Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vals Kursu

Estetiği ile Büyülüyor, Zarafeti ile Hayran Bırakıyor!

Salon Danslarının Atası Vals ile Ruhunuzu Değiştirin! Sanat Akademi Vals Kursu

Bedeninizi vals ile tazelemeye, yenilenmeye ne dersiniz? Kendinizi dans pistine attığınız andan itibaren bedeniniz ve ruhunuzda oluşan değişikliği fark edecek, yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz!

Daha fazla vakit kaybetmeden gündelik yaşamın döngüsünden kurtulun, kendinizi vals ritimleri ile bulmak, sosyalleşmek, özgüven kazanmak ve doyasıya eğlenmek için vals kursu ile dans etmeye başlayın.

Sanat Akademi’nin keyifli ve sürprizlerle dolu atmosferinde dansa ve eğlenceye doyacağınız bir vals eğitimi sizi bekliyor.

Vals kursu duruşunuzu düzleştirirken aynı zamanda kendinizden emin adımlar atmanızı ve özgüveninizi tazelemenizi sağlayacak.

vals kursu

Tüm Vals Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Vals Kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, jest ve mimiklerle ifade becerileri, temel adım, stil ve dönüşler, partner ve grupla dans pratikleri gibi konuları bir araya getiren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Swing Kursu Sanat Akademi

Aşkı vals dansıyla keşfediyor, unutulmaz anılar biriktiriyor, eşli dansların en özeliyle boş vakitlerimize değer katıyoruz! Uzman vals eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış vals dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen bir vals eğitimi programını sizlere sunuyoruz.

vals kursu eğitmenleri

Ünlü Vals Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan vals eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
vals kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Vals kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı vals kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı vals kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında vals kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların vals eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden vals eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

vals kursları

Sıradanlıktan Kurtulmak Mı İstiyorsunuz?

Sıradan olmak size göre değil mi? Bir hobi edinerek kendinize değer katmak ve hayatınızı monotonluktan kurtarmak mı istiyorsunuz?

Herkesin yaptığı aktivitelerden bunaldınız mı? Kendinize bir alan açmak, yeni heyecanları deneyimlemek mi istiyorsunuz? O halde sizleri çok farklı bir dünya ile tanıştıracağız! Vals kursu ile tazelendiğinizi hissedecek ve yeni bir aktivite denemenin heyecanı ile durmadan dans etmek isteyeceksiniz!

Hayatın akışını değiştirecek vals eğitimleri Sanat Akademi’de sizleri bekliyor! Herkesten farklı bir hobiniz olsun istiyorsanız hemen aramıza katılın!

Yürüyüş ve Duruşunuz Değişecek!

En asil danslar arasında ilk sıralarda olan vals ile kendinizi iyi hissedecek ve rutinlerinizden sıyrılıp tekdüze bir hayat yaşamaktan uzaklaşacaksınız!

Vals dansının gururlu adımları ile hem duruşunuz hem de yürüyüşünüz değişecek! Kendinize çok daha güveneceğiniz, başarabileceğinden ve herkesten farklı olduğundan emin bir havaya bürünmek için vals müzikleri ile tutkunun dansı valste dans etmeye başlayın! Dans pistinde ana karakter siz olun, hayatınız şık bir balo sahnesi olsun!

İsterseniz hobi olarak vals eğitimi almak isteyin, isterseniz kendinizi profesyonel bir vals dansçısı olarak hayal edin… Dans etmek ilk andan itibaren hayatınızı değiştirecek!

vals eğitimi
vals eğitimleri

Figürlerinizle Baş Döndürün, Özgüven Kazanın!

Sanatla yaşamına yeni bir boyut katmak, kendisini yenilemek ve yeni ilgi alanları keşfetmek isteyenlerin ortak adresi Sanat Akademi!

Siz de vals eğitimleri ile yaşamınızda yeni bir sayfa açın, bedeninizin isteklerine ve tutkularına yanıt verin! Büyüleyici vals figürleri ile boş zamanlarınıza değer katın, vücudunuzun yapabildikleri sizi şaşırtsın. Renkli aktiviteler ve sosyal bir vals kursu ile dans ederken güzel vakit geçireceğinizden emin olun!

Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz, yeteneklerinize çok şaşıracağınız bir vals eğitimi istiyorsanız, gelin hayattan ve danstan konuşalım…

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım, artık bu rutini kırmalı, hayatıma yeni bir renk katmalı, farklı deneyimlerle yaşam tarzımı değiştirmeliyim diyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun vals kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir vals eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun vals kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre vals eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan vals dersleri veriyoruz.

vals kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi vals dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Vals kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Vals eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Vals Kursu ile Romantizmin Büyüsü Sizi De Sarsın!

