Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Spikerlik Sunuculuk Kursu

TV’nin Aranan Yüzü Olmaya Ne Dersiniz?

Yeni Bir Kariyer Fırsatı Sizi Bekliyor! Sanat Akademi MEB Onaylı Spikerlik Sunuculuk Kursu

TV’de gördüğünüz spiker ve sunuculara özeniyor, sesinize, dış görünümünüze ve imajınıza güveniyor musunuz? Spikerlik sunuculuk kursları ile hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün!

Kariyer hedeflerini belirlemeye çalışan bir gençseniz ya da mesleğinizin sizi yansıtmadığını düşünüyorsanız, spikerlik sunuculuk yapmak hayalim diyorsanız Sanat Akademi spikerlik sunuculuk eğitimi ile mesleğinize dair pratik ve teorik bilgi ve deneyim kazanabilir, iş başvurularında öne çıkacak MEB onaylı spikerlik sunuculuk kursu sertifikasına sahip olabilirsiniz.

İster vakit geçirmek ve kendinizi geliştirmek amaçlı, ister mesleki beceri kazanmak için eğitim alın, alanında uzman eğitmenlerden, keyifli ve samimi bir ortamda hayatınıza değer katacak spikerlik sunuculuk kursunun tadını çıkarın…

Her yıl spikerlik sunuculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %75’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

fotoğrafçılık kursu

Tüm Spikerlik Sunuculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Spikerlik Sunuculuk Kursu; haftada 1 gün 4 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve kamera önü spikerlik - sunuculuk uygulamalarını içinde bulunduran, etkili diksiyon ve beden dili kullanımı, prompterdan haber okuma, program sunuculuğu ve sunum hazırlama ile imaj oluşturma konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Spikerlik Sunuculuk Kursu Sanat Akademi

Ses rengime ve kendime güveniyorum diyenler, meslek edindirecek bir sertifikaya sahip olarak kariyer fırsatlarını kovalamak isteyenler, haber kanallarının sevilen sunucusu olmayı amaçlayanlar, Türkiye’nin en güncel spikerlik sunuculuk kursu programlarından yararlanın, öğrenme hızınıza, ilgi alanınıza ve grup dinamiğine göre spikerlik sunuculuk eğitimi alın!

spikerlik sunuculuk kursu eğitmenleri

Ünlü Spiker ve Sunucular

Alanında deneyimli, Türkiye’nin başarılı spikerleri ve sunucuları arasında yer alan isimlerden spikerlik sunuculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
spikerlik sunuculuk kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Spikerlik sunuculuk kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı spikerlik sunuculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı spikerlik sunuculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında spikerlik sunuculuk eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların spikerlik sunuculuk kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden spikerlik sunuculuk kursu alarak suça ortak olmayın!

spikerlik sunuculuk eğitimi

Sunuculuk ve Spikerlik Yapmak Hayaliniz Mi?

Sunuculuk ya da spikerlik yapmak istiyor ve kendinizi kamera önünde mi hayal ediyorsunuz? Sanat Akademi ile hayalleriniz gerçek olsun!

Haber kuşaklarının, TV şovlarının, belgesellerin ve magazin programlarının sevilen sunucusu ya da spikeri olmanız için yapmanız gereken iyi bir eğitim almak! Yeteneklerinizi doğru bir kursla yönlendirerek başarılı bir spiker ve sunucu olabilirsiniz. Sanat Akademi’nin spikerlik sunuculuk kursu programını inceleyerek hem keyifli hem öğretici bir ortama vakit kaybetmeden katılın.

Bir haberin, programın ve şovun arka planında yaşananlara tanık olacak, mesleğinizi dört dörtlük yapabilecek deneyime ulaşacaksınız.

Spikerlik Sunuculuk Kursu İle Yeteneklerinizi Değerlendirin!

Bir spikerde ya da sunucuda olması gereken tüm özellikleri öğreneceğiniz bu uzun soluklu yolculukta yeteneklerinizin sınırlarını zorlayacaksınız!

