Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Fotoğraf Eğitimim Bana Özel Olmalı Diyorsanız Sanat Akademi Özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Sizi Bekliyor!

Fotoğraf çekmeyi istiyorum ancak yeteneğim var mı bilmiyorum, işten ve okuldan fırsat buldukça uğraşacağım keyifli bir hobi edinmeyi amaçlıyorum diyorsanız özel fotoğrafçılık kursu ile tanışın.

Vakitsizlikten ya da işlerinizden şikayet etmeyin, tamamen size özel gün ve saatlerde planlanan, eğitmeninizin bire bir ilgisiyle fotoğraf çekmenin tüm ayrıntılarını öğreneceğiniz, fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirecek, stres ve kaygıdan uzaklaşmanızı sağlayacak özel fotoğrafçılık eğitimlerine katılın…

Özel temel fotoğrafçılık kursu ile duygularınızı fotoğraf kareleriyle anlatın, karşınıza çıkan anları ölümsüzleştirin, yeteneklerinizi fark edin!

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi ile yaratıcılığınızı geliştirerek hem sosyal hem mesleki hayatınızda bu durumun avantajlarını yaşayabilir, fotoğrafçılığı mesleki olarak yapmak istiyorsanız temellerinizi saha sağlam atabilirsiniz.

özel fotoğrafçılık kursu

Tüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
5 Hafta 12,5 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu; haftada 1 gün 2,5 saatten 5 haftalık bir program olup; 3 teorik, 2 uygulama dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 5 haftada 6 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Sanat Akademi

Özel fotoğrafçılık eğitimi almak istiyor ve iyi bir program arıyorsanız Sanat Akademi özel temel fotoğrafçılık kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

özel fotoğrafçılık kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları ve başarılı akademisyenlerinden özel temel fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel fotoğrafçılık kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel temel fotoğrafçılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel fotoğrafçılık kursu

MEB Onaylı Sertifika

Fotoğraf alanında eğitim aldığınızı belgeleyen, fotoğrafçılıkta uzmanlaştığınızın göstergesi olacak MEB onaylı özel fotoğrafçılık kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel temel fotoğrafçılık eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel temel fotoğrafçılık kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel fotoğraf eğitimi alarak suça ortak olmayın!

özel temel fotoğrafçılık kursu

Hayatınızın Çok Sıradan Olduğunu mu Düşünüyorsunuz?

Meslek hayatınız sizi tatmin etmiyor, arkadaşlarınızla yaptığınız aktivitelerden keyif almıyor, tutkunu olacağınız bir uğraş mı arıyorsunuz? Özel fotoğrafçılık kursları sorununuza çözüm olabilir!

Fotoğraf çekmeyi merak ediyor ancak yıllardır bu merakınızı erteliyorsanız hayatınızın sıkıcı döngüsünden uzaklaşacağınız özel fotoğrafçılık kursları ile tanışarak ayrıcalıklı bir hobi edinebilir, fotoğraf çekme becerilerinizi keşfederek kendinizi fotoğraf sanatında geliştirebilirsiniz.

Özel temel fotoğrafçılık kursu ile başlangıç seviyesinde fotoğraf çekmeyi öğrenerek bu hobinin size uygun olup olmadığını deneyimleyebilir, kim bilir, geleceğin başarılı fotoğrafçıları arasında yer alacağınız bir adım atmış olursunuz.

Size Özel Bir Fotoğrafçılık Kursuna Ne Dersiniz?

Grup eğitimlerinden verim alamıyorum, fotoğrafçılığı daha ayrıntılı öğrenmem gerek diyorsanız ihtiyacınız olan şey; özel temel fotoğrafçılık kursu!

Eğitmeninin tüm ilgisinden faydalanmak isteyen, fotoğraf sanatına dair çokça sorusu olan, daha çok uygulama yaparak iyi fotoğraf çekmeyi amaçlayanlardansanız size özel gün ve saatlerde planlanan özel fotoğrafçılık eğitimleri ile fotoğrafçılığın inceliklerini keşfedebilirsiniz.

