Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurumsal Eğitimler İçin Salon Kiralama – Mekanı Kullandığınız Kadar Ödeyin…

Eğitim Sınıfı Kiralamak İsteyen Firmalar İçin Fırsatlar!

Kurumsal eğitimler için salon kiralama, son dönemde oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle de ekip olarak sosyal bir faaliyette bulunmak isteyen, kişisel gelişim amaçlı olarak kurslara katılan şirketler, eğitim için toplantı odası kiralama hizmetine yoğun talep gösteriyor. 

Kiralık eğitim salonu tutan firmalar, kalabalık gruplar halinde motivasyon, stres yönetimi, zor insanlarla başa çıkma, yönetici asistanlığı, etkili iletişim ve imaj eğitimi gibi kurslara katılıyor. Ve yalnızca kendileri için ayrılmış, son teknoloji cihazlarla donatılmış, lüks dekorasyonlu eğitim salonlarında keyifli dersler alıyor. Siz de kurumsal eğitimler için salon kiralamayı düşünüyorsanız aklınızdaki tüm soru işaretlerini yazımızı okuyarak giderebilirsiniz.

Eğitim İçin Toplantı Odası Kiralama – Önce İhtiyaçlarınızı Belirleyin…

Kurumsal eğitimler için salon kiralamak istiyor ve mekan araştırması yapıyorsanız yanlış bir karar vermemek adına öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Yani kaç kişilik bir eğitim salonu kiralamak istiyorsunuz? Ne kadar süreyle ve hangi tarihlerde kiralama yapacaksınız? Kiralık eğitim salonu için ayırabileceğiniz maksimum bütçe ne kadar? Eğitim sınıfı kiralama hizmetinin içinde hangi imkanların sunulmasını istiyorsunuz? Bu soruları yanıtladığınızda kurumsal eğitimler için salon kiralama hizmetiyle ilgili pek çok kriteri netleştirmiş olursunuz. 

Kurumsal Eğitimler İçin Salon Kiralama – Mekanı Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz…

Kiralık eğitim salonu tuttuğunuzda; hangi eğitimi alacağınızın ve nasıl bir öğrenme stili uygulayacağınızın hiçbir önemi yok. İsterseniz liderlik eğitimi alın isterseniz telefonda satış teknikleri eğitimi… Ya da isterseniz uygulamalı fotoğrafçılık eğitimi alın isterseniz de teorik olarak faydalanabileceğiniz raporlama teknikleri… Eğitim sınıfı kiralama hizmetini aldıktan sonra sınıfınızı dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca uzun süreli kiralamalarda kiralık eğitim salonunu;

  • Toplantı,

  • Seminer,

  • Sunum,

  • Kutlama,

  • Davet,

  • Workshop,

  • Atölye ve

  • Video/fotoğraf çekimi için de değerlendirebiliyorsunuz.

Kurumsal Eğitimler İçin Salon Kiralama Hizmetinde Hangi İmkanlar Sunulmalı?

Eğitim salonu kiralama hizmeti aldığınızda, ekip olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayların düşünülmüş olması gerekiyor. Yani; projeksiyon cihazı, bilgisayar, televizyon, yazı tahtası, ses sistemi, mikrofon ve kablosuz internet gibi ekipmanların da otopark, yiyecek-içecek servisi ve karşılama gibi hizmetlerin de sunulması gerekiyor. Eğitim için toplantı odası kiralama hizmeti veren firmanın hijyen ve düzen kurallarına uyması, eğitim salonunda göz yoran mobilyalar ve aksesuarlar kullanmaması, firmanızı her yönden memnun etmesi gerekiyor. Dolayısıyla kurumsal eğitimler için salon kiralama hizmetini almadan önce iyi araştırmanız ve doğru kurumu bulmanız şart. 

Şu an pek çok kurum, geniş ve boş bir alanı olduğu içi kurumsal eğitimlere salon kiralama hizmeti verdiğini ifade eden reklamlar yayınlayabiliyor. Ama yalnızca geniş bir alan, toplantı salonu kiralamak için yeterli değil, kurum olarak tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması ve ayrıcalıklı bir hizmet almanız da önemli.

Kurumsal Eğitimler İçin Salon Kiralama Fiyatları – 199 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kiralık Eğitim Salonu…

Eğitim sınıfı kiralamak isteyenler doğal olarak ne kadarlık bir bütçe ayırmaları gerektiğini bilmek istiyor. Kurumsal eğitimler için salon kiralama fiyatları internette 200 TL ila 5000 TL aralığında değişebiliyor. Bu kadar geniş bir aralık olmasının sebebi tabii ki de sunulan imkanlar. Yani saatliği 200 TL’den kiraladığınız bir kiralık toplantı salonu ile 750 TL ödediğiniz bir salon elbette aynı olanakları sağlamıyor.

Eğer ekibinizi memnun edecek, her türlü imkanın sunulduğu ve şehir merkezinde bir eğitim salonu kiralamak istiyorsanız saatlik ücret olarak en az 750-1000 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Bu aralığın altına düştüğünüzde eğitim salonu kiralama hizmeti aldığınız mekanın beklentilerinizin çok altında kaldığına hatta ekibinizi mağdur ettiğine şahit olabilirsiniz. Olumsuz bir deneyim yaşamak istemiyorsanız kurumu ziyaret etmenizi, temizlik ve düzeni kendi gözünüzle görmenizi ve yüksek standartlara sahip olmayan mekanları listenizden çıkarmanızı önerebiliriz.

[widget-194]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44