Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu

Çocuklarınızı Sahnenin Büyüsü ile Tanıştırın!

Kendine Güvenen, Duygularını Özgürce İfade Eden Çocuklar Yetiştiriyoruz! Sanat Akademi Özel Çocuk Oyunculuk Kursu

Çocuklarınız iletişim kurmakta zorlanıyor ve kendini ifade edemiyor mu? Ya da çok aktifler ve taklit yetenekleri gelişmiş mi? Çocuklara özel oyunculuk kursları ile mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştiriyoruz!

Çocuğunuzun duygu ve düşüncelerini rahatça sergileyebileceği bir aktivite arıyorsanız, oyunculuk becerilerinin farkındasınız ve eğitmeninin özel ilgisiyle kendini daha iyi geliştirsin istiyorsanız Sanat Akademi özel çocuk oyunculuk kursları tam size göre! Kendine vakit ayıramayan ve sıradan bir döngüye hapsolmuş çocuklarımızı oyunculukla tanıştırarak özgüven duygularını artırmalarını, yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlıyoruz.

Özel çocuk oyunculuk kursları ile bire bir oyunculuk eğitimi almanın tadını çıkaran çocuklarınız, daha pozitif ve özgür bireyler oluyor, hayata dair farkındalık kazanıyorlar!

Özel çocuk oyunculuk eğitimi; çocukların estetik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirerek hem sosyal hem okul hayatlarında daha aktif ve başarılı olmalarını sağlıyor.

özel çocuk oyunculuk kursu

Tüm Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
16 Hafta 32 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 16 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcı drama, etkili beden dili kullanımı ve diksiyon, tiyatro ve kamera önü oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve doğaçlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Sanat Akademi

Oyunculuğa merakı olan çocuklarınıza yol gösterecek, keyifli bir uğraş kazanmalarını sağlayacak ya da yeteneklerini erken yaşta keşfettirecek Özel Çocuk Oyunculuk Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel özel çocuk oyunculuk kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve becerilerine göre oyunculuk eğitimi alsın!

özel çocuk oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden özel çocuk oyunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için özel oyunculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için özel oyunculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel çocuk oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı özel çocuk oyunculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel çocuk oyunculuk eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için oyunculuk kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel çocuk oyunculuk kursu alarak suça ortak olmayın!

çocuklar için özel oyunculuk dersi

Keyifli Bir Hobi Edinsinler!

Okul, kurs, ödevler ve sınavlar arasında savrulan, kendine vakit ayıramayan çocuklarınızı monoton bir hayata terk etmeyin!

En güzel yaşlarını okulda ve dershanede geçiren çocuklarınıza keyif alacakları, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunacak, sanat sevgisi ve bilinci kazanmalarına destek olacak özel çocuk oyunculuk eğitimi aldırın. Eğitmenlerinin ilgisi ile kendilerini keşfetmelerini, hayata daha pozitif bakmalarını sağlayın.

Grup derslerinde kendini ifade edemeyeceğini ya da verim alamayacağını düşünüyorsanız özel çocuk oyunculuk kursları ile tamamen çocuğunuza odaklanan bir eğitim alın!

Duygularını Sahnede İfade Etsinler!

Çocuklarınızın duygularını ifade etmekte zorlanıyor, arkadaşları ile vakit geçirmiyor ve hırçın mı davranıyor? Özel çocuk oyunculuk eğitimi ile onlara hislerini açma imkanı verin…

Çocuklar için özel oyunculuk kursu, içe kapanık ve ifade becerileri gelişmemiş çocukların; yaratıcı drama ve oyunculuk teknikleri ile kendilerine dair farkındalık kazanmasını sağlıyor, düşüncelerini ve duygularını kendi dillerinde anlatmalarına olanak tanıyor. Çocuklarımız yadırganmadıkları ve yargılanmadıkları bir ortamda olmanın tadını çıkarıyorlar…

Siz de çocuğunuzun kendini doğru ifade etmesini, dinleme ve konuşma becerilerinin gelişmesini, daha özgür olmasını istiyorsanız özel çocuk oyunculuk kursu ile tanışın.

çocuklar için oyunculuk eğitimi
çocuklar için oyunculuk kursu

Özgüven Kazansınlar!

Özel çocuk oyunculuk eğitimi, çocuklarınızın kendine olan güvenini de geliştirerek daha girişken ve aktif bir genç olmasını sağlıyor.

