Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Keman Kursu MEB Onaylı

Birebir Derslerle Müziği Hissedin!

Müziğinizle Büyüleyin, Alkışları Toplayın! Sanat Akademi Özel Keman Kursu

Hayatınızda müziğe daha fazla yer ayırmak mı istiyorsunuz? Keyifli bir hobiye mi ihtiyacınız var? Yoksa geleceğinizi müzik üzerine kurmak, sahnelerde enstrümanınızla coşkulu alkışlar toplamak mı hedefiniz?

Tüm bunlar ve çok daha fazlası için unutulmaz bir özel keman kursu deneyimine hazır mısınız? Sanat Akademi’de hiç bilmediğiniz yönlerinizi keşfedeceğiniz eşsiz bir deneyim için daha fazla beklemeyin, siz de ailemizin bir parçası olun!

Özel keman eğitimi ile kendinizi gerçekleştirin, yaşamınıza müzikle ve sanatla renklendirmeye hemen başlayın!

Fizikçi olmasaydım, muhtemelen müzisyen olurdum. Müzik dinlerken sıkça düşünürüm, hayallerimi müzik eşliğinde kurarım. Hayatımı müzik üzerine kurabilirdim. –Albert Einstein

özel keman kursu

Tüm Özel Keman Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB onaylı özel keman kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, keman tutuşu, arşe tutuşu, doğru icra pozisyonları, müzik terimleri, deşifre ve dikte egzersizleri, müzikal ve teknik çalışmalar, repertuvar oluşturma, örnek eser analizi gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Keman Kursu Sanat Akademi

Müziğin terapi etkisi ile hayatınızı değiştirmeye, kendinizi yenilemeye ve motivasyonunuzu geri kazanmaya hazırsanız Türkiye’nin en iyi özel keman kursu Sanat Akademi ile tanışın, uzman keman eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış özel keman dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize göre şekillenen ayrıcalıklı bir özel keman eğitimi alın!

özel keman kursu eğitmenleri

Ünlü Keman Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş keman virtüözlerinden özel keman eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel keman kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel keman eğitimi sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel keman kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı özel keman kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel keman kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel keman eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel keman eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

özel keman kursları

Rutininize Bağlı Kalmayın!

Eğer hayattan keyif almak, gerçekten yaşadığınızı hissetmek ve mutlu olmak istiyorsanız monotonluk tuzağına düşmeyin!

Gündelik hayatınızı hep aynı rutinle sürdürmek yerine boş vakitlerinize değer katacak bir hobi edinin, özel keman kursları ile yeniden canlandığınızı, gençleştiğinizi ve motivasyonunuzu geri kazandığınızı hissedin! Müziğin kısa sürede gerek bedeninizi gerekse zihninizi dinçleştireceğinden emin olabilirsiniz…

Sanat Akademi özel keman eğitimi ile yalnızca keman çalmayı değil, hayattan zevk almayı öğrenmeye hazır mısınız?

Kendinizi Gerçekleştirin!

Tüm gerçekliğinizin sorumluluklar, iş, sınavlar ve koşturmacalara dönüşmesine göz yummayın, yaşamayı unutmayın!

Kendinize olan güveninizi tazelemek, neler yapabileceğinizin farkına varmak, hayal gücünüzün sınırlarını görmek için özel keman kursları ile zaman ayırın! Kendinize şans vermezseniz sınırlarınızın ne olduğunu bilemezsiniz! Size yalnızca sorumluluklarınızdan ibaret olmadığınızı söyleyen hobiler edinin!

Hayatınızı güzelleştirmek sizin ellerinizde! Özel keman dersleri ile her zaman farklı bir boyuta geçiş yapabilirsiniz!

özel keman eğitimi
özel keman eğitimleri

Sahne Sizi Bekliyor!

Eğer müzik sizin için gerçek bir tutkuysa merak etmeyin! Sanat Akademi’de sadece hobi arayanlara yer yok!

Eğer özel keman kursları ile enstrüman hakimiyetinizi ve tekniğinizi geliştirmek, hızlı ve verimli bir eğitimle eksiklerinizi kapatmak, repertuvar oluşturmak, müzikal birikiminizi derinleştirmek istiyorsanız hemen eğitim danışmanlarımızla görüşün, özel keman eğitimi için size en uygun programı yapalım!

Hobi edinmek veya kariyer yapmak… Özel keman eğitimi ile nasıl bir eğitim alacağınızı kendiniz belirleyin!

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ayrıcalıklı bir müzik okulunda, uzman keman eğitmenlerinden beklentilerinizin de üstünde bir özel keman eğitimi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel keman kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir özel keman eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel keman kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre özel keman eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel keman dersleri veriyoruz.

