Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

18 Yaş Altı Oyunculuk Eğitimi Nasıl Olur?

Dizi Sinema Oyunculuk Eğitimi Neden Gerekiyor? Yeteneklerini Keşfetmek İsteyen Gençler İçin Fırsat!

Hayallerde oyuncu olmak yatıyorsa, yaşın herhangi bir önemi kalmıyor. 18 yaş altı çocuklar ve gençler de oyuncu olmak istiyor. 18 yaş altı oyunculuk eğitimi işte bu noktada önem kazanıyor. Oyunculuk eğitimi alarak kendini geliştirmek isteyen herkes için her yaştan kurs ortamı bulunuyor. Verilen en iyi kurslarla kendini geliştiren ve küçük yaşta oyuncu olmak isteyenler seçtikleri yolun kendilerini nereye götüreceğini de merak ediyorlar.

Televizyon ekranından gördüğünüz 18 yaş altı oyuncular geleceğinize yön vermeniz için sizi etkiliyor olabilir. O halde aradığınız şey 18 yaş altı oyunculuk kursu olacaktır. Peki ama bu eğitimler size neler verecek? 18 yaş altı oyunculuk eğitimi nasıl olmalı, neler kazandırmalı? İşte tüm bu soruların cevabını konunun meraklıları için hazırladık.

18 Yaş Altı Oyunculuk Eğitimi İle Nasıl Bir Gelişim Sağlanır?

18 yaş altı çocuk oyuncu ya da genç oyuncu olmak için kolları sıvadıysanız 18 yaş altı oyunculuk eğitimi tam da sizin için veriliyor. Ancak 18 yaş altı oyunculuk eğitimi için hangi kazanımları edinebileceğinizi biliyor muydunuz?

Gençlerin bu günlerde en sık sorduğu sorular arasında 15 yaş oyunculuk eğitimi nasıl olur veya 16 yaş oyunculuk eğitimi nasıl olur soruları yer alıyor. 14 yaştan 18 yaşa kadar olan tüm öğrenciler aslında bu soruyu defalarca soruyorlar. İşte 18 yaş altı oyunculuk eğitimi bu noktada önem kazanıyor. 18 yaş oyunculuk kursu veren kurumlarda öncelikle oyunculuğun temel ilkelerinden bahsediliyor. Oyunculuk eğitimi ile ilgili temeli alan öğrenciler, daha üst seviye kamera önü oyunculuk bilgileriyle donanım kazanıyorlar. 

Tamamı pratiğe dayalı eğitimlerle adeta oyunculuk eğitimi deryasında yüzen öğrenciler sonunda küçük yaşta oyuncu olmak için gereken adımları atabiliyorlar. Yani oyuncu olmak için başvuru sürecine girebiliyorlar. 

Tüm bunlar sizi ikna ediyorsa ve 18 yaş altı oyunculuk eğitimi almaya kararlıysanız şu yararlarla karşılaşacağınızı da belirtelim:

 • 18 yaş altı oyunculuk eğitimi alarak bedeninizi tanıyıp doğru kullanmayı öğreneceksiniz.

 • Profesyonel eğitmenlerden küçük yaşta oyuncu olmak için eğitim alacaksınız, tüyolar öğreneceksiniz.

 • Oyunculuk pratiği kazanacaksınız ve amatör bakış açınızı geliştireceksiniz. 

 • Dizi sinema oyunculuk eğitimi alan 18 yaş altı diğer çocuklar gibi empati yeteneğiniz artacak.

 • Sık sık ezber yaptığınız için hafızanız güçlenecek.

 • Aynı zamanda odaklanma becerilerinizi gelişecek, dikkatinizi daha kolay verebileceksiniz.

 • Kendinize olan güveniniz artacak. 

 • Sosyalleşeceksiniz. Sizin gibi dizi sinema oyunculuk eğitimi alan diğer gençler ve çocuklar ile tanışabileceksiniz. 

 • 18 yaş altı oyuncular nasıl keşfedilir tüyolarını öğreneceksiniz.

 • Nerelere başvuru yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. 

 • Eğitim almanız, kamera karşısındaki duruşunuzu bile etkileyecek.

Eğer siz de küçük yaşta oyuncu olmak için çaba göstermek istiyorsanız bu maddeleri gerçekleştirmek için 18 yaş altı oyunculuk kursu programlarına kaydolmalısınız ve kendinizi geliştirmeye, amatörlüğünüzü atmaya başlamalısınız. 

Çocuk Oyuncu Olmak Ya Da 18 Yaşında Oyuncu Olmak Sanat Akademi’yle Kolay!

18 yaş altı oyunculuk eğitimi veren kurumumuzun kurslarına katılarak başarılı birer çocuk oyuncu olabileceğinizi biliyor musunuz? İyi bir kurs ortamının verebileceği sosyal alanlar, yeterli sınıflar ve tüm imkanlar sayesinde oyuncu olarak yaşamınızı kazanmaya başlamak için bir adım atabilirsiniz. 

Oyuncu olmak için gerekli şartları yerine getirdiğinizde, başvuru süreçlerinizi tamamladığınızda ve ajanslardan bir yanıt beklediğinizde aldığınız eğitimin kalitesini hissedebilecek, daha önce sadece istediğinizi ama şimdi emek verdiğinizi kavrayacaksınız. Öyleyse gelip eğitim danışmanlarımızla tanışabilirsiniz ve sizin için en uygun kurs ortamını keşfedebilirsiniz. 

[widget-191]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44