Fotoğrafın büyülü dünyasına adım attınız mı bir daha bu dünyadan çıkmak istemeyeceksiniz! Özel fotoğrafçılık dersi için vakit kaybetmeden kayıt olun, fotoğraf çekmeye başlayın.

özel temel fotoğrafçılık kursları
özel fotoğrafçılık kursları

Kadrajınızı Hayata Çevirin!

Özel fotoğrafçılık eğitimleri ile temel düzeyde fotoğraf çekmeyi öğrenecek, duygu ve düşüncelerinizi fotoğrafla anlatma fırsatı bulacaksınız.

Özel temel fotoğrafçılık kursu ile hayatın içinden en güzel anları, mutlulukları ve hüzünleri, telaşı ve kızgınlığı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştireceksiniz. Fotoğraf tutkunuzu sokaklara taşıyacak, çocukları ve yaşlıları, ağaçları ve çiçekleri, insanları ve canlıları kendilerine has hikayeleri ile anlatacaksınız. Hayal gücünüzü geliştirecek özel fotoğrafçılık kurslarını kaçırmayın!

Merakınıza, öğrenme hızınıza ve ihtiyacınıza özel planlanacak temel fotoğrafçılık kursları için Sanat Akademi’ye uğrayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Fotoğraf çekme merakınız var ve temel eğitim almak mı istiyorsunuz? Fotoğraf çekmeye yeteneğiniz olup olmadığını mı görmek istiyorsunuz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim ve detaylı fotoğraf eğitimi içeriğimizi anlatalım. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre özel fotoğrafçılık kursu alın…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel fotoğrafçılık kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel temel fotoğrafçılık eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel temel fotoğrafçılık dersleri veriyoruz.

özel temel fotoğrafçılık kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi aldıktan sonra fotoğraf çekmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Sizi Bekliyor! İstediğiniz Gün ve Saatte Eğitim Alma Ayrıcalığını Yaşayın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel temel fotoğrafçılık kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel temel fotoğrafçılık kursları ile fotoğraf tutkunuzu hep canlı tutun!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel fotoğrafçılık kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimi programını belirleyelim, fotoğraf sanatının büyülü dünyasına adım atın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel fotoğrafçılık kursları

Fotoğraf Çekmeye Başlayın!

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi ile hem ayrıcalıklı bir hobi kazanın hem de fotoğraf çekmeyi öğrenerek kendinizi geliştirmenin tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Keyif Aldığınız Bir Hobiniz Olsun!

Özel temel fotoğrafçılık kursları ile amatör fotoğraf tutkunuzu canlı tutun, eğitmeninizin bire bir ilgisiyle fotoğraf çekmeyi daha iyi öğrenin.

meb ruhsatlı özel fotoğrafçılık kursu

MEB Ruhsatlı Özel Fotoğrafçılık Kursu

Sanat Akademi özel temel fotoğrafçılık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan fotoğraf eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklentinize ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanan özel temel fotoğrafçılık eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı çekim gezileri, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Özel temel fotoğrafçılık kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, gelişiminizi takip ederek eksik kaldığınız noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

İhtiyaçlarınızı düşünerek hazırladığımız özel temel fotoğraf eğitimi dersliklerimizde teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı özel temel fotoğrafçılık dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, özel temel fotoğrafçılık eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile fotoğraf sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Fotoğraf sanatı en iyi sahada öğrenilir! Öğrencilerimizi fotoğraf çekiminde uzmanlaştıracak özel temel fotoğrafçılık eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı özel fotoğrafçılık eğitimi
özel fotoğrafçılık eğitimleri

Uluslararası Fotoğrafçılık Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel temel fotoğrafçılık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel temel fotoğrafçılık eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza ve bilginize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, özel temel fotoğrafçılık eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel temel fotoğrafçılık kursu ile hem keyif alacağınız bir hobi edinirken hem de fotoğraf çekmede uzmanlaşacağınız uygulama deneyimleri elde edeceksiniz. Fotoğraf sevginiz yüksek standartlarımızla daha da büyüyecek.

