Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Taş Boyama Kursu

Keyifli Bir Hobi Sizi Bekliyor!

Sanatın Eğlenceli Tarafını Birlikte Keşfediyoruz!.. Sanat Akademi Taş Boyama Kursu

Kendinizi kısır bir döngüye hapsolmuş mu hissediyorsunuz? Hayat geçip giderken kendinize ayıracak zaman bulamıyor, bulsanız bile aklınızdakilerden kurtulamadığınız için odaklanamıyor musunuz? Bir de taş boyama kursu ile ayrıcalıklı bir hobi edinmeyi deneyin!

El becerilerinizi geliştirmek, sanatın farklı yönleriyle tanışmak ya da sadece güzel vakit geçirmek istiyorsanız Sanat Akademi ile tanışın, yaşamınızda renkli bir sayfa açın! Yaşamanın yalnızca sorumluluklardan ibaret olmadığını kendinize hatırlatmak için daha fazla beklemeyin…

Yeni arkadaşlıklar, unutulmaz anılar, eğlenceli sosyal ve kültürel etkinliklerle sanatın ve hayatın tadını çıkarmaya hazır mısınız?

Taş boyama eğitimi gibi hobi kursları gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanızı sağladığı gibi kendinizi daha zinde ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olur, hayatınızdaki sorunların sizi mutsuzluğa sürüklemesinin önüne geçer.

taş boyama kursu

Tüm Taş Boyama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
2 Hafta 6 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Taş boyama kursu programı haftada 1 gün 3 saatten 2 haftalık bir program olup taş boyamada kullanılan malzemeler, taş boyamada kullanılmaya uygun taşlar ve özellikleri, fırça ve boya kullanımı, taş boyama teknikleri, stilize ve realist densen uygulamaları, vernik kullanımı ve kurutma gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Taş Boyama Kursu Sanat Akademi

Hayatınızı güzelleştirmek için küçük dokunuşlar yeterli! Siz de küçük bir dokunuşla dünyanızı renklendirmek istiyorsanız uzman taş boyama eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış taş boyama dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir taş boyama eğitimi alın!

taş boyama kursu eğitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı sanatçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş duayen sanatçılardan taş boyama eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
taş boyama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Taş boyama kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı taş boyama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı taş boyama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında taş boyama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların taş boyama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden taş boyama eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

taş boyama eğitimi

Tekdüzelikten Sıyrılın!

Gündelik yaşamın monotonluğundan sıkıldınız mı? Aynı şeyleri tekrar tekrar yapıyor olmak sizi bunaltıyor mu?

Küçük bir dokunuşla her şeyi değiştirmeye ne dersiniz? Hayatın tümüyle sıkıcı bu rutin akışından kurtulmak için hemen Sanat Akademi ile tanışın ilgi alanlarınıza en uygun taş boyama eğitimi programını planlayalım, dünyanızı renklendirmek için birlikte yeni bir maceraya çıkalım! Kendinize ve hobilerinize zaman ayırın...

Sanatın herhangi bir alanına ilginiz olsun veya olmasın taş boyama kursları ile keyifli bir hobi edineceksiniz.

Yaşamı Zenginleştirin!

Hobileriniz arasına çok daha farklı ve keyifli bir aktiviteye ne dersiniz? Sanat Akademi taş boyama eğitimi güzel vakit geçirmek isteyenler için en ideal seçenekler biri!

Türkiye’nin en aktif sanat merkezi olarak başta taş boyama kursu olmak üzere tüm eğitim programlarımızda öğrencilerimize sürpriz sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirme fırsatı sunuyor, birlikte öğreniyor, birlikte eğleniyor, hayatın ve sanatın farklı yönlerini tanıyor, tadını doyasıya çıkarıyoruz.

Siz de tüm bu ayrıcalıklarla yaşamanızı renklendirmek istiyorsanız daha fazla beklemeden Sanat Akademi taş boyama kursları ile sanatı hayatınızın bir parçası haline getirin.

taş boyama kursları
taş boyama eğitimleri

Dünya Sizin Dokunuşlarınızla Daha Güzel!

