Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Piyano Kursu MEB Onaylı

Müzik Tutkunuzu Durdurmayın!

Siyah ve Beyazın En Renkli Halini Keşfedin! Sanat Akademi Özel Piyano Kursu

Bugüne kadar tutkularınıza vakit ayırmaya fırsat bulamadınız, gündelik koşturmacalar ve sorumluluklarınızla uğraşırken içinizdeki müzik ateşine yanıt veremediniz mi? Özel piyano kursu sizin için burada!

Daha fazla vakit kaybetmeniz için bir neden yok! Özel piyano eğitimi ile rutininize renk katacak, müziğe olan sevginizi derinleştirecek ve belki de geleceğinizi müzikle şekillendirmeniz için ilk adımı atmanızı sağlayacak bir sanat merkezine merhaba deyin!

Özel piyano kursu ile Sanat Akademi ailesinin bir parçası olun, yapabileceklerinizin yalnızca hayal gücünüzle sınırlı olduğunu görün!

Piyano tuşları siyah ve beyazdır ancak aklınızda bir milyon renk gibi ses çıkarırlar. - Maria Cristina Mena

özel piyano kursu

Tüm Özel Piyano Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB onaylı özel piyano kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik ve enstrüman bilgisi, piyanoda doğru oturuş, müzik teorisi, parmak egzersizleri, majör gam ve arpejler, minör gam ve arpejler, teknik ve müzikal çalışmaları, deşifre ve stil çalışmaları, örnek eser analizi gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Piyano Kursu Sanat Akademi

Yalnızca kendiniz için bir şeyler yapmanızın tam zamanı! Hayatınızda müziğe daha fazla yer açarak daha mutlu bir yaşam için ilk adımı atmaya ne dersiniz? Türkiye’nin en iyi özel piyano kursu Sanat Akademi ile tanışın, uzman piyano eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış özel piyano dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize göre şekillenen ayrıcalıklı bir özel piyano eğitimi alın!

özel piyano kursu eğitmenleri

Ünlü Piyano Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü piyanistlerden özel piyano eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel piyano kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel piyano eğitimi sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel piyano kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı özel piyano kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel piyano kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel piyano eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel piyano eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

özel piyano kursları

Yaşam Müzikle Daha Güzel!

Kendinizi sıkıcı ve renksiz bir yaşam döngüsüne mahkum etmektense müzikle yeni renkler keşfetmeye ne dersiniz?

Okuldaki yoğun dersler ve sınavlardan, işten, mesai saatlerinden ve sorumluluklardan ibaret bir haftanın ardından biraz da kendiniz için keyifli bir aktivite gerçekleştirmek, özel piyano dersleri ile kendinize kaliteli zaman ayırmak istemez misiniz? Müziğin yaşamı güzelleştiren etkisini hayatınıza tam katmanın zamanı!

Sanat Akademi özel piyano kursları ile hayatınıza anlam katan ayrıcalıklı bir hobi edinmeye hazır mısınız?

Yeni Deneyimler İçin Asla Geç Değil!

Monoton bir rutinin insanın zihinsel ve bedensel olarak hantallaştıran döngüsüne katlanmak zorunda değilsiniz!

Tutkularınızın karşılığını Sanat Akademi’de bulacaksınız! Müzik sizin için her zaman bir kaçış, ayrı bir dünyaya yolculuk, gündelik yaşamın koşturmacalarında bir uzaklaşma aracı mı? Özel piyano eğitimi alarak tutkunuz için hayatınızda daha fazla yer ayırın, yeni bir deneyime yelken açın, rahatladığınızı hissedeceksiniz!

Kendinize zaman ayırmanın en nitelikli ve keyifli hali Sanat Akademi’de özel piyano dersleri ile sizi bekliyor!

özel piyano eğitimi
özel piyano eğitimleri

Değişiminiz Hemen Fark Edilecek!

Sosyal çevrenizden ve iş arkadaşlarınızdan son zamanlarda yorgun ve mutsuz gözüktüğünüze dair cümleler mi duyuyorsunuz?

Hayatın ve sorumlulukların getirdiği stres ve ağır yük sizi de yıpratmaya mı başladı? Hiç endişe etmenize gerek yok, müziğin rahatlatıcı etkisini sonuna kadar hissedeceğiniz özel piyano kursu ile değişim için ilk adımı hemen atın, gerginliği ve stresi üzerinizden attığını, yeni bir hayata hemen başlayın!