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar ile amatör fotoğrafçılık yapan özel temel fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize uzmanlaşmak istedikleri branşa ve fotoğraf stillerine uygun makine seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğrafçılık yolculuğunda en iyi arkadaşınız olacak fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı özel temel fotoğrafçılık kursu eğitmenlerimizle seçeceksiniz.

özel fotoğraf eğitimi
özel fotoğraf kursu

Fotoğraf Gezileri

Sanat Akademi fotoğrafçılık kursu olarak fotoğrafçılığı kitaplardan öğrenmiyor, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Özel temel fotoğrafçılık kursu süresince ve sonrasında amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabiliyorlar.

Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; fotoğraflar çekiyor, özel temel fotoğrafçılık kursu ile öğrendiklerimizi pratiğe döküyoruz.

Sosyal Etkinlikler

Sanat Akademi özel temel fotoğrafçılık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyal ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunuyoruz!

Özel temel fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin eğitmenleri ve akademimizde eğitim gören diğer kursiyerlerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile sergi ve atölye çalışmaları düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Öğrencilerimizin ünlü fotoğrafçılar ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Eğitmeni ile bire bir fotoğraf eğitimi alan kursiyerlerimizin sosyalleşmelerine destek oluyor, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinden yararlanmalarına olanak tanıyoruz.

sosyal etkinlikler özel fotoğrafçılık kursu

Özel Temel Fotoğraf Kursu Öğrenci Yorumları

Fotoğraf Merakınızı Ertelemeyin!

Fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyor ancak sürekli bu isteğinizi erteliyor musunuz?

Eğitiminizi Özel Olarak Alın!

Özel temel fotoğrafçılık kursu ile fotoğraf çekmeyi uygulamalı derslerle öğrenin.

Hayatınıza Renkli Bir Dokunuş Yapın!

Siyah beyaz hayatınıza renk katacak bir hobi edinin, yaşamın güzelliklerini fotoğrafla anlatın.

özel temel fotoğrafçılık kursu mezunları

1000 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel temel fotoğrafçılık eğitimleri verdik.

Özel temel fotoğrafçılık kursları için hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah fotoğrafçılık kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre özel temel fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Fotoğraf dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan ve eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Fotoğraf ile birlikte sanatın diğer dallarına da merak salan öğrencilerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve müzik kursları, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, Sanat Akademi’de yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, hayal gücünüzü genişletecek, başarma güdünüzü artıracak eğitimler sizi bekliyor.

Özel temel fotoğraf kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla her zaman iç içe olun.

özel fotoğrafçılık eğitimleri
bakırköy sanat cafe

Sanat Cafe

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi ortamıyla yeni dostlukların adresi olan Sanat Cafe’de herkese yer var!

Öğrencilerimizin sadece özel temel fotoğrafçılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle tanışarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Özel temel fotoğrafçılık kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Özel temel fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında başarılı bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Eğitmenlerinin ve usta fotoğrafçıların özel yaklaşımı ile fotoğraf çekme becerilerini geliştiren öğrencilerimiz, geleceğin dikkat çeken sanatçılarından biri olmanın adımlarını atıyorlar.

özel temel fotoğrafçılık eğitimi
özel temel fotoğrafçılık workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafın duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta fotoğraf sanatçılarını sadece takip etmekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere özel fotoğrafçılık kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun fotoğrafçılık eğitimleri belirliyoruz.

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları vererek sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi özel fotoğrafçılık kursu olarak stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız!

özel fotoğrafçılık dersi
özel temel fotoğrafçılık dersi

İş İmkanı

Amatör fotoğrafçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Özel temel fotoğrafçılık kursu sonrası mesleki fotoğrafçılık kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Sanat bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı sunuyor, kendi işlerini yapmaları konusunda destek sağlıyoruz.

Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde eğitmen ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi fotoğraf çekmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize özel temel fotoğrafçılık eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel temel fotoğrafçılık kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyenlere kişisel ve mesleki gelişimlerine katkısı olacak eğitim planları yapıyoruz.

