Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Org Kursu

Dijital Müziğin Sırlarını Çözüyoruz!

Müzik ve Teknoloji Bir Araya Geliyor... Sanat Akademi Org Kursu

Yeni nesil müziğe sağlam adımlarla bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Üstelik org kursu ile yalnızca dijital müziğin sırlarını öğrenmekle yetinmeyecek, tuşlu çalgılara da pratik bir başlangıç yapma fırsatı bulacaksınız...

Müzik endüstrisinin vazgeçilmez enstrümanlarından birini uygulama ağırlıklı org dersleri ile yakından tanıyacak, sahne performansları ve stüdyo çalışmalarına katılarak deneyim kazanacak, usta prodüktörler ve aranjörlerden org çalmanın püf noktalarını öğreneceksiniz!

Sanat Akademi’nin keyifli atmosferinde yeni nesil müziğin kapılarını aralamak istiyorsanız siz de ailemizin bir parçası olun!..

Org kursu; güncel müzik endüstrisinde kullanılan sesleri, synthleri ve wavetable’ları tanımanızı sağlayarak kendinizi geliştirmenize destek olacak!

org kursu

Tüm Org Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 32 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Org Kursu haftada 1 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup müziğin temellerine giriş, org üzerinde notaların konumu, vuruşlar ve ölçüler, nota okuma, seslerin elektronik ortamda oluşumu, org üzerindeki modüllerin kullanımı, synth ve sample seslerin üretimi gibi konu başlıklarının yer aldığı bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Org Kursu Sanat Akademi

Sahne ve stüdyo çalışmalarıyla bir aranjörün en vazgeçilmez enstrümanı olan orgun tüm ayrıntılarına hakim olmak istemez misiniz? O halde Sanat Akademi ile tanışın, uzman org eğitmenlerimiz ve Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar düşünülerek hazırlanmış org dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza, beklentilerinize ve grup dinamiğine göre şekillenen ayrıcalıklı bir org eğitimi alın!

org kursu eğitmenleri

Ünlü Org Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı müzisyenleri arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü virtüözlerden org eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
org kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Org kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı org kursu

MEB Onaylı Sertifika

Aldığınız eğitimi belgeleyen, yaşamınız boyunca eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı org kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında org kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların org eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden org eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

org kursları

Tutkularınıza Ara Vermeyin!

Kendinizi yenilemeye ve rahatlatmaya vakit bulamıyor musunuz? Hayatın monotonluğu size geriye gittiğinizi mi hissettiriyor?

Birçok insan gibi siz de sevdiğiniz bir hobiye vakit ayırmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Müzik tutkunuzu yeniden keşfetmeye ne dersiniz? Org kursları ile yaşamınıza yeni bir tat katabilir, yeni nesil müziğin sırlarını keşfederek kendinizi güncelleyebilir, gençlik aşısı yapabilirsiniz.

Eğer mutlu ve yeteneklerinin farkında bir insan olarak iş ve sosyal yaşamınıza devam etmek istiyorsanız hayatınızda müziğe daima yer ayırın!

Zevklerinizi Güncelleyin!

Geçmişten bugüne iyi bir müzik dinleyicisi olarak müzik tutkunuzu sorumluluklarınız nedeniyle sandığa kaldırmak zorunda kalmış olabilirsiniz.

Org kursları ile hem müzik tutkunuzu sandıktan çıkararak yeniden aktüel hayatınızda yer verecek hem de yeni nesil müzik endüstrisinin dinamiklerini öğrenerek müzik anlayışınızı güncelleme fırsatı bulacaksınız. Usta prodüktörlerden yeni nesil müziği dinleyin, müzik tarzınızı ve zevklerinizi şimdiye uydurun.

Güncel müziğin dinamiklerini org kursu ile yakalayın, hem hayattan hem de müzikten daha fazla keyif almaya başlayın!

org eğitimi
org eğitimleri

Müzik Endüstrisine Adım Atın!

Belki de kariyerinize yeteneklerinizle şekil vermek istersiniz... Org kursu ile kısa sürede kendinizi geliştirin, profesyonel bir müzisyen olarak yaşamınıza devam edin.

Geleceğin başarılı aranjörleri arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bugünün müzik endüstrisini, eğlence dünyasının dinamiklerini yakından tanımaları, org eğitimi ile enstrümanınızı insanları yakalayacak şekilde kullanmayı öğrenmelisiniz! Eğer geleceğinizde müziğe daha çok yer ayırmak istiyorsanız org kursu tam size göre!

