Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Modern Dans Atölyesi

Dansın Kalıplarını Kırıyoruz!

Ruhunuzu Özgürleştirecek Bir Modern Dans Workshop Sizi Bekliyor! Sanat Akademi Modern Dans Atölyesi

Kendiniz için bir şeyler yapmaya fırsat bulmakta zorlanıyor musunuz? Eğer dans etmeyi seviyorsanız modern dans atölyesi size kusursuz bir hafta sonu kaçamağı ile tüm bu yoğunluktan ve stresten uzaklaşma fırsatı sunuyor!

Yalnızca bir gününüzü ayırarak modern dans atölyesi ile kendinize terapi uygulamak, ruhunuzu tazelemek ve gerçekten eğlenerek yaşadığınızı hissetmek istemez misiniz? O halde daha fazla beklemeyin!..

Sanat Akademi’de herkese uygun bir modern dans eğitimi var! Modern dans tekniklerini öğrenerek müzik eşliğinde uygulayabileceğiniz modern dans atölyesi sizleri bekliyor!

Modern dans atölyesi ile dans ettiğiniz bir günün ardından kan dolaşımınız hızlanır, bedeniniz esner ve gündelik rutininize geri dönerken kendinizi çok daha dinç hissedersiniz!

modern dans atölyesi

Tüm Modern Dans Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Modern Dans Atölyesi; 1 gün 2 saatlik bir workshop modern dans eğitimi olup beden anatomisi, farkındalık ve algı, esneme ve jimnastik, modern dans müzikleri, müzikle uyumlu hareket, nefes kontrolü, el ve ayak koordinasyonu, modern dansta yürüyüş ve dönüşler gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Modern Dans Atölyesi Sanat Akademi

Modern dansın özgür figürleriyle sorumlulukların ve zorundalıkların zincirlerinden kurtulmaya kendinizi hazır hissediyorsanız uzman dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış modern dans dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir modern dans atölyesi programında yeriniz hazır!

modern dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, ülkemizi dünyada temsil etmiş, Türkiye’nin başarılı dansçılarından modern dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
modern dans workshop

%100 Öğrenme Garantisi

Modern dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı modern dans atölyesi

Katılım Sertifikası

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı modern dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında modern dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden modern dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

modern dans kursu

Modern Dansa İlginiz Mi Var?

Dans etmeyi seviyorsunuz ve modern dans ile bir gün mü geçirmek istiyorsunuz? Biraz sosyalleşmeye ihtiyacınız varsa ve kendinize yeni bir hobi edinmek için aktivite arıyorsanız sizler için keyifli bir atölye hazırladık!

Modern dans atölyesi ile yeteneklerinizi deneyebilir ve keyifle sosyalleşebileceğiniz bir ortamda dansa olan merakınızı tutkuya dönüştürebilirsiniz. Modern dans workshop ile kendiniz için gerçekten bir şeyler yapabiliyor olmanın tadını çıkarın, modern dans dersleri ile yalnızca bir günde özgürleştiğinizi hissedin!

Günlerinizi sıradanlıktan kurtaracak ve modern dansın özgür ruhu ile bir gün geçireceksiniz! Kendinize nitelikli bir boş vakit ayırın!

Ruhunuzu Dansınıza Yansıtın!

Modern dansı denemek istiyorsanız kendinize bir gün ayırmaya ne dersiniz? Ruhunuzu keşfedeceğiniz ve zihninizi rahatlatacağınız bir gün geçirin!

Modern dans atölyesi sizlere çok şey katacak! Yepyeni bir ortamda yeni arkadaşlıklar edinirken aynı zamanda içinizdeki dansçıya sesleneceksiniz! Modern dans tekniklerini öğrenirken aynı zamanda dans ederek hayatın koşturmacasını ve stresini geride bırakacak, modern dans workshop sonrası yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz!

Sanat Akademi’ye gelin ve en keyifli zamanları nasıl geçirebileceğinizi kendi gözlerinizle görün! Dans ederek kendinizi bulun ve modern dansın sizi iyileştirmesine izin verin!

modern dans kursları
modern dans eğitimi

Özgür Bir Gün Geçirin!

Modern dans atölyesi ile neler yapabileceğiniz görün! Uzman dans hocaları ile keyifli bir vakit geçirebilir, sıcak ve samimi bir ortamda sosyalleşebilirsiniz!

Rutin bir hayattan biraz uzaklaşın ve kendinizi mutlu edecek bir aktivite yapmanın keyfini çıkarın! Sanat Akademi ile birlikte en keyifli aktiviteleri deneyimleyin ve kendinize ayrıcalıklı bir hobi edinmenin ilk adımını modern dans workshop ile atın! Sanat Akademi’de unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor…

Uzman eğitmenler ile beraber alacağınız modern dans eğitimleri ardından siz de hayatınıza fark katacak bir tutku ortaya çıkaracaksınız!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dans ederek gündelik rutininize renk katmaya ne dersiniz? Tüm haftanın yorgunluğunu modern dans workshop ile atacaksınız! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modern dans workshop programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir modern dans eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun modern dans atölyesi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre modern dans workshop içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan modern dans dersleri veriyoruz.

modern dans workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi modern dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Modern dans atölyesi sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Modern dans workshop sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Modern Dans Atölyesi ile Bedeninizin Çağrısına Kulak Verin!

