Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitim Salonu Kiralamanız İçin 5 Neden

Eğitim Salonu Kiralayın Siz Sadece Dersinize Odaklanın!

Eğitim ve seminer salonları, son dönemde pek çok firma ve eğitmen tarafından tercih edilmeye başlandı. Özellikle mekan kiralarında yoğun olarak artış yaşanmasıyla birlikte haftalık, günlük ve saatlik kiralık eğitim salon tutmak, daha hesaplı ve kolay bir alternatif haline geldi. Eğitim salonu kiralama hizmetine dahil edilen pek çok imkan da eğitmenler için ekstra bir avantaj yarattı.

Peki, sizin eğitim salonu kiralamanız için nedenleriniz var mı? Ekipmanınız yetersizse, öğrenci sayınız artıyorsa, sıfırdan bir sınıf açmaya ayıracak bir bütçeniz yoksa ya da mekanı kullandığınız kadar ödeme yapmak, size daha iyi geliyorsa eğitim ve seminer salonları kiralamak, sizin için daha iyi bir fikir olabilir. 

Neden Eğitim Salonu Kiralamalısınız? Eğitim Salonu Kiralamak Size Hangi Avantajları Sunar?

Kurum olarak bir eğitim düzenlemek istiyor ya da halihazırda freelance olarak destek olduğunuz öğrencilerinize ayrı bir sınıf açmayı planlıyor olabilirsiniz. Bu durumlarda kiralık eğitim salonu tutmak, her zaman daha ekonomik bir seçenek. Çünkü elektrik, su, internet ve doğalgaz gibi faturaları düşünmüyor; çay, kahve, peçete, sabun gibi giderlerle ilgilenmiyorsunuz. Büyük rakamlarla kiralar ödemiyor, yalnızca kiraladığınız zaman dilimi kadar para harcıyorsunuz. Ne vergi ödüyor ne de personele maaş veriyorsunuz. 

İmzaladığınız mekan kiralama sözleşmesinde geçmeyen bir gider kalemi için tek bir kuruş dahi para harcamıyorsunuz. Üstelik büyük, orta ve küçük sınıflardan ihtiyacınıza göre olanı seçiyor, dilediğiniz kadar kişiye eğitim verebiliyorsunuz. Ne teknolojik cihazlara para harcıyor ne de kırtasiye giderleri için bütçe belirliyorsunuz. Yani;

1-Giderlere dahil olmuyor,

2-İşletme sorunlarıyla ilgilenmiyor,

3-Ekipman tedarik etmek zorunda kalmıyor,

4-Kullandığınız kadar ödeme yapıyor ve

5-Dilediğiniz zaman diliminde sınıflardan faydalanabiliyorsunuz.

Eğitim ve Seminer Salonlarında Hangi İmkanlar Sunuluyor?

Eğitim salonu kiralamanız için nedenlere ve kiralık eğitim salonlarının sunduğu avantajlara değindik. Peki, kiraladığınız eğitim salonunda bulunan hangi ayrıcalıklar, öğrencilerinize veya ekibinize daha yüksek standartlar vadediyor, biliyor musunuz? İşte, yanıtı:

  • Lüks ve tasarım dekorasyon,

  • Yüksek tavan, aydınlık ortam,

  • Ses ve ısı yalıtımı,

  • Son teknoloji elektronik cihazlar (projeksiyon cihazı, televizyon, bilgisayar, ses sistemi, mikrofon vs.),

  • Ekipmanlar (yazı tahtası, tahta kalemi, kablosuz internet, A4 vs.),

  • Ücretsiz otopark,

  • İkram ve karşılama servisi,

  • Teknik ve yönetimsel destek,

  • Kolay planlama,

  • Hafta içi, hafta sonu, sabah veya akşam rezervasyon imkanı

Eğitim İçin Salon Kiralama – Tuttuğunuz Mekanı Çok Amaçlı Olarak Kullanın!

Toplantı salonu kiralamak neden daha iyi bir çözüm diye merak ediyor olabilirsiniz. Aslında bir kurs, sınıf veya derslik açmanın zorluklarından ve kiralık eğitim salonu tutmanın avantajlarından bahsettik. Ancak önemli bir husus daha var. Siz eğitim salonu kiralama hizmeti aldığınızda eğer isterseniz bu sınıflarda iş toplantısı, seminer veya konferans düzenleyebilir; başarılarınız ve yeni iş birlikleriniz için kutlamalar yapabilirsiniz.

Eğitim Salonu Kiralama Fiyatları – 199 TL’den Başlayan Fiyatlarla…

Eğitim salonu kiralama fiyatları; kiralayacağınız salonun büyüklüğüne, kiralama sürenize, konuma, beklentilerinize ve size sunulacak imkanlara göre değişir. Elbette yüksek standartlar da eğitim salonu kiralama fiyatları üzerinde etkilidir. Bakımsız ve düzensiz bir sınıfta, eskimiş cihazları kullanarak ders işlemeyi kabul ediyorsanız 200-500 TL aralığında kiralık eğitim salonu bulabilirsiniz.

Ama bu eğitim salonunda konuklarınıza salona kadar eşlik eden, onlara yol gösteren bir görevli bulamazsınız. Ayrıca eğitim salonu kiralamaya düşük bir bütçe ayırırsanız dinlenme alanı, otoparkı, ikram servisi olan bir mekan bulamazsınız. Yalnızca boş bir alan tutar dolayısıyla da konuklarınıza karşı mahcup olursunuz. Eğer güzel bir deneyim yaşamak istiyorsanız eğitim salonu kiralama hizmeti için 750 ila 1000 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekir.

[widget-194]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44