Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Sosyal Latin Dans Kursu

İstediğiniz Saatte ve Günde Size Özel Latin Dans Eğitimleri!

Latin Ateşinin Coşkusuna Siz de Kapılın, Özel Derslerle Dans Etmeyi Daha İyi Öğrenin! Sanat Akademi Özel Sosyal Latin Dans Kursu

Hayatınıza renk katacak, yeni bir hobi edinmenizi sağlayarak sizi stresten ve kaygılarınızdan uzaklaştıracak bir eğitime ne dersiniz? Özel sosyal Latin dans kursu ile tüm sıkıntılarınızı dans pistinde unutacaksınız!

Dans eğitimim bana özel olsun diyorsanız, Latin dansları ilginizi çekiyor ancak uzman bir eğitmenle dans etmenin keyfini çıkarmayı istiyorsanız, istediğiniz gün ve saatlerde planlanan, tamamen size odaklanan Özel sosyal Latin dans kursları Sanat Akademi’de sizi bekliyor…

İş ve okul telaşını bir yana bırakın, özel sosyal Latin dans kursu sayesinde kendinize vakit ayırarak gelişmenin ve değişmenin tadına varın! Dans etmeyi ve eğlenmeyi seviyorsanız, dans organizasyonlarında ve özel gecelerde yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak bu eğitimi kaçırmayın!

Özel sosyal Latin dans kursu; kişinin eğitmeni ile bire bir eğitim almasını sağlayarak daha çok uygulama yapmasına ve öğrendiklerinin kalıcı olmasına destek olmaktadır. Grup eğitimlerine nazaran alınan verim fazladır.

özel sosyal latin dans kursu

Tüm Özel Sosyal Latin Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Sosyal Latin Dans Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik ve uygulama derslerini içinde bulunduran, Salsa, Bachata, Rueda, Merengue ve Cha Cha temel adım ve dönüşleri, beden koordinasyonu, müzik ve ritim bilgisi, heyecan kontrolü, eşli dans etme konularını içeren ayrıntılı bir eğitimdir.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Sosyal Latin Dans Kursu Sanat Akademi

Latin dansların tutkulu ve hareketli ritimleri kanınızı kıpırdatıyorsa özel sosyal Latin dans kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel özel Latin dans kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza ve ihtiyaçlarınıza göre dans eğitimi almanın avantajlarını yaşayın!

özel sosyal latin dans kursu eğitmenleri

Ünlü Latin Dans Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan isimlerden özel sosyal Latin dans eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel latin dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel sosyal Latin dans kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel sosyal latin dans kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı özel sosyal Latin dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel sosyal Latin dans kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel sosyal Latin dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel sosyal Latin dans eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

özel latin dans kursu

Hayatınızı Dans İle Hareketlendirin!

Hareketli bir şarkı duyduğunuzda yerinizde duramıyor musunuz? Kendinizi dans etmekten alıkoyamayanlardan mısınız? O halde kendinize özel sosyal Latin dans kursu ile zaman ayırın!

Hayatınızın monotonluğu sizleri çok mu rahatsız ediyor, kendinize yeni bir aktivite arıyor ve dansta yeteneğiniz olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz? Tekdüze günlerinizin değişmesini sağlayacak ve sizler için yeni bir sayfa açacak özel sosyal Latin dans kursu ile hemen tanışın. İstediğiniz saatte ve günde eğitim alarak yeteneklerinizi şekillendirin.

Eğitmeninizin tüm ilgisinin üzerinizde olacağı özel sosyal Latin dans kursu sayesinde hayatınıza hareket katacak ve daha mutlu hissedeceksiniz.

Dansın Enerjisi Sizleri Çok Değiştirecek!

Latin danslarının ritmik ve canlı atmosferinde ruhunuz ve bedeniniz yenilenecek, stres atacak ve çok eğleneceksiniz.

Özel Latin dans kursu sayesinde bedeniniz hantallıktan kurtulacak, bütün kaslarınız çalışacak, kilo vermeniz ve zinde kalmanız kolaylaşacak! Eğitmeninizin özel ilgisiyle Latin danslarının tüm detaylarını öğrenecek, dans etmenin verdiği hazla sosyal ve aile ilişkilerinizde daha pozitif ve duyarlı bireyler olacaksınız.

Hayatınıza dansın enerjisini katın ve farklı bir pencereden bakmaya başlayın! Farkı görecek ve dans ile geçen bir hayatı çok seveceksiniz!