Yeteneklerini keşfeden ve başarma duygusu perçinlenen çocuklarınız eğitmeninden alacağı motivasyon ve sergileyeceği sahne performansları ile özgüven kazanacak, okul ve aile hayatında, sosyal ilişkilerinde daha başarılı olacak. Çocuklarınızın saklı kalmış becerilerini keşfetmenin yolu özel çocuk oyunculuk eğitimleri olacak…

Diksiyondan beden diline, rol yapmadan taklide, neler başarabildiğini fark eden gençlerimiz; hayata daha mutlu bir şekilde karışacaklar!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecekleri bir ortamda, tamamen onlara özel bir eğitim almasını istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun oyunculuk kursu programını belirleyelim. Özel çocuk oyunculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre oyunculuk eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel çocuk oyunculuk kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre özel çocuk oyunculuk eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan özel çocuk oyunculuk eğitimi veriyoruz.

özel çocuk oyunculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk oyunculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel çocuk oyunculuk kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Özel Çocuk Oyunculuk Eğitimi ile Çocuklarınız Yeteneklerini Keşfedecek, Başarma Güdüsüyle Daha Girişken Bir Genç Olacaklar!

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel çocuk oyunculuk kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, oyunculuk atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuklar için özel oyunculuk kursu programımızı inceleyin, genç yeteneklere bir şans verin!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel çocuk oyunculuk kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik özel çocuk oyunculuk eğitimleri belirleyelim, kaliteli bir eğitim alsınlar.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel çocuk oyunculuk kursları

Eğlenerek Öğrensinler!

Çocuklar için özel oyunculuk kursu programları ile sahnede olmanın keyfini yaşasınlar, ister hobi edinsinler, ister kariyerlerini planlasınlar.

Kayıt Ol »

Özgürleşsinler, Mutlu Olsunlar!

Eğitmenlerinin özel ilgisiyle oyunculuğa ısınan çocuklarımız, özgürce düşünmenin ve hareket etmenin tadını çıkaracak, stres ve kaygılarından uzaklaşarak daha pozitif olacaklar!

meb ruhsatlı özel çocuk oyunculuk kursu

MEB Ruhsatlı Özel Çocuk Oyunculuk Kursu

Sanat Akademi çocuk oyunculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir oyunculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan özel çocuk oyunculuk eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan çocuk oyunculuk eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yıl sonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Çocuklar için özel oyunculuk kursu süresince eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, çocuğunuzun gelişimini takip ederek eksik kaldığı noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Oyunculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız çocuk oyunculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı çocuk oyunculuk dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Özel çocuk oyunculuk kursu ile yeteneklerini sergileyecekleri oyunculuk ve doğaçlama performansları, sahnede rol ve taklit çalışmaları ile öğrenilenlerin kalıcı olmasını destekliyoruz.

Hobi amaçlı ya da yeteneklerini yönlendirecek bir özel çocuk oyunculuk eğitimi alan gençlerimiz, kendini sanatla ifade edebilen, uyumlu ve sosyal bireyler oluyorlar.

özel oyunculuk eğitimi
oyunculuk dersi

Uluslararası Çocuk Oyunculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel çocuk oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 550’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel çocuk oyunculuk eğitimi metodumuzda çocuğunuzun öğrenme hızına ve becerilerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel çocuk oyunculuk eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, oyunculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Pedagojik eğitim yaklaşımlarına uygun olarak hazırlanmış özel çocuk oyunculuk eğitimi programımızla ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel çocuk oyunculuk kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, hayat yolculuklarında profesyonel bir destek arayan öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel çocuk oyunculuk eğitimi süresince öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyesine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Çocuklara özel reklam ve dizi projeleri, film ve tiyatro seçmeleri hakkında ailelerimize bilgi veriyor; çocuklarına destek olmalarını sağlıyoruz.

oyunculuk dersleri
oyunculuk kursu fiyat

Eğitim Sonrası Destek

Özel çocuk oyunculuk eğitimi sonrası sanata gönül veren ailelerimize ve öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel çocuk oyunculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Sanatın farklı dallarında da kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimize müzik, resim, fotoğraf ve dans eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuklar için özel oyunculuk eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Yorumları

Çocuğunuza Özel Eğitim mi Arıyorsunuz?

Vakit geçireceği ve kendini geliştireceği bir eğitim arıyorsanız özel çocuk oyunculuk kursu tam size göre.

Özgürce Hareket Etsinler!

Özel çocuk oyunculuk kursları ile keyif alacakları ve diledikleri gibi hareket edecekleri bir eğitim almalarını sağlayın.

Daha Mutlu ve Yaratıcı Olsunlar!

Özgüven kazanacakları oyunculuk eğitimleri ile hayata daha pozitif bakacak, yaratıcı düşünme becerisi edinlecekler.

