Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Workshop Eğitimler İçin Salon Kiralama – Eğitimlerinize Kalite Katın!

Günlük Salon Kiralama Avantajından Yararlanarak Masraflarınızı Azaltın…

Firmalar, eğitimciler, eğitim kurumları, vakıflar ve belediyeler workshoplar düzenleyerek çalışanlarına, öğrencilerine ve üyelerine farklı uzmanlık alanları hakkında bilgi vermeye, alanın profesyonellerini yetiştirmeye ya da ortak paylaşımda bulunacakları bir etkinlik yapmaya özen gösteriyorlar. Workshoplar da bu amaçla gerçekleştiriliyor. Ortak bir paylaşım ortamı yaratmak ve bilgi alışverişini sağlamak için organize edilen workshoplar için bahsettiğimiz şirket ve kurumlar eğitim salonu kiralamayı tercih ediyorlar. 

Bünyelerinde toplantı salonları olmayan, olup da yeterli kapasitesi bulunmayan firma ve kuruluşlar için verilen workshop salon kiralama hizmeti hem ekonomik hem de zahmetsiz olmasıyla tercih ediliyor. Workshop için salon kiralama desteğini de eğitim merkezleri veriyor. Yakından bakalım…

Neden Workshop İçin Salon Kiralamalısınız? Sizin Yerinize Her Şey Düşünülecek!

Workshop salon kiralama, eğitim verecek bir mekanı olmayan kişi ve kuruluşlar için en doğru tercihtir. Salon kiralama hizmeti veren yerlerde farklı büyüklüklerdeki kiralık salonlardan yararlanarak eğitimlerini gerçekleştirebilirler. 

Dans, müzik, resim, tiyatro ve diğer sanat dallarında ya da kişisel ve mesleki gelişim alanlarında düzenlenen workshoplar için kiralık salonlar uygun oturma düzenini, gereken teknolojileri, araç – gereç ve ekipmanları hazırlarlar. Böylece workshop düzenleyen kişi ya da kurumun bu detaylarla uğraşmasına gerek kalmaz. 

Aynı zamanda eğitim salonu kiralama hizmeti sayesinde;

 • Kişisel ve kurumsal imajınızı destekleyecek bir görüntü sergilersiniz. 

 • Temiz, düzenli ve konforlu bir salonda eğitim düzenlersiniz. 

 • Teknik aksaklıklarla ya da ekipman yetersizliğiyle uğraşmazsınız. 

 • Yeme – içme ve ikram gibi hizmetler alırsınız.

 • Otopark sorunu yaşamazsınız. 

 • Güvenli bir binada workshop eğitim vermenin rahatlığını yaşarsınız. 

Hem ekonomik hem zahmetsiz bir workshop düzenlemek istiyorsanız günlük kiralık eğitim salonu ya da saatlik eğitim salonu kiralama desteği veren merkezlere bir bakmalısınız. Bu eğitim merkezlerinin nasıl olması gerektiği ise bir sonraki başlıkta… 

Eğitim Salonunuzda Bunlar Mutlaka Olsun! Workshop Eğitim Salonu Nasıl Olmalı?

Sizlere biraz da workshop salon kiralama hizmeti alacağınız eğitim merkezinin ya da kurumun nasıl olması gerektiğinden bahsedelim. Eğer kiralık eğitim salonu arıyorsanız bunlara dikkat edin. 

Her firmanın eğitim salonu birbirinden farklıdır ancak olması gereken belli başlı standartlar elbette vardır. Öncelikle küçük bir mekanda workshop düzenleyemeyeceğinizi bilin. Dans, resim, müzik ve tiyatro branşlarında gerçekleştireceğiniz bir workshop için geniş bir alana ihtiyacınız olacak. Dans edecek, öğrencilerinizle uygulama yapacaksınız. 

Ayrıca workshop salon kiralama araştırması yaparken sadece genişliğe değil size sunulan ekipmanlardan ışıklandırmaya kadar pek çok şeye dikkat etmelisiniz. Bunlardan en önemlileri;

 • Yüksek tavan

 • Hijyen ve güvenlik

 • Yangın merdiveni ve acil çıkış

 • Isı ve ses yalıtımı

 • Akustik ve müzik sistemleri

 • Havalandırma ve klima

 • Işıklandırma ve ışık ekipmanları

 • Giyinme odaları

 • Kilitli dolaplar

 • Otopark

 • Yeme – içme imkanları 

Eğitim salonu kiralama fiyatları üzerinde de etkili olan bu özellikler, sizin ne kadar iyi bir workshop salonu seçeceğinizi belirler. Bu nedenle araştırmanızı yaparken sadece fiyatlara değil size sunulan imkanlara da bakın. 

Araç – Gereç ve Teknik Donanım Kontrolü Yapın!

Kiralık eğitim salonu mutlaka belli araç – gereçlerle donatılmış olmalıdır. Projeksiyon, perde, USB bağlantılı TV, beyaz tahta bunlardan en önemlileridir. Workshoplarınızın sorunsuz geçmesi için oturma düzeninin doğru olması, rahat sandalyeler ve masalar gereklidir. Ek olarak workshop yapacağınız sınıfın temiz olması, havalandırma sistemine sahip olması gerekir. 

Farklı sunum cihazları, bilgisayar, mikrofon, hoparlörler, ışıklandırma ekipmanları önemlidir. Ayrıca dans ve tiyatro workshopları için sahne, dekor ve kostümler; müzik eğitimleri için enstrümanlar; fotoğrafçılık eğitimi için kamera, lens ve stüdyo ekipmanları; resim eğitimleri için boyalar, tuvaller ve diğer gereçler kesinlikle temin edilmelidir. Yetersiz bir eğitim salonu, workshoplarınızdan keyif almamanıza neden olacaktır. 

Merkezi Konuma Dikkat Edin! 

Saatlik eğitim salonu kiralama ya da günlük kiralık eğitim salonu arayışlarınızda önceliklerinizden biri de merkezi konum olmalı. Çalışanlarınızın, katılımcılarınızın ve öğrencilerinizin vakitlerinin çoğunu trafikte geçirmelerini istemezsiniz değil mi?

Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde düzenleyeceğiniz workshop eğitimler için salonunuzun merkezi ilçe ve lokasyonlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Metro, otobüs ve minibüs gibi ulaşım alternatiflerine yakın eğitim merkezleri daha kaliteli workshop imkanları sunacaktır. 

Workshop Salon Kiralama Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Ücretler

Workshop salon kiralama fiyatları; eğitim salonunun büyüklüğüne, teknik donanımlarına, araç – gereç yeterliliğine, yeme içme ve ikram hizmetlerine, otopark olup olmamasına, konumuna, sektördeki deneyimine bağlı olarak değişmektedir. Saatlik eğitim salonu kiralama fiyatları 100 TL’den başlarken imkanlar genişledikçe bu ücretler artmaktadır. 

Workshop için salon kiralama fiyatları, yüksek kalitede eğitim merkezleri ve kurumlarda saatlik 500 – 750 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Özel talepleriniz, workshop eğitiminin konusu ve detayları da eğitim salonu kiralama fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Sanat Akademi workshop salon kiralama hizmetleri hakkında ve günlük eğitim salonu fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

[widget-194]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44