Etkili konuşma becerisinden nefes kontrolüne, doğru telaffuz ve vurgudan kamera karşısında heyecanı kontrol etmeye, canlı yayın spikerliğinden mesleğinizin etik kurallarına kadar spikerlik sunuculuk yaparken avantajlarından yararlanacağınız bir programla deneyim kazanacak, sektöre hızlı bir giriş yapacaksınız.

Spikerlik sunuculuk eğitimleri hem iletişim becerilerinizi, diksiyonunuzu ve özgüveninizi geliştirecek hem de size mesleğinizin anahtarını verecek!

spikerlik sunuculuk eğitimleri
spikerlik sunuculuk meb

Düşlediğiniz Mesleği Yapın!

Hayata daha mutlu bakmak, yeteneklerinizi doğru hedefe yönlendirmek ve sürekli ilerleyebileceğiniz bir kariyer için sevdiğiniz mesleği yapın!

Spikerlik sunuculuk kursları ile kamera karşısında olmayı çok sevecek, işinizi tutkuyla yapacak, alanınızda bilinen bir isim olmak için gereken tüm teorik ve pratik deneyim ve bilgiye sahip olacaksınız. Kendinizi geliştirerek mesleğinizin uzmanlarından biri haline gelin, fark edilin ve fark yaratın!

Sanat Akademi spikerlik sunuculuk kursları ile hedefinizi zirveye koyun, düşlediğiniz mesleği yaparak hayattan keyif alın. Bu eğitimle kişisel ve sosyal becerilerinizi de geliştireceksiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Mesleğinize dair bilmediğiniz ya da deneyimlemediğiniz hiçbir ayrıntı kalmasın istiyorsanız, hedefiniz spikerlik ya da sunuculuğu tam anlamıyla hayatınızın merkezine almaksa gelin, sizi yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun spikerlik sunuculuk eğitimi programını belirleyelim. Spikerlik sunuculuk kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre spikerlik sunuculuk eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun spikerlik sunuculuk kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle beklenti ve kariyer hedeflerinize göre spikerlik sunuculuk eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle, özel olarak hazırlanmış eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir spikerlik sunuculuk dersleri veriyoruz.

spikerlik sunuculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi spikerlik sunuculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Spikerlik sunuculuk mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Spikerlik sunuculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kariyer Yolculuğunuza Rehber Olacak Sanat Akademi Spikerlik Sunuculuk Kursları ile Hayalleriniz Size Çok Yakın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen spikerlik sunuculuk kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Spikerlik sunuculuk kursu programımızı inceleyin, tamamen size özel bir spikerlik sunuculuk eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi spikerlik sunuculuk kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik spikerlik sunuculuk kursu programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
spikerlik sunuculuk kursları

Kariyerinize Başlayın!

Spikerlik sunuculuk eğitimi ile mesleki bilgi ve beceri kazanarak kariyerinize Türkiye’nin en iyi kanallarında başlayın.

Kayıt Ol »

Mesleğinizin Başarılı İsimlerinden Olun!

Diksiyonunuz, özgüveniniz, imajınız ve mesleğinizdeki başarınızla dikkat çekin; haber kanallarının ve TV programlarının en beğenilen yüzlerinden olun.

meb ruhsatlı spikerlik sunuculuk kursu

MEB Ruhsatlı Spikerlik Sunuculuk Kursu

Sanat Akademi spikerlik sunuculuk eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir spikerlik sunuculuk kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir spikerlik sunuculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan spikerlik sunuculuk eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan spikerlik sunuculuk eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için kamera önü çekim ve mesleki uygulamalarla pekiştirilmektedir.

Spikerlik sunuculuk kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Spikerlik Sunuculuk Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız spikerlik sunuculuk kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı spikerlik sunuculuk dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerden performanslarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Spikerlik ve sunuculuk mesleğinin size ne kadar uygun olduğunu deneyimleyeceğiniz stüdyoda çekim ve haber sunumu uygulamaları, spikerlik pratikleri ile öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Spikerlik sunuculuk eğitimleri için ister mesleki ister hobi amaçlı kayıt yaptırın, yoğun uygulamalı derslerimiz sayesinde eğitiminizden maksimum verim alacaksınız.

uygulamalı spikerlik sunuculuk eğitimi
meb spikerlik sunuculuk

Uluslararası Spikerlik Sunuculuk Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan spikerlik sunuculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 485’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Spikerlik Sunuculuk eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, spikerlik sunuculuk dersi içeriklerimizin yeterliliğine, spikerlik sunuculuk eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Hem keyifli hem de güvenli bir ortamda spikerlik sunuculuk eğitimi almanız için eğitim merkezimizin imkanlarını geliştirmeye ve çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Spikerlik sunuculuk mesleğinin size uygun olup olmadığını keşfedeceğiniz bir eğitim sonrası kariyer danışmanlığında da yanınızda oluyoruz.

