Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Çocuk Piyano Kursu MEB Onaylı

Şarkılar Çalacak, Eğlenecek, Özgüven Kazanacaklar! Sanat Akademi Özel Çocuk Piyano Kursu

Çocuğunuzun yaşamında anlamlı bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Ayrıcalıklı bir hobiyle farklılığını ve özel olduğunu göstermesini istemez misiniz? Yanıtınız evetse özel çocuk piyano kursu tam size göre!

Müziğin çocuklarınızın yaşamında yaratacağı farklılık sizi şaşırtacak! Çocuklarınızın daha mutlu, daha aktif, yaratıcı ve özgüven sahibi olduğunu gördüğünüzde neden daha önce özel çocuk piyano kursu almadık diye düşünmek istemiyorsanız hemen harekete geçin!

Özel çocuk piyano eğitimi ile çocuğunuzun ayrıcalıklı bir dünyaya atmasını, yeni bir hobi edinmesini sağlayın!

Özel çocuk piyano eğitimi; dil ve müzik merkezlerinin beyinde son derece yakın şekilde konumlanıyor olmasından ötürü çocukların dil gelişimini sağlamakta ve yabancı dil öğrenimlerini kolaylaştırmaktadır.

özel çocuk piyano kursu

Tüm Özel Çocuk Piyano Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB onaylı özel çocuk piyano kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, sağ ve sol el egzersizleri, doğru piyano oturuşu, müzik teorisi, gam ve arpej bilgisi, nota okuma, deşifre ve dikte çalışmaları, klasik dönemden günümüze repertuvar çalışmaları gibi konuları içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Çocuk Piyano Kursu Sanat Akademi’de

Keyifli bir aktiviteyle çocuklarınızın gelişimlerini desteklemek, müzikle tanışmalarını sağlamak ve hayatlarını sanatın dokunuşuyla güzelleştirmek istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın, uzman piyano eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir özel çocuk piyano kursu ile çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına göre, tamamen kendilerine özel çocuk piyano eğitimi alsın…

özel çocuk piyano kursu eğitmenleri

Ünlü Piyano Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü piyanistlerden özel çocuk piyano eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için özel piyano kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Özel çocuk piyano kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel çocuk piyano kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı özel çocuk piyano kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel çocuk piyano kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel çocuk piyano eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel çocuk piyano eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

özel çocuk piyano kursları

Evde Sıkılıyorlar Mı? Piyano Kursu ile Yüzleri Gülsün!

Evde sıkılan çocuklarınıza yeni bir hobi kazandırmaya ne dersiniz? Yalnızca evde ne hayatı ne de sanatı tanıyamazlar!

Çocuklarınızın hep aynı şeyleri yaptığını, yeni aktivitelere pek ilgi duymadığını, merak ve keşif duygularının yeterince gelişmediğini mi düşünüyorsunuz? Özel çocuk piyano eğitimi tam da aradığınız çözüm olabilir! Müziğin büyülü dünyasına özel çocuk piyano dersleri ile adım atan çocuklar yeni şeyler öğrenmekten keyif alıyor!

Siz de çocuklarınızın yeni deneyimlerle tanışmasını ve farklı dünyalarını merak etmesini istiyorsanız özel çocuk piyano eğitimi programımıza göz atın!

Odaklanma Sorunlarını Aşacaklar!

Özel çocuk piyano eğitimi söz konusu olduğunda unutulmaması gereken bir diğer nokta da iç disipline sağladığı katkı!

Odaklanma sorunları yaşayan, dikkatleri kolayca dağılan çocuklarınızın hayatında farklılık yaratmak istiyorsanız özel çocuk piyano kursu programından yararlanabilirsiniz. Notaların dünyası sayesinde çocuklarınızın herhangi bir dünyaya çok daha kolay yoğunlaştığını ve dikkat sürelerinin arttığını hemen fark edeceksiniz!

Müzikal becerilerini geliştirmenin yanı sıra özel çocuk piyano kursu ile çocuklarınızın okul başarılarını da arttırmaya ne dersiniz?

çocuklar için özel piyano kursları
özel çocuk piyano eğitimi

Eleştirel Düşünmeyi Öğrenecekler!

Erken yaşta müzik eğitiminin çocuklara sağladığı en önemli katkıların başında yaratıcı düşünme becerilerini arttırması geliyor!

