Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Çocuk Dans Kursu

Çekingenliklerini Dans Ederek Atacaklar!

Kendilerinin Farkına Varacak, Özgüven Kazanacaklar! Sanat Akademi Özel Çocuk Dans Kursu

Çocuklarınızın dansın büyülü dünyasıyla erken yaşta tanışmalarını, yeni ilgi alanları keşfetmelerini, boş vakitlerini hem eğlenmelerine imkan verecek hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak bir eğitimle değerlendirmelerini mi istiyorsunuz?

Hiç vakit kaybetmeden çocuklarınızı Sanat Akademi ile tanıştırın, onlar için keyifli bir dünyanın kapılarını ardına kadar açalım! Özel çocuk dans kursu ile doyasıya eğlensin ve kendilerinin farkına varsınlar!

Sanat Akademi özel çocuk dans kursları ile her yaştan çocuğa ilgi alanlarına uygun, sürprizlerle dolu dans dersleri veriyoruz!

Özel çocuk dans kursu; yaşıtlarının yanında yaratıcılıklarını sergilemekten ve dans etmekten çekinen çocuklara özgüven kazanabilecekleri sağlıklı bir ortam sağlamaktadır.

özel çocuk dans kursu

Tüm Özel Çocuk Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel çocuk dans kursu; haftada 1 gün 2 saatlik bir özel dans eğitimi olup; anatomi bilgisi, bedensel farkındalık, müzik kulağı ve ritim algısı, müzikle birlikte hareket etme gibi temel dans becerilerinin yanı sıra bale, hip hop, Latin dansları ve halk danslarına özel figür ve tekniklerin yer aldığı bir programa sahiptir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuklar İçin Özel Dans Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınızın hayatlarına eğlenceli bir dokunuşta bulunmak, okul dışı keyifli bir aktivite edinmelerini sağlamak ve gelişimlerini desteklemek için en doğru adrestesiniz! Uzman dans eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış özel çocuk dans dersleri ile çocuklarımız öğrenme hızlarına ve ilgi alanlarına göre, tamamen kendilerine özel çocuk dans eğitimi alsınlar.

özel çocuk dans kursu eğitmenleri

Ünlü Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan özel çocuk dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için özel dans kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Özel çocuk dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel çocuk dans kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı özel çocuk dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel çocuk dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel çocuk dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel çocuk dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

özel çocuk dans kursları

Dans Etmeyi Seviyorlar Mı?

Çocuklarınız bir müzik duyduğunda hemen hareketlenmeye mi başlıyor? Onlar için her bir adım dans eder gibi mi geçiyor? O halde onları en sevdikleri aktiviteye yönlendirin!

Çocuklarınızın dans etmeye merakı olduğunu anlamanız çok da zor olmasa gerek… Evde ayna karşısında kendi kendine dans eden çocuklarınız için özel çocuk dans kursu ile yönlendirmeye ne dersiniz? Eğer çocuklarınızın dans tutkusunu en iyi şekilde ve daha rahat geliştiresini, güzel ve doğru dans etmeyi öğrenmesini istiyorsanız özel çocuk dans kursları tam size göre!

Çocuklar için özel dans kursları çocuklarınızın dansa olan merakını körükleyecek ve eğitmenleri ile özel olarak yaptıkları dersler yaşamlarının en eğlenceli ve öğretici parçalarından biri haline gelecek!

Utangaç Çocuklar İçin Özel Dans Dersleri Çözüm!

Çocuklarınızın dans merakına cevap vereceksiniz ancak nasıl? Her çocuk bir dans sınıfında akranları ile olmak istemeyebilir…

Peki çocuklarınızın dans tutkusunun sönmesine izin mi vereceksiniz? Tabii ki hayır. Çocuklar için özel dans kursu fırsatları ile asla çocuklarınızın önünde dans etmek için bir engel yok! Özel çocuk dans kursu ile eğitimin odağında bir özel dans kursu süreci geçirecek ve dans etmeyi en iyi şekilde öğrenecekler!

Sanat Akademi olarak utangaç ancak dans merakı olan çocukların da elinden tutuyoruz! Siz yeter ki isteyin, Sanat Akademi bir çözüm bulsun!

çocuklar için özel dans kursları
özel çocuk dans eğitimi

Gelişimlerine Katkı Sağlıyoruz!

