Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Doğum Günü Mekanları İstanbul – Eğlenceli Bir Parti Organize Etmeye Ne Dersiniz?

En Güzel Parti Mekanları – Unutamayacağınız Bir Gün Yaşayın…

Çocuk doğum günü mekanları İstanbul’un pek çok noktasında mevcut. Özellikle de son dönemde Instagram aracılığıyla popülerleşen doğum günü konseptleri dolayısıyla en güzel parti mekanlarına olan ilgi, her zamankinden daha da yoğun. Hatta aileler şık dekore edilmiş, her detay üzerine düşünülmüş doğum günü mekanlarını kiralamak için birbirleriyle yarışıyor desek pek de yanlış olmaz.

Peki, çocuk doğum günü partisi mekanlarından hangisini tercih edeceğinize nasıl karar vereceksiniz? Ucuz doğum günü mekanları ne gibi hizmetler sunuyor? İyi bir doğum günü konsepti belirlediniz mi? Doğum günü mekanı kiralamayla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızda…

Çocuk Doğum Günü Mekanları İstanbul – Nasıl Bir Doğum Günü Konsepti Hayal Ediyorsunuz?

Doğum günü mekanı kiralamadan ve araştırmalara başlamadan önce nasıl bir konsept istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Genellikle çocuklar, popüler animasyon karakterlerini doğum günü konsepti olarak belirliyor. Animasyonun tonlarında dekorlar hazırlanıyor, kostümler tasarlanıyor ve müzikler planlanıyor. Yani çocuk doğum günü partisi mekanlarında, çocuklar kendilerini tıpkı hayal ettikleri masal dünyasındaymış gibi hissediyor ve çok mutlu oluyor. 

Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanlarından Hangisini Tercih Etmelisiniz?

Kafeler, restoranlar, bahçeli mekanlar, parklar ve etkinlik mekanları… Çocuk doğum günü partisi mekanları denince akla ilk gelen yerler… Peki, siz farklı bir doğum günü konsepti yaratmaya ne dersiniz? İşte, en yaratıcı çocuk doğum günü partisi mekanları:

Yaratıcı Drama Atölyeleri: Çocuklar için yaratıcı drama kursu veren kurumlarda istediğiniz konseptte ve dekorasyonda eğlenceli dakikalar geçiriyor, pastalar yiyor, kıpır kıpır müzikler eşliğinde eğleniyorsunuz. Ardından da yaratıcı drama atölyesine geçiyor, çocukların arkadaşlarıyla birlikte drama çalışmaları yapmalarını izliyor ve nasıl mutlu olduklarına yakından şahit oluyorsunuz.

Müzik Atölyeleri: Çocuklar en güzel nasıl eğlenir? Elbette müzikle! Çocuk doğum günü mekanları İstanbul’da pek çok müzik kursunda da bulunuyor. Çocuklar hayalini kurdukları doğum günü konseptinde önce eğleniyor, sonra içlerinden geldiği gibi dans ediyor, sonra da eğitmenleriyle birlikte enstrümanları keşfediyor ve şarkılar söylüyorlar.

Dans Atölyeleri: Çocuk doğum günü partisi mekanları içinde en çok ilgi görenlerden biri dans atölyeleri. Çocuklar, arkadaşlarıyla birlikte eğlendikten ve pastalarını yedikten sonra en çok ilgi duydukları dans türüyle (hip hop, k-pop, salsa, modern dans vs.) tanışıyor ve diledikleri gibi dans ediyorlar. Böylece unutulmaz bir doğum günü geçiriyorlar.

Doğum Günü Mekanı Kiralama – Ucuz Doğum Günü Mekanlarını Nasıl Bulurum?

Doğum günü mekanı kiralamak için tek kriterinizin fiyat olmaması gerekiyor. Neticesinde bu, yılda bir kez olan bir şey ve çocuğunuzun mutlu olabilmesi için hiçbir şeyin eksik olmaması gerekiyor. Doğum günü mekanı kiralama hizmeti veren pek çok yer, misafirleri için yalnızca boş bir mekan sunuyor ve geriye kalan hiçbir detayla ilgilenmiyor. Eğer çocuğunuzun üzülmesini istemiyorsanız ucuz doğum günü mekanlarını araştırmayı bırakın, en güzel parti mekanlarıyla listenizi oluşturmaya devam edin.

Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanları İstanbul– 100 TL’ye En Şık Parti Alanını Tutun!

Çocuk doğum günü partisi mekanları İstanbul’da saatlik olarak 100 TL’den başlayan fiyatlara kiralanabiliyor. Elbette saatliği 100 TL’den kiraladığınız doğum günü partisi mekanından temizlik, düzen, süsleme veya ilgi bekleyemiyorsunuz. Çünkü o paraya size yalnızca bakımsız ve hijyenik olmayan bir mekan teslim ediyorlar.

Ancak eğer çocuğunuz için kusursuz bir doğum günü partisi organize etmek istiyorsanız kostümü, dekoru, eğlencesi ve capcanlı bir ortamıyla kiralayacağınız en güzel parti mekanları için saatlik olarak 750 ila 1000 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Yani ortalama 2-3 saatlik bir doğum günü konsepti için 2-3 bin TL para harcıyor, bunun karşılığında da çocuğunuzun yeri asla doldurulamayacak gülümsemesine şahit oluyorsunuz…

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44