Özel çocuk piyano eğitimi ile yaratıcılıkları ve hayal güçleri gelişen çocuklar; eleştirel düşünmeyi ve sorgulamayı öğreniyor, dünyaya sanatın penceresinden bakarak en ufak detayları bile kolaylıkla fark edebiliyor! Siz de farkındalığı yüksek, estetik ve sanatsal perspektife sahip çocuklar yetiştirmek istemez misiniz?

Sanat Akademi ailesinin bir parçası olun, özel çocuk piyano kursu ile ailenize müziğin sıcaklığını katın!..

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sanatın ve müziğin büyülü dokunuşuyla çocuklarımıza mutlu bir dünyanın kapılarını ardına kadar açıyoruz! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentileriniz için en uygun özel çocuk piyano kursu programını belirleyelim, müzikle ve sanatla iç içe büyüsünler!..

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel çocuk piyano eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre özel çocuk piyano kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan özel çocuk piyano dersleri veriyoruz.

özel çocuk piyano kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel çocuk piyano kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk piyano kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursları ile Yaşamları Boyunca Yararlanacakları Kazanımlar Edinecekler!

Çocuklarınızın gelişimini bütüncül olarak desteklemek istiyor, çok yönlü bir özel çocuk piyano kursu ile zihinsel, fiziksel ve duygusal kazanımlar edinmelerini arzuluyorsanız çocukların en sevdiği sanat merkezi Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel çocuk piyano kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel piyano eğitimini planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel çocuk piyano kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun özel çocuk piyano eğitimi programını belirleyelim, müzik ve sanatla iç içe büyüyecekleri ideal ortamı yaratalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuklar için özel piyano eğitimi

Piyano Çalabilsinler!

Özel çocuk piyano kursları ile çocuğunuzun yaşına, seviyesine ve beklentilerine uygun bir müzik eğitimi aldığından emin olun!

Kayıt Ol »

Özel Olduklarını Hissettirin!

Farklı ve ayrıcalıklı bir hobi edinmelerini özel çocuk piyano kursu ile sağlayın, ne yapabileceğinin farkında, yetenekli ve bakış açısı geniş çocuklar yetiştirin!

meb ruhsatlı özel çocuk piyano kursu

MEB Ruhsatlı Özel Çocuk Piyano Kursu

Sanat Akademi özel çocuk piyano eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel çocuk piyano kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik teknolojileri ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden birebir eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel çocuk piyano dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk piyano eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel çocuk piyano dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel çocuk piyano kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Çocuk Piyano Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk piyano kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel çocuk piyano dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan sahne gösterileri, özel çocuk piyano kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Özel çocuk piyano kursu ile çocuklarımızın sahnede olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamasını sağlıyor, müziği hisseden, kendilerini sanatla ifade eden çocuklar yetiştiriyoruz!

özel çocuk piyano eğitimleri
çocuklar için özel piyano eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Çocuk Piyano Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel çocuk piyano eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 750’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %95 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk piyano kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel çocuk piyano eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, özel çocuk piyano eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel çocuk piyano kursu programımızı öğrencimizin gelişimsel ihtiyaçlarını, ilgi alanlarını, okul takvimini, okul başarısına destek olmak için yapılabilecek ekstra uygulamaları göz önüne alarak belirliyor, çok yönlü bir özel çocuk piyano eğitimi sunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel çocuk piyano kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel çocuk piyano eğitimi süresince başarılı öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyacına ve seviyesine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik müzisyenlerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

özel çocuk piyano dersi
çocuklar için özel piyano dersi

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk piyano eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel çocuk piyano kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta müzik olmak üzere dans, bale, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Özel çocuk piyano eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Özel Çocuk Piyano Kursu Yorumları

Müziği Sevdirin!

Müziği ve sanatı seven, dünyaya sanatın penceresinden bakan çocuklar yetiştirmek istemez misiniz?

Odaklanma Sorunlarını Aşsınlar!

Özel çocuk piyano dersleri ile dikkat sürelerini arttırın, yoğunlaşma ve anlama becerileri gelişsin!

Üretmekten Keyif Alsınlar!

Kendi yeteneklerinin sınırlarını fark etsinler, özel çocuk piyano kursu ile yaratıcılıklarını göstermeye başlasınlar!

özel çocuk piyano dersleri

750+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel çocuk piyano eğitimleri verdik.