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve isteklerine özel düzenlenmiş, bireyselleştirilmiş bir dans kursu almasını mı istiyorsunuz?

Eğitim danışmanlarımız, uzman pedagoglarımız ve eğitmenlerimizle birlikte çocuklarımızın ihtiyaçlarını analiz ediyor, özel çocuk dans kursu ile fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlıyor, kendilerini keşfetmeleri için ideal ortamı yaratarak özgüven kazanmalarına imkan veriyoruz!..

Sanat Akademi olarak geleceğe nitelikli ve yetenekli bireyler yetiştiriyor, her bir çocuğumuzun ayrıcalıklı bir hobi edinmesini sağlıyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın gelişimine yaratıcılığı teşvik eden bir ortamda, uzman eğitmenlerimizin gözetiminde katkı sağlamak, onları geleceğe hazırlamak istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyalım, ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel çocuk dans kursu programını belirleyelim, gelişimlerine katkı sağlarken güzel vakit geçirmelerine de imkan verecek keyifli bir özel çocuk dans eğitimi alsınlar.

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel çocuk dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre özel çocuk dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan özel çocuk dans dersleri veriyoruz.

özel çocuk dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel çocuk dans kursu sonrası ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun bir dans eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk dans eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Özel Çocuk Dans Kursu ile Çocuklarınıza Keyifli Bir Hobi Armağan Edin!

Gelecekte sıkıcı ve monoton bir hayata teslim olmalarını istemiyorsanız şimdiden çocuklarınızı farklı aktivitelere teşvik edin, özel çocuk dans kursları ile yeni bir ilgi alanları olsun! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, çocuklarınızın nasıl bir kurumdan eğitim alacağını, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve dans eğitmenlerimizle tanışın! Biz de çocuklarınız için en uygun özel çocuk dans eğitimi programını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel çocuk dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik özel çocuk dans eğitimi programını belirleyelim, gelişimsel ihtiyaçlarına yanıt verelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuklar için özel dans eğitimi

Yaşamlarına Dinamizm Katın!

Hareketsiz bir hayatın getirdiği olumsuzluklardan çocuklarınızı koruyun, özel çocuk dans kursları ile aktif ve sağlıklı bir gelişim geçirsinler!

Kayıt Ol »

Eğlensinler, Dans Etsinler, Gelişsinler!

Keyifli bir özel çocuk dans kursu ile eğlenirken öğrensinler, bedenlerinin sınırlarını keşfetsinler, dans ederek sanatla iç içe büyüsünler!

meb ruhsatlı özel çocuk dans kursu

MEB Ruhsatlı Özel Çocuk Dans Kursu

Sanat Akademi özel çocuk dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel çocuk dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden özel çocuk dans eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel çocuk dans dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk dans eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel çocuk dans dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel çocuk dans eğitimi kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencimizin gelişimini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Çocuk Dans Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk dans kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel çocuk dans dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, özel çocuk dans kursu sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Uygulamalı özel çocuk dans kursları ve pedagojik bir yaklaşımla ihtiyaç duydukları eğitimi aldıklarından emin oluyoruz…

özel çocuk dans eğitimleri
çocuklar için özel dans eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Çocuk Dans Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel çocuk dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk dans kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel çocuk dans eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, özel çocuk dans eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç - gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa’nın ve dünyanın en iyi dans okullarının müfredatlarını yakından takip ederek düzenlediğimiz özel çocuk dans kursu programı ile minik dansçıların yaşamlarında iz bırakıyor, gelişimlerine destek veriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel çocuk dans kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel çocuk dans eğitimi süresince öğrencimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, gelişimini yakından takip ediyor, ihtiyacına ve seviyesine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışması gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dans toplulukları, sahne sanatları uzmanları, yapım şirketleri ve markalarıyla çalışmasını istiyorsanız, gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve sanat dünyasına kazandırılmalarını sağlayalım…

özel çocuk dans dersi
çocuklar için özel dans dersi

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk dans kursu sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel çocuk dans eğitimi süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Özel çocuk dans eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Özel Çocuk Dans Kursu Yorumları

Özgüvenlerini Arttırın!

Utangaç ve asosyal bir çocukluk geçirmemeleri için çocuklarınızı dansa yönlendirin!

Daha Aktif Olsunlar!

Özel çocuk dans kursları ile kendilerini tanısınlar, daha dinamik ve aktif büyüsünler!

