Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Çocuk Gitar Kursu MEB Onaylı

Birebir Derslerde Neler Yapabildiklerini Keşfedecekler!

Müzik Onların İfade Biçimi… Sanat Akademi Özel Çocuk Gitar Kursu

Çocuğunuzun müziğe yeteneği olduğunu mu düşünüyorsunuz? Duyduğu bir şarkıya eşlik ederken bile müzik kulağının iyi olduğunu belli mi ediyor? Özel çocuk gitar kursları ile bu yönünü desteklemeye ne dersiniz?

Müziğe ister yeteneği olsun ister olmasın özel çocuk gitar kursları ile kısa sürede müzik kulaklarını geliştirmeniz mümkün! Yeter ki müzik yapmaktan keyif alsın ve sevdiği aktiviteler arasına müziği de eklesin!

Sanat Akademi’nin eğlenceli atmosferinde özel çocuk gitar kursları ile çocuklarımıza müziği ve sanatı sevdiriyoruz!

Özel çocuk gitar eğitimi; önemli bir dikkat gerektiren enstrüman egzersizleri ile dikkat, odaklanma ve yoğunlaşma süresini önemli ölçüde arttırmaktadır.

özel çocuk gitar kursu

Tüm Özel Çocuk Gitar Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB onaylı özel çocuk gitar kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, parmak egzersizleri, müzik teorisi, gitar tutuşu, majör gamlar, minör gamlar, arpej, müzikal, stil ve teknik çalışmaları, farklı müzik türlerinde gitarın işlevi gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Çocuk Gitar Kursu Sanat Akademi’de

Çocuklarınıza ilgilerini çekecek yeni aktiviteler önermezseniz bilgisayar başından kalkmalarını sağlayamazsınız! Siz de çocuklarınızın farklı yönlerini ortaya çıkarmak istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın, uzman gitar eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir özel çocuk gitar kursu ile çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına göre, tamamen kendilerine özel çocuk gitar eğitimi alsın…

özel çocuk gitar kursu eğitmenleri

Ünlü Gitar Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü gitaristlerden özel çocuk gitar eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel çocuk gitar kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel çocuk gitar kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel çocuk gitar kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı özel çocuk gitar kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel çocuk gitar kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel çocuk gitar eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel çocuk gitar eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için özel gitar kursu

Çalışma Disiplini Kazanacaklar!

Çocuğunuzun dikkati fazla mı dağınık? Derslerine odaklanmakta zorluk mu yaşıyorlar? Merak etmeyin, çözümü var!

Eğer çocuklarınızın odaklanma sorunlarını çözmek ve iç disiplinlerini geliştirmek istiyorsanız müzikten yararlanmayı kesinlikle düşünmelisiniz! Özel çocuk gitar eğitimi ile çocuklarınız; notaların eğlenceli dünyasını keşfederken bir yandan da çalışma disiplini kazanacak, derslerine çok daha kolay daha odaklanmaya başlayacaklar!

Çocuklarınızın gelişimlerini müzikle destekleyin, özel çocuk gitar kursu ile hem eğlenmelerini hem de geleceğe hazırlanmalarını sağlayın!

Hayal Güçleri Gelişecek!

Müziğin büyülü dünyasını erken yaşta tanıyan çocuklar yaşama bambaşka bir gözle bakmaya başlayacak!..

Çocuklarınızın yaratıcı ve özgür düşünmeyi bilen bireyler olarak yetişmelerini istiyor, hayata sanat penceresinden bakma becerisi kazanmalarını arzuluyorsanız özel çocuk gitar eğitimleri tam size göre! Kendi şarkılarını yaparken yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin ne kadar geliştiğini hemen fark edeceksiniz.

Sanat Akademi’de çocuklarımızın gelişimsel ihtiyaçlarına uygun özel çocuk gitar dersleri ile gerçek potansiyellerini açığa çıkarıyoruz!

çocuklar için özel gitar kursları
özel çocuk gitar eğitimi

Müziği Hissetmeyi Öğrenecekler!

Sanat ve müzik tutkusuyla çocuklarımızı büyütüyor, yarınlarımızı sanatsal perspektife sahip bireylere emanet ediyoruz.