özel çocuk oyunculuk kursu mezunları

550 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel çocuk oyunculuk eğitimleri verdik.

Özel çocuk oyunculuk dersleri için hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah çocuk oyunculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel özel çocuk oyunculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk oyunculuk eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Çocuk oyunculuk eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculukla birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için çocuklara özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. Çocuklarınız ister grup eğitimlerine katılsın, ister özel ders alsın, Sanat Akademi eğitimleri ile hayata bambaşka bir pencereden bakacaklar.

Özel çocuk oyunculuk kursu sonrası çocuklarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk oyunculuk eğitimleri
sosyal etkinlikler özel çocuk oyunculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat Akademi özel çocuk oyunculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyal ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunuyoruz!

Özel çocuk oyunculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve akademimizde eğitim gören diğer kursiyerlerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile sergi ve atölye çalışmaları düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Genç yeteneklerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Eğitmeni ile bire bir oyunculuk eğitimi alan çocuklarımızın sosyalleşmelerine destek oluyor, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinden yararlanmalarına olanak tanıyoruz.

Sanat Cafe

Özel çocuk oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında gençlerimizin vakit geçireceği, sıcak ve samimi ortamıyla yeni dostlukların adresi olan Sanat Cafe’de herkese yer var!

Öğrencilerimizin sadece özel çocuk oyunculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle tanışarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Çocuklar için özel oyunculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
oyunculuk kursu ücret

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından çocuğunuzun performanslarına yorumlar alıyor, becerilerini geliştirecek önerilerle eğitimlerimizi şekillendiriyoruz!

Özel çocuk oyunculuk kursu öğrencimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldığı tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açısını geliştirmesine destek olarak oyunculuğu ayrıntıları ile öğrenmesi için yolunu aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel çocuk oyunculuk eğitimimizi öğrencimizin maksimum verim alacağı şekilde düzenliyor ve eksiklerini tamamlıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyuncularla düzenlediğimiz workshoplara özel çocuk oyunculuk kursu öğrencilerimizin de katılmalarını sağlıyoruz.

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik oyunculuk eğitimleri düzenliyoruz!

oyunculuk kursu ücretleri

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel çocuk oyunculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuğunuzun hem temel oyunculuk becerisi kazanmasını hem de ifade becerilerini ve iletişim yeteneklerini geliştirmesini istiyorsanız tamamen ona özel planlanacak olan özel çocuk oyunculuk kurs programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Özel çocuk oyunculuk kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendini tanımasını sağlar,
 • Bedensel ve ruhsal farkındalık kazandırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Konuşma ve dinleme becerilerini geliştirir,
 • Kendi başına düşünme becerilerini geliştirir,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendini doğru ifade etmesine destek olur,
 • Yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlar,
 • Eleştirel düşünme becerisi kazandırır,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Bilgiye ulaşmaya ve onu kullanmaya istekli duruma getirir,
 • Öğrenme becerilerini geliştirir,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • İç disiplin oluşturmasını sağlar,
 • Oyunculuk ve rol yapma becerilerini geliştirir,
 • Gelecek hedeflerini şekillendirmesine yardımcı olur,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir.

Tamamen çocuğunuza özel hazırlanan bir eğitim ortamında 4 ay sürecek keyifli bir eğitim başlıyor! 1. Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Kendine Dair Farkındalık Kazanma
 • Öğrencinin Kendini Anlatması
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Duruş – Postür
 • Uzuvlar ve Hareket Kabiliyetleri
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Hareket Çalışmaları
 • Öğrencinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Uyum ve Güven Etkinlikleri
 • Öğrencinin Kendisine Güvenini Sağlama
 • Sevgi, Saygı, Hoşgörü İle Hareket Etme
 • Özgüven Geliştirici Yaratıcı Drama Etkinlikleri
 • Oyunlar ve Performans
 • Duygularının Farkına Varma
 • Duygularını İfade Etme
 • Oyun ve Dansla Duygu İfade Etme
 • Sözlü-Sözsüz İfade Becerileri
 • Duyu Çalışmalarına Yönelik Etkinlikler
 • Yaratıcı Drama ve Oyun İlişkisine Yönelik Çalışmalar
 • Yaratıcı Drama İle İlgili Kavramlar
 • Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • İşitme Duyusuna Yönelik Çalışmalar – Aktif Dinleme ve Kavrama
 • Görme Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Tatma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Dokunma Duyusuna Yönelik Çalışmalar
 • Oyun ve Yaratıcı Drama İle Uygulamalar
Özel çocuk oyunculuk kursu ile çocuklarınız hem özgüven kazanacak, hem sahne deneyimini yaşayacak hem de hayata daha yaratıcı bir bakış açısıyla bakacaklar.

