fotoğrafla anlatım dilimizi geliştiriyoruz. Hikaye yaratmayı ve hikayeleri ölümsüzleştirmeyi öğreniyoruz. 3.Hafta 2.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Fotoğrafla Hikaye Anlatmak Nedir?
 • Fotoğrafta Anlatım Unsurları Nelerdir?
 • Fotoğraf Neyi Gösterir? Güçlü Fotoğrafların Ortak Noktası Nedir?
 • Fotoğrafçı Fotoğrafla Kendini Nasıl Anlatır?
 • Fotoğrafçının Görsel Grameri Ve Sözlüğü Nasıl Şekillenir?
 • Fotoğrafçı Çekim Dilini Ve Stilini Nasıl Oluşturur?
 • Fotoğrafçının Düşünce Ve Fikir Dünyası Nasıl Şekillenir?
 • Fotoğrafçının Gözlem Becerisi Nasıl Gelişir?
 • Gördüklerimizi Fotoğraf Diline Nasıl Aktarabiliriz?
 • Mobil Fotografik Anlatım Teknikleri Nelerdir?
 • Bir Fotoğraf Güzel Fotoğraftan Akılda Kalıcı Fotoğrafa Nasıl Dönüştürülür?
 • Fotoğrafın İçeriği Nasıl Oluşturulur?
 • Fotoğrafın Mesajı Ne Olmalıdır? Fotoğrafın Gizli Mesajı Ne Olmalıdır?
 • Doğru Mesajı Hangi Açıdan Verirsiniz?
 • İyi Bir Hikayede Arka Plan Nasıl Oluşturulur?
 • Fotoğrafın Duygusu Nasıl Oluşturulur?
 • Fotoğrafa Bakanla Duygusal Bağ Nasıl Kurulur?
 • Hayatın İçinden Hikayeler Fotoğrafa Nasıl Aktarılır?
 • Anı Yakalamanın Sırrı Nedir?
 • İnsan Hikayeleri Fotoğrafla Nasıl Anlatılır? (Porte Teknikleriyle Hikaye Anlatımı)
 • Çocuk Ve Yaşlıların Duygularını Fotoğraflara Nasıl Aktaracaksınız?
 • İşçilerin, Sokak Satıcılarının, İnsan Kalabalıklarının Hikayesini Anlatma Teknikleri Neler?
 • Can Sıkıntısı, Umutsuzluk, Hayal Kırıklığı, Üzüntü, Memnuniyet, Huzur, Şefkat, Dostça, Sevgi, Şaşkın, Kaygı, Endişe, Keyif, Sevinç, Heyecan, Mutluluk, Eğlenceli, İmrenme, Stres, Şok, Gerginlik, Umut, Güven Gibi Duyguları Anlatmanın Yolları Neler?
 • Jest Ve Mimiklerin Anlamı Nasıl Çözülür?
 • Gözlerle Anlatma Nasıl Yapılır? İçimize İşleyen Bakışları Nasıl Yakalarız?
 • Yüzleri Nasıl Fotoğraflamak Gerekir? Etkili Bir Kadraj Nasıl Alınır?
 • Şehrin Hikayesini Nasıl Anlatırız? (Manzara Ve Sokak Fotoğrafçılığı Çekim Teknikleriyle Hikaye Anlatımı)
 • Nesnelerin Hikayesi Var Mı? Nesne Nasıl Anlatılır?
 • Doğa Nasıl Anlatılır? (Makro Ve Manzara Çekim Teknikleriyle Hikaye Anlatımı)
 • Kedi, Köpek Ve Kuş Gibi Hayvanların Hikayesi Nasıl Anlatılır?
 • Renkli Fotoğrafla Anlatma Nasıldır?
 • Siyah Beyaz Fotoğrafla Nasıl Anlatım Yapılır?
 • Fotoğraf Nasıl İncelenir? Fotoğraf Nasıl Kıyaslanır? Fotoğraf Nasıl Eleştirilir?
 • En İyi Fotoğraf Nasıl Seçilir?
 • Az Fotoğrafla Çok Şey Nasıl Anlatılır?
3.hafta mobil fotoğrafçılık kursu sonunda günlük hayatta karşınıza çıkacak her şeyi cep telefonuyla yakalayabilecek ve anlatabilecek bilgi ve deneyime sahip olacaksınız.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu 4.haftasında; ilk 3 haftada teorik olarak gördüğümüz mobil kamera, ekipman, ışık ve kompozisyon derslerinin uygulamasını yapacağız.