Özel çocuk piyano dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel çocuk piyano kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel piyano dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgi alanlarına, öğrenme hızına ve yeteneklerine göre şekillenen bir özel çocuk piyano eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmasını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel çocuk piyano kursu dışında ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için özel piyano eğitimi olmak üzere müzikten dansa, oyunculuktan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Özel çocuk piyano kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk piyano eğitimleri
sosyal etkinlikler özel çocuk piyano kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel çocuk piyano kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel çocuk piyano dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirerek keyifli bir dünyayı keşfetmelerini sağlıyoruz!

Özel çocuk piyano kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşabileceği bowling, satranç, playstation turnuvaları; konser etkinlikleri, müzik dinletileri ve workshoplar düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel çocuk piyano kursu olarak öğrencilerimizin piyano başta olmak müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında isimlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve sahne şovları ile amatör müzik tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel çocuk piyano kursu kapsamında öğrencimizin ilgi alanlarına göre farklı kültürel ve sosyal aktiviteler planlıyor, yalnızca piyano çalmayı öğretmiyor, hayattan ve sanattan keyif almasını sağlıyoruz!

Sanat Cafe

Özel çocuk piyano eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuğunuzun nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk piyano eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında kendilerini rahatça ifade edebileceği, eğitmenlerimiz ve diğer kurs programlarımızdan yararlanan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçireceği bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak müzik ve sahne sanatları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuklar için özel piyano dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel çocuk piyano kursu öğrencilerimizin performanslarını ünlü müzisyenler, piyanistler ve özel çocuk piyano kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel çocuk piyano eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, piyanistleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta müzisyenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel çocuk piyano eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden piyano çalmanın püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik özel çocuk piyano eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Piyano çalmayı ustasından öğreniyoruz!

özel çocuk piyano kursu istanbul

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel çocuk piyano eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın müzikle tanışacakları, hayata müzik perspektifinden bakmaya başlayacakları, eğlenceli ve öğretici bir özel çocuk piyano kursu arıyorsanız detaylı özel çocuk piyano eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden MEB onaylı özel çocuk piyano eğitimi almalarını sağlayın!

Özel çocuk piyano kursu programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Yapabileceklerinin sınırı olmadığını gördüler,
 • Özgüven kazandılar,
 • Heyecanlarını yönetmeyi öğrendiler,
 • İletişim becerileri gelişti,
 • Duygularını ifade etmeyi öğrendiler,
 • Hayata sanatın penceresinden bakmaya başladılar,
 • Yeni bir hobi edindiler,
 • Müzikal okuryazarlık kazandılar,
 • Duyumları gelişti,
 • Öğrenme hızlarının farkına vardılar,
 • Yeni şeyler öğrenme istekleri arttı,
 • Okulda daha başarılı bir öğrenci haline geldiler,
 • Sınav kaygısıyla başa çıkmayı öğrendiler,
 • Çekingenlikten kurtuldular,
 • Daha mutlu oldular.

İlk bölümümüzde piyano tuşlarının ses ve nota karşılıklarını öğreniyor, piyanomuzun başında pozisyon alıyoruz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı 1. Bölüm:
 • Piyanoda Beyaz Tuşlar ve Ses Karşılıkları
 • Sağ El Parmak Numaraları
 • Sol El Parmak Numaraları
 • Kulak Çalışmaları
 • Doğru Oturuş Pozisyonu
 • Kolların Doğru Pozisyonu
 • Ellerin Doğru Pozisyonları
 • Müzikte Ölçüler
  • 2/4 Ölçüler
  • 3/4 Ölçüler
  • 4/4 Ölçüler
 • Farklı Değerlerde Notalar
 • İki El Paralel Çalma Egzersizleri
 • Farklı Vuruşlarda Sus İşaretleri
 • Melodik Egzersizler
 • Temel Müzik Terimleri
 • Temel Müzik İşaretleri
 • Legato Çalışmaları
 • Sağ El Ağırlıklı Melodik Egzersizler
 • Sol El Ağırlıklı Melodik Egzersizler
Özel çocuk piyano eğitimi ile yaptığımız ilk egzersizler vücut koordinasyonunda fark edilir bir değişiklik yaratacak!