özel latin dans kursları
özel latin dans eğitimi

Özgüven Kazanın, Duygularınızı Dansla İfade Edin!

Topluluk önünde dans etmek size göre değil mi? Kendinize güvenmiyor ve dans etmek ilginizi çekse de ilk adımı atamıyor musunuz? Özel dans kursu ile cesaretinizi toplayın…

Dilediğiniz gün ve saatte, sizlere özel hazırlanmış ve bireyselleştirilmiş bir özel dans eğitimi programıyla dans dersleri alın, sahnede neler yapabildiğinizi görerek özgüveninizi arttırın. İletişim sorunlarınızı da aşmanızı sağlayacak özel dans dersleri ile kendinizi daha iyi ifade edebilecek, duygularınızı dansla anlatacaksınız.

Mesleğinize ve sosyal ilişkilerinize katkısı olacak özel Latin dans kursu sayesinde yeteneklerinizi keşfedeceksiniz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dans etmeyi öğrenmeyi istiyorum ancak grup eğitimleri bana göre değil diyorsanız özel sosyal Latin dans kursları sizi bekliyor! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun özel dans kursu programını belirleyelim. Özel latin dans kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, ilgi alanınıza ve merakınıza göre özel dans eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel Latin dans kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre özel sosyal Latin dans eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan özel Latin dans dersleri veriyoruz.

özel latin dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel Latin dans kursu sonunda farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel Latin dans eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özel Sosyal Latin Dans Kursları ile Eğitiminiz Tamamen Size Özgü Olacak, Bir Dans Eğitiminden Beklediğiniz Her Şeyi Fazlasıyla Bulacaksınız!

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel dans kursu Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Özel sosyal Latin dans kursu programımızı inceleyin, tamamen size odaklanan bir oyunculuk eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi özel sosyal latin dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel sosyal Latin dans eğitimi programını belirleyelim, hayatınıza dansı da dahil edin.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel latin dans kursları

Sahnede Parlayın!

Özel dans kursları ile yaşamın tek düze akışını kırın, sosyal Latin ateşine kapılarak özgürce dans etmenin tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Sıradanlıktan Kurtulun!

Özel sosyal Latin dans kursları; hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelecek! Dans ederek iş ve okul stresinden uzaklaşacak, sağlıklı ve güçlü bir bedene kavuşacaksınız.

meb ruhsatlı özel sosyal latin dans kursu

MEB Ruhsatlı Özel Sosyal Latin Dans Kursu

Sanat Akademi özel sosyal Latin dans eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel sosyal Latin dans kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel Latin dans dersleri veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan özel Latin dans eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Özel sosyal Latin dans kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Özel Sosyal Latin Dans Eğitimi

Öğrencimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız özel sosyal Latin dans kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel dans dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek koreografi çalışmaları, eğitmenlerden performanslarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans etme becerilerinizi sergileyeceğiniz sahne uygulamaları, performans gösterileri ve kariyer danışmanlığı ile her zaman yanınızdayız!

Özel Latin dans kursları ile sahnede olmanın tadını çıkarırken deneyim kazanacak, kendinizi geliştirmenin avantajlarını sosyal hayatınızda da göreceksiniz.

uygulamalı özel latin dans eğitimi
özel latin dans eğitimleri

Uluslararası Özel Latin Dans Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan özel sosyal Latin dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 540’ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel sosyal Latin dans kursu programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, özel dans eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, özel Latin dans kursu sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Hem keyifli hem de güvenli bir ortamda özel Latin dans eğitimi almanız için eğitim merkezimizin imkanlarını geliştirmeye ve çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel Latin dans kursu ile dansa yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen dans tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Özel sosyal Latin dans eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen özel dans dersi öğrencilerimizin kariyerlerine hızlı bir giriş yapmalarını sağlıyoruz.

özel latin dans dersi
özel latin dans dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Özel sosyal Latin dans eğitimi sonrası sahnede olmayı çok seven öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece özel sosyal Latin dans kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Özel Latin dans eğitimi sonrasında da sizlere değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Özel Sosyal Latin Dans Kursu Yorumları

Dans Etmeyi mi İstiyorsunuz?

Dans etmeye merak saldınız ve yeteneğinizin olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Eğitim Alarak Dans Pistine Adım Atın!

Özel dans kursu ile eğitim alarak dans etme becerilerinizi geliştirmeye başlayın…

Canlanın, Yenilenin, Mutlu Olun!

Hareketsiz hayatın yükünden kurtulun, bedeninizi canlandırın, daha mutlu ve enerjik hissedin!

