Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Mekan mı Arıyorsunuz?

3 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Fikirler – En Güzel Doğum Günü Partisini Siz Organize Edin…

Çocuğunuz sizinle birlikte tam iki koca yıl bitirdi ve şimdi de yeni yaşını kutlamanın zamanı geldi… İlk iki doğum günü partisini her ne kadar kusursuzca organize etmiş olsanız da muhtemelen çocuğunuz, hiçbirinin farkında olmadı ya da çoktan unuttu. Şimdi her şeyi daha iyi fark ettiği ve keşfettiği bir yaşta. Dolayısıyla 3 yaş doğum günü partisinin her detayı oldukça önemli…

Peki, mükemmel bir 3 yaş doğum günü organizasyonu gerçekleştirebilmek için nelere ihtiyacınız var? Biz söyleyelim: Güzel bir 3 yaş doğum günü konseptine, 3 yaş parti malzemelerine, 3 yaş doğum günü partisi için mekana ihtiyacınız var… Bir de güzel ve büyük bir pastaya!

Üç Yaş Doğum Günü Mekanları – Çocuğunuza Unutulmayacak Bir Hediye Verin!

3 yaş doğum günü partisi, çocuğunuzun ileride hatırlayacağı ilk doğum günü organizasyonu olabilir. Çünkü muhtemelen geçtiğimiz iki yılla ilgili zihninde pek fazla bir anı yok. Ayrıca arkadaşlık kavramıyla yeni yeni tanıştığı için kreşteki ve çevresindeki arkadaşlarıyla kutlayacağı da ilk doğum günü partisi. Dolayısıyla her şeyi çok iyi organize etmek, her detayı çocuğu mutlu edecek şekilde ayarlamak gerekiyor. Dilerseniz ilk olarak 3 yaş doğum günü partisi için mekandan başlayalım.

Üç Yaş Doğum Günü Mekanları mı, Evde Kutlama Yapmak mı?

Özel bir doğum günü olduğu için 3 yaş doğum günü partisini ev dışında gerçekleştirmek çok daha etkileyici olabilir. Özellikle de güzel süslemeler yapılacaksa ve çocuğunuzun arkadaş grubu gelecekse ev bunun için kısıtlı bir ortam olabilir. Ayrıca bir sürü çocuğun bir evin içinde yaratabileceği dağınıklığı da düşünürsek üç yaş doğum günü mekanlarını kiralamanın daha iyi bir fikir olduğunu söyleyebiliriz. Peki, 3 yaş doğum günü partisi için nasıl bir mekan tutmak gerekiyor?

3 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Mekana Karar Veriyoruz

Eğer 3 yaş doğum günü partisi, sıcak havalara denk gelmiyorsa açık havada ya da bahçeli doğum günü mekanlarını baştan elemek gerekiyor. Çünkü muhtemelen çocuklar saatlerce koşup oynayacak dolayısıyla açık havada üşüyüp hasta olabilirler. Bu yüzden direkt olarak iç mekanlara yöneliyoruz. Elbette 3 yaş doğum günü partisi için mekan ararken rastgele bir yer seçmiyoruz. Seçeceğimiz mekanın dekorasyonunun şık, ortamının kullanışlı ve enerjik olması gerekiyor. Mümkünse ses sisteminin, bilgisayarın, televizyonun ve mikrofonun son teknoloji olmasına da önem veriyoruz. Mekanın otoparkının bulunmasına, davetlilerin kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi için şehir merkezinde olmasına ve karşılama ekibinin bulunmasına özen gösteriyoruz. Aksi halde konuklarınızın olumsuz bir deneyim yaşamasına neden olabilirsiniz. 

3 Yaş Doğum Günü Konsepti İçin Standartların Dışına Çıkıyoruz

Evet, ortamı süsledik, müziği açtık, pastayı kestik… Peki, ya şimdi ne yapacağız? 3 yaş çocukları zapt etmenin ne kadar zor olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Asla yerinde durmak istemeyecek ve kendilerine bir eğlence arayacaklar. Bu yüzden 3 yaş doğum günü partisi için standart bir konsept belirlemek yerine eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak etkinlikler organize ediyoruz. Ne mi? Mesela yaratıcı drama atölyesi… Ya da belki dans atölyesi… Bu da olmadıysa sanat atölyesi… 

Çocuklara yönelik dans kursu, müzik kursu, resim kursu veya sanat kursu olarak hizmet veren bir kurumdan 3 yaş doğum günü partisi için mekan kiraladığınızda alanında uzman eğitmenlerden çocuklara yönelik harika etkinlikler düzenlemelerini isteyebiliyorsunuz.

Yani 3 yaş doğum günü organizasyonunda çocuklar; rengarenk boyamalar yapabiliyor, eğitmenleriyle birlikte dans edebiliyor, yaratıcı drama atölyelerinde farklı rollere ve karakterlere bürünebiliyorlar. Ayrıca yaratıcılıklarını geliştirebilmek için kukuletalar yapıyor, şarkılar söylüyor ve sınırsızca eğleniyorlar.

Siz Sadece İsteklerinizi Belirtiyorsunuz! - 3 Yaş Doğum Günü İçin Fikirler

3 yaş doğum günü partisi için mekan kiraladığınızda işin tüm detaylarını görevlilere bırakıyorsunuz. Yani siz sadece çocuğunuzla birlikte doğum günü partisinin keyfini çıkarmaya odaklanıyorsunuz. 3 yaş parti malzemelerinin bulunmasından mekanın süslenmesine, dekorun hazırlanmasından çocuğunuzun sevdiği bir figürün kostümünün hazırlanmasına kadar her süreci sizin adınıza organizasyon ekibi düşünüyor.

İstediğiniz figürlerin ya da çizgi filmlerin 3 yaş parti süsleri alınıyor, çocuğunuzun beğendiği şarkılar hazırlanıyor ve tüm mekan rengarenk süsleniyor. Geriye ise size, çocuğunuzla ve sevdiklerinizle birlikte eğlenmek kalıyor…

3 Yaş Doğum Günü Mekan Kiralama Fiyatları – 250 TL’den Başlayan Fiyatlarla…

3 yaş doğum günü partisi için mekan kiralama fiyatlarını araştırıyorsanız internette gördüğünüz aldatıcı rakamlara inanmamanızı önerebiliriz. Çocuğunuzun en güzel yaşlarından birini kutlayacağınız bu özel günü başarısız bir organizasyonla geçirmek istemiyorsanız bütçenizi 1000 TL’nin altına indirmemeniz daha iyi olur. 

3 yaş doğum günü partisi için mekan kiraladığınızda süslemelerin, ikramın ve karşılamanın da yapılması için detaylı bir paket satın alabilirsiniz. Böyle bir organizasyon için ortalama olarak 2000 ila 3000 TL aralığında bir ödeme yapmanız yeterli. Eğer isterseniz üç yaş doğum günü mekanlarının şık atmosferinde profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlara çekim de yaptırabilirsiniz, böylece mükemmel bir doğum günü partisi organize etmiş olursunuz.

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44