Başarılı bir spiker ya da sunucu olmayı isteyen ancak hangi adımları atması gerektiğini bilmeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Program sunuculuğu ya da haber spikerliği gibi mesleki fırsatlar hakkında bilgi vererek öğrencilerimizin sektöre girmesini sağlıyoruz.

spikerlik sunuculuk dersi
spikerlik sunuculuk dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize spikerlik sunuculuk eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece spikerlik sunuculuk kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mesleklerinde ve hayatlarında fark yaratmak isteyen öğrencilerimize dans, müzik, resim, fotoğraf ve oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Spikerlik sunuculuk eğitimi sonrasında da sizlere değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Spikerlik Sunuculuk Kursu Öğrenci Yorumları

Mesleğinizin Eğitimini Alın!

Spiker ya da sunucu olmayı çok istiyorum diyorsanız eğitiminizi alarak işe başlayın…

Yeteneklerinizi Değerlendirin!

Diksiyonunuzu ve imajınızı yenileyerek yeteneklerinizi kazancınıza çevirin.

Kariyerinizi Baştan Yaratın!

Kameranın aranan yüzlerinden biri olarak başarılı yapımlarda yer alın, sevdiğiniz işi yapın.

spikerlik sunuculuk kursu mezunları

485 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize spikerlik sunuculuk eğitimleri verdik.

Spikerlik sunuculuk dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah spikerlik sunuculuk kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel spikerlik sunuculuk eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye spikerlik sunuculuk mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen spikerlik sunuculuk eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Spikerlik sunuculuk eğitimi dışında mesleki ya da hobi amaçlı eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel farklı kurslarımız var…

Spikerlik Ssnuculuk ile birlikte hobi edinmeyi ya da mesleğinde kendini geliştirmeyi düşünen kursiyerlerimiz için bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimleri hazırladık. İster grup eğitimlerine katılın, ister özel ders alın, Sanat Akademi’de yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirecek, özgüveninizi ve ifade becerilerinizi artıracaksınız!

Spikerlik sunuculuk kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, sanatla iç içe olmaya devam edin…

spikerlik sunuculuk eğitimleri
sosyal etkinlikler spikerlik sunuculuk kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi spikerlik sunuculuk kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Spikerlik sunuculuk kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; film gösterimleri ve keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi spikerlik sunuculuk kursu olarak öğrencilerimizin ünlü spikerler ve sunucularla tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir eğitim ortamı yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Spikerlik sunuculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece spikerlik sunuculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak spikerlik sunuculuk dışında farklı alanlarda da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Spikerlik sunuculuk kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
spikerlik sunuculuk dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi spikerleri ve sunucularından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimizin kamera önünde gerçekleştirdikleri haber sunumu ve spikerlik uygulamalarındaki performanslarını alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak mesleklerinde uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle spikerlik sunuculuk eğitimi yöntemlerimizi güncelliyor, yeteneklerini hayatının merkezine koyarak meslek edinmek isteyenlere duayenlerle birlikte destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü spikerleri, sunucuları ve duayen isimleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Ustaları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik spikerlik sunuculuk kursu düzenliyoruz. TV sektörünün deneyimli spikerleri ve sunucuları olan, sektöre yetenekli insanlar kazandırmış, mesleğinin uzmanlarından kariyerinizi bir üst noktaya taşıyacak spikerlik sunuculuk eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Alanında deneyimli isimlerden spikerlik sunuculuk kariyerinize yol gösterecek öneriler alarak sektörde tercih edilen ve beğenilen bir profesyonel olmanıza yardım ediyoruz.

spikerlik sunuculuk workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Spikerlik sunuculuk eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin kamera önü spikerlik ve sunuculuk uygulamalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Spikerlik Sunuculuk Kursu Detaylı Eğitim Programı

Spikerlik sunuculuk mesleğini yapabileceğinize inanıyor ve detaylı eğitim alarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız spikerlik sunuculuk eğitimi programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak alanında uzman eğitmenlerden spikerlik sunuculuk kursu almanın tadını çıkarın!

