Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tiyatro Kursu

Sahnede Olmanın Nasıl Bir Duygu Olduğunu Merak Ediyor musunuz?

Tiyatro Oyunculuğuna Merak Salanlara Özel Sanat Akademi Tiyatro Kursu

Rutin hayatın akışından sıkıldınız mı? Yeteneklerinizi açığa çıkarmak ve hayatınızın akışını farklı bir yöne çevirmek istiyorsanız tiyatro eğitimi tam size göre!

İster kariyer edinme amaçlı isterseniz keyifli vakit geçirmek için tiyatro eğitimi alın, topluluk önünde olma heyecanınızı yenecek, doğru ve akıcı bir diksiyona kavuşacak, beden dilinizi etkin kullanacak, karakter canlandırmadan doğaçlamaya kadar tiyatronun keyifli yanlarını deneyimleyecek, kim bilir belki de iyi bir oyuncu olarak sahnelerdeki yerinizi alacaksınız!

Alanında uzman eğitmenlerden, keyifli ve samimi bir ortamda, merak ettiğiniz tiyatro oyunculuna dair bilgi ve beceri kazanın, hayatınızın sahnesinde yer alın…

Yetişkinler için tiyatro kursu; günlük hayatın stres ve kaygı unsurlarından uzaklaşmayı sağlarken kişinin yeteneklerini keşfederek kariyer hedeflerini belirlemesine ya da değiştirmesine yardımcı olmaktadır.

tiyatro kursu

Tüm Tiyatro Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 160 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Tiyatro Kursu; haftada 2 gün 6 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, temel oyunculuk ve rol yapma becerileri, sahne arkası reji uygulamaları, tiyatro ve kamera önü sahne çalışmaları konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Tiyatro Kursu Sanat Akademi

Sosyalleşerek kendinize vakit ayırabileceğiniz, yaratıcılığınızı ve özgüveninizi geliştirecek, oyunculuk becerilerinizi artıracak tiyatro kursları sizi bekliyor! Türkiye’nin en güncel tiyatro kursu programlarından yararlanın, öğrenme hızınıza, ilgi alanınıza ve grup dinamiğine göre tiyatro eğitimi alın!

tiyatro kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Oyuncular

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden tiyatro eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
tiyatro kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Tiyatro kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı tiyatro kursu

MEB Onaylı Sertifika

Eğitim aldığınızı belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı tiyatro kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında tiyatro eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların tiyatro kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yetişkinler için tiyatro kursu alarak suça ortak olmayın!

tiyatro eğitimleri

İçinizdeki Cevheri Ortaya Çıkarmak Mı İstiyorsunuz?

Hayat koşturmacasında kendinize vakit ayıracağınız bir uğraşınız olsun istiyorsanız ya da tiyatro oyunculuğuna merak saldıysanız doğru yerdesiniz!

Oyunculuk tutkunuzu gerçeğe dönüştürmek ve sahnelerin aranan yüzü olmak için zaman kaybetmeyin! Hayatın rutin akışı içinde yeteneklerinizin köreldiğini düşünüyor ve kendinizi ödüllendirmek için yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız sizin için özel olarak hazırlanmış tiyatro eğitimini almak için bir adım atın!

Tiyatro kursu sayesinde hem sahnedeyken sizi mutsuz eden her şeyi unutacak hem de hayallerinize giden yolda adım adım ilerleyeceksiniz…

Tiyatro Kursu İle Yeteneklerinizi Açığa Çıkarın!

Yaşama bambaşka açılardan bakabilmek ve yetenekleriniz farkına varabilmek için tiyatro eğitimi ile tanışın! Hayatınıza farklı bir soluk getirin!

Tiyatro oyunculuğunu hakkıyla yapmak için ihtiyacınız olan tüm teorik ve pratik bilgiyi Sanat Akademi sahnelerinde öğreneceksiniz. Diksiyondan beden diline, metin ezberinden doğaçlamaya, tiyatro oyunculuğu tekniklerinden kamera önü heyecanını yenmeye kadar oyunculuğun her ayrıntısına hakim olacaksınız!

