Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Gitar Kursu MEB Onaylı

Kendinizi Özel Hissedin!

Aradığınız Değişimi Müzikte Bulacaksınız! Sanat Akademi Özel Gitar Kursu

Yıllardır gitar öğrenmek istiyor ama bir türlü fırsat bulamıyor musunuz? Yoksa sadece hayatınızda biraz değişikliğe ihtiyaç mı var? İster bir müzik tutkunu olun ister sadece keyifli bir hobi arayın, özel gitar kursu size ilaç gibi gelecek!

Odanızın köşesinden size bakan gitarınızı kaptığınız gibi Sanat Akademi’ye gelin, uzman gitar eğitmenlerimizden birebir, size özel gitar dersleri alın, hayatınıza yapmak istediğiniz renkli dokunuşu hemen yapın!

Özel gitar eğitimi ile sandığınızdan çok daha kısa bir sürede enstrümanınıza hakim olacak, müziğin dilini öğreneceksiniz!

Özel gitar kursu; yorgun hissettiğinizde enerjinizi tazelemek ve kendinize kalıcı ve güçlü bir motivasyon kaynağı yaratmak için keyifli bir hobi edinmenizi sağlar.

özel gitar kursu

Tüm Özel Gitar Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB onaylı özel gitar kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, doğru gitar tutuşu, parmak egzersizleri, müzik teorisi, gam ve arpej çalışmaları, teknik ve stil, deşifre ve dikte çalışmaları, klasik müzik, Türk müziği, Flamenko, caz ve repertuvar oluşturma gibi konu başlıklarını içermektedir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Gitar Kursu Sanat Akademi

Enerjinizi yenileyecek, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak, zihninizi boşaltmanıza yardım edecek bir hobiye ihtiyacınız mı var? Türkiye’nin en iyi özel gitar kursu Sanat Akademi ile tanışın, uzman gitar eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış özel gitar dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize göre şekillenen ayrıcalıklı bir özel gitar eğitimi alın!

özel gitar kursu eğitmenleri

Ünlü Gitar Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü gitaristlerden özel gitar eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel gitar kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel gitar eğitimi sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel gitar kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı özel gitar kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel gitar kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel gitar eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel gitar eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

özel gitar eğitimi

Sadece Kendiniz İçin Bir Şey Yapın!

Hayatınızın yalnızca sorumluluklardan ibaret bir hal alması sizi bunaltıyorsa merak etmeyin, bunu değiştirmek çok kolay!

Yalnızca ufak bir boş zamana ve yeni şeyler deneyimleme arzusuna ihtiyacınız var! Siz de kendiniz için bir şeyler yapmak, başkalarını hayatını yaşamaktan biraz olsun sıyrıldığınızı ve gerçekten yaşadığınızı hissetmek istiyorsanız özel gitar eğitimi tam size göre! Vakit kaybetmeden kendinize güzel bir boş zaman aktivitesi edinin…

Hayatınızı güzelleştirmek, gündelik rutininize yeni renkler katmak, özel gitar kursu ile kendinize zaman ayırmak tamamen sizin elinizde!

Motivasyonunuzu Arttırın!

Artık yorulduğunuzu hissediyor, günlük koşturmacalar arasından yıpranmaktan kaçamıyor, kendinizi harekete geçirmekte zorlanıyor musunuz?

Sadece ufak bir motivasyon dokunuşu ile yeniden eski ritminizi yakalayabilir, iş hayatınızda çok daha verimli ve başarılı, sosyal yaşamınızda ise çok daha mutlu ve neşe dolu bir profil çizebilirsiniz. Özel gitar kursları ile yaşam enerjinizi bulmanızı sağlayacak yeni bir motivasyon kaynağı yaratmaya ne dersiniz?

Özel gitar eğitimi yalnızca müzikal beceriler edinmenizi değil, iş ve sosyal yaşamınızda farklı biri olmanızı sağlayacak!

özel gitar eğitimleri
özel gitar dersleri

Müzikle Değişime Başlayın!

Değişim, değişim, değişim… Monoton rutininizden ve tüm bu bunalmışlıktan kurtulmanın yolu değişim için adım atmaktan geçiyor!