Arkadaşlarınız sizdeki değişimi hemen fark edecek ve mutluluğunuzun sırrını size sormaktan kendilerini alamayacaklar!..

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Piyano tuşesine eliniz değdiği anda bir şeylerin değişmeye başladığını hissedeceksiniz! O halde daha fazla vakit kaybetmeden Türkiye’nin en iyi müzik okulu Sanat Akademi ile tanışın, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel piyano kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir özel piyano eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel piyano kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre özel piyano eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel piyano dersleri veriyoruz.

özel piyano kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel piyano dersleri ve konu tekrarları ile öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel piyano kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel piyano eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

MEB Onaylı Özel Piyano Kursu ile Daha Önce Bilmediğiniz Yönlerinizi Keşfedeceksiniz!

Yaşınız kaç olursa olsun, tüm yeteneklerinizi veya neler yapabileceğinizin sınırlarını keşfettiğinizi zannetmeyin! Özel piyano kursları ile çok daha fazlasına sahip olduğunuzu görmek sizi şaşırtacak! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun özel piyano eğitimi planını yapalım, gerçek “siz”i açığa çıkaralım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel piyano kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel piyano eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin ve piyanonun büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel piyano kursları

Müzikle Değişimi Hissedin!

Rutininizde ihtiyaç duyduğunuz değişikliği özel piyano kursları ile yapın, hayatınızın ritmini müzikle değiştirin, dünyanız sizin istediğiniz hızda dönsün!

Kayıt Ol »

Tutkularınızı Görmezden Gelmeyin!

Müziğe olan ilginizi ve yatkınlığınızı sorumluluklar ve gündelik koşturmacaların yok olmaya mahkum etmeyin, özel piyano kursu ile kendinizi keşfedin!

meb ruhsatlı özel piyano kursu

MEB Ruhsatlı Özel Piyano Kursu

Sanat Akademi özel piyano eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel piyano kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden birebir eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel piyano dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız özel piyano eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel piyano dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel piyano kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencimizin gelişimini yakından takip ederek eksik kalınan noktaları tespit etmekte, tam anlamıyla öğrenemediğiniz konuların ve kaçırdığınız derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Piyano Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel piyano kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel piyano dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerinizi geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerinizi sergilemenize imkan tanıyan gösteriler, özel piyano kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak sürekli yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

Piyano çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir özel piyano kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla özel piyano derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı özel piyano eğitimi
özel piyano eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Piyano Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel piyano eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 870’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel piyano kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel piyano eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, özel piyano eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel piyano dersleri için içeriklerimizi daima güncel tutuyor, Avrupa ve dünyadan en iyi müzik okullarının uygulamalarını yakından takip ederek yenilikçi özel piyano dersi metotlarını müzikseverlerle buluşturuyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel piyano kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel piyano eğitimi süresince öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyacına, seviyesine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, piyanistleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

özel piyano dersi
meb onaylı özel piyano kursu

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere MEB onaylı özel piyano kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun özel piyano eğitimleri belirliyoruz.

MEB onaylı özel piyano kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmenize yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşınıza çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Sanat Akademi özel piyano kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel piyano eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel piyano kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için özel piyano kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

özel piyano dersleri

Özel Piyano Kursu Yorumları

Yeni Bir Yönünüzü Keşfedin!

Müziğin büyülü dünyasını keşfederken yeteneklerinize ve yaratıcılığınıza şaşırın!

Hikayenizi Müzikle Anlatın!

Özel piyano kursları ile enstrümanınızı çalmaktan fazlasını öğrenin, kendinizi müzikle ifade edin!

Notalar Dokunuşlarınızla Hayat Bulsun!

Piyanoya duygularınızdan bir parça katın, özel piyano eğitimi sonrasında büyüleyici ezgilere hayat verin!

özel piyano kursu mezunları

870+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel piyano eğitimleri verdik.

Özel piyano eğitimi için hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel piyano kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel piyano dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilgi alanlarınıza, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir özel piyano eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel piyano kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta özel piyano eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Özel piyano kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

özel piyano eğitimleri
sosyal etkinlikler özel piyano kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel piyano kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel piyano dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirerek keyifli bir dünyayı eğitmeninizle birlikte keşfetmenizi sağlıyoruz.