özel temel fotoğrafçılık kursu fiyatları
özel temel fotoğrafçılık

+200 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotoğrafçılık eğitimi alan 200’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Özel temel fotoğraf eğitimi ve ileri fotoğrafçılık kursları ile mesleki fotoğrafçılık eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; moda, düğün, doğum gibi fotoğrafçılığın önemli branşlarında Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Özel fotoğrafçılık kursları ile beklenti ve hedeflerine göre eğitim alan kursiyerlerimiz kariyerlerinde hızla ilerleyerek adlarından söz ettiriyorlar.

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel temel fotoğrafçılık eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Eğitim ihtiyaçlarınıza ve fotoğrafçılığa dair hedeflerinize göre hazırlanan özel temel fotoğrafçılık kursları ile siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel temel fotoğrafçılık kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak kaliteli bir eğitim alın!

Özel temel fotoğraf kursunun kazandıracakları;
 • Temel fotoğraf çekme becerisi kazandırır,
 • Eğitmeni ile özel olarak çalışma imkanı tanır,
 • Yoğun uygulama ve etkileşimli bir eğitim almasını sağlar,
 • Kişinin kendine vakit ayırmasını sağlar,
 • Sanatsal bakış açısı kazandırır,
 • Kişinin özgüvenini artırır,
 • Dinleme ve anlama becerilerini geliştirir,
 • Kendini daha rahat ifade etmesini sağlar,
 • Sözlü ve sözsüz ifade becerilerini geliştirir,
 • Bedensel ve ruhsal rahatlama sağlar,
 • Stres ve gerginlikten uzaklaştırır,
 • Zihinsel becerileri artırır, hızlı karar verme yetisi kazandırır,
 • Eleştirel bakma ve düşünme becerilerini geliştirir,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Yaratıcılık ve estetik algı kazandırır,
 • Sanat formlarına karşı duyarlılık oluşturur,
 • Sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Üretmenin önemini fark ettirir,
 • Kişinin yeteneklerini keşfetmesini sağlar,
 • Kariyer hedefleriyle ilgili bilinçlendirir.

Sadece size özel planlanan fotoğrafçılık eğitimi ile fotoğraf sanatının tüm detaylarına hakim olmanın tadını çıkarın! 1.Hafta 1.Bölüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Fotoğraf Nedir?
 • Fotoğraf Sanatı ve Kültürü
 • İlk Çekilen Fotoğraftan Günümüze Uzanan Fotoğraf Yolculuğu
 • Fotoğraf Makinelerinin Çalışma Prensibi
 • Fotoğraf Makinesi Çeşitleri ve Özellikleri Neler?
 • Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?
 • Çekeceğiniz Fotoğraf Çeşidine Göre Hangi Marka ve Modelleri Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Full Frame ve Croplu Fotoğraf Makinesi Arasındaki Farklar Neler?
 • DSLR Mi Aynasız Mı Almalısınız?
 • Fotoğraf Türleri ve Çeşitleri Neler?
Özel temel fotoğrafçılık eğitimleri sayesinde hobiniz için en doğru fotoğraf makinesini seçerek fotoğraf çekmeye hızla başlayabilecek, tutkunuzu hayatınızın merkezi haline getireceksiniz.

Fotoğraf çekerken ihtiyaç duyacağımız makine ve ekipmanları öğrenecek, temel makine ayarlarını kurcalayacaksınız. 1.Hafta 2.Bölüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Keskin ve Net Fotoğraflarda Objektifin Etkisi Nedir?
 • Hangi Açılı Lens Hangi Çekim Türünde Kullanılır?
 • Objektif Çeşitleri Neler?
 • Marka ve Modele Göre Lens Çeşitleri
 • En Çok Tercih Edilen Lens Markaları Neler?
 • Hafıza Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilir?
 • Kaç GB Hafıza Kartı Almalısınız?
 • Tripod ve Monopod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • UV, ND, Polarize Filtreler Hangi Çekimlerde Kullanılır ve Fotoğrafa Nasıl Etki Eder?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Reflektör ve Difüzör Nedir, Nasıl Kullanılır?
1. hafta özel fotoğrafçılık dersi sonunda çekmek istediğiniz fotoğraflara uygun makine ve ekipmanları seçebileceksiniz. Fotoğrafın büyülü dünyasına bir kez adım attınız, artık çıkamazsınız!