Sanat Akademi’nin eğlence ve sürprizlerle dolu atmosferinde sanatın en keyifli dallarından birine merhaba deyin, özel gitar eğitimleri ile enstrümanınızı çalmayı pratik bir biçimde öğrenin. Uygulama ağırlıklı özel gitar kursu ile size özel bir deneyimin tadını sonuna kadar çıkarma şansı yakalayacaksınız…

Renkli bir dünyaya adım atmak için en doğru adrestesiniz! Gelin, eğitim danışmanlarımızla birlikte ihtiyaç duyduğunuz özel gitar kursu programını yapalım.

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Boş zamanlarınızı nitelikli bir aktiviteyle değerlendirmek istiyor, ancak ne yapmak istediğinizden emin olamıyor musunuz? Özel gitar kursları ile unutulmaz bir müzik yolculuğuna ne dersiniz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun özel gitar kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir özel gitar eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel gitar kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre özel gitar eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel gitar dersleri veriyoruz.

özel gitar kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel gitar dersleri ve konu tekrarları ile öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel gitar kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel gitar eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

MEB Onaylı Özel Gitar Kursu ile Tüm Sınırlarınızın Ötesine Adım Atın!

Sizi kısıtlayan, yapmak istediğiniz aktivitelere bir türlü fırsat bırakmayan sorumluluklarınıza özel gitar eğitimleri ile biraz ara verin! Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun özel gitar eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel gitar kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel gitar eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin ve gitarın büyüsünü birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel gitar kursları

Şarkılara Yer Açın!

Özel gitar kursları ile sevdiğiniz şarkıları çalmayı öğrenin, kendi şarkılarınızı besteleyin, gündelik rutininizde müziğe daha fazla yer ayırın!

Kayıt Ol »

Özgürleştiğinizi Hissedin!

Müziğin harekete geçirici doğasını Sanat Akademi’nin büyülü atmosferinde tanıyın, özel gitar eğitimi ile özgürleşin, tazelenin, rutininize dinlenmiş bir halde dönün!

meb ruhsatlı özel gitar kursu

MEB Ruhsatlı Özel Gitar Kursu

Sanat Akademi özel gitar eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel gitar kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden birebir eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel gitar dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız özel gitar eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı özel gitar dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Özel gitar kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencimizin gelişimini yakından takip ederek eksik kalınan noktaları tespit etmekte, tam anlamıyla öğrenemediğiniz konuların ve kaçırdığınız derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Gitar Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız özel gitar kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel gitar dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerinizi geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerinizi sergilemenize imkan tanıyan gösteriler, özel gitar kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak sürekli yanınızda olduğumuzu hissettiriyoruz.

Gitar çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir özel gitar kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla özel gitar derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı özel gitar eğitimi
özel gitar eğitimleri

Uluslararası Standartta Özel Gitar Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel gitar eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel gitar kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel gitar eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, özel gitar eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Avrupa ve dünyanın en iyi müzik okullarının eğitim yöntemlerini yakından takip ederek özel gitar dersi içeriklerimizi sürekli güncelliyor, eğitmenlerimizin yeniliklerden haberdar olmasını sağlıyor, öğrencilerimize yenilikçi metotlarla güncel bir özel gitar eğitimi sunuyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel gitar kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel gitar eğitimi süresince öğrencimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyacına, seviyesine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yolunu aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, gitaristleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

özel gitar dersleri
meb onaylı özel gitar kursu

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere MEB onaylı özel gitar kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun özel gitar eğitimleri belirliyoruz.

MEB onaylı özel gitar kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmenize yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşınıza çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Sanat Akademi özel gitar kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel gitar eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel gitar kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için özel gitar kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

özel gitar dersi

Özel Gitar Kursu Yorumları

Dinleyici Olarak Kalmayın!

Yalnızca bir dinleyici olmak yerine kendi müziğinizi yapmaya başlamak istemez misiniz?

Rutininizden Çıkın!

Gündelik hayatın monotonluğunu özel gitar kursları ile geride bırakın!

Müzikle Özgürleşin!

Hayatınıza müziğin eşsiz dokunuşunu katın, özel gitar kursu ile hayal gücünüzü özgür bırakın!

özel gitar kursu mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel gitar eğitimleri verdik.