Bu bölümümüzde müzik teorisine giriş yapıyor, gam ve arpejlere göz atıyoruz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı 2. Bölüm:
 • Majör Gamlara Giriş
 • Farklı Nota Değerleri
 • Noktalı Değerlerde Suslar
 • Müzikte Anahtarlar
 • Oktav Aralıkları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
  • Tenuto
  • Staccato
 • Gam Egzersizleri
 • Arpej Egzersizleri
 • Temel Nüans İşaretleri
 • Majör Gamlar
 • Majör Arpejler
 • Sekizlik Notalar
 • Onaltılık Notalar
 • Pekiştirici Egzersizler
 • Deşifre Çalışmaları
Nota okuryazarlığımızı iyice geliştirdiğimiz 2. Bölüm özel çocuk piyano eğitimi dersleri ile müziğin dünyasına sağlam bir adım atıyoruz!

2. seviyemize deşifre çalışmaları ile başlıyor, örnek eserlerden nota okuma hızımızı geliştiriyoruz. 2. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı:
 • Segmentel Çalışma Teknikleri
 • Majör Gamlarda Pekiştirme Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Arpej Egzersizleri
 • Ritim Uygulamaları
 • Türk Müziğinden Basit Parçaların İcrası
 • Batı Müziğinden Basit Parçaların İcrası
 • Melodi Egzersizleri
Türk ve Batı müziğinden eserlere giriş yapıyor, 2. Seviye özel çocuk piyano eğitimi ile repertuvarımızın ilk şarkılarını öğreniyoruz.

Repertuvarımıza yeni şarkılar eklemeye devam edecek, klasik dönemden günümüze kadar öne çıkan orkestra sololarına göz atacağız. 3. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı:
 • Hanon Teknikleri Piyano Metodu
 • Deşifre ve Teknik Çalışmaları
 • Müzikal ve Stil Çalışmaları
 • İki Oktavlı Ritim Çalışmaları
 • Majör Gamlar
 • Majör Arpejler
 • Sağ El Ağırlıklı Melodi Egzersizleri
 • Sol El Ağırlıklı Melodi Egzersizleri
 • Majör Tonlarda Pekiştirici Alıştırmalar
 • Standart Orkestra Soloları
 • Klasik Dönem Orkestra Soloları
 • Romantik Dönem Orkestra Soloları
 • Çağdaş Dönem Orkestra Soloları
Özel çocuk piyano eğitimi 3. seviye sonunda çocuklarınızla en sevdiğiniz piyano solosu üzerine sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Farklı müzikal formlara göz atacak, enstrüman hakimiyetimizi yeni alanlarda deneyeceğiz. 4. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı:
 • Majör Gam Çalışmaları
 • İki El - 4 Oktav Egzersizler
 • Piyano Edebiyatı İncelemeleri
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Majör Arpej Egzersizleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Form Bilgisi
 • İkili Form
 • Üçlü Form
 • Sonat Formu
 • Teknik Etüt Çalışmaları
 • Rondo Formu
 • Tema, Varyasyonlar ve Füg
Özel çocuk piyano kursları ile yolumuzu yarılarken çocuğunuzun kısa sürede kat ettiği mesafeye hayranlık duyacaksınız.

Hızımızı arttırıyor, farklı metot çalışmaları ile tekniğimizi geliştiriyoruz. 5. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Majör Arpej Egzersizleri
 • Hanon Teknikleri Piyano Metodu
 • Czerny Opus 299 Piyano Metodu
 • Hız Çalışmaları
 • Standart Orkestra Soloları
 • Opera Orkestrası Soloları
 • Kromatik Gam Uygulamaları
Özel çocuk piyano eğitimi ile gam ve arpej egzersizleri yapıyor, orkestra sololarına çalışıyor, nota okuma becerimizi artık bir refleks haline getiriyoruz!

6. seviyemizden itibaren bilgilerimizin kalıcılık kazanması için daha önce işlediğimiz konuları, zorlu egzersizlerle birlikte tekrar edeceğiz. 6. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Arpej Egzersizleri
 • Hanon Teknikleri Piyano Metodu
 • Czerny Opus 849 Piyano Metodu
 • Hız Çalışmaları
 • Minör Gam Egzersizleri
 • Minör Arpej Egzersizleri
 • İki El - 4 Oktav Egzersizler
 • Korrepetisyon Çalışmaları
Özel çocuk piyano eğitimi ile enstrümanımızın başında harikalar yaratıyor, kendimize güvenimizi her dersimizde biraz daha arttırıyoruz.