özel sosyal latin dans kursu mezunları

540+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize özel sosyal Latin dans eğitimleri verdik.

Özel sosyal Latin dans dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulan Türkiye’nin en güncel özel Latin dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Latin danslarının teoriğini ve pratiğini aktardık.

Eğitmeninizle bire bir özel dans eğitimi alarak zamanınızı verimli değerlendirmek ve daha çok deneyim kazanmak istiyorsanız Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimleri

Özel Latin dans eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Dansla birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için özel oyunculuk ve tiyatro atölyeleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, ister özel ders alın, Sanat Akademi’de yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirecek, özgüveninizi ve ifade becerilerinizi artıracaksınız!

İlgi duyduğunuz ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, özel Latin dans kursu sonrası mesleki ve sosyal anlamda kendinizi geliştirmeye devam edin.

özel latin dans eğitimleri
sosyal etkinlikler özel latin dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Sanat Akademi özel Latin dans kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir özel sosyal Latin dans dersi sunuyoruz!

Özel Latin dans kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve akademimizde eğitim gören diğer kursiyerlerimizle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile sergi ve atölye çalışmaları düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Öğrencilerimizin ünlü dansçılar ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Sadece size özel bir dans eğitimi alsanız dahi Sanat Akademi’nin sosyal ortamından yararlanmanızı istiyoruz!

Sanat Cafe

Özel sosyal Latin dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi ortamıyla yeni dostlukların adresi olan Sanat Cafe’de herkese yer var!

Öğrencilerimizin sadece özel sosyal Latin dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle tanışarak ortak paylaşımlarda bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Özel Latin dans kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
özel latin dans dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel sosyal Latin dans kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar, Latin dans sanatçıları ve özel sosyal Latin dans kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Eğitmenlerinin ve usta dansçıların özel yaklaşımı ile dans becerilerini geliştiren öğrencilerimiz, daha çok çalışarak adlarını başarılı dansçılar arasına yazdırıyor; bizler de onlara destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel Latin dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz özel dans eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Özel Latin dans eğitimi alan öğrencilerimizi deneyimli isimlerle bir araya getirerek dansa dair farkındalık kazanmalarını sağlıyoruz.

özel latin dans workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel sosyal Latin dans eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin eğitmenleri ile sahne çalışmalarını, akademi ortamımızı ve sosyal etkinliklerimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Özel Sosyal Latin Dans Kursu Detaylı Eğitim Programı

Keyifli bir hobi edinmek, eğlenceli vakit geçirmek ve hareketsiz bir hayata dur demek için özel sosyal Latin dans eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanın! Alanında uzman dans eğitmenlerinden özel sosyal Latin dans kursu alma şansını kaçırmayın!

Özel sosyal Latin dans kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Hobi edinmenizi sağlar,
 • Hareketsiz bir yaşamdan sıyrılmanıza yardımcı olur,
 • Daha enerjik ve mutlu hissettirir,
 • Kilo vermeyi kolaylaştırır,
 • Vücudunuzu şekillendirir ve forma sokar,
 • Daha dinç ve güçlü bir bedene erişmenizi sağlar,
 • Stresten uzaklaşmanızı sağlar,
 • Ruh halinizi iyileştirir,
 • Sırt, bel ve eklem ağrılarına iyi gelir,
 • Nefes ve kas kontrolünü arttırır,
 • Yaratıcılığı arttırır,
 • Hafızanızı güçlendirir,
 • Boş zamanlarınıza eğlenceli bir aktivite katar,
 • Sanata zaman ayırmanızı sağlar,
 • Esnekliğinizi arttırır,
 • Kaslarınızı güçlendirir,
 • Duruş bozukluklarını giderir.

Eğitmeninizle, sizin için hazırlanmış bir sınıf ortamında özel sosyal Latin dans eğitiminiz başlıyor! Önce bedeninizi tanıyacaksınız. 1. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
 • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
 • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
Özel Sosyal Latin dans kursları ile bedeninizi esnetecek, vücudunuzun sınırlarını görecek ve Latin danslarının hareketli ritimlerine kendinizi hazırlayacaksınız.

Müzik ve ritim algınızı genişleteceğiniz bu derste, Latin müziklerine aşina olarak adımlarınızı ritmik atacaksınız. 2. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikli / Müziksiz Hareket
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Dans Adaptasyonu
 • Temel Dans Bilgisi
 • Başlangıç Seviye Temel Adımlar
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • Dansın Psikolojisi
 • İfade Becerileri
 • Dans ile Duygu Aktarımı
 • Doğaçlama Dans Çalışmaları
2. hafta özel sosyal Latin dans dersleri sonunda müzik kulağınız gelişirken dans ile duygularınızı ifade etmeyi öğrenecek, özgürce dans edebileceksiniz.

