Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Çocuk Keman Kursu MEB Onaylı

Özel Olduklarını Hissettirin!

Hayatı ve Kendilerini Müzikle Keşfedecekler! Sanat Akademi Özel Çocuk Keman Kursu

Özgüven sorunu olduğunu görüyor, çocuğunuzun kendine güvenini arttırması için bir şeyler yapmak mı istiyorsunuz? Özel çocuk keman kursu ile müzikle tanışmalarını sağlamaya ne dersiniz? Kısa sürede olumlu bir değişimle karşılaşacağınızdan emin olun!

Çocuğunuzun gelişiminde müziğin olağanüstü etkisinden yararlanmak, yaşamlarına ayrıcalıklı bir aktiviteyle dokunmak, onları yarına sanatla hazırlamak istiyorsanız Sanat Akademi çocuklar için özel keman kursu tam size göre!

Vakit kaybetmeden ailemizin bir parçası olun, çocuğunuz gelişimsel ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir özel çocuk keman eğitimi alsın!

Özellikle 20 yaş altı bireyler için keman eğitimi odaklanma sorunlarını aşmak için en faydalı aktivitelerden biridir. Siz de özel çocuk keman kursları ile çocuğunuzun dikkat ve konsantrasyon süresini arttırabilirsiniz.

özel çocuk keman kursu

Tüm Özel Çocuk Keman Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB onaylı özel çocuk keman kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, doğru keman ve arşe tutuşu, müzik teorisi, nota okuma, majör ve minör gamlar, arpej ve gam çalışmaları, deşifre ve dikte egzersizleri, hız çalışmaları gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Sanat Akademi’de

Yaşamında müziğe yer ayırmasını sağlayın, çocuğunuzun kısa sürede nasıl daha mutlu ve özgüvenli bir insana dönüştüğüne tanıklık edin! Gelin, uzman keman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir özel çocuk keman kursu ile çocuklarınız öğrenme hızlarına, ilgi alanlarına göre, tamamen kendilerine özel çocuk keman eğitimi alsın…

özel çocuk keman kursu eğitmenleri

Ünlü Keman Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş keman virtüözlerinden özel çocuk keman eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel çocuk keman kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel çocuk keman kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel çocuk keman kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı özel çocuk keman kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel çocuk keman kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel çocuk keman eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel çocuk keman eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için özel keman kursu

Duygularını İfade Etmekten Korkmayacaklar!

Kendisine güvenmekten sorun yaşayan çocuklar için müzik gerçek bir özgüven deposu işlevi görüyor!

Siz de çocuklarınızın yaşamına gerçekten etki uyandıran bir dokunuşta bulunmak, okul ve sosyal yaşamlarında yaşıtları ve yetişkinlerle iletişim kurarken kendilerine daha fazla güvenmelerini sağlamak istiyorsanız özel çocuk keman kursu ile yeteneklerine yatırım yapmaya ne dersiniz? Kısa sürede davranışlarında olumlu bir değişim fark edeceksiniz.

Bırakın çocuklarınız müzikle özgürleşsin ve özel çocuk eğitimi ile kendilerine olan güvenlerini tazelesinler!

Çoklu Düşünme Becerisi Kazanacaklar!

Müziğin; aynı anda beynin farklı merkezlerini aktive ettiğini, bu sayede çok yönlü bir gelişimi desteklediğini biliyor muydunuz?

Özel çocuk keman kursu ile müzik eğitimi alan çocukların görsel, işitsel ve duyusal yetenekleri aynı anda gelişirken nöronal hareketleri hızlandığı için zihinsel gelişimleri de olumlu anlamda etkileniyor! Müziğe yaşamlarında yer ayıran çocukların, dil ve iletişimsel becerileri, problem çözme yetileri, yaratıcı düşünme güçleri artıyor!

Siz de çocuklarınıza keyifli bir özel çocuk keman dersi armağan edin, çok yönlü gelişimlerine destek olun!

özel çocuk keman kursları
çocuklar için özel keman kursları

Yaşamın Her Alanında Öne Çıkacaklar!

Farklı ve özel olduklarını yaşamın her alanında belli etmelerini istiyorsanız özel çocuk keman eğitimi tam size göre!