Siz de geleceğin yetişkinlerini bugünden sanatla ve müzikle tanıştırın, özel çocuk gitar kursu ile hem kendilerini tanısınlar hem de sanatın büyülü dünyasını keşfetsinler! Boş zamanlarına müziğin harekete geçiren ezgileriyle dinamizm katsınlar, hayattan sanatla keyif almayı geç kalmadan öğrensinler…

Çocukların en sevdiği sanat merkezi Sanat Akademi’de eğlenceli ve sanatla dolu ayrıcalıklı bir dünya hem çocuklarınızı hem de sizleri bekliyor!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Mutlu ve yaratıcı çocukların buluşma noktası Sanat Akademi ile tanışın, çocuklarınıza keyifli bir eğitim, unutulmaz bir serüven armağan edin! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentileriniz için en uygun özel çocuk gitar kursu programını belirleyelim, müzikle ve sanatla iç içe büyüsünler!..

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel çocuk gitar eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre özel çocuk gitar kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan özel çocuk gitar dersleri veriyoruz.

özel çocuk gitar kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel çocuk gitar kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk gitar kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Özel Çocuk Gitar Kursu ile Yaşamlarında Sanata ve Müziğe Yer Açıyoruz!

Sanat Akademi’nin ayrıcalıklı atmosferinde MEB onaylı özel çocuk gitar kursu ile çocuklarınıza unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyorsanız kurumumuzu ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel çocuk gitar kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel gitar eğitimini planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel çocuk gitar kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik özel çocuk gitar eğitimi programını belirleyelim, müzik ve sanatla iç içe büyüyecekleri ideal ortamı yaratalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel çocuk gitar kursları

Doyasıya Eğlensinler!

İlgi alanlarına göre düzenlenen özel çocuk gitar dersi içerikleri ve keyifli etkinliklerle unutulmaz bir kurs deneyimi yaşasınlar, müziği kalplerinde hissetsinler!

Kayıt Ol »

Öğrenmeyi Öğrensinler!

Özel çocuk gitar kursları ile kendi öğrenme hızları ve yöntemlerini keşfetsinler, merak ve keşif duygusu kazansınlar, araştırma becerisi edinsinler!

meb ruhsatlı özel çocuk gitar kursu

MEB Ruhsatlı Özel Çocuk Gitar Kursu

Sanat Akademi özel çocuk gitar eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel çocuk gitar kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik teknolojileri ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden birebir eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel çocuk gitar dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk gitar eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel çocuk gitar dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel çocuk gitar kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Çocuk Gitar Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk gitar kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel çocuk gitar dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan sahne gösterileri, özel çocuk gitar kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Özel çocuk gitar kursu ile çocuklarımızın sahnede olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamasını sağlıyor, müziği hisseden, kendilerini sanatla ifade eden çocuklar yetiştiriyoruz!

uygulamalı özel çocuk gitar eğitimi
özel çocuk gitar eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Çocuk Gitar Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel çocuk gitar eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk gitar kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel çocuk gitar eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, özel çocuk gitar eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel çocuk gitar kursları ile öğrencilerimize gelişimsel ihtiyaçlarına uygun bir program sunuyor, istek ve ihtiyaç analizi gerçekleştirerek yollarını aydınlatacak, okul başarılarını arttıracak kazanımlar edinmelerini sağlıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel çocuk gitar kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel çocuk gitar eğitimi süresince başarılı öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyacına ve seviyesine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik müzisyenlerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

özel çocuk gitar dersi
çocuklar için özel gitar eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk gitar eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel çocuk gitar kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta müzik olmak üzere dans, bale, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Özel çocuk gitar eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Özel Çocuk Gitar Kursu Yorumları

Çocuklarınıza Kulak Verin!

Çocuklarınızın hayal gücünü, yaratıcılıklarını ve potansiyelini müzikle keşfedin!

Yaşamlarına Renk Katın!

Özel çocuk gitar kursları ile keyifli bir hobi edinsinler, yaşamlarında sanata yer ayırsınlar!

Farklı Olduklarını Göstersinler!

Müziğin ve sanatın büyüsüne erken yaşta kapılsınlar, özel olduklarını her zaman göstersinler!

özel çocuk gitar kursu mezunları

700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel çocuk gitar eğitimleri verdik.