Dans ederken jest ve mimik kullanımının nasıl olması gerektiğini öğreneceksiniz. Bu haftamızda eğitmeninizle dansta duygu aktarımına çalışacaksınız. 3. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
  • El-Kol Koordinasyonu
  • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Sahnede Beden Dili
 • Eşli Çalışmanın Mantığı
 • Dansta Zamanlama
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • İmaj Oluşturma Çalışmaları
 • Beden Orantısı
 • Dans Türüne ve Vücuda Uygun Kıyafet Seçme
3. hafta özel sosyal Latin dans dersleri sonunda bedeniniz dansın büyüsüne kapılacak, duygularınız dansla anlam bulacak…

Latin danslarının en ilgi göreni Salsa ile özel dans eğitiminize devam edeceksiniz. 4. – 5. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Salsa Dansı Bilgisi
 • Salsa Stilleri
  • Porto Riko Stili
  • New York Stili
  • Mambo Stili
  • Küba Stili
  • Miami Stili
 • Salsa Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Salsa Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Salsa Ritmi
 • Salsa Dans Müzikleri
 • Salsa Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
Özel Latin dans kursu ile salsa dansının teknik ve pratik tüm bilgi ve deneyimine ulaşacaksınız.

Özel dans dersimizde salsa figürlerine devam ediyoruz. Zorlu dönüşler ve keyifli ritimlerle dans etmek size çok yakışacak! 6. – 7. Hafta Özel sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Salsa Dans Bilgisi Tekrarı
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
 • Sağdan ve Soldan Dönüş
 • Inside Turn
 • Outside Turn
 • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Salsa Styling
 • Salsa Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
Özel sosyal Latin dans kursları ile merak ettiğiniz salsa dansının tüm tekniklerini öğreneceksiniz. Eğitmeninizle dans edeceğiniz için profesyoneller gibi salsa yapabileceksiniz.

Bachata dansında sıra... Latin danslarının en kıvrak figürlü olanı Bachata’yı siz de çok seveceksiniz.8. – 10. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Bachata Dansı Bilgisi
 • Bachata Stilleri
 • Bachata Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Bachata Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Bachata Ritmi
 • Bachata Dans Müzikleri
 • Bachata Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
 • Sağdan ve Soldan Dönüş
 • Inside Turn
 • Outside Turn
 • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
 • Ayak Hareketleri
 • El ve Kol Hareketleri
 • Kalça Hareketleri
 • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Bachata Styling
 • Bachata Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
10.hafta özel sosyal Latin dans kursu sonunda bedeniniz esneklik ve kıvraklık kazanırken romantizm ve tutku dolu Bachata figürlerini öğrenmiş olacaksınız.

Merengue ve Rueda danslarının hızlı ve ritmik hareketlerini öğrenerek devam ediyoruz. 11. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Merengue ve Rueda Dansı İçin Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı, Temel Adımlar
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Merengue ve Rueda Dans Müzikleri
 • Müziği Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
 • Sağdan ve Soldan Dönüş
 • Inside Turn
 • Outside Turn
 • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Styling
 • Kıyafetler ve Aksesuarlar
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
11. hafta Latin dans dersleri ile Merengue ve Rueda üzerine bolca uygulama yaparak tamamlanıyor. Eğitmeninizin özel ilgisiyle her Latin dansını başarıyla yapabileceksiniz.