Çocuklarınızın iletişim becerilerini geliştirecek yaratıcı drama çalışmaları ile oyunculuğa ısınmasını sağlıyoruz. 3. – 4.Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Bedensel Enerjiyi Harekete Geçirerek Sözlü ve Sözsüz Yapılan İletişim
 • Motivasyon Sağlama ve Harekete Geçme
 • Kişinin Kendisi ve Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Hareket- Ses- Nefes Çalışmaları
 • Ses ve Nefes Çalışmaları
 • Hareket Çalışmaları
 • Müzikle Hareket Becerileri
 • Doğaçlama Çalışmaları
 • Yaratıcılığını Ortaya Koyma ve Geliştirmede Hayal Gücünün Kullanılması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Çalışmaları
 • Algı Eğitimi ve Empatik Gelişim Çalışmaları
 • Sorunların Çözümünde Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Drama Çalışmalarıyla Empati Uygulamaları
 • Drama Çalışmalarıyla Konuşma ve İfade Uygulamaları
 • Maske ve Kukla Çalışmaları
 • Yaratıcı Drama Uygulamaları
 • Kısa Bir Oyun Sergileme
 • Drama ve Tiyatro İlişkisi
Yaratıcı drama sayesinde ifade becerilerini geliştiren, özgürleşen ve özgüven kazanan çocuklarımız tiyatro eğitimine hazırlar!

Çocuğunuza doğru ve akıcı konuşma becerileri kazandıracak diksiyon eğitimleri ile özel oyunculuk dersimiz sürüyor! 5. – 6.Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatronun Tarihi
 • Çocuklar İçin Tiyatronun Önemi
 • Tiyatro Kavramları Hakkında Bilgilendirme
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Çeşitli Duygularla Metin Okuma Çalışmaları
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların Kelimelerle İfadesi
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
6.hafta çocuklar için özel oyunculuk kursu sonunda diksiyonunu etkili bir şekilde kullanan çocuklarımız rollerini daha iyi oynayacaklar.

Çocuklarınızın sahne duruşu kazanması, bedensel farkındalığa ulaşması için beden dili eğitimimiz var! 7. – 8.Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
8.hafta özel çocuk oyunculuk kursu sonunda çocuğunuz; role uygun beden dili kullanımını, beden dili ile duyguları ifade etmeyi öğrenecek.

Rolü anlamaya başlıyor, sahnede yavaş yavaş performans sergiliyoruz! Çocuklarınız eğitmenle bire bir çalışmanın avantajını yaşıyorlar! 9.Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Diyalog Çalışmaları
 • Kısa Oyun Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
Çocuklar için özel oyunculuk kursu 9.haftanın sonunda bir rolün tüm özelliklerini kavrayan çocuklarımız karakterlerini benimseyerek yeteneklerini göstermeye başlıyorlar.

Genç yeteneğimize bir tiyatro oyununun nasıl sergilendiğini, sahnenin arkasında neler yaşandığını uygulamalı olarak anlatıyoruz. 10. Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Oyunlarından Diyalog Çalışmaları
 • Yabancı Oyunlardan Diyalog Çalışmaları
 • Çeşitli Oyunlardan Serbest Rol Çalışmaları
 • Değerlendirme
10.hafta çocuk oyunculuk eğitimi sonunda tiyatro oyunları hakkında bilgi edinen öğrencimiz, sahne önünde ve arkasında verilen görevleri özverili şekilde gerçekleştirmenin değerini fark ediyor.

Sıra geldi kamera önü oyunculuğuna… Kamera çekim açılarını, kamera karşısında nasıl duracağımızı öğrenerek oyunculuk becerilerimizi geliştiriyoruz. 11. Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
Çocuklarınıza özel oyunculuk eğitimlerimizde genç yeteneklerimizin sadece tiyatro sahnesinde değil kamera önünde de oyunculuk becerilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Kamera karşısında hareket ve konuşma kabiliyeti edinen öğrencimizle serbest çekimler yaparak yaratıcılıklarını gözlemliyoruz. 12. Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
Kamera önünde rol yapmanın ayrıntılarını öğreneceği özel çocuk oyunculuk kursu ile genç yeteneğimiz gelecek hedeflerini de şekillendirecek.

Kamera karşısında olmaya devam ederken farklı duyguları izleyiciye hissettirmenin püf noktalarını da anlatıyoruz. 13. – 14.Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
Özel çocuk oyunculuk kursu programı ile öğrencimiz bir rolü tüm detaylarıyla sergilemeyi öğrenmiş, karakteri tam olarak benimsemiş oluyor.