Gündelik yaşamın sıkıcı tekdüzeliğini dans pistinin gerisinde bırakmaya, mutluluğu dansla keşfetmeye, rengarenk bir dünyaya adım atmaya ne dersiniz? Eğer yanıtınız evetse gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size vals eğitimi planınızı yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi vals kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik vals eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sağlıklı bir yaşam alışkanlığı kazanın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
vals kursları

Dans Etmenin Tam Zamanı!

Eğer siz de alışılageldik rutininizin dışına çıkmak ve yeni aktiviteler keşfetmek istiyorsanız vals kursu ile dans etmeye başlamanın tam zamanı!

Kayıt Ol »

Bedeninize Kulak Verin!

İş, okul ve sorumluluklar derken bu koşturmacanın içinde bedeninizin de ihtiyaçları olduğunu unutmayın, vals kursları ile sağlığınız için daha dinamik bir yaşam alışkanlığı kazanın!

meb ruhsatlı vals kursu

MEB Ruhsatlı Vals Kursu

Sanat Akademi vals eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir vals kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, dans aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun vals dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız vals eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı vals dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Vals kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Vals Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız vals kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı vals dersi anlatımları, dans tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek dans egzersizleri ve ödevler, uzman dansçılarımızın yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Dans yeteneklerini geliştirecek koreografi çalışmaları ve öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dans gösterileri ve sahne çalışmaları, vals kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Dans etmek en iyi dans pistinde öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir vals kursu için sizlere, sosyal ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, günün stresini dansla atmanızı sağlıyoruz.

uygulamalı vals eğitimi
vals eğitimleri

Uluslararası Standartta Vals Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan vals eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 270’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz vals kursu programımızda öğrenme hızınıza, dans geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, vals eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, vals eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Vals kursu programlarımızı Avrupa’nın en iyi dans okullarının müfredatlarından ilham alarak güncelliyor, öğrencilerimizin beklentilerine göre uyarladığımız vals dersleri ile sizin için en ideal deneyimi ortaya çıkarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Vals kursu ile dansa yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen dans tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Vals eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, dans ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

vals dersleri
vals dersi

Eğitim Sonrası Destek

Vals eğitimi sonrası sanata ve dansa gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece vals kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta dans olmak üzere bale, müzik, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için vals kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

Vals Kursu Yorumları

Tutkularınız İçin Geç Değil!

Dans etmeye her zaman ilginiz vardı, ancak hareket geçecek uygun fırsatı bulamadınız mı?

Vals Kursu ile Tanışın!

Türkiye’nin en aktif vals kursu ile tanışın, bedeninizi hareketsizlikten kurtarın!

Duruşunuz Değişsin!

Vals kursları ile adımlarınıza zarafet katın, duruşunuz ve yürüyüşünüzle bile farkınızı gösterin!

vals kursu mezunları

270+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize vals eğitimleri verdik.

Vals dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel vals kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye vals dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir vals eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Vals kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta vals eğitimi olmak üzere danstan baleye, müzikten oyunculuğa, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Vals kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

vals eğitimleri
sosyal etkinlikler vals kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi vals kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir vals dersi sunuyoruz!

Vals kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans gecesi etkinlikleri, sahne gösterileri ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi vals kursu olarak öğrencilerimizin vals başta olmak üzere farklı dans türlerinde ün kazanmış dünya çapında dansçılarla tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler ve dans gösterileri ile amatör dansçıları profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Boş vakitlerinizi en eğlenceli şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak adına keyifli vals dersleri ile yetinmiyor, kurs süresince sosyal ve kültürel etkinliklerle sizlere bütüncül bir deneyimin tadını çıkarma şansı sunuyoruz.

Sanat Cafe

Vals eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece vals eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak vals ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
vals dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi dansçılarından öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Vals kursu öğrencilerimizin dans koreografilerini ünlü dansçılar ve vals kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle vals eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi dansın ustalarıyla destekliyoruz.

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik vals eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik vals eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

vals workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Vals eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Vals Kursu Detaylı Eğitim Programı

Hayatınıza bir balo ışıltısı katmanın tam zamanı! Gündelik yaşamın sorunlarını bir an olsun geride bırakmak ve dansla kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız detaylı vals eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman dans eğitmenlerinden vals kursu alma şansını kaçırmayın!