SSultanahmet’te gerçekleşen Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi uygulamalı çekim gezisine; Alman Çeşmesi’nde buluşarak başlıyoruz. Fotoğraf çekmeye başlamadan önce çekim için kullanacağımız fotoğraf temaları, duyguları ve kompozisyon kuralları hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz. Theodosius Dikilitaşı, Yılanlı Sütun, Örme Dikiltaş, Sultanahmet Camii, Arasta Çarşısı, Haseki Hürrem Sultan Hamamı, Ayasofya Müzesi, III. Ahmet Çeşmesi, Aya İrini Kilisesi, Darphane-i Amire, Topkapı Sarayı, İstanbul Arkeoloji Müzesi güzergahımız oluyor.

Makine ayarlarımızı yaptıktan sonra turistleri, tarihi yapıları, sokak satıcılarını mobil kadrajımıza alıyoruz. Uygulama dersimizde;

 • Geniş açı ya da tele adaptörler ne zaman kullanılır?
 • Mobil tripod nasıl kullanılır?
 • Akılda kalıcı ve yaratıcı kompozisyonlar nasıl oluşturulur?
 • Portre, makro, panorama, manzara, mimari fotoğraflar telefonla nasıl çekilir? sorularının cevabını veriyor; beyaz ayarı yapmayı, keskinlik ve doygunluk yaratmayı ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net ya da arka planı flu fotoğraflar için hangi mobil ayarları kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağımızı öğrenerek mobil kameralarla daha etkili fotoğraflar yaratıyoruz.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu 5.haftasında öğrencilerimizle birlikte Balat’ta ışık ve kompozisyon eğitimimizin uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Çekim güzergahı hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra telefonumuzun ayarlarını yaparak Aya Yorgi Rum Patrikhane Kilisesi, İstanbul Rum Ortodoks Patrikhanesi, Sancaktar Yokuşu, Fener Rum Lisesi, Mesnevihane Camii, Tevkii Cafer Mektebi Sokak, Çimen Sokak, Panagia Paramythia Kilisesi, Kiremit Caddesi, Köroğlu Sokak, Merdivenli Yokuş Sokak, Vodina Caddesi, Meteoroloji Kilisesi, Yıldırım Caddesi ve Bulgar Ortodoks Kilisesi güzergahında ilerleyerek Balat’ın tarihi dokusunu ve mimarisini fotoğraflarımıza yansıtmaya başlıyoruz.

Cep telefonu kameralarımızı sokaklara, tarihi ahşap evlere, insanlara, kutsal mekanlara çevirerek yaratıcı kompozisyonlar oluşturmaya çalışıyor, renk ve ışığı kullanıyor, ritim ve doku yaratarak uyum ve kontrastın bir fotoğrafı nasıl değiştirebileceğini gözlemliyoruz. Kent Manzaraları, Mimari Yapılar, Cadde ve Sokaklar, Pazarlar, Kutsal Alanlar, Yakın Plan/Makro, Siluet, Kapılar ve Pencereler, 4 Mevsim İstanbul, Göç, Hayatın Enerjisi, Alın Teri, Kalabalıklar, Şehir ve Çiçekler temalarından yararlanarak; Öfke, Umutsuzluk, Üzüntü, Huzur, Şefkat, Sevgi, Kaygı, Çaresizlik, Sevinç, Heyecan, Mutluluk duygularıyla ve Çerçeveleme, İlgi Merkezi, Altın Kesim, Yalınlık, Derinlik, Perspektif, Net Alan Derinliği, Boyutlar, Boşluklar, Ritim, Dinamizm, Uyum, Renk, Kontrast, Yansıma gibi kompozisyon kurallarını kullanıyoruz.

Mobil fotoğraf uygulamalarından yararlanarak çektiğimiz fotoğrafları nasıl düzenleyeceğimizi öğreniyoruz. 6.Hafta 1.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Mobil Fotoğrafçılıkta Uygulamalar İle Nasıl Fark Yaratırsınız?
 • Akıllı Telefonlar İçin Hangi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Vardır?
 • En Çok Tercih Edilen Mobil Fotoğraf Uygulamaları Neler?
 • Mobil Fotoğrafçılar İçin Görüntü Üretmek Ve Kaydetmek, Kaydedilmiş Görüntüleri Son Haline Getirmek İçin Hangi Uygulamalar Gerekli?
 • Snapseed, VSCO, Photoshop, Lightroom, Lens Distortions Gibi Uygulamalardan Hangisi En İyisi?
 • “Selective Adjust” (Seçmeli Ayar) Ve “Center Focus” (Merkez Odak) Araçları Olan Uygulamalar Neler?
 • Ayrı Işık/Odak Ayarı Ve Kilidi, Tam Ekran Deklanşör Ve Zaman Ayarlayıcısı Olan Uygulamalar Neler?
 • Ekran Aydınlığı Ayarları, B&W Modu Özellikleri Olan Uygulamalar Hangileri?
 • Yüksek Çözünürlükte Kare Fotoğraf Çekmek İçin Kullanılan Uygulamalar Neler?
 • Değişen Filmler Ve Lensler İle Fotoğraf Çekmeyi Sağlayan Uygulamalar Hangileri?
 • En Küçük Ve Karmaşık Detayları Biçimlendirmek İçin Kullanılan Uygulamalar Neler?
 • Tek Bir Çekimle Harika Bir Görüntü Oluşturmak İçin Denemeler Yapabileceğiniz Uygulamalar
 • Uygulamaları İndirmek İçin Store Nasıl Kullanılır?
Mobil fotoğrafçılık eğitimi ile birlikte cep telefonu uygulamalarını kullanarak çektiğiniz fotoğrafları renklendirmeyi, kesmeyi, hataları silmeyi ve daha pek çok şeyi öğrenerek kusursuz kareler oluşturacaksınız!