Özel gitar eğitimi için hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel gitar kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye özel gitar dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilgi alanlarınıza, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir özel gitar eğitimi arıyorsanız Sanat Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel gitar kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta özel gitar eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Özel gitar kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

özel gitar eğitimleri
sosyal etkinlikler özel gitar kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi özel gitar kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta bir program sunuyor, özel gitar dersleri dışında sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirerek keyifli bir dünyayı eğitmeninizle birlikte keşfetmenizi sağlıyoruz.

Özel gitar kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyalleşmeye açık bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel gitar kursu olarak öğrencilerimizin gitar başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, gitar ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Özel gitar eğitimi kapsamında yalnızca birebir derslerimizle yetinmiyor, öğrencimizin ilgi alanlarını analiz ederek sosyal ve kültürel aktiviteler planlıyor, hayatımıza dinamizm katmayı ihmal etmiyoruz!..

Sanat Cafe

Özel gitar eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel gitar eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, eğitmenleri ve diğer kurslarımızdan öğrencilerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak gitar ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
özel gitar dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel gitar kursu ile müzikal becerilerinizi, yatkınlığınızı ve performanslarınızı ünlü müzisyenler, gitaristler ve özel gitar kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle özel gitar eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, gitaristleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel gitar eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve gitar çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik özel gitar eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

özel gitar workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel gitar eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayatınızda bir değişiklik yapmak için müzikle harekete geçmeye ne dersiniz? Eğer rutinimde şarkılara yer ayırmanın zamanı geldi diyorsanız özel gitar eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve gitar eğitmenlerinden özel gitar kursu alma şansını kaçırmayın!

Özel gitar kursu programının öğrencilerimize kazandırdıkları;
 • Müzik kulakları gelişti,
 • İşitsel beceriler kazandılar,
 • Ritim algısı edindiler,
 • Nota okumayı öğrendiler,
 • Multi tasking çalışma becerisi edindiler,
 • Kendilerine güvenleri arttı,
 • İş yaşamında daha motive ve üretken oldular,
 • Sosyal yaşamlarında mutluluklarıyla öne çıktılar,
 • İletişim becerileri gelişti,
 • Öğrenme hızlarını keşfettiler,
 • Odaklanma süreleri arttı,
 • Hafızaları gelişti,
 • Monotonluktan kurtuldular,
 • Yeteneklerini keşfettiler,
 • Özgeçmişlerine ekleyebilecekleri MEB onaylı özel gitar kursu sertifikası aldılar.

İlk derslerimizde gitarımızı elimize alıyor, enstrüman tutuşumuzu geliştiriyoruz. 1. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Gitarda Doğru Parmak Pozisyonları
 • Oturuş Pozisyonu
 • Duruş Pozisyonu
 • El Pozisyonları
 • Bilek Pozisyonları
 • Kol Pozisyonları
 • Gitarda Notalar
 • Sağ El Doğru Pozisyon Çalışmaları
 • Sol El Doğru Pozisyon Çalışmaları
 • 4/4'lük Vuruşlar
 • 3/4'lük Vuruşlar
 • 2/4'lük Vuruşlar
 • Vuruş Egzersizleri
 • Farklı Değerlerde Notalar
 • Sağ El Çalışmaları
 • Sol El Çalışmaları
 • İki El Paralel Notalarla Çalma Alıştırmaları
 • Pozisyon Düzeltmeleri
 • Sus İşaretleri
 • Melodik Çalışmalar
 • Temel Müzik Terimleri ve Semboller
 • Tempolar
 • Farklı Ritimlerde Parmak Alıştırmaları
 • Bağlı ve Bağsız Çalma
 • Ritmik Çalışmalar
 • Majör Gamlar ve Arpejler
 • Arenas Metodu
 • LCM Metodu
 • Minör Gamlar ve Arpejler
Özel gitar dersleri ile ilk seviyenin sonunda temel vuruşları öğrenecek, yavaş yavaş müzik teorisine giriş yapacağız.