Özel piyano kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel piyano kursu olarak öğrencilerimizin piyano başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, piyano ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel piyano eğitimi kapsamında yalnızca birebir derslerimizle yetinmiyor, öğrencimizin ilgi alanlarını analiz ederek sosyal ve kültürel aktiviteler planlıyor, hayatımıza dinamizm katmayı ihmal etmiyoruz!..

Sanat Cafe

Özel piyano eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel piyano eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak piyano ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
meb onaylı özel piyano kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel piyano kursu ile müzikal becerilerinizi, yatkınlığınızı ve performanslarınızı ünlü müzisyenler, piyanistler ve özel piyano kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel piyano eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, piyanistleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel piyano eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve piyano çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik özel piyano eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

özel piyano workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel piyano eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayatınızda yeni ve renkli bir sayfa açmak, kendinize keyifli bir hobi yaratmak istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışmanın tam zamanı! Detaylı özel piyano eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve piyano eğitmenlerinden özel piyano kursu alma şansını kaçırmayın!

Özel piyano kursu programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Tutkularının peşinden gittiler,
 • Kendileri için bir şey yaptılar,
 • Ayrıcalıklı bir hobi edindiler,
 • Daha mutlu insanlara dönüştüler,
 • Sanat olan duyarlıkları gelişti,
 • Dünyaya ve hayata dair farkındalıkları arttı,
 • Kendilerine kulak verdiler,
 • Boş zamanlarına değer kattılar,
 • Motivasyonlarını arttırdılar,
 • Yaşamlarında müziğe daha fazla yer ayırdılar,
 • Müzik kulakları ve ritim algıları gelişti,
 • Sanat perspektifi kazandılar,
 • Sıkıcı rutinlerini değiştirdiler,
 • Kariyerlerini müzikle şekillendirdiler,
 • Özgeçmişlerine MEB onaylı özel piyano kursu sertifikası eklediler.

İlk derslerimizde temel müzik bilgisi konularına odaklanacak, bu sırada ufak egzersizler yapmayı da ihmal etmeyeceğiz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Piyanonun Tanımı
 • Piyanonun Tarihsel Evreleri
 • Piyanoda Beyaz Tuşlar ve Ses Karşılıkları
 • Sağ El Parmak Numaraları
 • Sol El Parmak Numaraları
 • Kulak Çalışmaları
 • Doğru Oturuş Pozisyonu
 • Kolların Doğru Pozisyonu
 • Ellerin Doğru Pozisyonları
 • Müzikte Ölçüler
  • 2/4 Ölçüler
  • 3/4 Ölçüler
  • 4/4 Ölçüler
 • Farklı Değerlerde Notalar
 • İki El Paralel Çalma Egzersizleri
 • Farklı Vuruşlarda Sus İşaretleri
 • Melodik Egzersizler
 • Temel Müzik Terimleri
 • Temel Müzik İşaretleri
 • Legato Çalışmaları
 • Sağ El Ağırlıklı Melodik Egzersizler
 • Sol El Ağırlıklı Melodik Egzersizler
Özel piyano kursları ile ilk derslerimizde piyanomuzla aramızdaki arkadaşlığımızı geliştirecek, müziğin büyülü dünyasına ilk adımı atacağız.

Henüz temel konuları bitirmedik! Bu bölümümüzde iki elimizi birbirinden bağımsız kullanmayı öğreneceğiz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı 2. Bölüm:
 • Majör Gamlara Giriş
 • Farklı Nota Değerleri
 • Noktalı Değerlerde Suslar
 • Müzikte Anahtarlar
 • Oktav Aralıkları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Temel Müzik Terimleri
 • Tenuto
 • Staccato
 • Gam Egzersizleri
 • Arpej Egzersizleri
 • Temel Nüans İşaretleri
 • Majör Gamlar
 • Majör Arpejler
 • Sekizlik Notalar
 • Onaltılık Notalar
 • Pekiştirici Egzersizler
 • Deşifre Çalışmaları
Özel piyano eğitimleri ile müziğin dili olan temel işaretleri tanıyor, porte üzerindeki her ibareyi okumayı öğreniyoruz.