özel keman kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel keman dersleri ve konu tekrarları ile öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel keman kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel keman eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

MEB Onaylı Özel Keman Kursu ile Nasıl Bir Eğitim Alacağınıza Siz Karar Verin!

Müzik tutkunuzu daha ciddi bir hale dönüştürmek istiyor veya yalnızca keyifli bir hobi arıyor olabilirsiniz. Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun özel keman eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel keman kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel keman eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin ve kemanın büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel keman kursları

Enerjiniz Yenilensin!

Haftanın yorgunluğunu size özel keman dersleri ile atın, kendinizi yenilediğinizi hissedin, yeni haftaya tamamen dinlenmiş ve rahatlamış bir zihinle başlayın!

Kayıt Ol »

Motivasyonunuzu Arttırın!

Yeni bir hedefiniz olsun, kaybolmuşluk hissinden kendinizi kurtarın, özel keman eğitimi ile motivasyonunuzu geri kazanın, işlerinize daha kolay odaklanın!

meb ruhsatlı özel keman kursu

MEB Ruhsatlı Özel Keman Kursu

Sanat Akademi özel keman eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel keman kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden birebir eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel keman dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız özel keman eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel keman dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel keman kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencimizin gelişimini yakından takip ederek eksik kalınan noktaları tespit etmekte, tam anlamıyla öğrenemediğiniz konuların ve kaçırdığınız derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Keman Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel keman kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel keman dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerinizi geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerinizi sergilemenize imkan tanıyan gösteriler, özel keman kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak sürekli yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

Keman çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir özel keman kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla özel keman derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı özel keman eğitimi
özel keman eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Keman Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel keman eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 510’un üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel keman kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel keman eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, özel keman eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel keman eğitimi metodumuzu Avrupa ve dünyanın en iyi müzik okullarından ilham alarak güncelliyor, programlarımızı öğrenciminizin ihtiyaçlarına göre belirliyor, sizlere en iyi özel keman kursu deneyimini sunduğumuzdan emin oluyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel keman kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel keman eğitimi süresince öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyacına, seviyesine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, keman virtüözleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

meb onaylı özel keman kursu
meb onaylı özel keman eğitimi

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere MEB onaylı özel keman kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun özel keman eğitimleri belirliyoruz.

MEB onaylı özel keman kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmenize yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşınıza çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Sanat Akademi özel keman kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel keman eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel keman kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için özel keman kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

özel keman dersleri

Özel Keman Kursu Yorumları

Boş Zamanlarınıza Değer Katın!

Vaktinizi güzel değerlendirmek, boş zamanlarınızda gerçekten dinlendiğinizi hissettirecek bir aktiviteyle ilgilenmek istemez misiniz?

Kendi Hızınızda Öğrenin!

Sanat Akademi’nin büyülü atmosferinde tamamen size özel keman dersleri alın, ayrıcalıklı bir eğitimle bilmediğiniz yönlerinizi keşfedin!

Notalara Sizden Bir Parça Katın!

Özel keman eğitimi ile yalnızca keman çalmayı değil, müziği hissetmeyi ve hissettiklerinizi aktarmayı öğrenin, performansınızla büyüleyin!

özel keman kursu mezunları

510+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel keman eğitimleri verdik.

Özel keman eğitimi için hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel keman kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel keman dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilgi alanlarınıza, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir özel keman eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel keman kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta özel keman eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Özel keman kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

özel keman eğitimleri
sosyal etkinlikler özel keman kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel keman kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel keman dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirerek keyifli bir dünyayı eğitmeninizle birlikte keşfetmenizi sağlıyoruz.

Özel keman kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel keman kursu olarak öğrencilerimizin keman başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, keman ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel keman dersleri dışında öğrencilerimizin sanatın ve hayatın farklı yönlerini tanıyacakları sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştiriyor, etkinlik programımızı kursiyerimizin ilgi alanlarını göz önüne alarak planlıyoruz.

Sanat Cafe

Özel keman eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel keman eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak keman ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
özel keman dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel keman kursu ile müzikal becerilerinizi, yatkınlığınızı ve performanslarınızı ünlü müzisyenler, keman virtüözleri ve özel keman kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel keman eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, keman virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel keman eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve keman çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik özel keman eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

özel keman workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel keman eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Özel Keman Kursu Detaylı Eğitim Programı

Müzikle unutulmaz bir yolculuğa çıkmak için kendinizi hazır hissediyor musunuz? Yaşamınıza renk katmak ve eşsiz bir deneyim yaşamak için en doğru adrestesiniz! Detaylı özel keman eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve keman eğitmenlerinden özel keman kursu alma şansını kaçırmayın!