Özel çocuk gitar dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel çocuk gitar kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel gitar dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgi alanlarına, öğrenme hızına ve yeteneklerine göre şekillenen bir özel çocuk gitar eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmasını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel çocuk gitar kursu dışında ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için özel gitar eğitimi olmak üzere müzikten dansa, oyunculuktan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Özel çocuk gitar kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

özel çocuk gitar dersleri
sosyal etkinlikler özel çocuk gitar kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel çocuk gitar kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel çocuk gitar dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirerek keyifli bir dünyayı keşfetmelerini sağlıyoruz!

Özel çocuk gitar kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşabileceği bowling, satranç, playstation turnuvaları; konser etkinlikleri, müzik dinletileri ve workshoplar düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel çocuk gitar kursu olarak öğrencilerimizin gitar başta olmak müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında isimlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve sahne şovları ile amatör müzik tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel çocuk gitar eğitimi ile birebir dersler dışında öğrencilerimize güzel vakit geçirebilecekleri kültürel ve sosyal aktiviteler sunuyor, sosyalleşmeye ve yeni deneyimler keşfetmeye açık, sağlıklı bir atmosfer sağlıyoruz.

Sanat Cafe

Özel çocuk gitar eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuğunuzun nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk gitar eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında kendilerini rahatça ifade edebileceği, eğitmenlerimiz ve diğer kurs programlarımızdan yararlanan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçireceği bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak müzik ve sahne sanatları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuklar için özel gitar dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel çocuk gitar kursu öğrencilerimizin performanslarını ünlü müzisyenler, gitaristler ve özel çocuk gitar kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel çocuk gitar eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, gitaristleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta müzisyenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel çocuk gitar eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden gitar çalmanın püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik özel çocuk gitar eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Gitar çalmayı ustasından öğreniyoruz!

özel çocuk gitar workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel çocuk gitar eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınızın müzikle tanışacakları, hayata müzik perspektifinden bakmaya başlayacakları, eğlenceli ve öğretici bir özel çocuk gitar kursu arıyorsanız detaylı özel çocuk gitar eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden MEB onaylı özel çocuk gitar eğitimi almalarını sağlayın!

Özel çocuk gitar kursu programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Neler yapabileceklerini fark ettiler,
 • Yeteneklerini keşfettiler,
 • Özgüvenleri arttı,
 • Müzik kulaklarını ve ritim algılarını geliştirdiler,
 • Nota okuma becerisi edindiler,
 • Müziğin büyülü dünyasına adım attılar,
 • Kendilerini müzikle ifade etmeye başladılar,
 • Utangaçlıklarını üzerlerinden attılar,
 • Yaratıcılıkları arttı,
 • Sanat ve estetik algıları oluşmaya başladı,
 • Hayata sanatla bakmaya başladılar,
 • Kendi öğrenme hızlarını keşfettiler,
 • Kendilerine dair farkındalıkları arttı,
 • Çalışma disiplini kazandılar,
 • Sorumluluk duygusu geliştirdiler,
 • Ruh halleri değişti,
 • Sınav ve gelecek kaygıları azaldı,
 • Okul başarıları arttı,
 • Farklı ve özel olduklarını gösterdiler.

İlk bölümümüzde doğru gitar tutuşuna odaklanacak, parmak egzersizleri yaparak enstrümanımızı tanıyacağız. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Gitarda Doğru Parmak Pozisyonları
 • Oturuş Pozisyonu
 • Duruş Pozisyonu
 • El Pozisyonları
 • Bilek Pozisyonları
 • Kol Pozisyonları
 • Gitarda Notalar
 • Sağ El Doğru Pozisyon Çalışmaları
 • Sol El Doğru Pozisyon Çalışmaları
 • 4/4'lük Vuruşlar
 • 3/4'lük Vuruşlar
 • 2/4'lük Vuruşlar
 • Vuruş Egzersizleri
 • Farklı Değerlerde Notalar
 • Sağ El Çalışmaları
 • Sol El Çalışmaları
 • İki El Paralel Notalarla Çalma Alıştırmaları
 • Pozisyon Düzeltmeleri
 • Sus İşaretleri
 • Melodik Çalışmalar
 • Temel Müzik Terimleri ve Semboller
 • Tempolar
 • Farklı Ritimlerde Parmak Alıştırmaları
 • Bağlı ve Bağsız Çalma
 • Ritmik Çalışmalar
 • Majör Gamlar ve Arpejler
 • Arenas Metodu
 • LCM Metodu
 • Minör Gamlar ve Arpejler
Özel çocuk gitar eğitimi ile ilk bölümümüzde müzikal okur yazarlık kazanacak, notaların dilini çözeceğiz.