Sanat Akademi’de uzman eğitmenlerimiz ve konuk müzisyenlerle birlikte sizleri yeteneklerinizi en etkili şekilde kullanmaya yönlendiriyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Müzik ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Gerçek bir sanat merkezinin ayrıcalıklı ortamında müziğin dinamizmini hayatınıza taşımaya, org kursu ile müziğin en güncel halini tanımaya hazır mısınız? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun org kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir org eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun org kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre org eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan org dersleri veriyoruz.

org kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi org dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Org kursu sonrası farklı alanlarda eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Org eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Org Kursları ile Eğlenirken Eğlendirmeyi Öğreneceksiniz!

İnsanları harekete geçirmek istiyorsanız en etkili yollardan biri müziktir! Org kursları ile siz de müziği kullanarak insanları eğlendirmeyi öğrenecek, bu sırada kendiniz de eğlenmek için bolca fırsat bulacaksınız. Gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim, nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size en uygun org eğitimi planını yapalım!

sanat akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sanat akademi org kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik org eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, müziğin en eğlenceli yönlerini birlikte keşfedelim!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
org kursları

Coşkuyu Hissedin!

Org kursları ile yalnızca müziğin temellerini ve enstrümanınızın inceliklerini öğrenmeyin, müzikle coşmayı ve coşturmayı öğrenin!

Kayıt Ol »

Başarılı Bir Aranjör Olun!

Profesyonel bir müzisyen olmak için ilk adımı bizimle atın, org kursu ile bir aranjör en temel enstrümanını tanıyın, müzik endüstrisinin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde kendinizi yetiştirin!

meb ruhsatlı org kursu

MEB Ruhsatlı Org Kursu

Sanat Akademi org eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir org kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun org dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız org eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı org dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Org kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Org Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız org kursları ile teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı org dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek egzersizler, dikte ve deşifreye yönelik ev ödevleri, uzman müzisyenlerimizin yaptıkları yorumlar ve kaçırdığınız derslerin telafisini sunuyoruz.

Müzikal yeteneklerini geliştirecek sahne ve stüdyo çalışmaları, öğrendiklerini sergilemelerine imkan tanıyan dinletiler, org kursu sırasında ve sonrasında eğitim danışmanlığı sunarak öğrencilerimizin sürekli yanında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Org çalmak en iyi sahnede öğrenilir! Her dakikasından keyif alacağınız bir org kursu için sizlere, aktif ve sürprizlerle dolu bir ortam yaratıyor, yenilikçi bir metotla org derslerimizi uygulamaya yönelik işliyor, öğrenirken güzel vakit geçirdiğinizden emin oluyoruz.

uygulamalı org eğitimi
org eğitimleri

Uluslararası Standartta Org Eğitimi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan org eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz org kursu programımızda öğrenme hızınıza, müzik geçmişinize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, org eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, org eğitimi sınıflarımızın konforuna, eğitim araç – gereçlerimizin ders içerikleri ile uyumuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Org kursu içeriklerimizi Avrupa’nın en iyi müzik okullarından ilhamla hazırlıyor, dünya müziğine ve eğlence sektörüne şekil veren aranjörlerin öğrenme ve uygulama için izledikleri metotlara kulak veriyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Org kursu ile müziğe yeteneği olan öğrencilerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen müzik tutkunlarına eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Org eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına, seviyelerine ve hedeflerine göre ek eğitim planı yapıyor, eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri, virtüözleri, orkestraları ve müzik stüdyolarıyla çalışmak istiyorsanız gelin, yetenekleriniz için en uygun planlamayı yapalım, müzik ve sanat dünyasında yerinizi birlikte hazırlayalım!

org dersleri
org dersi

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara, müzik tutkusunu gerçek bir kariyere dönüştürmek isteyenlere org kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel müzisyen olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun org eğitimleri belirliyoruz.

Org kursu sonrası sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi org kursu olarak müzik dünyasında yerinizi sağlamlaştırırken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak kendi müziğinizi en iyi şekilde yapabilmenize destek oluyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Org eğitimi sonrası sanata ve müziğe gönül veren öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Sanat Akademi olarak sadece org kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, kursiyerlerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen öğrencilerimize; başta müzik olmak üzere bale, dans, resim, yaratıcı drama, oyunculuk ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi veriyoruz.

Yaşamınızda sanata yer ayırmanız, ayrıcalıklı hobiler keşfetmeniz ve boş vakitlerinize değer katmanız için org kursu sonrasında da tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz! Biz büyük bir aileyiz!

org kursu fiyatları

Org Kursu Yorumları

Hayatın Tonunu Siz Belirleyin!