Güzel fotoğraf çekmek için özel temel ISO, diyafram ve enstantane bilgisi edinmeye başlıyoruz. 2.Hafta 1.Bölüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ne İşe Yarar, Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Konuya Göre Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır ve Nasıl Olmalı?
 • Ölçüm Modları Nasıl Kullanılır ve Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Histogram Kullanılarak Ölçüm Nasıl Yapılır?
 • Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • RGB - Srgb Renk Uzaylarından Hangisi Kullanılmalı Ve Neden?
 • Fotoğraf Stilleri Nelerdir, Daha Keskin Ve Doygun Fotoğraflar İçin Sahneye Göre Hangisi Tercih Edilmeli?
 • HDR Modu Nedir Ve Hangi Tip Çekimlerde Kullanılır?
 • Görüntü Kalitesi RAW Mı Jpeg Mi Olmalı?
 • Dual Pixel Raw Nedir?
Özel temel fotoğrafçılık kursu 2.hafta programıyla fotoğraf ölçüm modlarını kullanmayı, makine ayarlarını yapmayı, fotoğraf stillerini değerlendirmeyi öğreneceksiniz.

Öğrencimizle doğru pozlama üzerine çalışıyor, çekim modlarını kullanıyoruz. 2.Hafta 2.Bölüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Doğru Pozlama Nedir, + ve - Pozlamanın Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 Ve 1:1 Nedir ve Fotoğraf Çekiminde Hangisi Kullanılmalı?
 • AF İşletimi AF-S, AF-C, AF-A, One Shot - Al Servo ve Al Focus Nedir?
 • Çekilecek Sahnenin Türüne Göre Hangisi Kullanılır?
 • AF Yönetimi Nedir?
 • Hangi AF Yönetimi Kullanılır, Sahneye Göre Nasıl Belirlenir?
 • Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Nedir? Ne İşe Yarar?
 • Çekilecek Konuya Göre Hangi Modlar Kullanılır?
 • Pan, Zoom İn – Zoom Out Teknikleri
2.hafta özel temel fotoğrafçılık eğitimi sonunda uygulama dersine geçecek ve eğitmeninizle bolca fotoğraf çekip değerlendireceksiniz.

İlk 2 hafta özel temel fotoğrafçılık kursu süresince öğrendiğiniz bilgileri pratiğe dökme zamanı geldi! Makine ayarlarınızı yaparak fotoğraf çekmeye başlayın…

Özel temel fotoğrafçılık kursu programı 3. hafta; ilk 2 haftada teorik olarak görülen derslerin uygulama haftasıdır. Fotoğraf stüdyomuzda farklı sahne türlerinde manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yaparak bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Beyaz ayarını ortamdaki ışığın rengine ayarlıyor ve farklı kelvin değerlerinde çekim yaparak beyaz ayarının fotoğraftaki gücünü gözlemliyoruz. Sahneye göre çekim stilimizi belirleyerek keskinlik ve doygunluk yaratmada stilin önemini kavrıyoruz.

Eğitmenlerinizin bire bir ilgisi ile fotoğraf çekerken yaptığınız hataları giderecek, doğru fotoğraf çekmenin tekniklerini uygulamada öğreneceksiniz.

Stüdyoda özel temel fotoğrafçılık kursu çekim uygulaması devam ediyor. Fotoğrafları netlemeyi, alan derinliği oluşturmayı ve görüntü dondurmayı öğreniyorsunuz.

3.hafta fotoğraf dersimizde konuya göre ölçüm modlarından hangisini kullanacağımıza karar verip merkez ağırlıklı, değerlendirmeli, kısmi ve nokta ölçüm modlarıyla ışığın nasıl kontrol edildiğini ve zor ışık şartlarında daha iyi fotoğraflara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net fotoğraf için hangi kısık ayarı, arka planı flu fotoğraflar için neden açık diyafram kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağınızı öğrenerek enstantane ayarıyla görüntüyü dondurup bulanıklaştırmanın fotoğrafta yarattığı etkiyi ölçüyoruz. Daha etkili fotoğraflar için ISO hassasiyetinin önemini fark ediyoruz.