Tiyatro eğitimleri, tiyatro ve sinema oyunculuğu hakkında pratik ve teorik bilgiler edinmenizi sağlarken sosyal becerilerinizi de geliştirecek!

tiyatro dersi
tiyatro eğitimi

Hayatınıza Bambaşka Bir Yön Verin!

Hem tiyatro sahnesinde hem de kamera önünde göz alıcı performanslar sergileyen bir oyuncu olmayı düşlüyorsanız hayalinize giden ilk adımı Sanat Akademi ile atın!

Tiyatro sahnesinde rol yapmanın tüm detaylarını öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek ve daha renkli bir kişiliğe sahip olmak için uluslararası standartlarda hazırlanmış Sanat Akademi tiyatro kursu ile hayatınıza güzel bir dokunuş yapın! Duygularınızı sahnede ifade edin, özgüven kazanın, heyecanlarınızı ve endişelerinizi bir kenara bırakın…

Uygulama ağırlıklı tiyatro kursu programlarıyla yeni arkadaşlıklar kurun, stresinizi atın, rengarenk bir dünyada kendinize yer bulun.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kendinize daha çok güvenmek, iş ve okul stresinden uzaklaşmak ve oyunculuk merakınızı hayata geçirmek için gelin, sizi yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun tiyatro kursu programını belirleyelim. Yetişkinler için hazırladığımız tiyatro eğitimi içeriğimizin detaylarını anlatalım, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre tiyatro eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun tiyatro eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre tiyatro kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir tiyatro eğitimi veriyoruz.

tiyatro kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Tiyatro eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Özgüvenli, Sosyal, İletişimi Güçlü ve Sanatsever Bir Birey Olun! Sanat Akademi Tiyatro Kursları Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen tiyatro kursu olan Sanat Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, tiyatro atölyemizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Tiyatro kursu programımızı inceleyin, tamamen size özel bir tiyatro eğitimi planlayalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi tiyatro kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun, merak ve ihtiyaçlarınıza yönelik tiyatro kursu programını belirleyelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
tiyatro kursları

Sahnedeki Yerinizi Alın!

Oyunculuk merakınızı uygulamalı tiyatro kursları ile destekleyin, sahne deneyimi kazanın, kariyer hedeflerinizi baştan yapın.

Kayıt Ol »

Yeteneklerinizi Keşfedin!

Tiyatro oyunculuğuyla ilgili mesleki bilgi ve deneyim kazanarak yeteneklerinizin farkına varabilir, kendinizi hayal ettiğiniz tiyatro sahnesinde bulabilirsiniz.

meb ruhsatlı tiyatro kursu

MEB Ruhsatlı Tiyatro Kursu

Sanat Akademi tiyatro eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir oyunculuk ve tiyatro kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir tiyatro kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan tiyatro eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan tiyatro eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için sahne çalışmaları, yılsonu gösterileri ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Tiyatro kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Tiyatro Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız tiyatro kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı tiyatro dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerden performanslarınıza yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Oyunculuk yeteneklerinizi sergileyeceğiniz sahne uygulamaları, tiyatro kursu sonrası eğitim danışmanlığı ve kariyer fırsatlarıyla her zaman yanınızdayız!

Tiyatro eğitimi ile hem kendinizi daha iyi ifade edebilecek hem de mesleki deneyim kazanarak tiyatro oyunculuğunun büyüleyici dünyasına adım atacaksınız…

uygulamalı tiyatro eğitimi
tiyatro eğitimleri

Uluslararası Tiyatro Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan tiyatro eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 480’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz tiyatro eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB kriterleriyle birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, tiyatro eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, tiyatro eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Hem keyifli hem de güvenli bir ortamda tiyatro eğitimi almanız için eğitim merkezimizin imkanlarını geliştirmeye ve çeşitlendirmeye özen gösteriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Tiyatro kursu ile yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlarken oyunculuğu daha iyi öğrenmeniz için eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Oyunculukla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Reklam ve dizi projeleri, cast ajansı işbirlikleri, dizi, sinema ve tiyatro oyuncu seçmeleri gibi projeler hakkında bilgi vererek sanat dünyasına adımınızı atmanızı sağlıyoruz.