Gri tonlara hapsolmak zorunda değilsiniz, hayatınıza yeni renkler, yeni deneyimler katın!

Zihninizi Müziğin Coşkusuna Bırakın!

Org kursları ile elektronik müziğin coşkusuna siz de kapılın, eğlenin ve rahatlayın!

Başarılı Bir Aranjör Olun!

Geleceğin usta aranjörlerinden biri olmak için ilk adımı Türkiye’nin en iyi org kursu ile atın!

org kursu mezunları

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize org eğitimleri verdik.

Org dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel org kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye org dersleri verdik.

Tamamen sizlere özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bir org eğitimi arıyorsanız mutlu öğrencilerimiz arasına katılmanın tam zamanı!

6 Dal 50+ Branşta Sanat Eğitimi

Org kursları dışında yeni aktiviteler keşfetmek isteyen öğrencilerimize ayrıcalıklı bir hobi edinebilecekleri ve sanatın büyüsünü tanıyacakları eğitimler sunuyoruz.

Başta org eğitimi olmak üzere müzikten oyunculuğa, danstan baleye, resimden fotoğrafçılığa kadar farklı sanat dallarında 50+ sanat eğitimi, konservatuara hazırlık kursları ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık eğitimleri ile Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu olarak sanat tutkunlarının yanında olmayı sürdürüyoruz.

Org kursu sonrası ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, yaşamınızda sanata yer ayırın!

org eğitimleri
sosyal etkinlikler org kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sanat Akademi org kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir org dersi sunuyoruz!

Org kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; sahne gösterileri, konser organizasyonları ve workshoplar düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi org kursu olarak öğrencilerimizin org başta olmak üzere farklı müzik türleri ve müziğin farklı alanlarında ün kazanmış dünya çapında müzisyenlerle tanışmasını sağlıyor, ustalarla düzenlediğimiz etkinlikler, seminerler, org ve müzik dinletileri ile amatör müzisyenleri profesyonellerle bir araya getiriyoruz.

Org kursu kapsamında her anınızı değerli kılmak için yalnızca org dersleri ile yetinmiyor, derslerimizin yanına sosyal ve kültürel aktiviteler ekliyor, çeşitli organizasyonlar düzenleyerek anın tadını çıkarıyoruz!

Sanat Cafe

Org eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sınıf arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle sohbet edebileceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece org eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık!

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak org ve müzik dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

bakırköy sanat cafe
org dersi

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Org kursu öğrencilerimizin müzikal becerilerini ve performanslarını ünlü müzisyenler, virtüözler ve org kursu eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle org eğitimi yolculuğumuza şekil verirken sizlerin de bakış açınızı genişletmenize destek oluyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, virtüözleri, orkestra şefleri, prodüktörleri, aranjörleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, gelişiminizi müziğin ustalarıyla destekliyoruz.

Usta müzisyenleri sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik org eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü müzisyenler ve eğitmenlerden müziğin ve org çalmanın püf noktalarını sizin de öğrenebileceğiniz butik org eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Müzik yapmayı ustasından öğreniyoruz!

org workshop

Sanat Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Org eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sanat Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Org Kursu Detaylı Eğitim Programı

Müziğe olan yatkınlığınızı güncel müziğin elektronik ve dijital sound’u ile tazelemenin tam zamanı! Siz de Sanat Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanarak hayatınızı müzikle şekillendirmeye hazırsanız Detaylı org eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve org eğitmenlerinden org kursu alma şansını kaçırmayın!

Org kursu programının sizlere kazandıracakları;
 • Elektronik müziği tanımanızı sağlar,
 • Ses tasarım yeteneklerinizi geliştirir,
 • Kendi seslerinizi üretirsiniz,
 • Aranjörlük ve prodüktörlük için ilk adımı atarsınız,
 • Müzik teorisini öğrenirsiniz,
 • Tuşlu çalgılara temel seviyede bir giriş yaparsınız,
 • Müzik endüstrisinin temellerini öğrenirsiniz,
 • Keyifli bir hobiniz olur,
 • Kendi müziğinizi yapmaya başlarsınız,
 • Eğlence dünyasının dinamiklerini tanırsınız,
 • Boş vakitlerinizde eğlenceli bir aktivite yapma fırsatı bulursunuz,
 • Matematiksel düşünme yeteneğiniz gelişir,
 • Yaratıcılığınız artar,
 • Problemlere özgün çözümler üretmeye başlarsınız,
 • Yeni insanlarla tanışır, arkadaşlar edinirsiniz.