Küçük farklar yaratarak dünyayı güzelleştirebilirsiniz, bunun için yalnızca kendinizi özgür bırakmanız yeterli…

Taş boyama dersleri ve kurs programı kapsamında gerçekleştireceğimiz sosyal ve kültürel etkinliklerle artık sıkıldığınız rutininizi sanatla güzelleştirmeyi öğrenecek, Sanat Akademi’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklarla keyifli bir deneyimin tadını çıkaracak, hayatınızın en güzel yönlerinden biriyle tanışacaksınız.

Yaratıcılığın gücünü hafife almayın! Kendiniz ve hayatınızdan başlayarak tüm dünyayı değiştirmek sizin ellerinizde!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi - Eğitimin Tek Adresi!

Neşe verici tasarımlarınızı küçük taşlar üzerine taşımak, taş boyamacılığın püf noktalarını eğlenceli bir taş boyama dersi deneyimiyle öğrenmek için en doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun taş boyama kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir taş boyama eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun taş boyama kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre taş boyama eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan taş boyama dersleri veriyoruz.

taş boyama kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi taş boyama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Taş boyama kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Taş boyama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Taş Boyama Kursları ile Hayatı Renklendirmenin Sırrını Öğrenin!

Yaratıcılığınızı kullanarak gerçek “siz”i açığa çıkarmak için her zaman büyük şeyler yapmak zorunda değilsiniz! Küçük bir dokunuş ve kendinize biraz zaman ayırmanız yeterli!.. Siz de dünyanızı daha renkli kılmak istiyorsanız gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun taş boyama eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle taş boyama kursu öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi taş boyama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik taş boyama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, taş boyama kursu ile hayatınıza renk katalım!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
taş boyama kursları

Yaratıcılığınızı Gösterin!

Gündelik hayatı sanatla buluşturun, taş boyama kursu ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın, dünyanıza dokunuşlarınızla renk katmaya başlayın!

Kayıt Ol »

Rahatlayın, Stresinizi Atın!

Taş boyama kursları ile sanatın eğlenceli yönleriyle tanışın, gündelik yaşamın koşturmacasından uzaklaşın!

meb ruhsatlı taş boyama kursu

MEB Ruhsatlı Taş Boyama Kursu

Sanat Akademi taş boyama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sanat kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir taş boyama kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ders ekipmanlarımız ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun taş boyama dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız taş boyama eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu sergileri, atölye çalışmaları ve sergi organizasyonları ile pekiştirmekteyiz.

Taş boyama kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Taş Boyama Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız taş boyama kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı taş boyama dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, ev ödevleri, uzman taş boyama eğitmenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Görsel becerilerini ve el yatkınlıklarını geliştirecek atölye çalışmaları, öğrendiklerini pekiştirmelerini imkan tanıyan taş boyama egzersizleri, taş boyama kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Her dakikasından keyif alacağınız bir taş boyama kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla taş boyama derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı taş boyama eğitimi
taş boyama eğitimleri

Uluslararası Standartta Taş Boyama Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan taş boyama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz taş boyama kursu programımızda öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, taş boyama eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, taş boyama eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Taş boyama kursları ile öğrencilerimizi sanatın güler yüzlü ve aktüel yönüyle tanıştırıyor, sanatı gündelik yaşamın bir parçası haline getiriyor, dünyayı sanatla güzelleştirmeyi yenilikçi metotlarla öğreniyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Taş boyama kursu ile sanata yeteneği ve yatkınlığı olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen sanatseverlere eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Taş boyama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, ressamları, tasarımcıları, sanat atölyeleri, ajansları ve tasarım stüdyoları ile çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, taş boyama ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım.

taş boyama dersi
taş boyama dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Taş boyama eğitimi sonrası sanata gönül veren ve ayrıcalıklı bir hobi edinmek isteyen öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece taş boyama kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta taş boyama eğitimi olmak üzere resim, bale, dans, müzik, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için taş boyama kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Taş Boyama Kursu Yorumları

Takviminizde Kendinize Yer Ayırın!