Yavaş yavaş metot uygulamalarına giriyor, artikülasyon çalışmaları yaparak enstrümanımızdan temiz ses çıkarmayı öğreniyoruz. 2. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Arenas Metot Uygulamaları
 • Carulli Metot Uygulamaları
 • Teknik Çalışmalar
 • Müzikal Çalışmalar
 • Deşifre Çalışmaları
 • Gamların Pekiştirilmesi
 • Arpejlerin Pekiştirilmesi
 • LCM metodu
 • Gamların Nota – Ritim – Akort ve Artikülasyon Açısından Doğru Sesletimi
 • Arpejlerin Nota - Ritim - Akort ve Artikülasyon Açısından Doğru Sesletimi
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
 • Akort Egzersizleri
Özel çocuk gitar kursları ile nota okuma becerimizi geliştirdikten sonra gam ve arpej egzersizleri yapıyor, teoriyi pratik yaparak öğreniyoruz.

Bu bölümde klasik eserleri analiz edecek, klasik gitar repertuvarına giriş yapacağız. 3. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Gitar Teknikleri
 • Hareketler
 • Nüanslar
 • Gitar Repertuvarında Sıkça Kullanılan Evrensel Terimler
 • LCM Metodu
 • Gitar Müziği Formları
 • Teknik Parçalar ve Etütler
 • Deşifre Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Klasik Eserlerin Analizi
 • Klasik Eserlerin Deşifresi
 • Sarabande Formu
 • Gavotte Formu
 • Prelude Formu
 • Fuge Formu
Özel çocuk gitar eğitimi ile çocuğunuz yalnızca enstrümanını çalmaktan çok daha fazlasını öğrenecek, müzikal ve sanatsal perspektif kazanacak!

Yolculuğumuza klasik batı ve Türk müziğinden eserlerle devam ediyor, ayrıca Latin Amerika müziklerine de göz atmayı unutmuyoruz! 4. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Gitar Repertuvarında Türk Bestecileri
 • LCM Metodu
 • Sonata Formu
 • Kadans Bilgileri
 • Plagal Kadans
 • Otantik Kadans
 • Tam Kadans
 • Derecenin Kadansa Etkisi
 • Kadans İnceleme Çalışmaları
 • Batı Müziğinden Eser Analizleri
 • Türk Müziğinden Eser Analizleri
 • Güney Amerika Müzik Formları
 • Usta Latin Gitaristlerin Gitar Teknikleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • İspanyol Müzik Formları
  • Torraba
  • Turina
  • Rodrigo
 • Flamenko Müzik Formları
  • Soleares
  • Malagueno
 • Flamenko Çalma Teknikleri
 • Alzapua Tekniği
 • LCM Metodu
Özel çocuk gitar kursu ile farklı müzik kültürlerine ait eserleri çocuğunuzdan dinlemek çok hoşunuza gidecek!

Bu bölümümüzde ise caz müziğine göz atacak, modern gitar tekniklerini öğreneceğiz! 5. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Caz Müziği
 • Caz Gitaristlerine Bakış
 • Caz Standartlarının Gitar Repertuvarındaki Aranjeleri
 • Caz Bestecileri
 • Caz Emprovizasyon Anlayış ve Duygusu
 • Caz Örnekleri Üzerinden Deşifre Çalışmaları
 • Caz Örnekleri Üzerinden Teknik Çalışmaları
 • Caz Örnekleri Üzerinden Stil Çalışmaları
5. seviye özel çocuk gitar kursları ile caz müziğin yaratıcı ezgileri çocuğunuzun ruhuna özgürlük katacak!

Biraz da tekrar yapalım ki öğrendiklerimiz üzerinden zaman geçince uçup gitmesin! 6. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Carulli Teknik Etütler
 • Tarrega Teknik Etütler
 • Yüksek Seviye Nüans Çalışmaları
 • Repertuvar Çalışmaları
Özel çocuk gitar eğitimi ile çocuğunuzun bu kadar kısa bir sürede kat ettiği ilerleme sizi de hayran bırakacak!