Yeteneklerinin ve potansiyellerinin farkında olan çocuklar; kendilerine güven kazanarak gerek okul yaşamında gerekse sosyal yaşamda çok daha kendinden emin, başarılı ve mutlu bir profil çiziyor! Çocuğunuzun mutluluğunu ve başarısını müzikle desteklemek için Sanat Akademi’nin uzman ekibiyle çalışmaya ne dersiniz?

Özel çocuk keman kursu kapsamında eğitim danışmanlarımız çocuğunuzun neye ihtiyacı olduğunu belirleyerek tamamen çocuğunuza özel, bireyselleştirilmiş bir program hazırlayacak!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yaratıcılığı ile fark yaratan, öğrenme ve merak duygusu gelişmiş, yeni deneyimlere açık çocuklar yetiştirmek istiyorsanız özel çocuk keman kursu tam da aradığınız fırsat! Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentileriniz için en uygun özel çocuk keman kursu programını belirleyelim, müzikle ve sanatla iç içe büyüsünler!..

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel çocuk keman eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre özel çocuk keman kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özenle hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan özel çocuk keman dersleri veriyoruz.

özel çocuk keman kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla çocuklarınızın gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle çocuklarınıza öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel çocuk keman kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk keman kursu sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarımızın gelişimine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Özel Çocuk Keman Kursları ile Her Zaman Yanlarında Olduğunuzu Gösterin!

Gelişimlerine destek olacak kazanımlarla zenginleştirdiğimiz özel çocuk keman eğitimi; çocuklarınızın yanında olduğunuzu göstermenin en iyi yolu! Siz de çocuklarınızın geleceğini müzikle aydınlatmak istiyorsanız Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel çocuk keman kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel keman eğitimini planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel çocuk keman kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik özel çocuk keman eğitimi programını belirleyelim, müzik ve sanatla iç içe büyüyecekleri ideal ortamı yaratalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel çocuk keman kursları

Okul Dışı Hobiler Edinsinler!

Yaşamlarının yalnızca okul, dersler ve sınavlardan ibaret hale gelmesine izin vermeyin, özel çocuk keman eğitimi ile okul dışı bir aktivite ile tanışsınlar!

Kayıt Ol »

Öğrenme İsteklerini Arttırın!

Yeni şeyler öğrenmeye daha istekli, merak eden ve araştırmayı bilen çocuklar yetiştirmek için özel çocuk keman kursu programlarından yararlanın!

meb ruhsatlı özel çocuk keman kursu

MEB Ruhsatlı Özel Çocuk Keman Kursu

Sanat Akademi özel çocuk keman eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel çocuk keman kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik teknolojileri ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden birebir eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel çocuk keman dersleri veriyoruz.

Çocuklarımızın beklentilerini, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk keman eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel çocuk keman dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel çocuk keman kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Çocuk Keman Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel çocuk keman kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel çocuk keman dersi anlatımları, tekniklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek egzersizler ve ödevler, uzman eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan sahne gösterileri, özel çocuk keman kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Özel çocuk keman kursu ile çocuklarımızın sahnede olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamasını sağlıyor, müziği hisseden, kendilerini sanatla ifade eden çocuklar yetiştiriyoruz!

uygulamalı özel çocuk keman eğitimi
çocuklar için özel keman eğitimi

Uluslararası Standartta Özel Çocuk Keman Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel çocuk keman eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 720’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %96 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk keman kursu programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel çocuk keman eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, özel çocuk keman eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi müzik okullarının müfredatlarını yakından takip ederek oluşturduğumuz özel çocuk keman dersi içerikleri ile öğrencilerimize ayrıcalıklı bir deneyim ve eşsiz bir gelişim imkanı sunuyoruz!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel çocuk keman kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel çocuk keman eğitimi süresince başarılı öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyacına ve seviyesine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmasını istiyorsanız gelin, yeteneklerini birlikte yönlendirelim ve minik müzisyenlerin sanat dünyasına kazandırılmasını sağlayalım…

özel çocuk keman eğitimleri
çocuklar için özel keman eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk keman eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel çocuk keman kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere; başta müzik olmak üzere dans, bale, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Özel çocuk keman eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Özel Çocuk Keman Kursu Yorumları

Çocuklar Müzikle Daha Mutlu!