Vals kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Duruş bozukluklarını düzeltir,
 • Fit bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur,
 • Solunum ve nefes kontrolünü geliştirir,
 • Bünyenizi sağlamlaştırır,
 • Beden farkındalığınızı arttırır,
 • Beden dilinizi etkin kullanmayı öğretir,
 • Hayal gücünüzü harekete geçirir,
 • Hafızayı geliştirir,
 • Duygularınızı dışa vurmanıza imkan verir,
 • Stres atmanızı sağlar,
 • Ritim duygunuzu ve müzik kulağınızı geliştirir,
 • Sosyalleşir, yeni arkadaşlar edinirsiniz,
 • Eklem ağrılarını azaltır,
 • Hareketsizliğe bağlı sağlık sorunlarına dair riski en aza indirir,
 • Eğlenceli bir hobi keşfedersiniz.

Dans etmeden önce en önemli olan şey kendimizi ve bedenimizi tanımaktır! Beden farkındalığı ve esneklik kazanmadan vals adımları atmaya başlamıyoruz! 1.Hafta Vals Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedensel Terbiye
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Tek Tek Çalışmalar
  • Uzuvlar Üzerine Bütünsel Çalışmalar
 • Stretching / Jimnastik
 • Yürüyüş Eğitimi
 • Doğru Dönüş Yöntemleri
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?
1.hafta vals eğitimi sonunda vals yapmak için gerekli olan temel duruş pozisyonunu kazanmış, sahne kullanımını öğrenmiş ve bedeninizi valse hazırlamış olacaksınız!

Gururlu vals müziklerini tanımaya başlıyor ve bedenimizi vals müzikleri ile harekete geçiriyoruz. 2. Hafta Vals Kursu Programı:
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müzik Kulağının Gelişimi
 • Temel Müzik ve Ritim Bilgisi
 • Müziği Dinleme ve Ritim Tutma
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Müzikle Yürüyüş ve Dönüş Şekilleri
 • Vals Müzikleri
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Nefes Kontrolü
 • Warm Up (Isınma)
 • Derse Hazırlık
 • Temel Vals Adımları
 • Temel Dönüşler
 • Temel Koreografi
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
2. hafta vals dersleri sonunda vals müziklerinin temposuna bedeninizi uyduracak ve müziğin ritmine göre daha uyumlu hareket ediyor olacaksınız!

Vals adımlarımızı sağlamlaştırıyor, figürlerimizi jest ve mimiklerimiz ile süslüyoruz! Tüm bedenimizle vals yapmaya başlıyor ve dansı hissediyoruz! 3. Hafta Vals Kursu Programı:
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Etkili Bir Beden Dilinin Püf Noktaları
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin, Ayak ve Bacakların, Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Dansta Zamanlama
 • Eş ile Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet ve Aksesuar Taşıma
 • Dans Türüne ve Vücuda Uygun Kıyafet Seçme
 • Vals Adımları
 • Vals Dönüşleri
 • Vals Tutuş Pozisyonları
 • Vals Koreografileri
 • Cool Down (Soğuma)
 • Vücudu ve Nefesi Dengeleme Hareketleri
3. hafta vals eğitimi sonunda vals müziklerine aşina olduktan sonra atacağınız her adımda jest ve mimikleriniz dansınızı süsleyecek!

Gururlu vals adımları ve dönüşleri ile tekniklerimizi geliştiriyor ve partnerimizle daha uyumlu dans edebilme becerisi kazanmaya odaklanıyoruz! 4. Hafta Vals Kursu Programı:
 • Vals Figürleri ve Teknikleri
 • Closed Change On Right Foot
 • Closed Change On Left Foot
 • Natural Turn (Doğal Dönüş)
 • Reverse Turn
 • Progressive Chasses to Right
 • Whisk
 • Back Whisk
 • Outside Change
 • Basic Weave
 • Telemark
 • Beden Dili Kullanımı
 • Vals Dansında Yönlendirme ve Takip
 • Partnerle Senkronize Hareket Etme
 • Figür Birleştirme Çalışmaları
4. hafta vals kursları sonunda dans sürekliliği açısından büyük bir gelişme kaydetmiş olacaksınız! Adımlarınızı daha sağlam atacak, dönüşlerinizi daha kontrollü gerçekleştireceksiniz.

Vals figürlerimizi zenginleştiriyor ve çok daha iyi, kontrollü; el, kol ve bacak hareketlerine hakim bir dans sergileyebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz! 5.- 8. Hafta Vals Kursu Programı:
 • Valste Kadın Figürleri
 • Valste Erkek Figürleri
 • Koreografi Çalışmaları
 • Figür Kombinasyonları
 • Closed Change On Right Foot
 • Closed Change On Left Foot
 • Natural Turn (Doğal Dönüş)
 • Reverse Turn
 • Progressive Chasses to Right
 • Heyecan Yönetimi
 • Stres Kontrolü
 • Zamanlama
 • Koordinasyon
 • Eşle Doğru Dans Etme Pratikleri
 • Grupla Doğru Dans Etme Pratikleri
8. hafta vals kursu sonunda vals tekniklerinizin ne kadar geliştiğini fark edeceksiniz… Partnerinizle uyumlu dans edebilme becerisi kazanmış olacak ve kendiniz ile gurur duyacaksınız!