Sorumluluklarınız ve başkaları için yaşamaya son verin, geç olmadan kendiniz için bir şeyler yapmaya başlayın!

Sanatın Farklı Boyutlarıyla Tanışın!

Yaşamınızı renklendiren taş boyama kursları ile sanatın gülen yüzünü tanımaya başlayın, güzel vakit geçirmeyi öğrenin!

Dünyaya Sanatla Bakmaya Başlayın!

Taş boyama kursu ile el becerilerinizi geliştirirken keyifli bir sanat atmosferinin tadını çıkarın, dünyaya bakışınız değişsin!

taş boyama kursu mezunları

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize taş boyama eğitimleri verdik.

Taş boyama dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel taş boyama kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye taş boyama dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir taş boyama eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Taş boyama kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta taş boyama eğitimi olmak üzere resimden fotoğrafçılığa, müzikten oyunculuğa, danstan baleye kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, güzel sanatlar fakültelerine ve konservatuvara hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Taş boyama kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

taş boyama eğitimleri
sosyal etkinlikler taş boyama kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi taş boyama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir taş boyama dersi sunuyoruz!

Taş boyama kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sergi organizasyonları, müze gezileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi taş boyama kursu olarak öğrencilerimizin taş boyama başta olmak üzere sanatın farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında sanatçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, atölyeler ve buluşma organizasyonları ile amatör sanatseverleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Taş boyama dersleri dışında keyifli bir sanat merkezinde bulunuyor olmanın tüm ayrıcalıklarını deneyimliyor, kültürel ve sosyal aktivitelerle hayatı ve sanatı keşfediyor, eğlenmeyi hiçbir zaman unutmuyoruz!

Sanat Cafe

Taş boyama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece taş boyama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak taş boyama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
taş boyama dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi sanatçıları ve görsel sanatların uzmanlarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Taş boyama kursu öğrencilerimizin becerilerini ve çalışmalarını ünlü sanatçılar, ressamlar, tasarımcılar ve taş boyama kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle taş boyama eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Taş boyama eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin atölye çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Taş Boyama Kursu Detaylı Eğitim Programı

Küçük dokunuşlarla dünyayı güzelleştirmeye başlamak için hazır mısınız? El becerilerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmeye vakit ayırın, detaylı taş boyama eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman taş boyama eğitmenlerinden taş boyama kursu alma şansını kaçırmayın!

Taş boyama kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • El becerilerinizin gelişmesini sağlar,
 • Yaratıcılığınızı arttırır,
 • Hayal gücünüzü destekler,
 • Boş vakitlerinizi güzelleştirecek bir aktiviteyle tanışırsınız,
 • Kendinize vakit ayırırsınız,
 • Zihniniz dinlenir,
 • Sosyal çevrenizi genişletirsiniz,
 • Farklı insanlar tanır, sosyalleşirsiniz,
 • Sanat sevginizi güçlendirir,
 • Kendinize güven kazanırsınız,
 • Motivasyonunuz artar,
 • Çalışma disiplini kazanırsınız,
 • Hayatınıza renk katarsınız.

Hangi taşlar boyamak için daha uygun? İlk hafta taş boyama dersleri ile malzemelerimizi yakından tanıyacağız... 1. Hafta Taş Boyama Kursu Programı:
 • Taş Boyama İçin Uygun Taşların Özellikleri
 • Boya Çeşitleri ve Özellikleri
 • Taş Boyama Fırçaları
 • Fırça Kullanımı
 • Boya Kullanımı
 • Tasarım Denemeleri
 • Taş Boyamada Kullanılan Yöntem ve Teknikler
 • Taş Boyama Desenleri
 • Tasarım ve Desenlerin Taşa Uygulanması
Yaşamınıza taş boyama kursları ile neşe katın! El becerilerinizi geliştirirken yeni arkadaşlar edinin, sanatın tadını çıkarın...

