Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Çocuk Fotoğraf Kursu

En Keyifli ve Öğretici Hobi: Fotoğraf!

Okul ve Sınav Kaygıları ile Boğuşan Çocuklarınızın Kendine Vakit Ayırmasını Sağlayın! Sanat Akademi Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu

Çocuklarınıza eğlenceli bir hobi kazandırmaya ne dersiniz? Hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de fotoğraf çekme becerileri kazanmalarını sağlayacak özel çocuk fotoğrafçılık kursları ile tanışın.

Çocuğunuzun grup eğitimlerinden verim alamayacağını düşünüyorsanız, fotoğrafa olan merakını desteklemeyi ve fotoğraf çekmeyi tüm ayrıntılarıyla öğrenmesini istiyorsanız, eğitmeni ile bire bir derslere katılacağı, hayal güçlerini ve duygularını fotoğraflara yansıtacağı, eğlenceli bir kursa katılmalarına destek olun…

Çocuklar için fotoğraf eğitimi ile gençlerimiz zevkle uğraşacakları bir hobi edinirken özgüvenleri gelişmiş, aile ve arkadaş ilişkilerinde başarılı bireyler olacaklar!

Çocuk fotoğraf kursları; çocukların hayal güçlerini destekleyerek yaratıcılıklarını arttırırken duygu ve düşüncelerini fotoğrafla anlatmalarını sağlayarak ifade becerilerini geliştirmektedir.

özel çocuk fotoğraf kursu

Tüm Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
5 Hafta 7,5 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Çocuk Fotoğraf Kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 5 haftalık bir program olup çocuğunuz; 3 teorik, 2 uygulama dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerini pekiştireceği, eksik kalan yanlarını tamamlayacağı 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 5 haftada 6 ders alacak.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Sanat Akademi

Çocuklarınıza hobi kazandırmak istiyor, özgüvenlerini ve ifade becerilerini geliştirmeyi hedefliyorsanız özel çocuk fotoğraf kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel çocuklar için fotoğrafçılık kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre fotoğraf eğitimleri alsın!

özel çocuk fotoğraf kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden özel çocuk fotoğraf eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel çocuk fotoğrafçılık kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Özel çocuk fotoğraf kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel çocuk fotoğraf kursu

MEB Onaylı Fotoğraf Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve sosyal hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı çocuk fotoğraf kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel çocuk fotoğraf eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel çocuk fotoğraf kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk fotoğraf eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için fotoğraf kursu

Hobi Edinmelerini Sağlayın!

Çocuğunuzun okul ve dershane hayatından başka bir aktivitesi yoksa, mutsuz ve streslilerse çocuk fotoğrafçılık kursları için hemen kayıt yaptırın, onları hayatın endişesinden uzaklaştırın!

Kendine vakit ayıramayan, sınavlardan başka bir şey düşünemeyen çocuklarınızın eğitmenleri ile bire bir olarak, uygulamalı derslerle fotoğraf çekmeyi öğrenmelerini sağlayabilir, fotoğraf sevgisini aşılayarak yeni bir hobi edinmelerine destek olabilirsiniz. Tamamen ona özel hazırlanan bir çocuk fotoğrafçılık kursu programı ile ayrıcalıklı eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Özel çocuk fotoğrafçılık kursu ile duygusal ve ruhsal sağlığına katkıda bulunacak bir hobi ile uğraşan çocuklarınız daha iyi sosyal ilişkiler de kuracaklar!

Fotoğrafın Diliyle Kendilerini Anlatsınlar!

Çocuklar için özel fotoğraf kursu ile iletişim kurmakta zorlanan, asosyal çocuklarınız, eğitmenlerinin desteğiyle kendilerini daha iyi ifade edecekler.

Fotoğraf sanatının büyülü dünyasına adım atan gençlerimizin dinleme, anlama ve ifade etme becerileri gelişecek; özgürce ve çekinmeden duygularını ve düşüncelerini fotoğraflarla yansıtacaklar. Fotoğraf kareleri ile hüznü, sevinci, heyecanı paylaşan çocuklarınızın iletişim kurma becerilerinin zamanla ilerlediğine de tanık olacaksınız.

Çocuklarınızı anlayamadığınızı düşünüyorsanız, onların yalnız hissetmelerini istemiyorsanız fotoğraf kursu çocuk programımız tam size göre!