Artık hareketsizlikten bıktınız mı? Ofiste tüm oturuyorum, dans ederek bu hantallığı biraz üzerimden atmalıyım diyorsanız modern dans atölyesi ile unutulmaz bir hafta sonu geçirin! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun modern dans workshop planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi modern dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik modern dans atölyesi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, unutulmaz bir gün geçirin!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
modern dans eğitimleri

Dans Ederek Dinlenin!

Modern dans atölyesi ile bedeninizi esnetecek doğaçlama figürler sergileyin, haftanın yorgunluğu dans ederek üzerinizden atın!

Kayıt Ol »

Güven Kazanın, Fark Yaratın!

Modern dans workshop ile yeteneklerinizi sergileyin, etkileyici dans figürleri ile kendinizi gösterin, gündelik rutininize özgüven kazanarak dönün!

meb ruhsatlı modern dans kursu

MEB Ruhsatlı Modern Dans Atölyesi

Sanat Akademi modern dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir modern dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun modern dans dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız modern dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları ve uygulamalı modern dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Modern dans atölyesi kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin performansını yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, kendilerini geliştirebilecekleri diğer modern dans eğitimleri hakkında bilgilendirmektedir.

Uygulamalı Modern Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız modern dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı modern dans dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini sergilemelerine olanak tanıyacak figür ve koreografi çalışmaları, modern dans atölyesi sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir modern dans atölyesi için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

uygulamalı modern dans eğitimi
modern dans dersi

Uluslararası Standartta Modern Dans Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan modern dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 180’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %96 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz modern dans workshop programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, modern dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, modern dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Modern dans atölyesi ile öğrencilerimize gerçekten dans etmenin keyfini çıkaracakları unutulmaz bir deneyim sunuyor, tüm detayları göz önünde bulundurarak hayatın stresinden tam anlamıyla uzaklaşmalarını sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Modern dans atölyesi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece modern dans atölyesi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için modern dans kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

modern dans dersleri

Modern Dans Atölyesi Yorumları

Eğlenmeyi Hak Ettiniz!

Yorucu ve yoğun bir haftanın tüm bu yorgunluğu vücudunuzdan atmak istemez misiniz?

Dans Edin, Rahatlayın!

Modern dans atölyesi ile vücudunuzun rahatlamasına izin verin, kendinize bir gün ayırın!

Motivasyonunuzu Arttırın!

Gündelik rutininize daha yüksek motivasyonla dönmek için modern dans workshop’a katılın!

modern dans atölyesi mezunları

180+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize modern dans eğitimleri verdik.

Modern dans atölyesi için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel modern dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye modern dans dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir modern dans eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Modern dans atölyesi dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta modern dans atölyesi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Modern dans workshop sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

modern dans eğitimleri
sosyal etkinlikler modern dans atölyesi

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi modern dans atölyesi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir modern dans dersi sunuyoruz!

Modern dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi modern dans kursu olarak öğrencilerimizin modern dans başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Modern dans workshop ile öğrencilerimizin dansın ve sanatın büyüsünü keşfetmesini sağlıyor, ardından daha uzun süreli modern dans eğitimleri ile yolculuğuna devam etmek isteyen öğrencilerimize sürprizlerle dolu keyifli bir macera armağan ediyoruz!

Sanat Cafe

Modern dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece modern dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
modern dans atölyesi istanbul

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik modern dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik modern dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Modern dans atölyesi ve dans derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Modern Dans Atölyesi Detaylı Eğitim Programı

Dinlenmek için durmanıza gerek yok! Tam aksine; kendinizi ritme bırakarak bedeninizi tazeleyecek figürler sergilemeye hazırsanız detaylı modern dans atölyesi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenleri eşliğinde keyifli bir modern dans workshop fırsatını kaçırmayın!

Modern dans atölyesi programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Haftanın yorgunluğunu atarsınız,
 • Dinlenirsiniz,
 • Vücudunuzu rahatlatırsınız,
 • Stresten kurtulursunuz,
 • Gündelik rutininizi renklendirirsiniz,
 • Zihninizi boşaltırsınız,
 • Yaşamınıza hareket katarsınız,
 • Sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atarsınız,
 • Dansa olan yatkınlığınızı ölçersiniz,
 • Eğlenceli bir gün geçirirsiniz,
 • Yeni insanlarla tanışırsınız,
 • Uzman eğitmenlerimizden dansa olan yatkınlığınız hakkında görüş alırsınız,
 • Eksiklerinizi gidermek için almanız gereken eğitimleri öğrenirsiniz,
 • Yeni bir hobi edinirsiniz,
 • Motivasyonunuz artar.