Yeni Öğrenme Yolları Keşfetsinler!

Merak ve keşif duygularını özel çocuk dans kursu ile güçlendirin, kendi öğrenme tarzlarını geliştirsinler!

özel çocuk dans kursu mezunları

200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel çocuk dans eğitimleri verdik.

Özel çocuk dans eğitimi için hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel çocuk dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel çocuk dans dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgi alanlarına, öğrenme hızına ve yeteneklerine göre şekillenen bir özel çocuk dans eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmasını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Özel çocuk dans kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen çocuklarımızı ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler bekliyor.

Başta özel çocuk dans eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Özel çocuk dans kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk dans eğitimleri
sosyal etkinlikler özel çocuk dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel çocuk dans kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel çocuk dans dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştiriyoruz!

Özel çocuk dans kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi organizasyonları, sahne gösterileri düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel çocuk dans kursu olarak öğrencilerimizin farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel çocuk dans kursları ile dans etmenin inceliklerini öğrenirken aynı zamanda eğlenecekleri keyifli ve huzurlu bir kurs atmosferi yarattık… Gelin, siz de Sanat Akademi’nin samimiyetini yaşayın, çocukların en sevdiği sanat okulu ile tanışın!

Sanat Cafe

Özel çocuk dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuğunuzun nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında kendilerini rahatça ifade edebileceği, eğitmenlerimiz ve diğer kurs programlarımızdan yararlanan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçireceği bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
özel çocuk dans workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel çocuk dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik özel çocuk dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel çocuk dans eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Çocuk Dans Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın gelişimlerine destek olmak, güzel vakit geçirmelerini sağlamak, yaşamlarına neşe katmak ve keyifli bir hobi armağan etmek istiyorsanız detaylı özel çocuk dans kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenlerinden özel çocuk dans eğitimi almalarını sağlayın!

Özel çocuk dans kursu programının öğrencimize kazandıracakları;
 • Özgüven kazanır,
 • Kendisini ifade etmeyi öğrenir,
 • Utangaçlığı üzerinden atar,
 • İletişim becerilerini geliştirir,
 • Bedensel esnekliği arttırır,
 • Kasları güçlendirir,
 • Kemik yapısını sağlamlaştırır,
 • Fizyolojik sorunların önüne geçer,
 • Gelişimi destekler,
 • Adaptasyon sorununu aşmasına yardımcı olur,
 • Yeni bir hobi eder keşfeder,
 • Sanatsal duyarlılık kazandırır,
 • Müzik kulağını geliştirir,
 • Merak duygusunu ve öğrenme arzusunu güçlendirir.

Beden hareketleri ile başlıyor ve dans etmeye ısınıyoruz. Egzersiz ve beden çalışmaları yapıyor, dans hakkında bilgi ediniyoruz. 1. – 2. Hafta Özel Çocuk Dans Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
Çocuklarınız eğitmenleri ile birlikte bedenlerini güçlendirecek egzersizler yapacak ve kendilerini hem zihnen hem de bedenen dans etmeye hazırlayacaklar.

Dans tekniklerini uygulamadan önce dans bilgisi ediniyoruz! Çocuklarınız özel çocuk dans dersleri ile yepyeni bilgiler edinecek! 3. – 4. Hafta Özel Çocuk Dans Kursu Programı:
 • Esneklik
 • Bedensel Terbiye
 • Duruş
 • Doğru Postür
 • Dans Adaptasyonu
 • Kaba Motor Hareketler
 • Temel Dans Bilgisi
 • Temel Dans Adımları
 • Ayak Adımları
 • Kol Hareketleri
 • Baş Hareketleri
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • İfade Becerileri
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Basit Dans Koreografilerinin Sahnelenmesi
 • Doğaçlama Dans Çalışmaları
 • Dans ve Drama
Sosyal ortamlarda dans etmekten çekinen çocuklarınızın tutkusunu en özgür şekilde yaşayacağı özel çocuk dans dersleri en sevdikleri aktivite haline gelecek!