2. hafta taş boyama dersleri ile vernik kullanımını ve kurutma tekniklerini öğrenecek, kendi çalışmalarımıza imza atacağız. 2. Hafta Taş Boyama Kursu Programı:
 • Realist Desenlerin Uygulanması
 • Vernik Çeşitleri, Vernik Kullanımı
 • Cilalama Teknikleri
 • Kurutma İşlemi
 • Stilize Motifler
 • Stilize Desen Uygulamaları
 • Serbest Tasarımlı Egzersizler
 • Tasarım – Malzeme Uyumu
Taş boyama kursu derslerimizin sonuna gelirken sanat yolculuklarına bizimle devam etmek isteyen kursiyerlerimizi diğer kurslarımızda ağırlıyoruz.

Taş Boyama Kursu Programı – 150’nin Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 150’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Taş boyama Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz taş boyama kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Taş Boyama Kursu Programı

Gündelik yaşamın monotonluğuna keyifli bir hobiyle dur demek ister misiniz? Gerçek bir sanat merkezinin keyifli atmosferinde sınıf arkadaşlarınızla yeni dostluklar kuracak, unutulmaz anılar biriktirecek, sanatla gülümseyecek, sosyalleşecek ve hayata karışacaksınız.

Taş boyama kursu programı haftada 1 gün 3 saatten 2 haftalık bir program olup taş boyamada kullanılan malzemeler, taş boyamada kullanılmaya uygun taşlar ve özellikleri, fırça ve boya kullanımı, taş boyama teknikleri, stilize ve realist densen uygulamaları, vernik kullanımı ve kurutma gibi konuları içeren bir eğitim programıdır.

Taş boyama kursu; ayrıcalıklı bir hobi edinmek, gündelik hayatı sanatın eğlenceli yönleriyle tanışmak, rutin akışın dışına çıkmak, dünyasına gülümseme ve neşe katmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Taş boyama eğitimi; özellikle iş hayatının yoğunluğuyla stresli bir yaşam geçirenler için rahatlatıcı bir etki yaratmakta, işe geri döndüklerinde çok daha yüksek bir motivasyonla performans göstermelerini sağlamaktadır.

taş boyama eğitimi

Taş Boyama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Taş boyama kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı taş boyama kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Taş boyama Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak taş boyama kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Taş boyama kursu eğitmen kadromuz; görsel sanatların farklı dallarında öne çıkan, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan görsel sanatlar uzmanları, sanatçılar, ressamlar ve tasarımcılar ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak taş boyama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Nasıl bir eğitim almak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, el becerilerini doğru yönlendirmek için görmeleri gereken konu başlıklarına, kurstan beklentilerine ve isteklerine göre oluşturuyoruz. Taş boyama kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Taş boyama kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından size uygun eğitim programının planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Taş boyama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi taş boyama kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan taş boyama kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Taş boyama kursu Florya, taş boyama kursu Bahçelievler, taş boyama kursu Ataköy, taş boyama kursu Yeşilköy, taş boyama kursu Zeytinburnu, taş boyama kursu Avcılar olarak hizmet veren taş boyama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Taş boyama kursu; gündelik rutinin sıkıcılığından küçük detaylarla kurtulmak isteyenler için en ideal aktivitelerden biridir. Hayatla sanatın aktüelliğini bir araya getiren taş boyama kursları, el becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra zihninizi rahatlatmakta, psikolojinizi olumlu yönde etkilemektedir. Sanat sevgisi kazanmak için de son derece önemli olan taş boyama kursları ayrıca yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmenize de imkan sağlamakta, motivasyonunuzu arttırmakta, gündelik rutininize kendinizi çok daha iyi hissederek dönmenize yardımcı olmaktadır.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
taş boyama kursu fiyatları

Taş Boyama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Taş Boyama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Hayatın ve sanatın farklı yönlerini tanımak isteyen öğrencilerimiz taş boyama kursları ile yetinmeyerek Sanat Akademi’nin olanaklarından istifade etmeyi sürdürüyor! Siz de taş boyama kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Taş Boyama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Taş boyama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, atölye çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, taş boyama kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sergilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Taş boyama eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında taş boyama kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Taş boyama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mezun Öğrenci

Taş boyama kursu ile yaşamlarına renk katan yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

617

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 3.085 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44