Sahne sizlere sesleniyor! Yeteneklerimizi cesurca sergileyebileceğimiz bir koreografi ile birlikte dans gösterimize hazırlanıyoruz… 9.- 12. Hafta Vals Kursu Programı:

Öğrendiğimiz teknikleri koreografiler içerisinde uygulama çalışmaları yapıyor; eksiklerimizi tamamlıyor, tekniğimizi ve figür estetiğimizi geliştiriyoruz. Kıyafetle yaptığımız provalarda kendinizi valse ait hissetmenizi sağlıyor, adapte olmanızı kolaylaştırıyoruz. Koreografiye uygun hareket becerisi, ritim ve müzik kulağı becerileriyle kurs sonu dans şovumuza tüm hızımızla hazırlanmaya devam ediyoruz.

12. hafta vals kursu sonunda kendinize ve yeteneklerinize hayran kalacağınız bir dans gösterisi ile bu keyifli kursu sonlandırıyoruz…

Vals Kursu Programı – 270’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 270’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Vals Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz vals kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Vals Kursu

Vals kursları ile enerjinizi yenilemeye ne dersiniz? Kendinizi dans pistine attığınız andan itibaren bedeniniz ve ruhunuzda oluşan değişikliği fark edeceksiniz! Enerjinizi ve özgüveninizi tazeleyecek bir vals eğitimi sizi bekliyor...

Vals kursu programı; haftada 1 gün 1 saatten 12 haftalık bir program olup duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, jest ve mimiklerle ifade becerileri, temel adım, stil ve dönüşler, partner ve grupla dans pratikleri gibi konuları bir araya getiren bir eğitim programıdır.

Sanat Akademi olarak vals eğitimi programlarımızı dans etmek isteyen, yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan ve keyifli vakit geçirmeyi arzulayan her yaştan insan için özel olarak hazırladık!

Vals benim için olumluluğumu ifade etmenin, dünyaya keyif getirmenin çok önemli bir biçimi. Andre Rieu

vals eğitimi

Vals Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Vals kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı vals kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Vals Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak vals kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Vals kursu eğitmen kadromuz; vals başta olmak üzere dans söz konusu olduğunda alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü dansçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan dans uzmanları, koreograflar, sahne tasarımcıları ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak vals eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde dans etmek istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir eğitim hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Vals kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Vals kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, Latin dans kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi vals kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan vals kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Vals kursu Florya, vals kursu Bahçelievler, vals kursu Ataköy, vals kursu Yeşilköy, vals kursu Zeytinburnu, vals kursu Avcılar olarak hizmet veren vals kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Vals kursu ve diğer sosyal dans kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak vals kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve dans geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi vals kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Vals kursu programımızı her yaştan bireyin dans geçmişleri ne olursa olsun yaşamlarına renk katmak ve keyifli bir hobi edinmelerine olanak tanımak üzere hazırladık. Vals kursları ile siz de keyifli bir sanat atmosferinde sosyalleşirken bir yandan dans ederek vücudunuzun ihtiyaçlarına yanıt verebilir, yaşamınıza hareket katarak gündelik hayatın monotonluğunu kırabilirsiniz. Vals kursu eklem ağrıları, MS, duruş bozuklukları, yürüme sorunları gibi fiziksel problemleri en aza indirdiği gibi stres, üzüntü, depresyon, mental yorgunluğu gibi olumsuz durumların da ortadan kalkmasına yardımcı olur.

19. yüzyılda dünyaya yayılan vals; en popüler eşli danslardan biridir. Partnerlerin birbirlerine tutunarak dönüşler gerçekleştirdiği ve adımlar attığı vals dansı tempolu ve ritmik yapısı ile oldukça eğlencelidir. Elbette söz konusu gerçek bir vals dansçısı olmak olduğunda uzun bir dans geçmişi ve vals eğitimi gerekir. Ancak hobi düzeyinde vals öğrenmek ve keyifle dans figürleri sergilemek için kısa süreli bir vals kursu ile ilk haftalarda bile sonuç alınabilir.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
vals kursu fiyatları

Vals Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Vals Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Vals yaparak bedeninin sınırlarını ortadan kaldıran, özgürleştiğini ve hafiflediğini hisseden kursiyerlerimiz diğer sanat ve hobi kursları ile yeni ilgi alanları keşfetmeyi sürdürüyor. Siz de vals kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Vals Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Vals kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, vals kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Vals eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında vals kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Vals kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

270+

Mezun Öğrenci

Vals kursu ile enerjisini tazeleyen yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

257

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.285 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44