çocuklar için fotoğraf kursları
çocuklar için fotoğrafçılık kursları

Özgüvenleri Artsın!

Kendi başına karar verme ve eleştirel düşünme özerkliği kazanan çocuklarımız, özgüvenli ve girişken bireyler haline gelecekler.

Özel çocuk fotoğrafçılık kursları sayesinde fotoğraf çekerek üretmenin hazzını yaşayan genç yeteneklerimiz, kendine daha çok güvenerek topluluk içinde rahat hareket edebilecek ve konuşabilecek, kendilerine özgü bir imaj edinecekler. Özel çocuk fotoğraf eğitimi çocuğunuzun karakterini de değiştirerek örnek bir genç olmasını sağlayacak.

Çocuklarınızın fotoğraf çekerek kendilerine dair farkındalık geliştirmelerini istiyorsanız özel çocuk fotoğraf kursları Sanat Akademi’de sizi bekliyor!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yaratıcı ve özgür, hayata, insanlara ve doğaya saygılı çocuklar yetiştirmek istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun fotoğraf kursu programını belirleyelim ve özel çocuk fotoğraf eğitimi içeriğimizi tüm detaylarıyla anlatalım. Çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre çocuk fotoğraf eğitimleri alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel çocuk fotoğraf kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre özel çocuk fotoğraf eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir özel çocuk fotoğraf eğitimi veriyoruz.

çocuklar için özel fotoğraf kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel çocuk fotoğraf kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk fotoğraf kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Tamamen Çocuğunuza Odaklanan, Özel Bir Eğitim Ortamında Fotoğraf Çekmenin Tüm Detaylarını Öğreneceği Bir Program Hazırladık! Özel Çocuk Fotoğrafçılık Kursu!

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel çocuk fotoğraf kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel çocuk fotoğraf kursu programımızı inceleyin, çocuklarınız fotoğraf çekmeye başlasın!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel çocuk fotoğraf kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk fotoğraf eğitimleri belirleyelim, içlerindeki fotoğraf tutkusunu uyandıralım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk fotoğraf kursu

Fotoğrafla Tanışsınlar!

Erken yaşlarda sanat sevgisi kazanarak fotoğraf çekmeye başlasınlar, zevkle uğraşacakları bir hobileri olsun.

Kayıt Ol »

Özel Eğitimin Tadını Çıkarsınlar!

Grup eğitimlerinin kalabalık atmosferine nazaran eğitmenle bire bir ders işleyeceği özel çocuk fotoğraf kursları sayesinde fotoğraf sanatının tüm ayrıntılarına hakim olacaklar.

meb ruhsatlı özel çocuk fotoğraf kursu

MEB Ruhsatlı Çocuk Fotoğraf Kursu

Sanat Akademi özel çocuk fotoğraf eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan fotoğraf eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan özel çocuk fotoğraf eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Özel çocuk fotoğraf kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Çocuk Fotoğrafçılık Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız çocuklar için fotoğraf eğitimi dersliklerimizde teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı özel çocuk fotoğraf dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, uzman eğitmenlerden fotoğraflarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Keyifli fotoğraf gezileri ile çocuklar için fotoğraf kursları programlarımızı uygulama odaklı hazırlayarak gençlerimize fotoğraf çekim becerileri kazandırıyor, eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

çocuk fotoğrafçılık kursu
çocuk fotoğraf kursları

Uluslararası Özel Çocuk Fotoğraf Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Özel çocuk fotoğraf eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk fotoğraf eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel çocuk fotoğraf eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk fotoğrafçılık eğitimi stüdyolarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuğunuz yeni bir hobi edinirken eğitmeni ile bire bir fotoğraf dersi almanı ayrıcalıklarını yaşayacak, özel çocuk fotoğraf eğitimi sayesinde kendini keşfedecek.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Özel çocuk fotoğraf eğitimine başlayacak öğrencilerimize makine ve ekipman danışmanlığı yapıyor, ailelerimizin uygun fiyatlarla makine ve ekipman almasını sağlıyoruz.

Çocuk fotoğraf kursları uygulama derslerinde kullanılmak üzere alınacak fotoğraf makineleri için Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine gidiyoruz. Ailelerimizin ve çocuklarımızın merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyoruz.