Geçen bölümümüzde giriş yaptığımız majör gam konusunda bilgimizi derinleştiriyor, örnek eserler üzerinden alıştırmalar yapıyoruz. 2. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Segmentel Çalışma Teknikleri
 • Majör Gamlarda Pekiştirme Çalışmaları
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikalite Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Arpej Egzersizleri
 • Ritim Uygulamaları
 • Türk Müziğinden Basit Parçaların İcrası
 • Batı Müziğinden Basit Parçaların İcrası
 • Melodi Egzersizleri
Yavaş yavaş basit ezgiler çalmaya başladıkça özel piyano dersleri sizin için çok daha keyifli geçecek!..

İki elimizi de geliştirmek için ayrı ayrı egzersizler yapıyor, alıştırmalarımıza uygun parçalar seçiyoruz. 3. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Hanon Teknikleri Piyano Metodu
 • Deşifre ve Teknik Çalışmaları
 • Müzikal ve Stil Çalışmaları
 • İki Oktavlı Ritim Çalışmaları
 • Majör Gamlar
 • Majör Arpejler
 • Sağ El Ağırlıklı Melodi Egzersizleri
 • Sol El Ağırlıklı Melodi Egzersizleri
 • Majör Tonlarda Pekiştirici Alıştırmalar
 • Standart Orkestra Soloları
 • Klasik Dönem Orkestra Soloları
 • Romantik Dönem Orkestra Soloları
 • Çağdaş Dönem Orkestra Soloları
Özel piyano kursları ile klasik dönemden günümüze farklı eserlerin piyano partisyonlarını inceleyecek, enstrümanımızı çalmayı ustaların eserlerinden öğreneceğiz.

Artık kendinize daha fazla güvenebilirsiniz, 4. seviye özel piyano eğitimi ile yolun yarısına geliyor, enstrümanımızı hobi seviyesinde çalabiliyoruz. 4. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Majör Gam Çalışmaları
 • İki El - 4 Oktav Egzersizler
 • Piyano Edebiyatı İncelemeleri
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Majör Arpej Egzersizleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Form Bilgisi
 • İkili Form
 • Üçlü Form
 • Sonat Formu
 • Teknik Etüt Çalışmaları
 • Rondo Formu
 • Tema, Varyasyonlar ve Füg
4. seviye özel piyano eğitimi sonunda sevdiğiniz şarkılara kolaylıkla eşlik edebilir düzeye ulaşmış olacaksınız.

Opera ve standart orkestra sololarına bakıyor, büyüleyici eserlerle yeteneklerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 5. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Majör Arpej Egzersizleri
 • Hanon Teknikleri Piyano Metodu
 • Czerny Opus 299 Piyano Metodu
 • Hız Çalışmaları
 • Standart Orkestra Soloları
 • Opera Orkestrası Soloları
 • Kromatik Gam Uygulamaları
Elleriniz tuşe üzerinden tüm hızıyla gezinirken özel piyano dersleri ile bu kadar kısa bir sürede kat ettiğiniz yola kendiniz bile şaşıracaksınız.

Eğer öğrendiklerimizin biraz zaman geçince uçup gitmesini istemiyorsak bilgilerimizin üzerinden sürekli pratiklerle geçmeliyiz! 6. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Majör Gam Egzersizleri
 • Arpej Egzersizleri
 • Hanon Teknikleri Piyano Metodu
 • Czerny Opus 849 Piyano Metodu
 • Hız Çalışmaları
 • Minör Gam Egzersizleri
 • Minör Arpej Egzersizleri
 • İki El - 4 Oktav Egzersizler
 • Korrepetisyon Çalışmaları
Özel piyano eğitimleri ile yalnızca müzikal becerileriniz gelişmeyecek, yaşamınızdaki değişimi, özgüveninizdeki artışı, haftaya daha motive başladığınızı kolaylıkla fark edeceksiniz.

Özel piyano kursu programımızın son iki bölümünü MEB onaylı sertifika sınavı için repertuvar ve teknik çalışmalarına ayırıyoruz. 7. – 8. Seviye MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı:
 • Minör Gam Egzersizleri
 • Minör Arpej Egzersizleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Melodik Minör Gamlar
 • Ezber Çalışmaları
 • Korrepetisyon Çalışmaları
 • Majör Gamların Dominant Arpejleri
 • Minör Gamların Dominant Arpejleri
 • İki El - 4 Oktav Egzersizler
 • Sınav Repertuvar Hazırlıkları
Özel piyano kursu ile keyifli bir 5 ayın ardından kurs programımızı tamamlıyor; kendi müziğimizi yapmayı öğreniyor, hayatımıza müzikle neşe katıyoruz!

MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı – 870’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 870’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Piyano Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel piyano kursu eğitim sistemimiz, öğrencimizin öğrenme hızı, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Programı

Yaşamın güzelliklerini müzikle keşfetmeye hazır mısınız? Özel piyano kursu ile etrafınızı saran monotonluğun tüm izlerini ortadan kaldırın, sizi rahatlatacak bir hobi edinin, yaşamınız değişmeye başlasın!

MEB onaylı özel piyano kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik ve enstrüman bilgisi, piyanoda doğru oturuş, müzik teorisi, parmak egzersizleri, majör gam ve arpejler, minör gam ve arpejler, teknik ve müzikal çalışmaları, deşifre ve stil çalışmaları, örnek eser analizi gibi konu başlıklarını içermektedir.

MEB onaylı özel piyano kursu programı; yaşamına müzikle renk katmak, piyano çalmayı öğrenmek, müzikal becerilerini geliştirmek, keyifli bir hobi edinmek veya eksiklerini kapatarak profesyonelliğe adım atmak isteyen her yaştan müzik tutkunu için hazırlanmıştır.

Araştırmalar piyano eğitiminin özellikle sol beyin işlevleri üzerinde olumlu etkilerinin büyük olduğunu göstermektedir. Özel piyano dersleri; sol beyin fonksiyonlarına sağladığı katkıyla analitik düşünme becerisini arttırmaktadır.

özel piyano eğitimi

Özel Piyano Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel piyano kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı özel piyano kursu sertifikası vermekteyiz. MEB onaylı özel piyano kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Özel Piyano Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel piyano kursu için öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemediğiniz takdirde farklı bir sınıf veya şubemizde bulunamadığınız dersin telafisini alabilirsiniz.

Özel piyano kursu eğitmen kadromuz; piyano başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, piyanistler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak özel piyano eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve piyano çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir özel piyano eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Özel piyano kursu programımız için aynı zamanda öğrencimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını da göz önünde bulundurarak planlama yapıyoruz. Özel piyano kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, müzik geçmişine, seviyesine, hedeflerine, görmesi gereken konu başlıklarına ve tüm diğer özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel piyano kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel piyano kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan özel piyano kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel piyano kursu Florya, özel piyano kursu Bahçelievler, özel piyano kursu Ataköy, özel piyano kursu Yeşilköy, özel piyano kursu Zeytinburnu, özel piyano kursu Avcılar olarak hizmet veren özel piyano kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel piyano kursu ve diğer özel kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Yaşınıza, seviyenize ve müzik geçmişinize uygun bir özel piyano eğitimi planlanması için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sanat Akademi özel piyano dersleri; eğitmeninizden birebir ve anında geri dönüşler alabileceğiniz, piyano öğrenme sürecini grup eğitimlerine kıyasla çok daha yüksek odaklanma ve verimlilikle geçirmeniz için hazırlanmıştır. Bu açıdan grup eğitimlerine kıyasla öğrenme sürecinin daha kısa olacağını öngörmek mümkündür. Elbette özel piyano kursu için tam bir zaman belirlemek ancak müzikal geçmişiniz ve yatkınlığınızın, seviyenizin ve öğrenme hızınızın analiz edilmesiyle mümkündür. Müzikal becerileri geliştirmesinin yanı sıra Sanat Akademi olarak özel piyano kursu programlarımızı öğrencilerimizin gündelik hayatın stresinden ve koşturmacalarından uzaklaşmasına yardımcı olacak keyifli bir aktivite olarak planlamaktayız. Özel piyano dersleri ile müzikal becerinizi geliştirmenin yanı sıra yaşamınıza renk katabilir, mutluluğunuzu pekiştirebilir, özgüveninizi arttırabilir, kendinizi müzikle ifade etmeyi öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel piyano kursu fiyatları

MEB Onaylı Özel Piyano Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Piyano Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından özel piyano kursları ile yararlanmaya başlayan öğrencilerimiz sanatla yaşamlarını güzelleştirmeye devam ediyor! Siz de özel piyano kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Özel Piyano Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel piyano kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel piyano kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel piyano eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel piyano kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel piyano kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

810+

Mezun Öğrenci

Özel piyano kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

179

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 895 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44