tiyatro dersi
tiyatro dersleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize tiyatro eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece tiyatro kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, akıllarına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mesleklerinde ve hayatlarında fark yaratmak isteyen öğrencilerimize dans, müzik, resim, fotoğraf ve diğer oyunculuk eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Tiyatro eğitimi sonrasında da sizlere değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Tiyatro Kursu Öğrenci Yorumları

Hayallerinize Yol Açın!

Oyunculuk tutkunuza kulak vermenin zamanı gelmedi mi?

Sahnenin Büyüsü İle Tanışın!

Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz tiyatro kursları ile tanışın…

Geleceğinize Yatırım Yapın!

Yeteneklerinizin farkına varın, kariyer hedefleriniz arasına oyunculuğu da ekleyin.

tiyatro kursu mezunları

480 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize tiyatro eğitimleri verdik.

Tiyatro dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah tiyatro kursu atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel tiyatro eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen tiyatro eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Tiyatro eğitimi dışında sanatın farklı branşlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Tiyatro ile birlikte diğer sahne sanatlarını merak eden öğrencilerimiz için yetişkinlere özel bale ve dans eğitimleri, resim ve fotoğraf kursları, yaratıcı drama ve konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz var. İster grup eğitimlerine katılın, ister özel ders alın, Sanat Akademi’de yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirecek, özgüveninizi ve ifade becerilerinizi artıracaksınız!

Tiyatro kursu sonrası merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın, sanatla iç içe olmaya devam edin…

tiyatro eğitimleri
sosyal etkinlikler tiyatro kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi tiyatro kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Tiyatro kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi tiyatro kursu olarak öğrencilerimizin ünlü oyuncular ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşacağınız bir eğitim ortamı yarattık. Gelin, siz de Sanat Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Tiyatro eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece tiyatro eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak tiyatro dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! tiyatro kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
tiyatro dersleri

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerinizi usta önerilerle tamamlıyoruz!

Tiyatro kursu öğrencilerimizin sahne performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle tiyatro eğitimi yöntemlerimizi güncelliyor, oyunculuğu mesleki olarak sürdürmek isteyenlere duayenlerle birlikte destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimini önemsiyoruz!

Usta sanatçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik tiyatro kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan tiyatro tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz tiyatro eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından tiyatro eğitimleri ile hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

tiyatro workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Tiyatro eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Tiyatro Kursu Detaylı Eğitim Programı

Vakit geçirmek için ya da tiyatro oyuncusu olmak için, stres atmak için ya da mesleki deneyim kazanmak için, amacınız ne olursa olsun eğlenceli ve öğretici bir tiyatro kursu alacaksınız! Tiyatro eğitimi programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak alanında uzman eğitmenlerden tiyatro kursu almanın tadını çıkarın!

Yetişkinler için tiyatro kursunun kazandıracakları;
 • Tiyatro oyunculuğu hakkında teorik ve pratik bilgi sahibi olur,
 • Sahne deneyimi kazandırır,
 • Topluluk önünde rahat hareket etmeyi sağlar,
 • Heyecan ve stres kontrolü sağlar,
 • Dik bir duruş, esnek bir beden kazandırır,
 • Benlik ve kişilik farkındalığı oluşturur,
 • Diksiyonu düzeltir, doğru telaffuz ve konuşma becerisi kazandırır,
 • Beden dilini etkili kullanmayı öğretir,
 • Kişinin kendini daha iyi ifade etmesini sağlar,
 • Konuşma ve dinleme becerilerini geliştirir,
 • Yaratıcılık ve estetik bakış açısı sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Empati kurma becerisi kazandırır,
 • Eleştirel düşünce becerilerini geliştirir,
 • Kişinin sorumluluk bilincini geliştirir,
 • Bir topluluğun parçası olmayı ve toplulukla hareket etmeyi öğretir,
 • İşbirliği yapmayı öğretir,
 • Sosyalleşme imkanı sunar,
 • Kariyer hedeflerini belirlemeye yardımcı olur.