İş ve ev hayatı çok sıradan olmaya başladıysa haydi gelin, birlikte dans edelim! Önce bedenimizi tanıyoruz, ardından modern dansın özgün figürlerini uygulamaya başlıyoruz. Modern Dans Atölyesi 1. Bölüm:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Müzik Bilgisi
 • Müzik ve Ritimle Doğru Figürleri Uygulama
Modern dans sıçramalarına kendimizi hazırladıktan sonra modern dans dersleri ile en güzel müzikler eşliğinde duygularımızı dışa vurmaya başlıyoruz!

Modern dans tekniklerini çok seveceksiniz! Müziğin ritmine kendimizi bırakıyoruz ve dansın kalıplarından uzakta estetik bir şekilde dans etmeye başlıyoruz. Modern Dans Atölyesi 2. Bölüm:

Modern dans atölyesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz programın ikinci bölümünde modern dans adımlarını atmaya başlıyoruz. Dansımızın ilk adımlarını öğrendikten sonra dönüşlerimize ve sıçramalarımıza başlıyor aynı zamanda bedenimizi ritme uygun dans etmeye alıştırıyoruz. Modern dans teknikleri ile dönüşlerini, sıçramalarını, figürlerini uyguluyor; bale tekniklerini de öğrendiğimiz bu süreçte her iki dans türünün birbiri ile olan ilişkisi üzerinden dans etmeyi öğreniyoruz.

Modern dans atölyemizin sonunda modern dans tekniklerini öğrenirken aynı zamanda dansa olan yeteneklerinizi ölçecek ve kendinizi dansın size verdiği enerji ile birlikte yenilenmiş hissedeceksiniz!

Modern Dans Atölyesi Programı – 180’in Üzerinde Katılımcı %96 Öğrenci Memnuniyeti

Bugüne kadar 180’in üzerinde katılımcı misafir eden ve %96 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Modern Dans Atölyesi programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz modern dans workshop eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Modern Dans Atölyesi Programı

Dans etmeyi seven ancak bir dans kursuna gitmeye vakti olmayanlar için harika bir atölye programı hazırladık! Modern dans merakınızı cevapsız bırakmayın, modern dans atölyesi ile sosyalleşirken eğleneceksiniz!

Modern dans atölyesi; 1 gün 2 saatlik bir workshop modern dans eğitimi olup beden anatomisi, farkındalık ve algı, esneme ve jimnastik, modern dans müzikleri, müzikle uyumlu hareket, nefes kontrolü, el ve ayak koordinasyonu, modern dansta yürüyüş ve dönüşler gibi konu başlıklarını içermektedir.

Modern dans atölyesi programı; iş ve okul stresinden uzaklaşmak, yoğun bir haftanın ardından bedenine dinlenme fırsatı vermek, hareketsiz bir yaşam alışkanlığından kurtulmak ve dans etmek isteyen her yaştan birey için özel olarak hazırlanmıştır.

Modern dans atölyesi ile doyasıya dans etme fırsatının yanı sıra tıpkı sizin gibi dans tutkunları ile tanışma ve sosyalleşme şansı bulacağınızı da unutmayın!

modern dans eğitimi

Modern Dans Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Modern dans atölyesi programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı modern dans atölyesi katılım sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. Kurum onaylı modern dans kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Modern dans workshop eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak modern dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için görmeleri gereken konu başlıklarına, danstan beklentilerine ve hedeflerine göre oluşturuyoruz. Modern dans atölyesi sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Modern dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, modern dans kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi modern dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan yetişkinler için modern dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Modern dans kursu Florya, modern dans kursu Bahçelievler, modern dans kursu Ataköy, modern dans kursu Yeşilköy, modern dans kursu Zeytinburnu, modern dans kursu Avcılar olarak hizmet veren modern dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Modern dans kursu ve diğer dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve gelişim düzeylerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en keyifli modern dans workshop deneyimini sizlere sunduğumuzdan emin olmaktayız!

Modern dans atölyesi ile haftanın yorgunluğunu size tamamen unutturacak keyifli bir hafta sonu geçirebilir, bedeninizi dans ederek yenileyebilirsiniz. Buna ek olarak modern dans workshop programımızı keyifli ve sosyal bir ortamda özgürce dans edebileceğiniz şekilde düzenledik. Modern dans dersleri ile özgürce dans ederken özgüven kazanabilir, motivasyonunuzu arttırabilir, sosyalleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca modern dans atölyesi ile daha etkileyici figürler sergileyebilmek için eksiklerinizi görebilir, uzman eğitmenlerimizin önerileri ile gelecekte almayı düşündüğünüz modern dans kursu için bir program oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
sosyal latin dans kursu fiyatları

Modern Dans Atölyesi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Modern Dans Atölyesi Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Modern dans workshop programı ile Sanat Akademi’nin sürprizler ve ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba diyen öğrencilerimiz farklı sanat kursları ile yaşamlarına renk katmaya devam ediyor! Siz de modern dans atölyesi dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Modern Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Modern dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, modern dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Modern dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında modern dans kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Modern dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

180+

Mezun Öğrenci

Modern dans atölyesi ile bedenini ve ruhunu tazeleyen yüzlerce dans tutkunu!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

158

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 790 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44