Bolca uygulama yaparak kamera önünde deneyim kazanıyoruz! Çocuğunuzun yetenekleri sizi çok şaşırtacak… 15. Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Eğitmeni Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Eğitmen İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
Çocuklar için özel oyunculuk kursu ile kamera önünde rol yapma becerileri gelişen çocuklarımız okul ve aile hayatlarında da daha sağlıklı iletişim kurmaya başlayacaklar.

Son haftamızda tam anlamıyla bir çekim deneyimi yaşayan öğrencimiz, dizi ve film yapım sürecinin kamera arkasına da tanık oluyor. 16. Hafta Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
Özel çocuk oyunculuk kursları sayesinde çocuğunuz tamamen ona özel bir eğitim alırken grup eğitimlerinin kalabalığından uzaklaşmış, oyunculuk tekniklerini daha detaylı ve kalıcı şekilde öğrenmiş olacak.

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı – 550’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 550’nin üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Özel Çocuk Oyunculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk oyunculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel Çocuk Oyunculuk Kursu Programı

Çocuklarınızın oyunculuk becerilerini görmezden gelmeyin! Türkiye’nin en iyi çocuk oyunculuk kursu Sanat Akademi ile ilk adımı atmalarına destek olun…

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 16 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, yaratıcı drama, etkili beden dili kullanımı ve diksiyon, tiyatro ve kamera önü oyunculuk teknikleri, rol yapma becerileri ve doğaçlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; oyunculuğa ilgi duyan ve temel oyunculuk becerisi edinmeyi isteyen çocuklar ile çocuklarının sosyalleşmesini, kendini rahatça ifade edebilmesini, özgüven kazanmasını, toplum içinde rahat hareket etmesini amaçlayan aileler için özel olarak hazırlanmıştır.

Özel çocuk oyunculuk kursu; iletişim becerileri zayıf, özgüven sorunu yaşayan ve topluluk içerisinde olmaktan hoşlanmayan çocuklar için eğitmenleri ile bire bir derslerle sosyal problemlerini aşmalarına yardımcı olan bir programdır.

çocuklar için özel oyunculuk kursu

Çocuk Oyunculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Özel Çocuk Oyunculuk Kursu sonunda katılım sertifikası veriyoruz. MEB Onaylı Çocuk Oyunculuk Kursu Sertifikası alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel çocuk oyunculuk kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel çocuk oyunculuk kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Özel çocuk oyunculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Özel çocuk oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel çocuk oyunculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk oyunculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel çocuk oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel çocuk oyunculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel çocuk oyunculuk kursu Florya, özel çocuk oyunculuk kursu Bahçelievler, özel çocuk oyunculuk kursu Ataköy, özel çocuk oyunculuk kursu Yeşilköy, özel çocuk oyunculuk kursu Zeytinburnu, özel çocuk oyunculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren özel çocuk oyunculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuklar için özel oyunculuk eğitimi öncelikle kendine vakit ayıramayan çocuklarımızın keyifli bir hobi edinmesini sağlar. Grup eğitimlerinden verim alamayacağını düşünen öğrenci ve aileler önerdiğimiz özel çocuk oyunculuk kursu ile gençlerimizin diksiyonu düzelir, akıcı ve anlaşır konuşma becerisi edinirler. Ayrıca beden dillerini daha iyi kullanır, topluluk önünde heyecanlarını kontrol edebilir, duygu ve düşüncelerini özgürce açıklayabilirler. Yaratıcılıkları gelişir, eleştirel düşünürler, sanat sevgisi kazanırlar. Aile ve arkadaş ilişkileri de çocuk oyunculuk eğitimleri sayesinde gelişir. Temel oyunculuk becerileri kazanarak kariyerlerini bu alanda şekillendirebilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel çocuk oyunculuk kursu fiyatları

Özel Çocuk Oyunculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Çocuk Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel çocuk oyunculuk kursu sonrası aileler, çocuklarının sosyalleşmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine, yeteneklerini geliştirmelerine destek olmak için bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuza en uygun eğitimleri öğrenmek için ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Özel Çocuk Oyunculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel çocuk oyunculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel çocuk oyunculuk kursu merkezimizi, çocuk oyunculuk kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel çocuk oyunculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi özel çocuk oyunculuk kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel çocuk oyunculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

550+

Mezun Öğrenci

Özel çocuk oyunculuk kursu ile hayatına eğlence ve sanat katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

141

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 705 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44