Özel keman kursu programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Keman çalma becerilerini geliştirdiler,
 • Nota okumayı öğrendiler,
 • Müzik kulakları gelişti,
 • Müziğe olan sevgileri arttı,
 • Daha üretken insanlar oldular,
 • Usta sanatçılardan işin püf noktalarını öğrendiler,
 • Hayatlarına yeni bir renk kattılar,
 • Keyifli bir sanat ailesinin parçası oldular,
 • Motivasyonlarını arttırdılar,
 • Geleceklerini müzikle şekillendirdiler,
 • Daha mutlu birer insan oldular,
 • İletişim becerileri önemli ölçüde gelişti,
 • Kendilerine güven kazandılar,
 • Kendilerini gerçekleştirdiler.

Derslerimize temel müzik bilgisi ile başlıyor, bu sırada enstrüman tutuşumuzu geliştirmek için küçük egzersizler de yapıyoruz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Kemanın Tanımı
 • Kemanın Tarihi Gelişimi
 • Kemanın Farklı Müzik Türlerindeki Konumu
 • Keman Tutuşu
 • Arşe Tutuşu
 • Boş Tellerde Yay Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
 • Ölçü Birimleri
 • 2/4’lük Ölçüler
 • 3/4'lük Ölçüler
 • 4/4'lük Ölçüler
 • Boş Tellerde Ritmik Egzersizler
 • Parmak Pozisyonları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • LCM Keman Metodu
İlk seviye özel keman eğitimi sonunda artık porte ve nota kağıdı bizim için adeta yabancı bir olmaktan çıkacak!

Müzik teorisine dair öğrendiklerimizi uygulamalarla pekiştirecek, gam teknik çalışmaları yapacağız. 2. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Suzuki Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Aralıklar
 • Schradieck Metodu
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Majör Gamlar
 • Minör Gamlar
 • Repertuvar Çalışmalarına Giriş
 • Majör Arpej Çalışmaları
 • Minör Arpej Çalışmaları
2. seviye özel keman eğitimleri sonunda müzik artık ana dilimiz haline gelecek, basit şarkıları çalmakta zorlanmayacağız.

Bu bölümümüzde artık repertuvarımıza ilk şarkılarımızı eklemeye başlayabiliriz. 3. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Suzuki Metodu
 • LCM Metodu
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Gam Teknik Çalışmaları
 • Arpej Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Şekilli Ritim Sistemi
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
 • Entonasyon Egzersizleri
 • Repertuvar Çalışmaları
Özel keman eğitimi yolculuğumuzun 3. Seviyesiyle birlikte enstrümanınızı çalarken çok daha özgüvenli olacaksınız!

Sırada Bach, Becker, Martinu gibi müziğin unutulmaz ustalarının eserlerini analiz etmek var. 4. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Bach Eserlerinin Analizi
 • Martinu Eserlerinin Analizi
 • Dvorak Eserlerinin Analizi
 • Becker Eserlerinin Analizi
 • Stil Çalışmaları
 • Müzik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Aralıklar
 • Akort Aleti ile Aralık Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Sevcik Metodu
 • Melodik Gamlar
 • Armonik Minör Gamlarda İnici Diziler
 • Armonik Minör Gamlarda Çıkıcı Diziler
Müziğin sırlarını deha müzisyenlerin eserlerinden öğreniyor, özel keman dersleri ile gelişimimizi sürdürüyoruz.

Yolun yarısını geçtiğimize göre kendimizi biraz zorlamanın geldi! Pratiklerimiz bu bölümden itibaren zorlaşmaya başlıyor. 5. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Barok Yay Çalışmaları
 • Yaya Nefes Aldırma
 • LCM Metodu
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Korrepetisyon
 • Entonasyon Temizliği Çalışmaları
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
5. seviye özel keman dersleri sonunda en zorlu partisyonlarda bile enstrümanınızdan temiz ses çıkarmaya başlayacaksınız!

Artık hata kabul etmek yok! Öğrendiklerimizi egzersizlerimizi zorlaştırarak kalıcı hale getiriyoruz. 6. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Standart Orkestra Repertuvarı
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Solistle Çalışma Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
Özel keman eğitimleri ile konu tekrarı yapmayı asla unutmuyor, tüm kazanımlarımızın yaşam boyu olduğundan emin oluyoruz.

