Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

12 Yaş Doğum Günü Fikirleri – Eğlence Dolu Bir Atmosfere Davetlisiniz…

12 Yaş Doğum Günü Organizasyonu İçin Her Şey Hazır…

Doğum günü için mekan kiralama fikrine uzak olduğunuzu biliyoruz. Çünkü doğum günü için mekan kiralama fiyatlarının çok uçuk olduğunu düşünüyorsunuz. Bu yüzden 12 yaş doğum günü partisinden önceki tüm kutlamaları evde yaptınız. Peki, evde kutladığınız doğum günlerinde neler oldu? Adım adım gidelim.

Günler öncesinden konuklarınız geleceği için temizlik yapmaya başladınız, gece gündüz demeden ikramlar hazırladınız. Parti malzemelerine, süslemelerine, pastaya ve hediyeliklere avuç dolusu paralar harcadınız. Sonrasında ise konuklarınız geldi, yedi içti, eğlendi ve gitti. Siz de hem kutlama boyunca mutfaktan çıkamadınız hem de herkes gittikten sonra dağ gibi bir bulaşık ve dağınık bir evle kalakaldınız. Peki, bu sefer de gerçekten böyle bir 12 yaş doğum günü partisi mi hayal ediyorsunuz?

12 Yaş Doğum Günü Organizasyonu – Harika Bir Mekanda Doyasıya Eğlenin!

İlk olarak şunu söylemek istiyoruz: 12 yaş doğum günü organizasyonunu konuklarınız için değil, çocuğunuz ve kendiniz için yapıyorsunuz. Dolayısıyla sizin de onlar kadar eğlenmeniz, tıpkı bir misafir gibi hiçbir detayla ilgilenmemeniz gerekiyor. Peki, bu nasıl mümkün olacak? Elbette size 12 yaş doğum günü partisi için organizasyon şirketiyle anlaşın demeyeceğiz.  Ancak sizin için her şeyi düşünen doğum günü için mekan kiralama hizmetleri de var. Özellikle de çocuklar için dans, müzik ve resim gibi atölyeler oluşturarak hem eğlenceli hem de eğitici aktiviteler düzenliyorlar.

Gerçek bir sanat atmosferinde alanında uzman eğitmenleriyle birlikte resimler çiziyor, danslar ediyor, şarkılar söylüyorlar. Merak ettikleri enstrümanları keşfediyor, müziğin ritmiyle coşuyorlar. Yaratıcı drama atölyelerine katılıp 12 yaş doğum günü partisinde taklitler, canlandırmalar yapıyor. Ailelere mini skeçler hazırlıyorlar. 12 yaş doğum günü fikirlerinden hangisi bu kadar eğlenceli, siz karar verin…

12 Yaş Doğum Günü Konseptiniz Hazırsa…

Yukarıda bahsettiğimiz 12 yaş doğum günü fikirlerinden biri aklınıza yattıysa o halde şimdi, geriye kalan detaylarla ilgilenelim. Tamam çocuğunuzun 12 yaş doğum günü organizasyonunu yaratıcı drama atölyesinde yapacaksınız. Peki, kutlama olmayacak mı? Elbette olacak. İlk olarak sanat okulunun en güzel salonu, çocuğunuzun 12 yaş doğum günü partisi için hazırlanacak. Her yer rengarenk olacak. Ardından birbirinden güzel ikramlar, içecekler servis edilecek. Mükemmel bir pasta da başköşede yerini alacak. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar tarafından 12 yaş doğum günü konseptinizin tüm detayları kayda alınacak ve herkes çok ama çok eğlenecek…

12 Yaş Doğum Günü İçin Mekan Kiralama Fiyatları 250 TL’den Başlıyor!

Çocuğunuzun bugüne kadarki tüm doğum günlerini evde, aile arasında kutladıysanız bizce de güzel bir kutlama yapmanın zamanı gelmiş. Endişelenmeyin 12 yaş doğum günü fikirleri için büyük bir rakamla karşılaşmayacaksınız. Ücretsiz otopark, karşılama ve ikram servisi, dinlenme alanı, temiz, düzenli ve lüks salonlar, size yalnızca 5000-7000 TL aralığında bir fiyata gelecek.

Bunun karşılığı olarak da çocuğunuzun gülümsemesini, konuklarınızın memnuniyetini göreceksiniz. E, bir de elinizi hiçbir şeye değdirmeden sadece eğleneceksiniz. Daha ne olsun? Önerilerimizi beğendiyseniz 12 yaş doğum günü organizasyonu için hemen bize ulaşabilirsiniz.

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44