Çocuklarınızın erken yaşta sanatla ve müzikle tanışmasını, hayata pozitif bakmalarını istemez misiniz?

Hem Bugünlerini Hem Geleceklerini Aydınlatın!

Gelişimlerini özel çocuk keman kursları ile destekleyin, yaşamın her alanında öne çıksınlar!

Sanatsever Bireyler Olsunlar!

Çocuklar için özel keman kursu ile dünyaya ve hayata sanatla bakmayı öğrensinler, bakış açıları değişsin!

özel çocuk keman kursu mezunları

720+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel çocuk keman eğitimleri verdik.

Özel çocuk keman dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel çocuk keman kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel keman dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgi alanlarına, öğrenme hızına ve yeteneklerine göre şekillenen bir özel çocuk keman eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmasını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel çocuk keman kursu dışında ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri, yeni aktiviteler keşfedecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler çocuklarımızı bekliyor.

Başta çocuklar için özel keman eğitimi olmak üzere müzikten dansa, oyunculuktan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50 sanat eğitimi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kursları ile Türkiye’nin en kapsamlı çocuklar için sanat okulu olarak sanatsever nesiller yetiştiriyor, çocuklarımızın dünyaya sanat penceresinden bakmanızı sağlıyoruz.

Özel çocuk keman kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

özel çocuk keman dersi
sosyal etkinlikler özel çocuk keman kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel çocuk keman kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel çocuk keman dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirerek keyifli bir dünyayı keşfetmelerini sağlıyoruz!

Özel çocuk keman kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşabileceği bowling, satranç, playstation turnuvaları; konser etkinlikleri, müzik dinletileri ve workshoplar düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel çocuk keman kursu olarak öğrencilerimizin keman başta olmak müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında isimlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve sahne şovları ile amatör müzik tutkunlarını profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel çocuk keman kursları kapsamında öğrencilerimize birebir keman dersleri dışında farklı sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirme şansı sunuyor, ilgi alanlarını analiz ederek aile ve çocuklarımızla birlikte etkinliklerimizi belirliyoruz.

Sanat Cafe

Özel çocuk keman eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, çocuğunuzun nasıl eğlendiğine tanıklık edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk keman eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında kendilerini rahatça ifade edebileceği, eğitmenlerimiz ve diğer kurs programlarımızdan yararlanan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçireceği bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak müzik ve sahne sanatları dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
çocuklar için özel keman dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, çocuklarımızın eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel çocuk keman kursu öğrencilerimizin performanslarını ünlü müzisyenler, keman virtüözleri ve özel çocuk keman kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel çocuk keman eğitimi yolculuğumuza şekil verirken çocuklarınızın da bakış açılarını genişletmelerine destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, keman virtüözleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, çocuklarınızın gelişimine destek oluyoruz!

Usta müzisyenleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel çocuk keman eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden keman çalmanın püf noktalarını çocuklarınızın da öğrenebileceği butik özel çocuk keman eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Keman çalmayı ustasından öğreniyoruz!

özel çocuk keman workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel çocuk keman eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Detaylı Eğitim Programı

Yaşamlarında yeni bir boyut açmak, okul dışı bir aktivite keşfetmelerini sağlamak ve müziğin neşesiyle günlerini renklendirmek istiyorsanız detaylı özel çocuk keman eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden MEB onaylı özel çocuk keman eğitimi almalarını sağlayın!

Özel çocuk keman kursu programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Yeteneklerine dair farkındalık kazanacaklar,
 • Dünyaya bakışları değişecek,
 • Zihinleri tazelenecek,
 • Haftanın yorgunluğunu atacaklar,
 • Okul ve sınav stresinden uzaklaşacaklar,
 • Gelecek kaygıları azalacak,
 • Keyifli bir hobi ile tanışacaklar,
 • Utangaçlıktan kurtulacaklar,
 • Özgüvenleri artacak,
 • Müzikal duyumları gelişecek,
 • İşitsel farkındalıkları artacak,
 • Sanat sevgisi kazanacaklar,
 • İç disiplinleri gelişecek,
 • Odaklanma süreleri artacak,
 • Okulda daha başarılı hale gelecekler.