Son iki bölümümüzü kurs sonu MEB onaylı sertifika sınavımız için repertuvar hazırlıklarımıza ayırıyoruz. 7. – 8. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Alexander Teknik Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Geçmiş Haftaların Tekrarı
 • Yüksek Seviye Nüans Çalışmaları
 • Batı ve Türk Müziğinden Eser Analizleri
 • Sınav Repertuvarı Pekiştirme Dersleri
Özel çocuk gitar eğitimi programımızı enstrümanımızı A’dan Z’ye öğrenmiş ve özgüven kazanmış bir şekilde tamamlıyoruz!

MEB Onaylı Özel Çocuk Gitar Kursu Programı – 700’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Çocuk Gitar Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk gitar kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – Özel Çocuk Gitar Kursu Programı

Hediye ettiğiniz gitar hala odasının bir köşesinde bekliyor mu? Öğrenmeyi denemesine rağmen bir türlü aşama kaydedemedi mi? Çocuklarınıza ayrıcalıklı bir özel çocuk gitar kursu fırsatı sunmak istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışmasını sağlayın!

MEB onaylı özel çocuk gitar kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, parmak egzersizleri, müzik teorisi, gitar tutuşu, majör gamlar, minör gamlar, arpej, müzikal, stil ve teknik çalışmaları, farklı müzik türlerinde gitarın işlevi gibi konu başlıklarını içermektedir.

MEB onaylı özel çocuk gitar eğitimi programı; çocuklarına gitar çalmayı öğretmek, gelişimlerini müzikle desteklemek, yeni bir hobi edinmelerini sağlamak isteyen aileler ve çocukları için özel olarak hazırlanmıştır.

Özel çocuk gitar kursu beynin farklı bölümlerinin aynı anda çalışmasından ötürü multi tasking becerisini arttırmaktadır.

özel çocuk gitar eğitimi

Özel Çocuk Gitar Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel çocuk gitar kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı özel çocuk gitar kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Özel çocuk Gitar Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel çocuk gitar kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadığı dersin telafisini alabilirler.

Özel çocuk gitar kursu eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı orkestra çalışmalarında yer almış, sahne deneyimine ve akademik birikime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden ve gitaristlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, gitaristler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak özel çocuk gitar eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde gitar çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için özel gitar kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Özel çocuk gitar kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, seviyelerine, öğrenme hızlarına, müzikal yatkınlıklarına, konu başlıklarına ve tüm özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel çocuk gitar kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel çocuk gitar kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için özel gitar kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel çocuk gitar kursu Florya, 10 - özel çocuk gitar kursu Bahçelievler, özel çocuk gitar kursu Ataköy, özel çocuk gitar kursu Yeşilköy, özel çocuk gitar kursu Zeytinburnu, özel çocuk gitar kursu Avcılar olarak hizmet veren özel çocuk gitar kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel çocuk gitar kursu ve diğer özel çocuk kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğitim danışmanlarımızla görüşerek çocuğunuzun yaşına ve gelişimsel ihtiyaçlarına en uygun özel çocuk gitar kursu programını belirleyebilirsiniz.

Özel çocuk gitar kursu ile çocuklarınıza müzik ve sanat sevgisi kazandıracak, ayrıcalıklı bir hobi edinmelerini sağlayarak güzel vakit geçirebilecekleri bir hobi armağan edeceksiniz. Bunun yanı sıra özel çocuk gitar kursları; çocuklarınızın zihinsel gelişimini destekleyerek odaklanma ve dikkat sürelerini arttırmakta, okuduğunu anlama becerisi kazanmalarını sağlamakta, okul başarılarını arttırmaktadır. Ayrıca özel çocuk gitar eğitimi çocukların ruh halini de olumlu yönde etkilemekte, sınav ve gelecek kaygısı yaşamalarının önüne geçmektedir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel çocuk gitar kursu fiyatları

Özel Çocuk Gitar Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Çocuk Gitar Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklarının gelişimini ve müzikal yatkınlığını özel çocuk gitar kursu ile destekleyen aileler, Sanat Akademi’nin eğlenceli atmosferinden yararlanmayı sürdürerek çocuklarına farklı hobiler armağan ediyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Özel Çocuk Gitar Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel çocuk gitar kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel çocuk gitar kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel çocuk gitar eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel çocuk gitar kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel çocuk gitar eğitimi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

700+

Mezun Öğrenci

Özel çocuk gitar kursları ile hayatında müziğe yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

132

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 660 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44