Önceliğimiz enstrümanımızı ve müziği daha yakından tanımak! Org eğitimi yolculuğumuzun ilk ayında işin temellerine odaklanacağız... 1. Ay Org Kursu Programı:
 • Temel Müziğe Giriş
 • Oturuş Pozisyonu
 • Sağ El Pozisyonu
 • Sol El Pozisyonu
 • Çift El Alıştırmaları
 • Orgda Notaların Konumu
 • 4 Vuruşluk Notalar
 • 2 Vuruşluk Notalar
 • Tek Vuruşluk Notalar
 • Sağ El İçin Nota Alıştırmaları
 • Basit Şarkı Egzersizleri
 • Sus İşaretleri Tekrar İşaretleri
 • 3 Vuruşluk Notalar
 • Dolap İşaretleri
 • 2 Vuruşluk Sus İşareti
 • 3/4'lük Ölçü
Org dersleri ile bir ay gibi kısa bir sürede müziğin dilini öğrenecek, enstrümanınızla daha iyi anlaşmaya başlayacaksınız.

Yola zorlu ve eğlenceli egzersizlerle devam ediyoruz! Org kursu programımızın iki aylık bu bölümünde pratik becerilerimizi geliştireceğiz. 2. – 4. Ay Org Kursu Programı:
 • Nota Alıştırmaları
 • Sağ El Parmak Geçişleri
 • Sol El Çalışmaları
 • Majör Gamlara Giriş
 • Majör Akor Çevrimleri
 • Sağ ve Sol El Birlikte İcra Alıştırmaları
 • Çift El Majör Akor Egzersizleri
 • Yarım Vuruşluk Notalar
 • Sebare İşareti
 • Ölçü Tekrarı
Bir yandan müziğin olmazsa olmazı akor ve gamları öğrenirken bir yandan da yeni arkadaşlar edinecek, keyifli bir deneyime yelken açacaksınız.

Yeteneklerimizi her gün bir adım ileri taşıyoruz! Org dersleri ile müzik endüstrisinin sırlarını çözüyoruz... 5. – 6. Ay Org Kursu Programı:
 • 1.5 Vuruşluk Notalar
 • Ritmik Alıştırmalar
 • Melodik Alıştırmalar
 • Minör Dizilere Hazırlık
 • Farklı Vuruşlarla Sağ ve Sol El Alıştırmaları
 • Parmak Alıştırmaları
 • Eksik Ölçü Egzersizleri
 • Minör Akor Çevrimleri
 • 7'li Akorlarla İki El Çalışmaları
 • Değiştirici İşaretler
 • Geniş Aralıklarla Çalışma
 • Senkop İşareti
 • Triole Alıştırmaları
 • Synth Seslerin Üretimi
 • Sample Seslerin Üretimi
 • Ses Tasarımı
Güncel sound’u org dersleri ile geçen 6 ayın sonunda yakalamaya başlıyor, özgün seslerimizi yaratıyoruz.

Artık sahne öncesi son provalar! Org eğitimleri ile son iki ayımızda kurs sonu gösterimiz için hazırlanmaya başlıyoruz... 7. – 8. Ay Org Kursu Programı:
 • 6/8’lik Vuruşlar
 • 12/8'lik Vuruşlar
 • Çeyrek Vuruşlar
 • Tonal Sistem
 • Yorumlama Çalışmaları
 • Sağ ve Sol El Teknik Çalışmaları
 • Çok Parmakla Akor Egzersizleri
 • Nüans ve Hareket Çalışmaları
 • Ton Aktarmaları
 • Pitch ve Bend Modüllerinin Kullanımı
 • Drum Pad Kullanımı
 • Ekstra Tuşların Kullanımı
 • Stüdyo Egzersizleri
 • Sahne Çalışmaları
 • Farklı Tarzlarda Parçaların İcrası
8 aylık org kursu yolculuğumuzun sonunda unutulmaz bir sahne gösterisine imza atıyor, dinleyicilerimizi hayran bırakarak programımızı tamamlıyoruz.

Org Kursu Programı – 300’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan Sanat Akademi Org Kursu programı Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz org kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Akordiyon Kursu Programı

Tuşlu çalgılara başlangıcı dijital seslerle yapmaya ne dersiniz? Müzik ve teknolojinin bir araya geldiği org dersleri ile synth ve sample seslerin kullanımını öğrenecek, yaratıcılığın elektronik halini tanıyacaksınız!..

Org kursu haftada 1 gün 1 saatten 32 haftalık bir program olup müziğin temellerine giriş, org üzerinde notaların konumu, vuruşlar ve ölçüler, nota okuma, seslerin elektronik ortamda oluşumu, org üzerindeki modüllerin kullanımı, synth ve sample seslerin üretimi gibi konu başlıklarının yer aldığı bir eğitim programıdır.