Spikerlik sunuculuk kursunun kazandıracakları;
 • Kurallarına uygun, akıcı ve anlaşılır konuşma becerisi kazandırır,
 • Kişinin kendini etkili bir biçimde ifade edebilmelerine destek olur,
 • Kişiye soluğunu denetleme becerisi kazandırır,
 • Seslerini eğitmesini ve etkili biçimde kullanabilmesini sağlar,
 • Yazı dili ve konuşma dili arasındaki farkları kavramayı sağlar,
 • Beden dilini etkili biçimde kullanabilmelerini sağlar,
 • Spikerlik sunuculuk meslek becerisi elde etmeyi sağlar,
 • Kamera karşısı ve çekim esnasında dikkat edilecek hususlarla ilgili beceri kazandırır,
 • Röportaj teknikleri ile ilgili beceri kazandırır,
 • Naklen yayın uygulamalarını kurallarına uygun olarak gerçekleştirebilmelerini sağlar,
 • Haber ve spor spikerliği, canlı yayın spikerliği deneyimi kazandırır,
 • Prompter karşısında haber okuma becerisi kazandırır,
 • Kamera karşısında haber okuma becerisi kazandırır,
 • Hazırlıksız ve serbest konuşma becerisi kazandırır,
 • Metin değerlendirme becerisi kazandırır,
 • Meslekî etik kurallarına uygun davranışlar geliştirmeyi sağlar,
 • Özgüven kazandırır,
 • Konuşma ve dinleme becerilerini geliştirir,
 • Eleştirel düşünce becerilerini geliştirir,
 • Kişinin sorumluluk bilincini geliştirir,
 • İşbirliği yapmayı öğretir,
 • Sosyalleşme imkanı sunar,
 • Kariyer hedeflerini belirlemeye yardımcı olur.

Diksiyonu iyi olmayan spiker ya da sunucu olamaz! İlk 2 haftamızda diksiyonumuzu düzeltecek ve geliştirecek uygulamalar yapıyoruz. 1. – 2.Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Çeşitli Ses Tınılarıyla Metin Değerlendirme
 • Sesli Harflerle Tınlatıcı Çalışmalar
 • Sesi Güçlendirme Çalışmaları
 • Spikerlik Sunuculuk Metinleri İle Çalışmalar
 • Şiir İle Çalışmalar
 • Düz Yazı İle Çalışmalar
 • Şiir Ve Hikâyelerle Diksiyon Çalışmaları
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri
 • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • “l”, “ğ”, “h”, Açık ve Kapalı “e” Çalışmaları
 • Yazı Dili ile Konuşma Dili Arasındaki Farklılıklar
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma Çalışmaları
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
2.hafta spikerlik sunuculuk eğitimi sonunda akıcı ve anlaşılır konuşabilecek, harfler doğru çıkaracak, kelimeleri olması gerektiği gibi telaffuz edeceksiniz.

Diksiyonumuzu düzeltirken aynı zamanda beden dilimizi kamera karşısında nasıl kullanacağımızı öğrenmeye başlıyoruz. 3. – 4. Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Süre
 • Tonlama
 • Ezgi
 • Vurgu
 • Ulama
 • Kavşak
 • Durak
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Beden Dilinin Önemi ve Doğru Kullanılması
  • Kamera Karşısında Duruş ve Postür
  • Oturma ve Kalma Şekilleri
  • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
  • Baş ve Yüzün Kullanımı, Verdiği Mesajlar
  • Bakışlar ve Göz Teması
  • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
  • Mimik Çalışmaları
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Duyguların İfadesi
 • Doğaçlama Çalışmaları
4.hafta spikerlik sunuculuk kursları sonunda haber ya da program metinlerini okumada deneyim kazanırken beden dilinizi etkili kullanabilecek, izleyicilerinizin dikkatini canlı tutabileceksiniz.