Genç fotoğrafçılarımız, eğitim süresince ve sonrasında kullanacakları fotoğraf makinelerini eğitmenleri ile birlikte seçiyorlar.

fotoğrafçılık kursu çocuk
çocuk fotoğraf gezileri

Fotoğraf Gezileri

Özel çocuk fotoğraf kursu öğrencilerimiz hem diğer fotoğraf sınıfları hem de eğitmenleri ile birlikte fotoğraf gezilerine katılabiliyorlar.

Çocuklar için özel fotoğraf kursu programından yararlanan gençlerimizle derslerde öğrendiklerini pekiştirmek üzere sahaya iniyor, bolca uygulama yapıyoruz. Velilerimizi ve çocuklarımızı, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize davet ediyoruz.

Fotoğrafın büyülü dünyasına adım atan çocuklarımızın, fotoğraf çekmeye devam etmesi ve tutkularının peşinden gitmeleri için elimizden gelen imkanı sunuyoruz.

Sosyal Etkinlikler

Sanat Akademi özel çocuk fotoğraf kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyal ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunuyoruz!

Özel çocuk fotoğraf kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve akademimizde eğitim gören diğer kursiyerlerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile sergi ve atölye çalışmaları düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Genç yeteneklerimizin ünlü fotoğrafçılar ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Eğitmeni ile bire bir fotoğraf eğitimi alan çocuklarımızın sosyalleşmelerine destek oluyor, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinden yararlanmalarına olanak tanıyoruz.

sosyal etkinlikler özel çocuk fotoğraf kursu

Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Yorumları

Çocuklarınıza Hobi Kazandırın!

Çocuklarınızı okul ve sınav kaygılarından uzaklaştırmaya ne dersiniz?

Fotoğraf Çekerek Hayatı Tanısınlar!

Özel çocuk fotoğraf kursu ile hayata farklı bakmayı öğrensinler, yeni bir hobi edinsinler.

Pozitif ve Yaratıcı Bir Genç Olacaklar!

Özgürce eğlenecekleri bir ortamda olmanın tadını çıkaracaklar, fotoğraflarıyla sizi bile şaşırtacaklar…

özel çocuk fotoğraf kursu mezunları

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel çocuk fotoğraf eğitimleri verdik.

Özel çocuk fotoğraf dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah özel çocuk fotoğraf kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel özel çocuk fotoğraf eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Çocuklarınızın öğrenme hızına ve ilgi alanlarına göre şekillenen özel çocuk fotoğraf eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanmanın tam sırası…

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel çocuk fotoğraf eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da ilgi duyan öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi’de hayal güçlerini genişletecek, eğlenceli eğitimler ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

Özel çocuk fotoğraf kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk fotoğraf eğitimleri
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Özel çocuk fotoğraf eğitimi aralarında ve sonrasında gençlerimizin vakit geçireceği, sıcak ve samimi ortamıyla yeni dostlukların adresi olan Sanat Cafe’de herkese yer var!

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk fotoğraf eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle tanışarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Çocuklar için özel fotoğraf kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafın duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta fotoğraf sanatçılarını sadece takip etmekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Çocuklarınızın haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz.

Özel çocuk fotoğraf kursu öğrencilerimizin fotoğraf sanatıyla şekillenen bir çevre oluşturmalarına ve sosyalleşmelerine imkan tanıyoruz.

çocuk fotoğraf workshop
çocuk fotoğraf dersi

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel çocuk fotoğraf kursu ile çocuklarımızın yeteneklerini fark ediyor, eğitim ve kariyer danışmanlığı yaparak ailelere yol gösteriyoruz.

Özel çocuk fotoğraf eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf tutkularına yön veriyoruz.

Güzel sanatlar liseleri ya da konservatuvar fotoğraf bölümlerinde eğitim alarak fotoğrafçı olmak isteyen öğrencilerimizin gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk fotoğraf eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece çocuklar için fotoğraf kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik, dans ve zarafet eğitimleri hakkında bilgi veriyoruz.