Minik adımlardan büyük hayallere giden keyifli yolda çocuklarımızın eğitmenleri ile birlikte bale teknikleri işlediği bir program çocuk özel dans dersleri arasında. 2. – 5. Ay Özel Çocuk Dans Kursu Programı:

7 - 14 yaş çocuklar için hazırladığımız özel çocuk dans eğitimi programımızın 2. ayından itibaren çocuklarımızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre ilgili branşlara yönlendirme yapıyoruz. Bale isteyen öğrencilerimiz haftada 1 gün 1,5 saat olarak planladığımız eğitimde Stretching / Jimnastik ile başlayarak temel esneklik kazandıktan sonra Jazz / Modern Dans eğitimlerini alıyor ve ardından Bale Eğitimi’ne başlayarak Duruş, Adımlama, Esneklik, Koreografi ve Dans başlıklarında ilerliyoruz. 4 aylık bir eğitim sonunda isteyen öğrencilerimiz profesyonel eğitimler almaya devam ediyorlar.

Eğitmenleri ile birlikte istediği dansın temellerini atarak devam eden çocuklarımız, özel çocuk dans kursu ile birlikte bale tekniklerine hakim olacak!

Serbest ritimleri öğrendiğimiz bu kursta eğitmenleri ile dans edecek çocuklar tamamen onlara odaklanmış bir özel çocuk dans dersi ile hip hop dansının detaylarına inecek. 2. – 5. Ay Özel Çocuk Dans Kursu Programı:

Özel çocuk dans eğitimi programımızda 2. – 5. ay Arasında hip hop dansını öğrenmek isteyen öğrencilerimiz, haftada 1 gün 1.5 saat eğitim alacaklar. Mini Disko Dansları ile ısınmaya başlıyor, Hip Hop / K-POP Dans programlarıyla ilerliyoruz. Temel Adımlar, Rap Müziği, El Figürleri, Kol Figürleri, Ayak Figürleri, Müzik İle Uyum, Kalça ve Göğüs Hareketleri, Yerde ve Baş Üstü Dönüş Teknikleri ile ilerliyoruz. Michael Jackson Dansı da öğreneceğimiz 4 aylık bir eğitim sonunda isteyen öğrencilerimiz profesyonel eğitimler almaya devam ediyorlar.

Ruhlarını serbest bıraktıkları özel çocuk dans dersleri sırasında çocuklarınız özgürlüğün tadına varacak ve hip hop ritimleri ile çok eğlenecekler.

Latin danslarının en detaylı öğrenimi özel çocuk dans dersleri ile olur! Eğitmenleri ile Latin dansları üzerine çalışmaya başlayan çocuklarımız dans tutkusu kazanacak. 2. – 5. Ay Özel Çocuk Dans Kursu Programı:

Özel çocuk dans kursu programımızda 2. – 5. ay arasında Latin dans isteyen öğrencilerimiz, haftada 1 gün 1,5 saat eğitim alacaklar. İki haftada 1 Latin dansını ve salon dansını öğreneceğimiz eğitimde; Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Merengue, Vals ve Tango dansları için Temel Adımlar, Temel Dönüşler, Beden Hareketleri, El ve Kol Hareketleri, Kalça Hareketleri, Müzik ve Ritim, Koreografi konu başlıklarını işleyeceğiz. 4 aylık bir eğitim sonunda isteyen öğrencilerimiz profesyonel eğitimler almaya devam edebilecekler.

Özel çocuk dans kursu programımızın bu bölümünde Latin rüzgarları eşliğinde çocuklarımızın yeteneklerini geliştiriyoruz!

Özel çocuk dans dersleri kapsamında son seçenek olarak eğitmenlerinden halk danslarını öğrenebilir ve beden koordinasyonlarını geliştirebilirler. 2. – 5. Ay Özel Çocuk Dans Kursu Programı:

Özel çocuk dans kursları programımızda 2. – 5. ay arasında Halk Dansları kursu isteyen öğrencilerimiz eğitmenlerinden, haftada 1 gün 1,5 saat eğitim alacaklar. Geleneksel Türk danslarından Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman dans türleri için Temel Adımlar, Temel Dönüşler, Beden Hareketleri, El ve Kol Hareketleri, Kalça Hareketleri, Müzik ve Ritim, Koreografi konu başlıklarını işleyeceğiz. 4 aylık bir özel çocuk dans eğitimi sonunda isteyen öğrencilerimiz profesyonel eğitimler almaya devam edebilecekler.

Özel çocuk dans eğitimlerimizi tamamlayan her çocuğumuz yıl sonu dans gösterileri gruplarımıza katılabilir ve yeteneklerini sergileme imkanı bulabilir.