Org kursu programı; org çalmayı öğrenmek, aranjörlük ve müzik prodüksiyonu için iyi bir başlangıç yapmak, keyifli bir hobi edinmek veya müzikal yeteneklerini endüstrinin ihtiyaçlarına göre güncelleyerek profesyonelleşmek isteyen müzikseverler için özel olarak hazırlanmıştır.

Org eğitimi; özellikle ses tasarımı, spektrum üzerinde frekans analizi gibi konular dolayısıyla matematiğin müzik üzerindeki rolünü görmenizi sağlamakta, matematiksel düşünme becerisini geliştirmektedir.

org eğitimi

Org Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sanat Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Org kursu programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz için de kurum onaylı katılım sertifikası vermekteyiz. Kurum onaylı org kursu sertifikası eğitiminizi belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerliliği olan bir belgedir. MEB Onaylı Org Kursu Sertifikası hakkında detaylı yanıt almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Elbette. Sanat Akademi olarak org kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıf veya şubemizde katılamadıkları dersin telafisini alabilirler.

Org kursu eğitmen kadromuz; org başta olmak üzere müziğin farklı türleri ve alanlarında söz sahibi, alanının en iyileri arasında gösterilen, yerli ve yabancı projelerde yer almış, akademik deneyime sahip, uzman ve Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan müzisyenler, virtüözler, sanatçılar ve sahne sanatları uzmanları ile çalışarak ülkemizin en başarılı sanatçılarını bir araya getirmekteyiz.

Sanat Akademi olarak org eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak belirliyoruz. Amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyelerde müzik yapmak ve org çalmak istediklerine göre bireyselleştirilmiş bir org eğitimi hazırlıyor; programlarımızı, ilerlemek istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, müzikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz. Org kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Org kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup dersi olarak mı seçeceğine göre değişkenlik göstermektedir. Seviyenizin ölçülmesi ve size uygun eğitim programının danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, org kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sanat Akademi org kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan org kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Org kursu Florya, org kursu Bahçelievler, org kursu Ataköy, org kursu Yeşilköy, org kursu Zeytinburnu, org kursu Avcılar olarak hizmet veren org kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Org kursu ve diğer müzik kurslarımız için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Org kursu sınıflarımızı, öğrencilerimizin yaş aralıklarını ve müzik geçmişlerini dikkate alarak düzenlemekteyiz. Böylelikle en iyi org kursu deneyimini yaşamalarına olanak tanımaktayız.

Org kursu; her şeyden önce müziğin güncel dinamiklerini yakalamanız için oldukça iyi bir fırsattır. Org kursları ile seslerin dijital ve elektronik ortamda nasıl üretildiğini öğrenerek kendi seslerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Bu açıdan org eğitimi aranjör veya müzik prodüktörü olmak isteyenler için iyi bir başlangıçtır. Ayrıca org kursları ile keyifli bir hobi edinebilir, ev ortamında bile kulaklığınızı ve orgunuzu bilgisayarınıza bağlayarak sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Sosyal ve sürprizlerle dolu org kursu programımız gündelik hayatın stresinden ve koşturmacalarından uzaklaşarak eğlenmenize ve unutulmaz anılar biriktirmenize olanak tanıyacaktır.

Hayır, org çalmayı öğrenmek herhangi bir enstrümandan zor değildir. Sizin beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve öğrenme hızınıza göre planlanan bir org eğitimi ile org çalmayı 5-8 ay gibi bir süre zarfında öğrenebilirsiniz. Elbette kesin bir süreden söz edebilmek için seviyenizin, müzik geçmişinizin ve müziğe yatkınlığınızın ölçülmesi gerekir. Size en uygun org eğitimi programının hazırlanması için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

sanat akademi iletişim
org kursu fiyatları

Org Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Org Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri de Aldı!

Müziğin güncel dinamiklerini org kursu ile yakalayan ve müzikle hem dinleyicileri hem de kendilerini eğlendirmeyi öğrenen öğrencilerimiz sanatın ve müziğin farklı alanlarına göz atmaya devam ediyor. Siz de org kursu dışında farklı eğitimlerle boş vakitlerinize değer katmak istiyorsanız diğer kurslarımıza göz atın!

Org Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Org kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sanat Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sanat Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, org kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, yıl sonu sahne gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Org eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sanat Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semt ve lokasyonlarında org kursu merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Org kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Org kursu ile müziğe hayatında yer ayıran yüzlerce mutlu öğrenci!

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

301

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.505 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44