3.haftanın sonunda; diyafram, enstantane ve ISO ayarı yapmayı öğrenecek, fotoğraflarınızı daha etkili hale getirmek için fotoğraf stillerinin, ölçüm modlarının ve beyaz ayarının ne kadar önemli olduğunu kavrayacaksınız.

İyi fotoğrafın sırrı doğru bir ışıktır! Fotoğrafta ışık kaynaklarını kullanmayı öğreneceksiniz. 4.Hafta 1.Bölüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Doğru Bir Pozlama İçin Fotoğrafçı Işığı Nasıl Kontrol Eder?
 • Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Yüksek (High Key) ve DüşÜk (Low Key) Işık Nedir?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır?
 • Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Doğal Ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Işığın Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir ve Foto Sanatsal Kullanımı Nasıl Olur?
 • Flaş Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?
 • Doğal Işığın Döngüsü Ve Özel temel Özellikleri Nelerdir?
 • Altın Saat Nedir ve Bu Saatlerde Nasıl Çekim Yapılır?
Özel temel fotoğrafçılık kursu ile net ve keskin fotoğraflar için ışığı nasıl kullanacağınızı öğrenmiş, daha iyi fotoğraf çeker hale gelmiş olacaksınız.

Fotoğrafın temel kompozisyon unsurlarını öğreneceksiniz, yaratıcı arka planlar oluşturarak fotoğraflarınızın gücünü arttıracaksınız. 4.Hafta 2.Bölüm Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı:
 • Fotoğrafta Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Teknik, Biçim, İçerik ve Anlatım Nasıl Olmalıdır?
 • Daha Etkili Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • 1/3 Kuralı ve Bu Kuralın Fotoğraflarda Uygulanışı Nasıldır?
 • Fotoğrafta Denge Nasıl Sağlanır?
 • Yatay Ve Dikey Kadraj Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafta Simetri Nasıl Oluşturulur, Çizgiler Nasıl Kullanılır?
 • Doku, Ritim, Dinamizm ve Uyum Gibi Fotoğraf Öğeleri Görüntüye Ne Katar?
 • Fotoğrafta Çerçeve Nasıl Oluşturulur?
 • Sembol Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Görsel Öğelerin Fotoğrafa Yerleştirilmesi Nasıl Planlanır?
 • Fotografik Anlatım Nedir ve Nasıl Yapılır?
 • Kurgu ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Fotoğraflarımız Ne Kadar Etkili?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
4. hafta özel temel fotoğrafçılık dersi sonunda fotoğrafla duyguları, hikayeleri, mutlulukları ve üzüntüleri anlatabilecek; konsept oluşturma becerisine sahip olacaksınız.

Stüdyoda ışık ve kompozisyon uygulaması yapacağız. Eğitmenleriniz aklınıza takılanları yanıtlayacak, uygulamada görülen eksikleri kapatacak.

5.hafta fotoğrafçılık kursu programında; Stüdyoda ışık kaynağından gelen ışığın yönüne, parlaklığına ve rengine göre makinemizin ayarlarını yapıyoruz. Fotoğrafta vermek istediğimiz mesaj ve oluşturmak istediğimiz duyguya göre ışığın renginin, parlaklığının ve açısının fotoğraftaki etkisini deneyimliyoruz. Çerçeveleme, İlgi Merkezi, Altın Oran, Yalınlık, Derinlik, Perspektif, Denge, Form, Doku, Dinamizm, Uyum, Renk, Kontrast ve Yansıma gibi kompozisyon kurallarından yararlanarak öğrendiklerimizi pekiştiriyor, hayalimizdeki fotoğraf karesi için makinemizin arkasına geçiyoruz.