Özel çocuk fotoğraf eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

çocuk fotoğraf dersleri

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel çocuk fotoğraf eğitimlerimizden eğlenceli anları, fotoğraf gezilerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuğunuza hobi kazandıracak, yeteneklerini şekillendirecek, ifade becerilerini geliştirecek özel çocuk fotoğraf eğitimi programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Özel çocuk fotoğraf kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendine vakit ayırmasını sağlar,
 • Sanatsal bakış açısı kazandırır,
 • Özgüvenini geliştirir,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Sözlü ve sözsüz ifade becerilerini geliştirir,
 • Kişilik gelişimlerine katkı sağlar,
 • Bedensel ve ruhsal farkındalık kazandırır,
 • Zihinsel ve duygusal gelişimine destek olur,
 • Eleştirel bakma ve düşünme becerilerini geliştirir,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik algı kazandırır,
 • Toplumsal ve etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Kendi öğrenme ritmini bulmasını sağlar,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Üretmenin önemini fark etmesini sağlar,
 • Yeteneklerini keşfettirir,
 • Kariyer hedefleriyle ilgili bilinçlendirir.

İlk haftamızda çocuğunuzu fotoğraf sanatı ile tanıştırarak fotoğraf makineleri hakkında bilgi veriyoruz. 1.Hafta 1.Bölüm Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı:
 • Fotoğraf Nedir?
 • Fotoğraf Sanatı ve Kültürü
 • İlk Çekilen Fotoğraftan Günümüze Uzanan Fotoğraf Yolculuğu
 • Fotoğraf Makinelerinin Çalışma Prensibi
 • Fotoğraf Makinesi Çeşitleri ve Özellikleri Neler?
 • Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
 • Çekilecek Fotoğraf Çeşidine Göre Hangi Marka ve Modeller Tercih Edilmeli?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Fotoğraf Makineleri Arasındaki Farklar Neler?
 • Çocuklar İçin DSLR Fotoğraf Makinelerinden Hangisi Uygun?
 • Fotoğraf Türleri ve Çeşitleri Neler?
1. hafta özel çocuk fotoğraf dersi ile öğrencimiz için en uygun fotoğraf makinesini belirliyor, ailelerini bilgilendirerek eğitim süresince ve sonrasında kullanacağı fotoğraf makinesini almasını sağlıyoruz.

Özel çocuk fotoğrafçılık kursu ilk haftasında ayrıca fotoğraf makinesi ekipmanları ve aksesuarları hakkında da bilgilendirmede bulunuyoruz. 1.Hafta 2.Bölüm Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı:
 • Fotoğraf Çekerken Objektifin Etkisi Nedir?
 • Hangi Açılı Lens Hangi Çekim Türünde Kullanılır?
 • Objektif Çeşitleri Neler?
 • Marka ve Modele Göre Lens Çeşitleri Neler?
 • En Çok Tercih Edilen Lens Markaları Neler?
 • Hafıza Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilir?
 • Kaç GB Hafıza Kartı Almak Gerekir?
 • Tripod ve Monopod Nedir?
 • Filtre Çeşitleri ve Kullanıldıkları Çekim Türleri
 • Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları
1.hafta çocuklar için fotoğraf eğitimleri sonunda fotoğraf makinelerini çalışma şekli ve ihtiyaç duyulacak ekipmanlar hakkında bilgi sahibi olan öğrencimiz, fotoğraf çekmeye merak duyacak.

Fotoğraf makinesinin ayarlarını öğrenerek devam ediyoruz. İlk fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz. 2.Hafta Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı:
 • Diyafram Nedir?
 • Enstantane Nedir?
 • ISO Nedir?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Fotoğraf Ölçüm Modları Nasıl Kullanılır?
 • Histogram Bedir? Ne İçin Kullanılır?
 • Histogram Kullanılarak Ölçüm Nasıl Yapılır?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • Fotoğraf Stilleri Nelerdir?
 • HDR Modu Nedir ve Hangi Tip Çekimlerde Kullanılır?
 • RAW Fotoğraf Nedir, Ne İşe Yarar?
 • Doğru Pozlama Nedir? Pozlama Nasıl Yapılır?
 • Çekilecek Konuya Göre Hangi Modlar Kullanılır?
 • Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Nedir? Ne İşe Yarar?
 • Zoom Nasıl Yapılır?
 • Fotoğraf Çekim Uygulamaları
2.hafta özel çocuk fotoğraf eğitimi sonunda öğrencimiz, temel fotoğraf makinesi ayarlarından ISO, diyafram ve enstantane bilgisi edinmiş olacak.