Öncelikle enstrümanımızı tanıyor, arkadaşlarımız arasına bir yenisini ekliyoruz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Kemanın Tanımı
 • Kemanın Tarihi Gelişimi
 • Kemanın Farklı Müzik Türlerindeki Konumu
 • Keman Tutuşu
 • Arşe Tutuşu
 • Boş Tellerde Yay Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
 • Ölçü Birimleri
 • 2/4’lük Ölçüler
 • 3/4'lük Ölçüler
 • 4/4'lük Ölçüler
 • Boş Tellerde Ritmik Egzersizler
 • Parmak Pozisyonları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • LCM Keman Metodu
Özel çocuk keman eğitimi programımıza keman ve arşe tutuşu ile başlıyor, ilk olarak enstrümanımızdan düzgün ses çıkartmayı deniyoruz.

Artık müziğin teorik yönüne bakabiliriz. Nota okuma çalışmaları yapıyor, majör ve minör gam ve arpejleri öğreniyoruz. 2. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Suzuki Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Aralıklar
 • Schradieck Metodu
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Repertuvar Çalışmalarına Giriş
 • Majör Arpej Çalışmaları
 • Minör Arpej Çalışmaları
2. seviye çocuklar için özel keman eğitimi programımızda müzikal okuryazarlık kazanıyor, temel müzik bilgimizi geliştiriyoruz.

Bu bölümümüzde yavaş yavaş repertuvar çalışmaları yapmaya başlayacak, ilk şarkılarımızı öğreneceğiz. 3. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Suzuki Metodu
 • LCM Metodu
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Arpej Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Şekilli Ritim Sistemi
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
 • Entonasyon Egzersizleri
 • Repertuvar Çalışmaları
3. seviye özel çocuk keman dersleri sonunda çocuğunuzun enstrümanında temiz ses çıkarmaya başladığını göreceksiniz.

Yolumuzu yarıladığımız 4. seviye derslerimizde klasik batı müziğinden eserleri analiz etmeye başlayacağız. 4. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Bach Eserlerinin Analizi
 • Martinu Eserlerinin Analizi
 • Dvorak Eserlerinin Analizi
 • Becker Eserlerinin Analizi
 • Stil Çalışmaları
 • Müzik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Aralıklar
 • Akort Aleti ile Aralık Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Melodik Gamlar
 • Armonik Minör Gamlarda İnici Diziler
 • Armonik Minör Gamlarda Çıkıcı Diziler
Özel çocuk keman eğitimi kapsamında büyük ustaların eserlerini inceliyor, hedefimizi yıldızlar olarak belirliyoruz.

Egzersizlerimizi giderek zorlaştırıyor, keman tekniğimizi keskinleştiriyoruz. 5. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Barok Yay Çalışmaları
 • Yaya Nefes Aldırma
 • LCM Metodu
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Korrepetisyon
 • Entonasyon Temizliği Çalışmaları
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
Kendine güven kazanmaya başladıkça çocuğunuzun özel çocuk keman kursu yolculuğundan daha fazla keyif almaya başladığını fark edeceksiniz!

6. seviye itibariyle artık bilgilerimizi kalıcı hale getirmek için konu tekrarı yapmaya başlıyoruz. 6. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Standart Orkestra Repertuvarı
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Solistle Çalışma Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
Her öğrendiğimizi pekiştirerek ilerleyecek, özel çocuk keman eğitimleri ile hiçbir konuyu atlamadığımızdan emin olacağız!

Yeniden klasik batı müziğine dönüyor, repertuvarımıza çok daha zorlu eserler ekliyoruz. 7. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Handel Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Handel Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • LCM Metodu
 • Nüans Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Ritim Egzersizleri
 • Stil Egzersizleri
 • Nota Çalışmaları
 • Ritim Çalışmaları
 • Entonasyon Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
Özel çocuk keman eğitimi sonrasında çocuğunuzun müzikal ufkundaki gelişim sizi tek kelimeyle hayran bırakacak!

Son bölümümüzü kurs sonu MEB onaylı özel çocuk keman kursu sertifika sınavı için repertuvar çalışmalarına ayırıyoruz. 8. Seviye MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı:
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
 • LCM Metodu
 • Orkestra Repertuvarı
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • Sınav Repertuvarı
Özel çocuk keman eğitimi ile keyifli bir serüvenin sonuna geliyor, hem müzikal becerilerimizi geliştiriyor hem de hayata sanatla bakmayı öğrenerek kurs programımızı tamamlıyoruz.