Özel temel fotoğrafçılık kursu sonunda makinesinin ayarlarını rahatlıkla yapabilen, doğal ve yapay ışık kaynaklarına hakim, kompozisyon kurallarını bilen ve ilgi uyandıracak fotoğraflar çeken amatör bir fotoğrafçı haline geleceksiniz.

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Özel temel fotoğrafçılık kursu programımız; Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel fotoğrafçılık kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Özel temel Fotoğrafçılık Kursu Programı

Senin kadrajın, senin hikayen! Fotoğrafla anlat! Fotoğraf tutkuna yön vermek için Sanat Akademi özel fotoğrafçılık kursları ile ilk adımını at!

Özel temel fotoğrafçılık kursu; haftada 1 gün 2,5 saatten 5 haftalık bir program olup; 3 teorik, 2 uygulama dersini içinde bulunduran 5 haftalık bir fotoğraf eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 5 haftada 6 ders alırsınız.

Bu program; fotoğraf sanatına ilgi duyan, temel düzeyde fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen, başlangıç düzeyindeki fotoğraf tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Hobi olarak fotoğrafçılık kursu; kişinin bakış açısını genişletmesini sağlarken yaratıcılığını arttırıyor, stres ve kaygılarından uzaklaşmasını sağlıyor, doğa ve çevre duyarlılığı kazandırıyor.

özel fotoğrafçılık eğitimi

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu sonunda kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir. MEB fotoğrafçılık kursu sertifikası nasıl alınır sorunuza detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel temel fotoğrafçılık kursu eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Özel temel fotoğrafçılık kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; özel temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Özel temel fotoğrafçılık kursu fiyatları; özel temel, ileri ve profesyonel, kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun kurs programı belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel temel fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel temel fotoğrafçılık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra fotoğraf eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel temel fotoğrafçılık kursu Florya, özel temel fotoğrafçılık kursu Bahçelievler, özel temel fotoğrafçılık kursu Ataköy, özel temel fotoğrafçılık kursu Yeşilköy, özel temel fotoğrafçılık kursu Zeytinburnu, özel temel fotoğrafçılık kursu Avcılar olarak hizmet veren özel temel fotoğrafçılık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel temel fotoğrafçılık kursları için eğitimin ilk 2 haftasında fotoğraf makinesi almanız şart değildir ancak 3. haftada öğrencilerimizle birlikte uygulamalı fotoğraf çekimi yapacağımız için fotoğraf makinesi edinmeniz gerekmektedir. Fotoğraf makineniz yoksa ya da makinenizi eğitimden sonra almak istiyorsanız kursumuzda bulunan sınırlı sayıdaki fotoğraf makinesi ve ekipmanlardan yararlanabilirsiniz.

Fotoğrafçılık eğitimi kişiye hobi kazandırmasının yanında ruhsal ve duygusal rahatlama sağlar, kendini fotoğrafla ifade etmesine olanak tanır, iletişim becerilerini kuvvetlendirir, doğa ve hayvan sevgisi kazandırır, yeteneklerini keşfetmesini sağlar. Bunun yanında özel fotoğrafçılık kursu almak fotoğraf çekmeyi daha ayrıntılı bir şekilde öğrenmeye olanak verir. Eğitmenlerin ilgisi, daha çok uygulama yapma imkanı sayesinde fotoğraf sanatını tüm detaylarıyla öğrenmiş olursunuz. Grup eğitimlerin kalabalığındansa bire bir eğitim almak öğrenme hızınızı ve öğrenmenin kapsamını arttırdığı için daha faydalıdır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel fotoğrafçılık kursu fiyatları

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Fotoğraf tutkusuna kulak veren öğrencilerimiz Özel Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrası yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri farklı fotoğraf kurslarımızdan da yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!

Özel Temel Fotoğrafçılık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel temel fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı, fotoğraf çekim stüdyomuzu, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, fotoğraf gezilerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, özel temel fotoğrafçılık kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel temel fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi özel temel fotoğrafçılık kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel temel fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Fotoğraf çekmeyi öğrenerek hobi edinmiş, yeteneklerini keşfetmiş fotoğraf tutkunları.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

149

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 745 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44