Müzik teorisi yalnızca kitaptan öğrenilmez. Bu bölümde teori ile pratiği bir araya getiriyoruz. 2. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Arenas Metot Uygulamaları
 • Carulli Metot Uygulamaları
 • Teknik Çalışmalar
 • Müzikal Çalışmalar
 • Deşifre Çalışmaları
 • Gamların Pekiştirilmesi
 • Arpejlerin Pekiştirilmesi
 • LCM metodu
 • Gamların Nota – Ritim – Akort ve Artikülasyon Açısından Doğru Sesletimi
 • Arpejlerin Nota - Ritim - Akort ve Artikülasyon Açısından Doğru Sesletimi
 • Nota Egzersizleri
 • Ritim Egzersizleri
 • Akort Egzersizleri
Özel gitar eğitimi yolculuğumuzun 2. Seviyesinden sonra enstrümanınızdan temiz sesler çıkarmaya başlayacaksınız.

Klasik gitar çalışmalarına başlıyor, repertuvarımıza ilk şarkılarımızı ekliyoruz. 3. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Gitar Teknikleri
 • Hareketler
 • Nüanslar
 • Gitar Repertuvarında Sıkça Kullanılan Evrensel Terimler
 • LCM Metodu
 • Gitar Müziği Formları
 • Teknik Parçalar ve Etütler
 • Deşifre Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Klasik Eserlerin Analizi
 • Klasik Eserlerin Deşifresi
 • Sarabande Formu
 • Gavotte Formu
 • Prelude Formu
 • Fuge Formu
Geçmişte bize karmaşık gelen gitar ve müzik terimleri, özel gitar kursları ile artık hayatımızın bir parçası olacak!

Bu bölümümüzde kadansları öğrenecek, klasik gitar tekniğimizi geliştirmeye devam edeceğiz. 4. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Gitar Repertuvarında Türk Bestecileri
 • LCM Metodu
 • Sonata Formu
 • Kadans Bilgileri
 • Plagal Kadans
 • Otantik Kadans
 • Tam Kadans
 • Derecenin Kadansa Etkisi
 • Kadans İnceleme Çalışmaları
 • Batı Müziğinden Eser Analizleri
 • Türk Müziğinden Eser Analizleri
 • Güney Amerika Müzik Formları
 • Usta Latin Gitaristlerin Gitar Teknikleri
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • İspanyol Müzik Formları
  • Torraba
  • Turina
  • Rodrigo
 • Flamenko Müzik Formları
  • Soleares
  • Malagueno
 • Flamenko Çalma Teknikleri
 • Alzapua Tekniği
 • LCM Metodu
Türk, Batı ve Latin Amerika müziğinin önemli eserlerine göz atarak özel gitar kursu programımızla müzikal perspektifimiz genişletiyoruz.

Geçen bölümde kısaca giriş yaptığımız Latin Amerika müziklerine bu bölümümüzde caz müziği de ekliyor, daha detaylı göz atıyoruz. 5. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Flamenko Formları
  • Colombianas
  • Malagueno
  • Rasguedo
  • Alzapua
  • Sevilanas
 • LCM Metodu
 • Granadianas Rasguedo Çalışmaları
 • Bulerias Rasguedo Çalışmaları
 • Stil Bilgisi
 • Caz Müziği
 • Caz Gitaristlerine Bakış
 • Caz Standartlarının Gitar Repertuvarındaki Aranjeleri
 • Caz Bestecileri
 • Caz Emprovizasyon Anlayış ve Duygusu
 • Caz Örnekleri Üzerinden Deşifre Çalışmaları
 • Caz Örnekleri Üzerinden Teknik Çalışmaları
 • Caz Örnekleri Üzerinden Stil Çalışmaları
Özel gitar eğitimi ile 5. Müzikte caz müziğin serbest formlarını öğrenerek kazanımlarımız arasına yenilerini ekleyeceğiz.

Biraz da tekrar yapacak, bugüne kadar öğrendiklerimizin kalıcı olmasını sağlayacağız. 6. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Carulli Teknik Etütler
 • Tarrega Teknik Etütler
 • Yüksek Seviye Nüans Çalışmaları
 • Repertuvar Çalışmaları
Özel gitar eğitimleri ile kendi repertuvarınızı oluşturmaya başlayacak, dilediğiniz takdirde sahnelerde performans göstermeye hazır bir gitarist olacaksınız!