MEB Onaylı Özel Çocuk Keman Kursu Programı – 720’nin Üzerinde Mezun %96 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 720’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %96 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Çocuk Keman Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk keman kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – Özel Çocuk Keman Kursu Programı

Gelişimine yönelik içeriklerle düzenlediğimiz özel çocuk keman kursu ile çocuğunuzun pedagojik kazanımlar edinmesini sağlıyor, fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerine destek oluyor, sahne çalışmaları ve etkinliklerle eğlenerek öğrenmesini sağlıyoruz.

MEB onaylı özel çocuk keman kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, doğru keman ve arşe tutuşu, müzik teorisi, nota okuma, majör ve minör gamlar, arpej ve gam çalışmaları, deşifre ve dikte egzersizleri, hız çalışmaları gibi konu başlıklarını içermektedir.

MEB onaylı özel çocuk keman eğitimi programı; çocuklarının gelişimini müzikle şekillendirmek, sanatı sevmelerini sağlamak, yeni bir hobi kazandırmak ve yaşamlarına renk katmak isteyen aileler ve çocukları için özel olarak hazırlanmıştır.

Özel çocuk keman eğitimi; müzikal ve zihinsel kazanımların yanı sıra özellikle el ve kol kaslarının güçlenmesinde de son derece etkilidir ve motor becerilerin gelişimi sağlar.

özel çocuk keman eğitimi

Özel Çocuk Keman Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel çocuk keman kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı özel çocuk keman kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Özel çocuk Keman Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel çocuk keman kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadığı dersin telafisini alabilirler.

Özel çocuk keman kursu eğitmen kadromuz; alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı orkestra çalışmalarında yer almış, sahne deneyimine ve akademik birikime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden ve keman virtüzölerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, keman virtüözleri, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak özel çocuk keman eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde keman çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Çocuklar için özel keman kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Özel çocuk keman kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, seviyelerine, öğrenme hızlarına, müzikal yatkınlıklarına, konu başlıklarına ve tüm özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ölçülmesi ve uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel çocuk keman kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel çocuk keman kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuklar için özel keman kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel çocuk keman kursu Florya, 10 - özel çocuk keman kursu Bahçelievler, özel çocuk keman kursu Ataköy, özel çocuk keman kursu Yeşilköy, özel çocuk keman kursu Zeytinburnu, özel çocuk keman kursu Avcılar olarak hizmet veren özel çocuk keman kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk keman kursu çocukların hem fizyolojik hem de psikolojik bakımdan gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Sağ ve sol beyin arasındaki sinirsel iletişimi güçlendiren çocuk keman kursları hızlı düşünme ve okuma becerisi kazandırmakta, yaratıcılığı geliştirmekte, problem çözme becerisi kazandırmaktadır. Duyusal gelişimi de önemli ölçüde destekleyen çocuk keman eğitimi başta işitme olmak üzere görme ve dokunma duyusunun da gelişimine katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda çocuklara sağlıklı bir sosyalleşme imkanı sunan çocuk keman kursları; çocukların yaşıtları ve büyükleriyle iletişim kurmadaki becerilerini ve özgüvenlerini arttırmakta, kendilerine olan saygılarını ve farkındalıklarını geliştirmektedir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel çocuk keman kursu fiyatları

Özel Çocuk Keman Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Çocuk Keman Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel çocuk keman kursları ile çocuklarına ayrıcalıklı bir deneyim armağan eden ve neler yapabileceğini görmesi sağlayan aileler, farklı sanat kurslarımızdan hem kendileri hem de çocukları için yararlanmaya devam ediyor! Siz de çocuğunuzun gelişimi için farklı kurslar arıyorsanız ailelerin çocukları için seçtikleri diğer kurslarımıza göz atın!

Özel Çocuk Keman Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel çocuk keman kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel çocuk keman kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel çocuk keman eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel çocuk keman kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel çocuk keman eğitimi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

720+

Mezun Öğrenci

Özel çocuk keman kursları ile hayatında müziğe yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

139

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 695 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44