Son iki bölümümüzü MEB onaylı özel çocuk piyano kursu sertifikası sınavlarımız için repertuvar çalışmalarımıza ayırıyor, tekniğimizi keskinleştiriyoruz. 7. – 8. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı:
 • Minör Gam Egzersizleri
 • Minör Arpej Egzersizleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Melodik Minör Gamlar
 • Ezber Çalışmaları
 • Korrepetisyon Çalışmaları
 • Majör Gamların Dominant Arpejleri
 • Minör Gamların Dominant Arpejleri
 • İki El - 4 Oktav Egzersizler
 • Sınav Repertuvar Hazırlıkları
8. seviye itibariyle MEB onaylı özel çocuk piyano eğitimi programımızı hayran bırakan bir gelişimle tamamlıyoruz…

MEB Onaylı Özel Çocuk Piyano Kursu Programı – 750’nin Üzerinde Mezun %95 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 750’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Çocuk Piyano Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk piyano kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – Özel Çocuk Piyano Kursu Programı

Çocuğunuza özel olduğunu hissettirmek istemez misiniz? Yeteneklerini geliştirecek, yapabileceklerinin sınırı olmadığını farkına varmasını sağlayacak bir özel çocuk piyano kursu yolculuğuna ne dersiniz?

MEB onaylı özel çocuk piyano kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, sağ ve sol el egzersizleri, doğru piyano oturuşu, müzik teorisi, gam ve arpej bilgisi, nota okuma, deşifre ve dikte çalışmaları, klasik dönemden günümüze repertuvar çalışmaları gibi konuları içermektedir.

MEB onaylı özel çocuk piyano kursu programı; çocuklarını piyano çalmaya teşvik etmek, okul dışı bir aktivite edinmelerini sağlamak, onlara özel olduklarını hissettirmek isteyen aileler ve çocukları için hazırlanmıştır.

Özel çocuk piyano eğitimi; küçük hacimli eserlerden büyük formlara kadar birçok parçayı ezberleyerek repertuvar çalışmaları yapan öğrencilerin hafıza gelişiminde de büyük rol oynamaktadır.

çocuklar için özel piyano kursu

Özel Çocuk Piyano Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel çocuk piyano kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı özel çocuk piyano kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Özel çocuk Piyano Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel çocuk piyano kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadığı dersin telafisini alabilirler.

Özel çocuk piyano kursu eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı orkestra çalışmalarında yer almış, sahne deneyimine ve akademik birikime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden ve piyanistlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, piyanistler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak özel çocuk piyano eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde piyano çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için özel piyano kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Özel çocuk piyano kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, seviyelerine, öğrenme hızlarına, müzikal yatkınlıklarına, konu başlıklarına ve tüm özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel çocuk piyano kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel çocuk piyano kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için özel piyano kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel çocuk piyano kursu Florya, 10 - özel çocuk piyano kursu Bahçelievler, özel çocuk piyano kursu Ataköy, özel çocuk piyano kursu Yeşilköy, özel çocuk piyano kursu Zeytinburnu, özel çocuk piyano kursu Avcılar olarak hizmet veren özel çocuk piyano kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel çocuk piyano kursu ve diğer özel çocuk kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğitim danışmanlarımızla görüşerek çocuğunuzun yaşına ve gelişimsel ihtiyaçlarına en uygun özel çocuk piyano kursu programını belirleyebilirsiniz.

Özel çocuk piyano kursu ile çocuklarınızın hayatına ayrıcalıklı bir aktivite katabilir, kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında özel çocuk piyano kursları çocuklarınızın gelişimini destekleyici pek çok faydaya da sahiptir. Özel çocuk piyano eğitimi ile hafızalarının gelişmesini sağlayabilir, dil ve iletişim becerilerini arttırabilir, kendilerini daha iyi ifade edebilen, özgüvenli, okul yaşamlarında başarılarıyla öne çıkan, örnek ve nitelikli çocuklar yetiştirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
çocuk keman kursu fiyatları

Özel Çocuk Piyano Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Çocuk Piyano Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklarının ayrıcalıklı bir hobi edinmesi ve kendilerini özel hissetmesi için özel çocuk piyano kursu ile onlara keyifli bir serüven armağan eden aileler, Sanat Akademi’nin büyülü atmosferinden yararlanmayı sürdürüyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Özel Çocuk Piyano Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel çocuk piyano kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel çocuk piyano kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel çocuk piyano eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel çocuk piyano kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel çocuk piyano eğitimi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

750+

Mezun Öğrenci

Özel çocuk piyano kursları ile hayatında müziğe yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

160

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 800 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44