Uygulama haftamızda öğrencimizin ilk 2 haftada öğrendiği temel makine ayarlarını deneyimlemesini sağlıyoruz.

Özel çocuk fotoğraf kursu programımızda 3. hafta; ilk 2 haftada teorik olarak görülen derslerin uygulama haftasıdır. Fotoğraf stüdyomuzda gerçekleşen dersimizde; manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yaparak bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Fotoğraf makinemizin ayarlarını yaparak aydınlık ve karanlık fotoğraflar çekiyoruz. Öğrencimizin ölçüm modlarını denemesini sağlayarak ışığın nasıl kontrol edildiğini ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapması gerektiğini fark etmesini sağlıyoruz. Fotoğraflarda net görüntüler için kısık ayarını nasıl kullanacaklarını, flu fotoğraflarda açık diyaframdan nasıl yararlanacaklarını anlatıyoruz. ISO, diyafram ve enstantane bilgisini pekiştirmesine yardımcı oluyoruz.

3.hafta özel çocuk fotoğrafçılık kursu sonunda öğrencimiz temel düzeyde fotoğraf çekmeyi öğrenmiş olacak.

Fotoğraf çekerken ışığı doğru ve etkili kullanmayı öğreneceğimiz bir hafta bizi bekliyor. 4.Hafta 1.Bölüm Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı:
 • Doğru Bir Pozlama İçin Işık Kontrolü Nasıl Yapılır?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Yüksek (High Key) ve DüşÜk (Low Key) Işık Nedir?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır?
 • Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Doğal ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Işığın Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Flaş Ne Zaman Ve Nasıl Kullanılır?
 • Doğal Işığın Döngüsü ve Temel Özellikleri Nelerdir?
 • Altın Saat Nedir Ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
Çocuk fotoğraf eğitimleri sayesinde öğrencimiz ışık ve ekipman kullanma deneyimi kazanacak, eğitmeni ile özel ders işlemenin ayrıcalıklarını daha çok soru sorarak ve uygulama yaparak görmüş olacak.

Kompozisyon atölyemizde, öğrencimizin yaratıcılığını geliştiriyor, özgün fotoğraf kompozisyonları hazırlamasına yardımcı oluyoruz. 4.Hafta 2.Bölüm Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı:
 • Fotoğrafta Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Teknik, Biçim, İçerik ve Anlatım Nasıl Olmalıdır?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • 1/3 Kuralı Nedir? Fotoğrafa Nasıl Uygulanır?
 • Fotoğrafta Denge Nasıl Sağlanır?
 • Yatay ve Dikey Kadraj Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafta Simetri Nasıl Oluşturulur, Çizgiler Nasıl Kullanılır?
 • Doku, Ritim, Dinamizm ve Uyum Gibi Fotoğraf Öğeleri Görüntüye Ne Katar?
 • Fotoğrafta Çerçeve Nasıl Oluşturulur?
 • Sembol Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Görsel Öğelerin Fotoğrafa Yerleştirilmesi Nasıl Planlanır?
 • Fotografik Anlatım Nedir ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Fotoğraflarımız Ne Kadar Etkili?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
4. hafta özel çocuk fotoğraf dersi sonunda dikkat çekici kompozisyonlara imza atan öğrencimiz, etkileyici fotoğraflar çekerek yeteneklerini geliştirecek.

Işık ve kompozisyon derslerimizin uygulaması ile devam ediyoruz. Son haftamızda öğrencimiz temel düzeyde fotoğraf çekmeyi öğrenmiş oluyor.

5.hafta özel çocuk fotoğraf kursu programında; öğrencimizle birlikte stüdyoda ışık ve ekipmanlarımızı yerleştiriyor, makine ayarlarımızı yaparak fotoğraf çekiyoruz. Çerçeveleme, İlgi Merkezi, Altın Oran, Yalınlık, Derinlik, Perspektif, Denge, Form, Doku, Dinamizm, Uyum, Renk, Kontrast ve Yansıma gibi kompozisyon kurallarından yararlanarak öğrendiklerimizi pekiştiriyoruz. Öğrencimiz ışığı ve ekipmanlarını kullanmayı, dikkat çekici fotoğraflar çekmeyi öğreniyor.