Özel sosyal Latin dans kursu son haftamızı Cha Cha dansına ayırıyor, Latin Amerika’nın eşsiz dans kültürünü yakından tanıyoruz. 12. Hafta Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı:
 • Temel Cha Cha Dansı Bilgisi
 • Cha Cha Stilleri
 • Cha Cha Duruş ve Postür Çeşitleri
 • Sahne Kullanımı
 • Cha Cha Temel Adımları
 • Vuruşlar
 • Müzik ve Ritim Olgusu
 • Cha Cha Ritmi
 • Cha Cha Dans Müzikleri
 • Cha Cha Müziklerini Algılama ve Anlamlandırma
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Tempo ve Hareket
 • Erkek ve Kadın Figürleri
 • Temel Tutuşlar
 • Temel Dönüşler
 • Sağdan ve Soldan Dönüş
 • Inside Turn
 • Outside Turn
 • Adios
 • Cross Body Lead (Yer Değiştirme)
 • Beden Hareketleri
  • Ayak Hareketleri
  • El ve Kol Hareketleri
  • Kalça Hareketleri
  • Omuz Hareketleri (Shoulder Check)
 • Sombrero (Şapka Kombinasyonu)
 • Nefes Kontrolü
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Zamanlama ve Koordinasyon
 • Partneri Yönlendirme
 • Eşli Çalışmalar
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dansta İfade Becerileri
 • Beden Dili ile Duygu Aktarımı
 • Jest ve Mimik Kullanımı
 • Cha Cha Styling
 • Cha Cha Kıyafetleri ve Aksesuarları
 • Farklı Kombinasyonlarla Çalışmalar
Özel sosyal Latin dans kursu sonunda hem ilgi duyduğunuz Latin danslarını öğrenmiş olacak hem de bedeninizi güçlendirecek, zihninizi ve ruhunuzu arındıracak, hobi edinecek ve farkındalık kazanacaksınız.

Özel Sosyal Latin Dans Kursu Programı – 540’ın Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 540’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Özel sosyal Latin Dans Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz özel Latin dans kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel Sosyal Latin Dans Kursu

Hayatın monoton akışına dur demeye ne dersiniz? Özel Latin dans kursları ile tutkunu olacağınız bir hobi edinin!

Özel sosyal Latin dans kursu; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup teorik ve uygulama derslerini içinde bulunduran, Salsa, Bachata, Rueda, Merengue ve Cha Cha temel adım ve dönüşleri, beden koordinasyonu, müzik ve ritim bilgisi, heyecan kontrolü, eşli dans etme konularını içeren ayrıntılı bir eğitimdir.

Özel sosyal Latin dans kursu programı; dans etmeye ilgi duyan ve temel sosyal Latin dans becerileri kazanmak isteyen, yeni bir hobi edinmeyi arzulayan tüm dans tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Özel sosyal Latin dans kursu gibi bedensel aktiviteler; kişiye daha güçlü ve dinç bir vücut kazandırmakta, doğru nefes alma ve beden kontrolünü öğretmekte, hareket kabiliyetini arttırmaktadır.

özel latin dans eğitimi

Özel Sosyal Latin Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Özel sosyal Latin dans kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de MEB onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. MEB Onaylı Özel Sosyal Latin Dans Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak özel sosyal Latin dans kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Özel sosyal Latin dans kursu eğitmen kadromuz; sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Sanat Akademi olarak özel sosyal Latin dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Özel sosyal Latin dans kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Özel sosyal Latin dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve uygun eğitim programının düzenlenmesi için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Özel sosyal Latin dans kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi özel sosyal Latin dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan özel sosyal Latin dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Özel sosyal Latin dans kursu Florya, özel sosyal Latin dans kursu Bahçelievler, özel sosyal Latin dans kursu Ataköy, özel sosyal Latin dans kursu Yeşilköy, özel sosyal Latin dans kursu Zeytinburnu, özel sosyal Latin dans kursu Avcılar olarak hizmet veren özel sosyal Latin dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel dans dersi almak öncelikle eğitmeninizle bire bir pratik yapma imkanı verdiği için öğrendiklerinizin daha kalıcı olmasını sağlar. Daha çok uygulama fırsatı bulur, aklınızdaki tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Sosyal Latin danslarını tüm detaylarıyla öğrenerek sadece size özel bir eğitim almanın avantajını yaşarsınız. Özel dans dersleri ile topluluk içinde öğrenmekte zorlanacağınız konuları daha rahat benimseyebilirsiniz. Özel dans kursu size beden farkındalığı kazandırır, yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlar, vücudunuzu güçlendirir ve esnetir, zihninizi ve ruhunuzu rahatlatır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
özel latin dans kursu fiyatları

Özel Sosyal Latin Dans Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim

Hemen Kayıt Ol

Özel Sosyal Latin Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Profesyonel dansçı olmak isteyenler ya da sahnede olmayı sevenler özel sosyal Latin dans eğitimi sonrasında farklı eğitimlerimizi de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği özel dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Özel Sosyal Latin Dans Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel sosyal Latin dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel Latin dans kursu merkezimizi, eğitim salonlarımızı, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel sosyal Latin dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında özel sosyal Latin dans kursu merkezleri

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel sosyal Latin dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

540+

Mezun Öğrenci

Özel sosyal Latin dans kursu ile hayatına renk katan yüzlerde dans tutkunu.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

152

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 760 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44