Batı müziğinde daha zorlu uygulamalar yapmaya hazır mısınız? Bu bölümümüzde repertuvarımıza yeni şarkılar eklemeye devam ediyoruz. 7. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Handel Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Handel Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Bach Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Müzikal Çalışmaları
 • Kreutzer Eserlerinde Stil Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • LCM Metodu
 • Nüans Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Ritim Egzersizleri
 • Stil Egzersizleri
 • Nota Çalışmaları
 • Ritim Çalışmaları
 • Entonasyon Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
Özel keman eğitimi ile enstrümanımıza hakimiyetimiz arttıkça kendimizi müzikle daha iyi ifade ediyoruz.

Özel keman kursu programımızın son bölümünde MEB onaylı sertifika sınavı için hazırlanacak, eksiklerimizi gidereceğiz. 8. Seviye MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı:
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Korrepetisyon Egzersizleri
 • Sevcik Metodu
 • LCM Metodu
 • Orkestra Repertuvarı
 • Oda Müziği Repertuvarı
 • Sınav Repertuvarı
8. seviye keman kursu ile programımızın sonuna geliyor, müzikal ve müzik dışı pek çok kazanımla eşsiz bir yolculuğu tamamlıyoruz.

MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı – 510’un Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 510’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %97 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Keman Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel keman kursu eğitim sistemimiz, öğrencimizin öğrenme hızı, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – MEB Onaylı Özel Keman Kursu Programı

Sahnede alkışları toplayan başarılı bir müzisyen mi olmak istiyorsunuz yoksa hayatına renk katacak bir hobi arayan gerçek bir müzik tutkunu mu? Özel keman kursu ile tamamen size özel bir eğitim almaya ne dersiniz?

MEB onaylı özel keman kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, keman tutuşu, arşe tutuşu, doğru icra pozisyonları, müzik terimleri, deşifre ve dikte egzersizleri, müzikal ve teknik çalışmalar, repertuvar oluşturma, örnek eser analizi gibi konu başlıklarını içermektedir.

MEB onaylı özel keman kursu; müziğe ilgi duyan, keman çalmak isteyen, yeni bir hobi edinmeyi veya müzikal becerilerini geliştirerek profesyonelliğe adım atmayı hedefleyen tüm müzikseverler için özel olarak hazırlanmıştır.

Özel keman eğitimi; müziğin yatıştırıcı etkisiyle birlikte gündelik yaşamın getirdiği stres ve yorgunluğu azaltmakta, müzikseverlere yeni bir hedef ve anlam bulma imkanı vererek motivasyonlarını arttırmaktadır.

özel keman eğitimi

Özel Keman Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel keman kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı özel keman kursu sertifikası vermekteyiz. MEB onaylı özel keman kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Özel Keman Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel keman kursu için öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemediğiniz takdirde farklı bir sınıf veya şubemizde bulunamadığınız dersin telafisini alabilirsiniz.

Özel keman kursu eğitmen kadromuz; keman başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, keman virtüözleri, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak özel keman eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve keman çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir özel keman eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Özel keman kursu programımız için aynı zamanda öğrencimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını da göz önünde bulundurarak planlama yapıyoruz. Özel keman kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, müzik geçmişine, seviyesine, hedeflerine, görmesi gereken konu başlıklarına ve tüm diğer özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel keman kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel keman kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan özel keman kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel keman kursu Florya, özel keman kursu Bahçelievler, özel keman kursu Ataköy, özel keman kursu Yeşilköy, özel keman kursu Zeytinburnu, özel keman kursu Avcılar olarak hizmet veren özel keman kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel keman kursu ve diğer özel kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Yaşınıza, seviyenize ve müzik geçmişinize uygun bir özel keman eğitimi planlanması için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Özel keman kursu; eğitmeninizle birebir iletişime geçme imkanı sağlamasıyla grup derslerine göre çok daha kısa sürede keman çalmayı öğrenmenize imkan sağlamaktadır. Siz de özel keman kursları ile yeni bir hobi edinmek için müzikten yararlanabilir, rutininizde renkli bir değişiklik yapabilirsiniz. Ruhunuza müzikle terapi uygulamak, yorucu bir haftanın ardından gerçekten dinlendiğinizi hissetmek istiyor veya müziğe olan ilginizi daha profesyonel düzeye taşımayı hedefliyorsanız özel keman eğitimi alarak beklentilerinizi yerine getirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel keman kursu fiyatları

MEB Onaylı Özel Keman Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Keman Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Özel keman kursları ile müziğin ve sanatın büyülü dünyasına adım atan öğrencilerimiz farklı kurs programlarımızdan yararlanarak yeni sanat dallarını ve kendilerini keşfetmeyi sürdürüyor! Siz de özel keman kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Özel Keman Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel keman kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel keman kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel keman eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel keman kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel keman kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

510+

Mezun Öğrenci

Özel keman kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

230

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.150 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44