Son iki bölümümüzü MEB onaylı özel gitar kursu sertifika sınavı için ayırıyor, sınav repertuvarına çalışıyoruz. 7. – 8. Seviye MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı:
 • Deşifre Çalışmaları
 • Teknik Çalışmaları
 • Müzikal Çalışmaları
 • Stil Çalışmaları
 • Alexander Teknik Çalışmaları
 • LCM Metodu
 • Geçmiş Haftaların Tekrarı
 • Yüksek Seviye Nüans Çalışmaları
 • Batı ve Türk Müziğinden Eser Analizleri
 • Sınav Repertuvarı Pekiştirme Dersleri
8. seviye özel gitar kursu sonunda yaşamınıza ayrıcalıklı bir hobi, yeni bir tutku katmış olmanın mutluluğuyla yolculuğumuzu tamamlıyoruz.

MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel Gitar Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel gitar kursu eğitim sistemimiz, öğrencimizin öğrenme hızı, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Almalı? – MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Programı

Biraz yenilik, hayatınızda ufak bir değişiklik arıyor veya müziğe olan ilginizi gerçek bir tutkuya dönüştürmek istiyorsanız özel gitar kursu tam size göre! Yaşamınızı müzikle değiştirmenin tam zamanı!

MEB onaylı özel gitar kursu haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup temel müzik bilgisi, enstrüman hakimiyeti, doğru gitar tutuşu, parmak egzersizleri, müzik teorisi, gam ve arpej çalışmaları, teknik ve stil, deşifre ve dikte çalışmaları, klasik müzik, Türk müziği, Flamenko, caz ve repertuvar oluşturma gibi konu başlıklarını içermektedir.

MEB onaylı özel gitar eğitimi programı; müziğe ve gitar çalmaya ilgi duyan, yaşamına renk katmak isteyen, yeni bir hobi edinmek veya yeteneklerini geliştirerek gitar tekniğini ilerletmek isteyen her yaştan birey için hazırlanmıştır.

Özel gitar eğitimi; öğrencinin performansına doğrudan dönüt vermeyi mümkün hale getirdiği için öğrenme sürecini grup eğitimlerine kıyasla çok daha hızlı ve verimli kılmaktadır.

özel gitar eğitimi

Özel Gitar Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel gitar kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı özel gitar kursu sertifikası vermekteyiz. MEB onaylı özel gitar kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Özel Gitar Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel gitar kursu için öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemediğiniz takdirde farklı bir sınıf veya şubemizde bulunamadığınız dersin telafisini alabilirsiniz.

Özel gitar kursu eğitmen kadromuz; gitar başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, gitaristler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak özel gitar eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve gitar çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir özel gitar eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Özel gitar kursu programımız için aynı zamanda öğrencimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını da göz önünde bulundurarak planlama yapıyoruz. Özel gitar kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, müzik geçmişine, seviyesine, hedeflerine, görmesi gereken konu başlıklarına ve tüm diğer özel faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, özel gitar kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel gitar kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan özel gitar kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel gitar kursu Florya, özel gitar kursu Bahçelievler, özel gitar kursu Ataköy, özel gitar kursu Yeşilköy, özel gitar kursu Zeytinburnu, özel gitar kursu Avcılar olarak hizmet veren özel gitar kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel gitar kursu ve diğer özel kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Yaşınıza, seviyenize ve müzik geçmişinize uygun bir özel gitar eğitimi planlanması için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Özel gitar kursu ile eğitmeninizden ilerlemenize ve performanslarınıza dair hızlı geri dönüşler alabileceğiniz grup eğitimlerine kıyasla daha hızlı ve verimli bir öğrenme sürecinden bahsetmek mümkündür. Müzikal becerilerinizi keşfetmenizi sağlayacak, hayatınıza keyifli bir hobi ekleyecek, gitar çalmayı kısa zamanda ve keyifli bir deneyimle öğrenmenize imkan verecek bir özel gitar eğitimi için eğitim danışmanlarımızla görüşün, özel gitar kursu planınızı hemen yapalım.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel gitar kursu fiyatları

MEB Onaylı Özel Gitar Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Gitar Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Müziğe ve gitar çalmaya olan ilgisini Türkiye’nin en iyi özel gitar kursu ile karşılayan öğrencilerimiz, Sanat Akademi’nin büyülü atmosferinde kendilerine uygun farklı kurslara katılmayı da ihmal etmiyor! Siz de özel gitar kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Özel Gitar Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel gitar kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, özel gitar kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel gitar eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel gitar kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel gitar kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Özel gitar kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

193

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 965 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44