Bir spikerin en önemli enstrümanı olan mikrofonun nasıl kullanılacağını ve röportaj tekniklerini öğreneceğimiz bir hafta bizi bekliyor. 5.Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • TV ve Radyo Programlarındaki Dilin Kullanım Yanlışları ve Seslendirme Hataları
 • Dinleme – Düşünme – Konuşma Bağlamında Türkçe
 • Yazı Dili, Türkçenin Öyküsü, Dil Bilinci
 • Haber ve Program Stüdyosunda Yer Alan Ekipmanlar
 • Mikrofon Türleri
 • Mikrofonda Ses Nasıl Çıkar?
 • Mikrofona Uzaklık ve Yakınlık
 • Mikrofonun Doğru ve Etkin Kullanılması İçin Gerekli Kurallar
 • Mikrofon Çalışmaları
 • Kamera Türleri
 • Kamera Açıları
 • Stüdyoda Kameraya Bakış ve Göz Teması
 • Kameranın Doğru ve Etkin Kullanılması İçin Gerekli Kurallar ve Kamera Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Röportaj Teknikleri
 • Röportaj Uygulamaları
 • Röportaj Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Eleştirisi
Spikerlik sunuculuk eğitimi 5.haftasıyla birlikte stüdyonuzdaki ekipmanları kullanabilecek deneyime sahip olurken röportaj yapmayı öğrenerek mesleki bilgi edineceksiniz.

Mesleğinizin detaylarına yavaş yavaş hakim olmaya başlıyorsunuz! Canlı yayında haber sunma deneyimi kazanacaksınız. 6.Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Okuma Çalışmalarının Yapılması
  • Şiir
  • Masal
  • Düz Metin
 • Mikrofonda Konuşma Çalışmaları
  • Serbest Konuşma
  • Planlı Konuşma
 • Mesleki Çalışma Çeşitleri
  • Canlı Yayın Spikerliğinin Önemi, Özellikleri ve Teknikleri
  • Canlı Yayın Heyecanı İle Başa Çıkma
  • Nefes ve Ses Kontrolü
  • Hareket Koordinasyonu Sağlama
  • Canlı Yayın Düzeni ve Akış
  • Konsantrasyon Sağlama
 • Çeşitli Seslendirme Uygulamaları
  • Gazete Haberlerini ve Başlıklarını TV’de Canlı Yayında Okuma Çalışmaları
  • Gazete Başlıklarının Okunmasına İlişkin Uygulamaların Kameraya Kaydedilmesi ve İzlenmesi
  • Haber Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı ve İzlenmesi
6.hafta spikerlik sunuculuk kursu sonunda canlı yayın akışını deneyimleyecek, heyecanınızı kontrol altına alarak haber sunmayı öğreneceksiniz.

Haber metninden hava durumuna spor haberlerinden TV anonslarına kadar zengin uygulamalarla mesleğinizin inceliklerini öğrenmeye devam edeceksiniz. 7. Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Mesleki Çalışma Çeşitleri
  • Naklen Yayın Çalışmaları
  • Haber – Redaksiyon
  • Haber Spikerliği
  • Spor Spikerliği
 • Uygulamalar
 • Televizyon Anonslarının Kamera Karşısında Okunması, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Haber Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Hava Durumu Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Spor Haberi Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Köşe Yazısının Kamera Karşısında Okunması, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Bir Haberin Ayakta Anlatılması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
7.hafta spikerlik sunuculuk kursu sonunda prompterdan metin okumada uzmanlaşarak başarılı bir spiker ve sunucu olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Bolca uygulama yapacağız ve mesleğinizi en iyi şekilde yapmanızın püf noktalarını sizlerle paylaşacağız! 8. Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Uygulamalar
 • Perfore (Televizyonlarda Yayınlanan Görüntülerin Metni) Seslendirme Uygulamaları
 • Haber Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Hava Durumu Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Spor Haberi Metninin Prompterda Okunması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Kamera Karşısında ve Ayakta Prompterdan Haber Okuma Çalışmaları
 • Belgesel Seslendirme Uygulamaları, Sesin Kaydedilmesi, Dinlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Reklam Seslendirme Uygulamaları, Sesin Kaydedilmesi, Dinlenmesi ve Değerlendirilmesi
8.hafta spikerlik sunuculuk eğitimi sonunda belgeselden reklama, spordan hava durumuna kadar her metni kamera karşısında okuyacak bilgi ve deneyime ulaşacaksınız.