Ses ve nefes çalışmaları ile tiyatro eğitimine başlıyoruz. Yaratıcı drama unsurlarından yararlanarak öğrencilerimizin heyecanını hafifletiyoruz. 1. Hafta Tiyatro Kursu Programı;
 • Tanışma ve Tanıma Etkinlikleri
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Başkalarını Tanıma
 • Tiyatro İçin Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Topluluk Önünde Konuşurken Soluğun Denetimi
 • Diyafram Kasını Geliştirme Uygulamaları
 • Diyaframın Kullanımı
 • Nefes Geliştirme Teknikleri
 • Uzun Cümlelerle Nefes Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri Üzerinden Nefes Egzersizleri
 • Ses Eğitimi
 • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
 • Sesli Harflerle Tınlatıcı Çalışmalar
 • Sesin Tonunu Geliştirme Çalışmaları
 • Sesi Güçlendirme Çalışmaları
 • Tiyatro Metinleri İle Çalışmalar
 • Şiir İle Çalışmalar
 • Düz Yazı İle Çalışmalar
 • Doğru Tonlama Ve Vurgulama Çalışmaları
 • Şiir Ve Hikâyelerle Diksiyon Çalışmaları
 • Sait Faik, Melih Cevdet Anday, Oktay Rıfat, Orhan Veli Vb.Nin Eserlerinden Seçmeler
Yetişkinler için tiyatro eğitimi ile ilk olarak sahnede en çok kullanacağımız enstrümanımız olan sesimizi ve nefesimizi eğitiyoruz.

Tiyatro metinleri üzerinden diksiyon çalışmalarımıza devam ediyoruz! Sahnede akıcı ve anlaşılır konuşmak içi dilimizi geliştiriyoruz. 3. – 4. Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
 • Doğru Sesletimin Önemi
 • Tiyatro Metinleri Okuma Çalışmaları
 • Uzun Cümlelerle Konuşma Çalışmaları
 • Şiir ve Hikayelerle Konuşma Çalışmaları
 • Doğal Konuşma
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Okuma Çalışmaları
 • Moliere ve Shiller’den Tiyatro Metinleri ile Çalışmalar
 • Haldun Taner ve Necati Cumalı’nın Eserleri Üzerinden Çalışmalar
 • Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi Üzerine Çalışmalar
 • Yan Yana Çeşitli Seslerden Yapılan Yanlışlar Üzerine Çalışmalar
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
4.hafta tiyatro kursları sonunda tiyatro metinlerini rahatlıkla seslendirecek bilgi ve deneyime ulaşacaksınız. Bu eğitimin hem sosyal hem mesleki hayatınıza da katkısı olacak.

Sahnede beden dili kullanımı ile 5.haftamıza başlıyoruz. Duygularımızı ve düşüncelerimizi bedenimizle ifade etmeyi öğreniyoruz. 5. – 6.Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Bedensel Plastiği Keşif Çalışmaları
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Duruş ve Postür
 • Duruşu Düzeltme Çalışmaları
 • Beden Koordinasyonu
 • Müzik Eşliğinde Beden ve Adım Çalışmaları
 • Beden Dili Kullanımı
 • Topluluk Önünde Beden Dili Kontrolü
 • Sahnede Duruş ve Yürüyüş Şekilleri
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • El ve Kolların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı, Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Önemi ve Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
 • Kısa Öykü Canlandırma Çalışmaları
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması
Tiyatro eğitimi 6.haftasıyla birlikte beden farkındalığınız oluşacak ve tiyatro sahnesini kullanmada deneyim kazanacaksınız.

