Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Atölye Çalışmaları İçin Eğitim Salonu Kiralama

Atölye Çalışmaları İçin Mekan Kiralamak İster misiniz?

Sanat atölyeleri, çocuk atölyeleri ya da kurumsal atölyeler… Atölye çalışmaları için eğitim salonu kiralama hizmeti almayı düşünüyorsanız eğlenceli bir sürecin başında olduğunuzu söyleyebiliriz. Son dönemlerde pek çok firma tarafından atölye çalışmaları için mekan araştırmaları yapılıyor ve genellikle en uygun yer olarak da kiralık eğitim salonları tercih ediliyor.

Çünkü kiralık eğitim salonunun dekorasyonu ve atmosferi, atölye çalışması yapan kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Siz de atölye çalışmaları için eğitim salonu kiralamayı düşünüyorsanız yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz… Burada yok yok!

Atölye Çalışmaları İçin Eğitim Salonu Kiralamak İyi Bir Fikir!

Son dönemde pek çok anaokulu, düzenledikleri çocuk atölyeleri için kiralık eğitim salonu tutmayı tercih ediyor. Bu sayede çocuklar, “okul” ortamının dışında farklı bir mekanı keşfetmenin heyecanını yaşıyor. Hem ufukları genişliyor hem de büyük ve renkli bir ortamda eğleniyor ve öğreniyorlar…

Atölye çalışması için salon kiralama hizmeti alan firmalar ise genellikle mesai dışında farklı bir ortamda sosyalleşmek, birbirlerini daha yakından tanımak ve iş stresinden kurtulmak için bu fırsatı değerlendiriyor. El sanatları ve kişisel gelişim üzerine atölyeler düzenliyor, mekan kiralama hizmeti alarak hem ekonomik hem de faydalı etkinlikler organize ediyorlar.

Atölye Çalışmaları İçin Eğitim Salonu Kiralamanın Faydaları – Neden Mekan Kiralamalısınız?

Atölye çalışmaları için mekan kiralamak, hem kurumsal hem de bireysel olarak farklı bir atmosferde enerjinizi yenilemenizi sağlar. Özellikle bilim, sanat, yaratıcı drama ve geri dönüşüm konularındaki çocuk atölyelerinde, çocuklar farklı bir ortamı gözlemler ve bu sayede yeni bakış açıları geliştirir. Ayrıca anaokulu, kreş ve gündüz bakım evi gibi yerlerdeki oyun salonları yeterli genişlikte olmadığında çocuklar, etkinliklerine doğru bir şekilde odaklanamazlar. Dolayısıyla özel atölye kiralamak, gelişimleri için faydalı olur.

Kurumsal atölye çalışmaları için eğitim salonu kiralamanın sunduğu avantajlara geldiğimizde ise çalışanların ekip olarak motivasyonunu artırmak, yaratıcılıklarını geliştirmek ve çok daha üretken olmalarını sağlamak için mevcut atmosferden uzaklaşmak, her zaman iyi sonuçlar verir. Aynı etkinliği ofiste düzenlediğinizde katılımın düşük olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz; çünkü farklı bir ortam bireylerde her zaman yenilik ve tazelik hissi uyandırır.

Atölye çalışması için salon kiralama hizmeti alanlar elbette yalnızca firmalar ve okul öncesi eğitim kurumları değil. Pek çok kişisel gelişim kursu da workshop ve gelişim atölyeleri için de daha geniş, ferah ve kullanışlı bir mekana ihtiyaç duyabiliyor. Özellikle yoğun talep olan kurslarda mekan kiralamak, konukların çok daha rahat hissetmesini sağlayabiliyor.

Atölye Çalışmaları İçin Eğitim Salonu Kiralama Hizmeti Aldığınızda Hangi İmkanlardan Faydalanırsınız?

Atölye çalışması için salon kiralama hizmeti aldığınızda, şık dekorasyonlu bir mekan kiralamış olur, böylece katılımcıların beğenisini toplanırsınız. Bunun haricinde gelen konuklarınızın rahat edebilmesi için ücretsiz otopark, karşılama ve ikram hizmetinden faydalanır, atölye çalışmalarınızın katılımcıları nasıl memnun ettiğine kendiniz de şahit olursunuz. 

Geniş ve kullanışlı bir kiralık eğitim salonunda yapılan üretimlere siz de dahil olur, eğlenceli ve etkileşimli bir ortam yaratırsınız. Temiz ve düzenli bir eğitim salonu kiralayarak konuklarınızın güvenliğinden ve sağlığından emin olursunuz. Maddi açıdan baktığımızda da atölye çalışmaları için eğitim salonu kiralamak, oldukça ekonomik bir seçenektir. Çünkü sadece kullandığınız kadar öder, hiçbir harcama kaleminden sorumlu olmazsınız.

Özel Atölye Kiralama – Eğitim Salonu Kiralama Fiyatları 199 TL’den Başlıyor…

Hafta sonu düzenleyeceğiniz atölyeler için mekan kiralamak istediğinizde genellikle karşınıza çıkan alternatifler kısıtlı olur. Çünkü pek çok kurum ya hafta sonu için aylar öncesinden rezervasyon yapmıştır ya da kapılar, oldukça yüksek rakamlardan açılır. 

Hem çocuk atölyeleri hem de kurumsal atölyeler için ihtiyacınızı karşılayacak büyüklükte, hijyenik, düzenli, bakımlı ve dekoratif bir ortamda özel atölye kiralamak istiyorsanız elbette bütçenizi bir miktar artırmanız gerekebilir. 200-500 TL aralığındaki kiralık eğitim salonunda muhtemelen sizin için sunulan olanaklar çok kısıtlı olur. Ancak 750 ila 1000 TL aralığına ulaştığınızda hizmetin de kalitenin de arttığını görebilirsiniz.

[widget-194]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44