Mesleğinizin gereklerini öğrenecek, daha iyi bir sunucu ya da spiker olmak için gelişmeye devam edeceksiniz! 9. Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Sunuculuk Becerileri
 • İyi Bir Sunucuda Olması Gerekenler
 • Edinilmesi Gereken Nitelikler
  • Hazırlıksız Konuşma Uygulamaları
  • Sinirlenmeden Tartışmaları Sürdürebilmenin Yolu ve Önemi
   • Özgüven
   • Hoşgörü
   • Tarafsızlık
  • Dinleyicilerin Dikkatlerini Çekme Yöntem ve Teknikleri
  • Sunuş Teknikleri
  • Sunuşta Beden Dili ve Jest – Mimik Kullanarak Dikkat Çekme
  • Mikrofonda Serbest Konuşma Denemeleri, Konuşmaların Kaydedilmesi, Dinlenmesi
 • Sözcük ve Deyim Yanlışları
 • İnsanların Bizi Dinleyip Dinlemediklerini Anlayabilmenin Yolları
 • Uygulamalar
  • Bir Olayın Ayakta Kamera Karşısında Anlatılması, Kameraya Kaydı, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
  • Metin Okurken Mantık Değer Vurgusunun Doğru ve Etkili Kullanımı İle İlgili Uygulamalar
9.hafta spikerlik sunuculuk eğitimi sonunda tartışmaları yönetmeyi, kamera önünde haber ve olayları tarafsızca anlatabilmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Sunum ve konuşma hazırlamayı öğrenmeniz şart! Her zaman haber sunmayacak, kendi programınızı da hazırlayacaksınız. 10. – 11.Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Konuşma Nasıl Hazırlanır? Konuşma Hazırlama Teknikleri
 • İnsanların İlgi Duymaları İçin Sunumu Renklendirme Uygulamaları
  • İlginç Girişler
  • Açıklayıcı ve Net Gelişmeler
  • İz Bırakan Sonuçlar
 • Unutkanlığın Önlenmesi
 • Hatırlama Yöntemleri ve Teknikleri
 • Benzetme ve Örneklerin Önemi
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Günlük Konuşmalar ve Amaçlı Konuşmalara İlişkin Uygulamalar
 • Sunum Hazırlama Teknikleri
  • Açık Oturum Program Sunuculuğu
  • Programcı Ve Spiker – Sunucu Bağlantısı
  • Yönetmen Ve Spiker – Sunucu Bağlantısı
  • Radyo Program Sunuculuğu
  • Televizyon Program Sunuculuğu
  • Radyo-Televizyon Anonsları Okuma
  • Tartışma Program Sunuculuğu
  • Radyo Tiyatrosu Seslendirme
11. hafta spikerlik sunuculuk eğitimi sonunda açık oturumlardan radyoya, tartışma programlarından anonslara kadar mesleğinizi yapabileceğiniz tüm alanlarla ilgili deneyiminiz olacak.

Son haftamızda da uygulama yapmaya devam ediyoruz. Farklı programları sunmayı öğrenerek mesleğimize özgüvenli bir şekilde adım atıyoruz. 12. Hafta Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı:
 • Uygulamalar
  • Eğlence – Müzik Magazin Programları Sunumu, Sunumun Kameraya Kaydedilmesi, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
  • Magazin Programları Sunumu, Sunumun Kameraya Kaydedilmesi, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
  • Kongre, Seminer ve Protokol Sunumu, Sunumun Kameraya Kaydedilmesi, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
  • Anma ve Sanat Geceleri Sunumu, Sunumun Kameraya Kaydedilmesi, İzlenmesi ve Değerlendirilmesi
 • Diksiyon – Artikülâsyon – Fonetik – Spikerlik ve Sunuculuk Bağlantısı
 • Metin Değerlendirme ve Yorum
 • Beğenilen Spiker ve Sunucuların Olumlu ve Olumsuz Yanları
 • İyi Bir Spikerde Bulunması Gereken Özellikler
  • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet
  • Davranış, Mimik ve Jestler
  • Konuşma Yeteneği, Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
  • Konulara Hâkimiyet, Bilgi Ve Beceri
12 haftalık spikerlik sunuculuk kursu sonunda mesleğinin tüm ayrıntılarına sahip, alanında bilgi ve deneyim kazanmış bir spiker ve sunucu olarak mezun olacaksınız.

Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı – 485’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 485’in üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Spikerlik Sunuculuk Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz spikerlik sunuculuk kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı

Spiker ve sunucu olmak istiyorsanız mesleğinize dair teorik ve pratik bilgi ve deneyim kazanacağınız bir eğitim alın, işinizi severek yapın!

Spikerlik Sunuculuk Kursu; haftada 1 gün 4 saatten 12 haftalık bir program olup teorik dersleri ve kamera önü spikerlik - sunuculuk uygulamalarını içinde bulunduran, etkili diksiyon ve beden dili kullanımı, prompterdan haber okuma, program sunuculuğu ve sunum hazırlama ile imaj oluşturma konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; spiker ya da sunucu olmak isteyen, mesleki deneyim kazanmayı düşünen; sosyalleşmeyi, özgüvenini ve ifade becerilerini arttırmayı amaçlayan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl spikerlik sunuculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %75’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

spikerlik sunuculuk eğitimi

Spikerlik Sunuculuk Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak Spikerlik Sunuculuk Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Spikerlik Sunuculuk Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Spikerlik Sunuculuk Kursu eğitmenlerimiz; TV kanallarında ve radyolarda haber, spor, belgesel vb. alanlarda spikerlik ve sunuculuk yapan profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitmen kadromuzda; TV ekranlarında haber ve spor spikerliği, eğlence ve sanat programı sunuculuğu yapmış ünlü spiker ve sunucular, seslendirme sanatçıları, diksiyon eğitmenleri bulunmaktadır.

Spikerlik sunuculuk kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Spikerlik sunuculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Spikerlik sunuculuk kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun spikerlik sunuculuk kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Spikerlik sunuculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi spikerlik sunuculuk eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Spikerlik sunuculuk kursu Florya, Spikerlik Sunuculuk kursu Bahçelievler, Spikerlik Sunuculuk kursu Ataköy, Spikerlik sunuculuk kursu Yeşilköy, spikerlik sunuculuk kursu Zeytinburnu, spikerlik sunuculuk kursu Avcılar olarak hizmet veren spikerlik sunuculuk kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Spikerlik sunuculuk kursları; spikerlik ve sunuculuk mesleğini yapabilmeniz için gerekli olan diksiyon, beden dili, haber okuma, sunum hazırlama, program sunma gibi bilgi ve becerileri kazandırmaktadır. Eğitimde; prompterdan haber okumayı, canlı yayında haber sunmayı, hava durumundan belgesele, magazinden yarışma programlarına kadar farklı program türlerinde sunuculuk yapabilmeyi öğrenirsiniz. Spikerlik sunuculuk eğitimine düzenli devam eder, öğrendiklerinizi uygular ve kişisel gelişiminize özen gösterirseniz kariyer fırsatlarını daha iyi değerlendirebilirsiniz. Başarılı bir spiker ya da sunucu olmanın sizin elinizde olduğunu unutmayın.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
spikerlik sunuculuk kursu fiyatları

Spikerlik Sunuculuk Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Spikerlik Sunuculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Spikerlik sunuculuk kursu sonrası öğrencilerimiz, hem mesleki deneyim kazanacakları hem de sosyalleşecekleri farklı eğitimler almaya devam ediyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin.

Spikerlik Sunuculuk Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Spikerlik sunuculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, kamera önü haber sunumu ve yayın çalışmalarımızı, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Spikerlik sunuculuk kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Spikerlik sunuculuk eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi spikerlik sunuculuk kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

485+

Mezun Öğrenci

Spikerlik sunuculuk kursu ile mesleki bilgi ve beceri kazanan yüzlerce başarılı öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

245

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.225 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44