Rolünüze adapte olarak karakterinizin duygu ve düşüncelerini sahnede canlandırabilecek, doğaçlama becerilerinizi geliştireceksiniz. 7. – 9.Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Karakter Analizi
 • Karakteri Anlama ve Hissetme
 • Metin Okuma ve Yorumlama
 • Okunan Metni Oyunlaştırma Tekniği
 • Rolün Temel Özellikleri
 • Role Girme Teknikleri
 • Fiziksel ve İçsel Aksiyon Çalışmaları
 • Duygu Egzersizleri İle Role Giriş
 • Doğaçlama Rol Yapma Teknikleri
 • Kurgulanmış Rol Yapma Teknikleri
 • Karakter Yaratma
 • Kendi Karakterini Bulma
 • Hayal Gücü ve Gözlem Yeteneği Hakkında Bilgilendirme
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Mimik Çalışmaları
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Diyalog Çalışmaları
 • Çeşitli Oyun Sahnelerinden Çalışmalar
 • Farklı Doğaçlama Oyunlarının Uygulanması (Dilsiz adam, Soygun, Konuşmacı)
 • Tirat Üzerinde Çalışmalar
 • Yabancı Oyunlar Üzerine Çalışmalar (Hamlet, Cimri, Haydutlar)
 • Türk Oyunları Üzerine Çalışmalar (Nalınlar, Kahvede Şenlik Var)
9.hafta tiyatro kursu sonunda diyalog sürdürmede uzmanlaşırken jest ve mimiklerinizi doğru kullanacak, rolünüze adapte olacaksınız.

Seyirci karşısında heyecanınızı yenerek profesyonel bir oyuncu gibi rol yapmayı öğrenecek, tirat çalışmaları ile öğrendiklerinizi pratiğe aktaracaksınız. 10. – 11. Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Topluluk Karşısında Heyecanın Nedenleri
 • Heyecanın Kontrol Altında Tutulması Çalışmaları
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Okunan Metinlerin Karakterlerine Uygun Tonlama Çalışmaları
 • Çeşitli Duygularla Ses Kullanımı Çalışmaları
 • Oyunculuk Yeteneğini Canlandırma
 • Gözlem Alıştırmaları, Dikkati Toplama Alıştırmaları, Hayal Gücü Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Davranışların Oynanması
 • Rol Arkadaşıyla Yapılan Doğaçlamalar
 • İlk Karşılaşma ve Rolü Devam Ettirme Teknikleri
 • Diyalog Kurma ve Çeşitli Oyun Sahnelerini Canlandırma
 • Türk Oyunlarından Diyalog Çalışmaları (Katip Çıkmazı, Mikado’nun Çöpleri)
 • Yabancı Oyunlardan Diyalog Çalışmaları (Macbeth, Othello)
 • Küçük Sahne Çalışmaları
 • Tiyatro Eserlerinden Çalışmalar (Fazilet Eczanesi, Romeo ve Juliet)
 • Sahne Çalışmaları (Gılgamış, Küheylan)
11.hafta tiyatro kursu sonunda oyunculuk yetenekleri ile büyüleyen, rolünü başarıyla sahneleyen bir oyuncu haline geleceksiniz.

Sahnede olmayı çok seveceksiniz! Uygulamalı eğitimlerimizle tiyatro oyunculuğunun detaylarına hakim olacaksınız. 12. – 14. Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Çeşitli Oyunlardan Serbest Rol Çalışmaları (Midas’ın Kulakları, Oedipus)
 • Kısa Oyun ve Parça Çalışmaları (Karaların Mehmetleri, Kumarcılar)
 • Kısa Oyun Çalışmaları (Kibarlık Budalası, Cengiz Han’ın Bisikletleri)
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Heyecanı Yenme Teknikleri
 • Rolü Sürdürme
 • Diyalog Kurma
 • Sahne Sonlandırma
 • Unutkanlıkla Mücadele
 • Sahne Krizlerine Çözüm
14.haftanın sonunda yeteneklerinin farkında, oyunculuk becerileri gelişmiş bir birey olarak isterseniz kariyer hedeflerinizi tiyatro oyunculuğuna çevirecek isterseniz hobi amaçlı sahnede olmaya devam edeceksiniz.