Ligthroom ve Snapseed uygulamalarını kullanarak mobil fotoğrafçılığın derinliklerine iniyoruz. 6.Hafta 2.Bölüm Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Lightroom Kullanımı
  • Adobe Lightroom Nasıl Bir Uygulamadır?
  • Adobe Lightroom Özellikleri Ve Araçları
  • Adobe Lightroom Kırpma Araçları İle Döndürme Ve Kesme Nasıl Yapılır?
  • Fotoğraflar Nasıl Boyutlandırılır?
  • Adobe Lightroom Işık Araçları
  • Fotoğrafın Bir Bölümünün Aydınlatılması Ya Da Karartılması İşlemi Nasıl Yapılır?
  • Adobe Lightroom Renk Araçları
  • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır? Ton Düzenleme İşlemi Nasıl Yapılır?
  • Adobe Lightroom Efekt Araçları
  • Filtreler Nasıl Kullanılır?
  • Raw Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
  • Adobe Lightroom Ayrıntı Ve Keskinleştirme Araçları
  • Spotlar Nasıl Temizlenir?
  • Arka Plan Nasıl Temizlenir?
  • Yaratıcı Arka Planlar Nasıl Olur?
  • Alan Derinliği Nasıl Yaratılır?
  • Panorama Nasıl Yapılır?
  • Boy Uzatma Ve İnceltme Nasıl Yapılır?
  • Gözaltı Torbaları Ve Morluklar Nasıl Yok Edilir?
  • Göz Renklendirme, Aydınlatma Ve Makyaj Nasıl Yapılır?
  • Cilt Pürüzsüzleştirme Ve Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?
  • Jpg Ve Tıff Formatları Arasındaki Fark Nedir?
  • Çekilen Fotoğrafların Paylaşımı Ve Paylaşım Mecraları
  • Paylaşım Sitelerine Fotoğraf Gönderilmesi
  • Fotoğraflar Nasıl Saklanır?
  • Yedekleme Ve Arşivleme Nasıl Yapılır?
  • Fotoğraflar Farklı Bir Telefona Ve Bilgisayara Nasıl Aktarılır?
  • Fotoğraflar Baskıya Nasıl Gönderilir?
 • Snapseed Kullanımı
  • Snapseed Nasıl Bir Uygulamadır?
  • Snapseed Özellikleri Ve Araçları
  • Snapseed Seçici Araçları İle Seçilen Bölgeleri Düzenleme
  • Snapseed Resim Ayarları İle İnce Ayar Yapma
  • Snapseed Yüz Rötuşu İle Ten Rengi, Göz Rengi, Yüz Pürüzsüzleştirme Uygulamaları
  • Snapseed Ton Kontrast Aracıyla Farklı Alanların Ayrıntılarını Düzenleme
  • Snapseed Bokeh Efekti Yapma
  • Snapseed Vinyet İle Odak Noktası Oluşturma
  • Snapseed Perspektif Aracı İle Açı Düzeltme, Uzun Ve Zayıf Gösterme Uygulamaları
  • Snapseed Glamour Glow İle Vintage Efekti Verme
  • Yalnızca Seçili Alanlarda Rötuş Yapma, Yapılan Düzenlemeleri Geri Alma
  • İyileştirme Özelliği İle Küçük Hataları Kaldırma
  • Fotoğrafları Kırpma Ve Dışa Aktarma
Mobil fotoğrafçılık eğitimi 6.hafta programının sonunda Lightroom ve Snapseed kullanmada ustalaşacak, fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

Çektiğimiz fotoğrafları değerlendirerek öğrencilerimizin eksik yanlarını tamamlıyor ve merak ettikleri konulara açıklık kazandırıyoruz. Eğitimimiz sertifika töreniyle son buluyor.