Özel Çocuk Dans Kursu Programı – 200’ün Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Çocuk Dans Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk dans kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızı, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – Özel Çocuk Dans Kursu Programı

Dans etmek çocuklarınız için hem bambaşka dünyaların kapılarını açacak hem de onların eğlenceli bir aktivite ile mutlu saatler geçirmesini sağlayacak. Çocuklarınız için parlak bir gelecek düşünüyorsanız en doğru adrestesiniz!

Özel çocuk dans kursu; haftada 1 gün 2 saatlik bir özel dans eğitimi olup; anatomi bilgisi, bedensel farkındalık, müzik kulağı ve ritim algısı, müzikle birlikte hareket etme gibi temel dans becerilerinin yanı sıra bale, hip hop, Latin dansları ve halk danslarına özel figür ve tekniklerin yer aldığı bir programa sahiptir.

Özel çocuk dans kursu programı; birebir dans eğitimi almak isteyen çocuklarımız için gelişimlerini destekleyecek, bedensel farkındalıklarını arttıracak ve dans becerilerini geliştirecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır.

Özel çocuk dans eğitimi dansa ilgi duyan çocuklarımızın grup eğitimine kıyasla çok daha hızlı bir öğrenme süreci geçirmelerini sağlamaktadır.

çocuklar için özel dans kursu

Özel Çocuk Dans Kursu Programı Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel çocuk dans kursu programına katılan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı özel çocuk dans kursu sertifikası eğitimlerini belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB onaylı özel çocuk dans kursu sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Özel çocuk dans kursu eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dansçılar, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel çocuk dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için özel dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel çocuk dans kursu Florya, özel çocuk dans kursu Bahçelievler, özel çocuk dans kursu Ataköy, özel çocuk dans kursu Yeşilköy, özel çocuk dans kursu Zeytinburnu, özel çocuk dans kursu Avcılar olarak hizmet veren özel çocuk dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel çocuk dans kursu ve diğer özel çocuk kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğitim danışmanlarımızla görüşerek çocuğunuzun yaşına ve gelişimsel ihtiyaçlarına en uygun özel çocuk dans kursu programını belirleyebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel çocuk dans kursu için öğrencimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Sanat Akademi olarak özel çocuk dans eğitimi programlarımızı; öğrencimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediğine göre özelleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istediği alan için görmesi gereken konu başlıklarına, danstan beklentisine ve hedefine göre oluşturuyoruz. Özel çocuk dans kursu programımızı, öğrencimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Özel çocuk dans kursu fiyatları ise öğrencimizin ne kadar süre eğitim alacağına, beklentilerine, hedeflerinin ne olduğuna, alması gereken eğitimlere ve diğer tüm özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel çocuk dans kursu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel çocuk dans kursu ile çocuklarınızın uzman eğitmenlerimizden birer dans dersleri alarak kendilerini geliştirmelerini sağlayabilir, gelişimlerini destekleyebilirsiniz. Grup eğitimlerine kıyasla çok daha hızlı ve verimli bir öğrenme süreci vadeden özel çocuk dans eğitimi; çocukların akıllarına takılan soruları eğitmenlerine doğrudan sormalarına imkan vermekte, merak ettikleri konuları çok daha hızlı öğrenmelerini sağlamaktadır. Buna ek olarak özel çocuk dans kursları ile çocuklar; çalışma disiplini kazanmakta, odaklanma ve konsantrasyon sorunlarını gidermektedir. Fiziksel gelişime de büyük katkı sağlayan özel çocuk dans eğitimleri; kas ve kemik yapısının sağlıklı şekillenmesine katkı sağlamakta, bedensel farkındalık kazandırmaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel çocuk dans kursu fiyatları

Çocuklar İçin Özel Dans Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Çocuk Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel çocuk dans kursları ile çocuklarının yeni ilgi alanları edinmesini, daha aktif olmasını ve utangaçlıklarını aşmasını sağlayan aileler Sanat Akademi ile yolculuklarına devam ediyor! Siz de çocuğunuzun gelişimine destek olmak istiyorsanız ailelerin çocukları için en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Özel Çocuk Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel çocuk dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel çocuk dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel çocuk dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel çocuk dans kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel çocuk dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Özel çocuk dans kursları ile dansın ritmini bedeninde hisseden yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

164

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 820 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44