Sahne arkasında olmanın nasıl bir duygu olduğunu deneyimleyeceksiniz! Bir tiyatronun izleyiciyle buluşma yolculuğunda yer alacaksınız. 15. Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Tiyatro Sanatındaki Öğeler (Yazar, Yönetmen, Oyuncu vb.)
 • Yönetmen – Yardımcı Yönetmen – Görüntü Yönetmeni – Sanat Yönetmeni İlişkileri
 • Toplu Yaratım Sürecinin İşleyişi
 • Dekor Hazırlıkları
 • Kostüm Seçimi
 • Makyaj Hazırlıkları
 • Işık Hazırlıkları
 • Reji Ekibinin Hazırlıkları
 • Sahne İçin Son Kontroller
 • İlk Oyuncunun Hareketi
 • Soluk Alma ve Duruş İle Heyecanı Yenme
 • Role Girme ve Sürdürme Çalışmaları
 • Eğitmenler Tarafından Önceden Seçilen Bir Oyundan Tirad Çalışmaları
 • Pandomim
 • Tiyatro İçin Küçük Skeç ve Monologlar
 • Sahne Çalışmaları
 • Değerlendirme
Bir oyun sahnelemenin emek ve sabır gerektiğinin farkına varacak, sahne arkasında yaşananları deneyimleyerek kendinizi geliştireceksiniz.

Sırada kamera önü oyunculuk var! Yetişkinler için tiyatro kursu sayesinde kamera önünde de yeteneklerinizi gösterebileceksiniz. 16.Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • TV, Sinema Gibi Görsel Medya ile Tiyatro Arasındaki İlişkiler
 • Kamera Önü Oyunculuk Nedir?
 • Kamera Karşısında ve Sahnede Oynamanın Farkları
 • Film ve Dizi Yapım Süreçleri
 • Senaryo Nasıl Yazılır?
 • Karakterler Nasıl Oluşturulur?
 • Rejide Kimler Var?
 • Yönetmen, Sanat Yönetmeni, Görüntü Yönetmeni Ne İş Yapar?
 • Oyuncu Nasıl Seçilir?
 • Dizi ve Filmlerde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?
 • Kamera Türleri
 • Kaç Kamera İle Çekim Yapılır?
 • Kamera Çekim Ölçekleri
 • Yakın Plan, Aşırı Yakın Planlar
 • Oyuncu Nerede Durmalıdır?
 • Kamera Oyuncuyu Hangi Açılardan, Nasıl Çeker?
 • Tek Kameraya Karşı Oynama Tekniği
 • İki ve Üç Kameralı Çekimlerde Oynama Tekniği
 • Sabit ve Hareketli Kameralara Göre Oynama Tekniği
 • Çeşitli Film ve Dizi Sahnelerinin İzlenmesi
 • Kamera Karşısında Durma ve Oynama Alıştırmaları
Yetişkinler için tiyatro eğitimi sayesinde TV ve sinema oyunculuğuna dair bilgi edinerek oyunculuğun farklı alanlarında da kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Kamera karşısı rol yapma tekniklerini öğreneceğiniz bir hafta sizi bekliyor! 17. Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Kamera Önü Oyunculuğunda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Görünüm, Giyim-Kuşam, Makyaj, Zarafet, Davranış
 • Mimik ve Jestler
 • Diksiyon – Ses – Soluk – Fonetik
 • Etkili Tonlama, Vurgu Kullanımı
 • Kamera Karşısında Heyecanı Yenmenin Yolları
 • Seyredilme Bilinciyle Baş Etme
 • Mekân Algısı
 • Farklı Mekânlarda Mekân Algısı Doğaçlamaları
 • Durma ve Hareket Etme
 • Nefesi Kontrol Etme Teknikleri
 • Gündelik Bir Eylemi Oynama Çalışması
 • Hayal Gücünü Geliştirme Alıştırmaları
 • Konsantrasyon Geliştirme Teknikleri
 • Doğal Konuşma
 • Serbest Konuşma Denemeleri
 • Kamera Önü Alıştırmaları
Yetişkinler için tiyatro kursu 17.haftanın sonunda kamera önünde nerede duracağınızı ve nereye bakacağınızı, nasıl konuşmanız ve rol yapmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