7.hafta Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda; ilk haftadan itibaren cep telefonlarınız ile çektiğiniz portre, manzara, makro, gün doğumu ve gün batımı, mimari ve gece fotoğraflarını inceleyerek gelişiminizi değerlendiriyor, eksik yanlarınızı tespit ederek giderilmesi için önerilerde bulunuyor, temel fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen öğrencilerimize ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun hobi ve mesleki eğitimlerimiz ile fotoğraf gezilerimiz ve sergi çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Öğrencilerimizin sorularını yanıtlayarak mobil fotoğrafçılık hakkında bilgilerini tazeliyoruz. Katılım Sertifikalarının dağıtılması ile Mobil Fotoğrafçılık Eğitimimizi sonlandırıyoruz.

Mobil fotoğrafçılık eğitimi sayesinde hem cep telefonlarınızla kaliteli fotoğraflar çekecek hem de yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Keyifli bir hobi edinecek fotoğrafçılığı meslek olarak yapıyorsanız kendinizi geliştirmiş olacaksınız.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Mobil fotoğrafçılık kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Samimi ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen eğitimlerimizle bugüne kadar binlerce fotoğraf tutkununa fotoğraf çekmenin tekniğini ve pratiğini öğrettik!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Mobil Fotoğrafçılık Kursu Programı

Cep telefonlarınızla daha iyi fotoğraflar çekmek, sosyal medya hesaplarınızı hareketlendirmek istiyorsanız mobil fotoğrafçılık kursu ile ilk adımı atın!

Mobil Fotoğrafçılık Kursumuz; haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 3 teorik, 2 uygulamalı çekim gezisi, 1 fotoğraf düzenleme ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 7 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Bu program mobil kameralarla fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen, cep telefonuyla fotoğraf çekmeyi seven fotoğraf tutkunları ile sosyal medya hesaplarından daha çok kişiye ulaşmak, beğeni ve takipçi kazanmak isteyen markalar için özel olarak hazırlanmıştır.

Mobil fotoğrafçılık eğitimi ile cep telefonu kameralarınızdan daha çok verim alabilir, profesyoneller gibi fotoğraflar çekebilir, sosyal medya hesaplarınızdan daha çok beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz.

mobil fotoğrafçılık eğitimi

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi mobil fotoğrafçılık kursu Sanat Akademi olarak Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı mobil fotoğrafçılık kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Mobil fotoğrafçılık kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Mobil fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları; temel, ileri ve profesyonel, kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun kurs programı belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi mobil fotoğrafçılık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra fotoğraf eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Mobil fotoğrafçılık kursu Florya, mobil fotoğrafçılık kursu Bahçelievler, mobil fotoğrafçılık kursu Ataköy, mobil fotoğrafçılık kursu Yeşilköy, mobil fotoğrafçılık kursu Zeytinburnu, mobil fotoğrafçılık kursu Avcılar olarak hizmet veren mobil fotoğrafçılık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Mobil fotoğrafçılık kursu ile cep telefonu kameralarını kullanarak fotoğraf çekmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitim sonunda mobil kameraların diyafram, ISO ve enstantane ayarlarını yapabilir, ışık ve kompozisyon bilgisi edinirsiniz. Ancak dijital fotoğraf makinelerinin çalışma prensipleri ve çekim teknikleri farklı olduğu için Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda öğrendiklerinizi DSLR fotoğraf makineleri için çok verimli kullanamazsınız. Fotoğraf makinenizle çekim yapmayı öğrenmek istiyorsanız sizlere temel fotoğrafçılık kursumuzdan yararlanmanızı öneririz.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu sonunda cep telefonu kameranızın ayarlarını doğru yapmayı, doğal ve yapay ışık kaynaklarını kullanmayı, kompozsiyon ve styling konularını öğrenir, fotoğraflarınızı Lightroom ve Snapseed programlarını kullanarak düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızın kalitesi artacağı için sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınızda beğeni ve takipçi sayınızın da arttığını göreceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları

Mobil Fotoğrafçılık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Mobil Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mobil Fotoğrafçılık Kursunu tamamlayarak cep telefonlarıyla fotoğraf çekmeyi öğrenen kursiyerlerimiz farklı branşlarda da kendilerini geliştirmek için eğitim alıyorlar. Siz de fotoğraf tutkunuzu kaybetmemek istiyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın!

Mobil Fotoğrafçılık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mobil fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı, fotoğraf çekim stüdyomuzu, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, fotoğraf gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, mobil fotoğrafçılık kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mobil fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi mobil fotoğrafçılık kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Mobil fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Mobil fotoğrafçılık kursu sonrası cep telefonlarıyla harikalar yaratan yüzlerce fotoğrafçı.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

339

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.695 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44