Özel çocuk fotoğraf kursu sonunda; öğrencimiz başlangıç seviye fotoğraf çekmeyi öğrenmiş oluyor. Makinesinin ayarlarını yapabilecek, stüdyoda fotoğraf çekebilecek, fotoğraf çekmenin ne kadar eğlenceli bir uğraş olduğunu deneyimlemiş olacaklar.

Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Özel çocuk fotoğraf kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrencimizin öğrenme hızına ve ilgisine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Siz de çocuklarınıza keyifli bir hobi kazandırmak isterseniz Sanat Akademi’nin fotoğraf sanatıyla renklenen dünyasına adım atabilirsiniz.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Programı

Fotoğraf sevgisiyle büyüyen çocuklar yetiştiriyoruz! Sanat Akademi çocuklara özel fotoğrafçılık kursları ile siz de genç yeteneklerimizi fotoğrafa yönlendirin…

Özel çocuk fotoğraf kursu; haftada 1 gün 1,5 saatten 5 haftalık bir program olup çocuğunuz; 3 teorik, 2 uygulama dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerini pekiştireceği, eksik kalan yanlarını tamamlayacağı 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 5 haftada 6 ders alacak.

Bu program; çocuklarının özgüven kazanmasını, ifade becerilerini geliştirmesini ve hobi edinmesini isteyen ailelere yol göstermek; çocuklarımıza fotoğraf sevgisi aşılamak ve fotoğraf çekmeyi merak eden çocuklara temel düzeyde fotoğraf çekme becerisi kazandırmak için hazırlanmıştır.

Çocuk fotoğraf kursları; hızlı düşünme ve karar verme becerilerini geliştirerek çocuklarımızın sosyal ve okul hayatlarında daha aktif ve girişken olmalarına yardımcı olmaktadır.

özel çocuk fotoğraf eğitimi

Özel Çocuk Fotoğraf Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Özel Çocuk Fotoğraf Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel çocuk fotoğraf kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuk fotoğraf kursu eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Özel çocuk fotoğraf kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Özel çocuk fotoğraf kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel çocuk fotoğraf kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun fotoğraf kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel çocuk fotoğraf kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi çocuklar için fotoğraf eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel çocuk fotoğraf kursu Florya, özel çocuk fotoğraf kursu Bahçelievler, özel çocuk fotoğraf kursu Ataköy, özel çocuk fotoğraf kursu Yeşilköy, özel çocuk fotoğraf kursu Zeytinburnu, özel çocuk fotoğraf kursu Avcılar olarak hizmet veren özel çocuk fotoğraf kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuklar için fotoğraf eğitimi; yaratıcılıklarını geliştiren, stres ve kaygılardan uzaklaşmalarını sağlayan bir hobidir. Özel olarak alındığında da eğitmenin bire bir çocukla ilgilenmesi söz konusu olduğundan daha yoğun, açıklayıcı ve ayrıntılı bir eğitim programıyla karşılaşılır. Çocuğun tüm soruları ve merak ettikleri yanıt bulur. Bununla birlikte fotoğrafçılık eğitimi alan çocuklar; sanatsal ve soyut düşünme yetisi kazanır, çevresiyle daha iyi iletişim kurar, kendini daha iyi ifade eder, doğaya ve canlılara karşı duyarlı olur, sorumluluk bilinci kazanır, disiplin sahibi, sabırlı ve özverili bireyler olurlar. Sanatsal bakış açısı kazanarak çevresinde olanları fark eder ve sorgular, hayata farklı bakış açıları ile yaklaşır, yaratıcı ve pratik olurlar.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel çocuk fotoğrafçılık kursu fiyatları

Özel Çocuk Fotoğraf Kursu

Çocuklar İçin Fotoğraf Kursu Fırsatı – Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Çocuk Fotoğraf Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel çocuk fotoğraf kursu sonrası aileler, çocuklarının yeteneklerini geliştirmelerine, özgüven kazanmalarına ve sosyalleşmelerine destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Özel Çocuk Fotoğraf Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel çocuk fotoğraf kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, fotoğraf gezilerimizi ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Eğitim merkezimizi, özel çocuk fotoğraf kursu dersliklerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf stüdyomuzu ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel çocuk fotoğraf eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi özel çocuk fotoğraf kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel çocuk fotoğraf kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Fotoğraf çekmeyi öğrenerek hobi kazanan ve yeteneklerini fark eden mutlu gençler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

157

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 785 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44