Bir rolü benimsemeyi ve karakterin duygularını yansıtmayı öğreniyorsunuz. Oyunculuk, rol yapmak değil rolü yaşamaktır! 18. – 19.Hafta Tiyatro Kursu Programı:
 • Senaryoyu Deşifre Etme
 • Önceden Belirlenmiş Bir Senaryo Üzerinde Okuma Çalışması
 • Bir Rolü Analiz Etme Yöntemleri
 • Rolün Sosyal ve Psikolojik Boyutları
 • Role Giriş Alıştırmaları
 • Rolü Benimseme ve Anlama
 • Rolün Duygu Dünyasına Giriş
 • Etki ve Tepki Egzersizleri
 • Çeşitli Duyguların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Çeşitli Olayların Yaşanması ile İlgili Uygulamalar
 • Beş Duyu ve Duyu Hafızasının Anlamı
 • Koklama ve Tat Alma Duyuları
 • Koklama ve Tat Alma Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Duyma ve Denge Duyuları
 • Duyma ve Denge Duyularıyla Tepki Oluşturma
 • Ağrı Alıştırmaları
 • Kızgınlık Alıştırmaları
 • Sevinç Alıştırmaları
 • Heyecan Alıştırmaları
 • Ritim ve Beden Koordinasyonu Egzersizleri
 • Kamera Önünde Rol Çalışmaları
Tiyatro kursu ile bir rolü tüm ayrıntılarıyla sahnelemeyi öğrenen öğrencilerimiz, yeteneklerini geliştirmenin mutluluğunu yaşayacaklar.

Kamera karşısında rol alıştırmaları ile sahne deneyimi kazanmaya devam ediyoruz. Yakın plan rol yapmayı öğreneceksiniz. 20. Hafta 1. Bölüm Tiyatro Kursu Programı:
 • Dinlemenin Önemi
 • Etkili Dinleme/Aktif Dinleme/Pasif Dinleme
 • Rol Arkadaşını Dinleme
 • Dinleme Alıştırmaları
 • İç Konuşma ve Egzersiz: Bekleme
 • İç Konuşma ve Tepki İlişkisi
 • Karakterin İç Konuşmasının Jest ve Mimiklere Yansıtılması
 • Monolog/Uzun Soluklu Konuşma
 • Uzun Soluklu Konuşmada Ses ve Nefes Denetimi
 • Uzun Soluklu Konuşmada Duygu Akışı
 • Dramatik Konuşma Alıştırmaları
 • Rol Arkadaşı İle Karşılıklı Konuşma
 • Karaktere Uygun Konuşma
 • Diyalogları Ezberleme Alıştırmaları
 • Unutmaya Karşı Alınacak Önlemler
 • Sufle Alarak Oynama
 • Yakın Plan Oynama
 • Gerilim Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Heyecan Unsurunu Sesle Yansıtma
 • Üzüntüyü ve Sevinci Sesle Yansıtma
 • Kamera Önü Oyunculuk Çalışmaları
20.hafta tiyatro eğitimleri ile metin ezberlemede uzmanlaşacak, uzun soluklu diyalogları başarıyla sürdürerek kamera önünde harikalar yaratacaksınız.

Son haftamızda set hazırlıklarından ışık ve makyaja kadar dizi ve filmlerin arka planında neler olduğunu yakından göreceğiz. 20. Hafta 2. Bölüm Tiyatro Kursu Programı:
 • Kamera Karşısında Uzun Soluklu Konuşma
 • Aksanlı Konuşma ve Şive/Ağız Alıştırmaları
 • Telefonla Konuşma
 • Kamera Karşısında Telefonla Konuşma Alıştırmaları
 • Önceden Belirlenen Bir Telefon Sahnesi Üzerinde Toplu Çalışma
 • İkili Sahnelerde Ritim ve Aksiyon
 • İkili Sahneler Üzerine Örnekleme Çalışmaları
 • Oyuncu‐Rol Seçmelerine Hazırlanma Yöntemleri
 • Kast Direktörü ile Yüz Yüze Görüşme Kuralları
 • Rol Seçimi ve Kasting Görüşmesi Provası
 • Metin/Senaryo Değerlendirme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimi
 • Set Hazırlıkları
 • Işık ve Temel Set Bilgisi
 • Makyaj ve Kostüm Hazırlıkları
 • Kamera Açıları ve Kadraj Kararı
 • Role Girme ve Rolü Sürdürme Alıştırmaları
 • Serbest Sahne Çekimlerinin Eleştirilmesi
 • Kamera Önü Çekim Uygulamaları
 • Değerlendirme
 • Soru – Cevap
Tiyatro kursu sonunda sahnede olmayı seven, kendini rolüyle ifade eden, bedenini ve diksiyonunu etkin kullanan, yetenekleriyle göz dolduran bir oyuncu olacaksınız.

Tiyatro Kursu Programı – 480’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 480’in üzerinde öğrenci mezun eden Sanat Akademi Tiyatro Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz tiyatro kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Tiyatro Kursu Programı

Tiyatro oyunculuğuna heves ediyor, keyifli vakit geçirmek ve yeteneklerinizi şekillendirmek istiyorsanız tiyatro eğitimi tam size göre!

Tiyatro Kursu; haftada 2 gün 6 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve sahne uygulamalarını içinde bulunduran, diksiyon ve beden dili kullanımı, temel oyunculuk ve rol yapma becerileri, sahne arkası reji uygulamaları, tiyatro ve kamera önü sahne çalışmaları konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; tiyatro oyunculuğunu merak eden ve temel oyunculuk deneyimi kazanmak, sosyalleşmek ve kendini geliştirmek, özgüvenini ve ifade becerilerini arttırmak isteyen yetişkinler için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl tiyatro oyunculuğu eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %50’si yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

tiyatro eğitimi

Tiyatro Kursu Sıkça Sorulan Sorular

En iyi tiyatro kursu Sanat Akademi olarak Tiyatro Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tiyatro Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Tiyatro Kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, tiyatro, oyunculuk ve konservatuvara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Tiyatro kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. tiyatro kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Tiyatro kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun tiyatro kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Tiyatro kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi tiyatro eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Tiyatro kursu Florya, tiyatro kursu Bahçelievler, tiyatro kursu Ataköy, tiyatro kursu Yeşilköy, tiyatro kursu Zeytinburnu, tiyatro kursu Avcılar olarak hizmet veren tiyatro kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Tiyatro kursu ile ilk olarak sosyalleşeceğiniz, keyifli bir ortama adım atarsınız. Yeni arkadaşlıklar kurar, iş ve okul yaşamının stresinden uzaklaşırsınız. Kişisel ve mesleki gelişiminize katkı sağlayacak diksiyon ve beden dili eğitimleri alır; akıcı ve anlaşılır konuşur, beden dilinizi etkin şekilde kullanırsınız. Ayrıca iletişim sorunlarınızı aşar, kendinizi daha rahat ifade edebilir, özgüven kazanır ve daha girişken olursunuz. Sosyal ve mesleki hayatınızda aldığınız tiyatro eğitiminin faydalarını görür, daha sakin, yaratıcı, motivasyonu yüksek bir insan haline gelirisiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
tiyatro kursu fiyatları

Tiyatro Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Tiyatro Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Tiyatro kursu sonrası öğrencilerimiz, hem oyunculuk becerilerini geliştirecek hem de sosyalleşecekleri farklı eğitimler almaya devam ediyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği oyunculuk kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Tiyatro Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Tiyatro kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Yetişkin tiyatro kursu merkezimizi, tiyatro kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, sahne çalışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Tiyatro eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sanat Akademi tiyatro kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Tiyatro kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

480+

Mezun Öğrenci

Tiyatro kursu ile yeteneklerinin farkına varan, sahnede olmayı seven yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.100

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 6 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44