Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuklar İçin Eğitici Aktivite Mekanları

Çocuklarınız Hayatı Eğlenceli Etkinliklerle Tanıyacaklar…

Çocuklarımız, en büyük değerimiz. Onların sağlıklı ve mutlu gelişimleri, farklı alanlarda kendilerini geliştirmeleri için her ayrıntıyı düşünüyoruz. En iyi eğitim kurumlarına göndermeye özen gösteriyor, spordan dansa kadar farklı aktiviteler yapmalarını teşvik ediyoruz. Ebeveynler olarak çocuklarımızın sosyalleşmesi ve yeni deneyimler edinmesi için de özellikle hafta sonlarını etkinlik ve aktivite merkezlerinde geçiriyoruz. 

Çocuklar için etkinlik mekanları; ilgi çekici sanat dallarında atölye ve workshoplarla çocukların kendilerini keşfetmelerini sağlayan merkezler olarak karşımıza çıkıyor. Eğitim kurumları, okul aile birlikleri, vakıflar ve belediyeler çocuklar için eğitici aktivite mekanı kiralayarak organizasyonlarını gerçekleştiriyorlar. Çocuk etkinlik merkezlerinde neler yapılıyor ve fiyat aralıkları nasıl, yakından bakalım…

Neden Aktivite Mekanı Kiralamalısınız? Çocuklarınızın Gelişimine Katkıda Bulunun! 

Çocuklar için eğitici aktivite mekanları sayısı çok fazla. Her biri birbirinden farklı etkinliklere olanak tanıyor. Çocukların kendilerini ve hayatı keşfetmelerini sağlayan çocuk aktivite merkezleri, danstan resme kadar geniş bir çerçevede faydalı deneyimler edinmelerini sağlıyorlar. 

Çocuklar için eğitici aktivite mekanları büyük gruplara kiralanabiliyor, topluluk organizasyonları ve sosyal sorumluluk projelerinde kullanılabiliyor. “Neden aktivite mekanı kiralamalıyız?” diyorsanız;

 • Çocuk aktivite mekanları sayesinde organizasyonlarınızı kurumsal bir çerçevede gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Etkinliklerinizi daha ekonomik yaparsınız. 

 • Çocukların fiziksel ve duygusal gelişimlerine katkısı olacak organizasyonları alanında uzman bir ekiple sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız. 

 • Ekipman ve araç gereçten yeme içmeye kadar tüm ayrıntılar sizin yerinize düşünülür. 

 • Eğitmen ve asistan destekleriyle etkinliğinizi daha verimli geçirirsiniz.

 • Çocuk aktivite merkezleri sayesinde konferans ve seminerler vererek aileleri de bilinçlendirebilirsiniz. 

Çocuk etkinlik merkezleri farklı büyüklükteki salonları, sunum ekipmanları, eğitim gereçleri, açık hava aktivite imkanları, ulaşım seçenekleriyle eğitim kurumlarının, belediyelerin, vakıf ve derneklerin, sanat topluluklarının organizasyon ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılıyor. Siz de çocukların eğlenmelerini, kendilerini geliştirmelerini ve mutlu olmalarını sağlamak istiyorsanız çocuklar için eğitici aktivite mekanlarından yararlanın. 

Çocuk Aktivite Merkezlerinde Neler Var?

Çocuklar için aktivite mekanları organizasyonlara, kutlamalara ve özel günlere ev sahipliği yapıyor. Çocuk etkinlik merkezleri içerisinde özel olarak dekore edilmiş aktivite alanları, atölye odaları, dans ve fotoğraf stüdyoları, müzik derslikleri ve sosyal mekanlar bulunuyor. Eğitimler başta olmak üzere farklı yaş gruplarına özel hazırlanmış atölyeler bu aktivite merkezlerinde gerçekleştiriliyor. 

 • Dans ve jimnastik

 • Tiyatro ve yaratıcı drama çalışmaları

 • Müzik ve resim

 • Bilim ve fen çalışmaları

 • Kil, seramik ve sanat etkinlikleri

 • Mutfak ve yaşam atölyeleri çocukların en çok ilgilendiği etkinlikler oluyor. 

Beden keşfini destekleyen dans ve jimnastik atölyelerinde çocuklar dans etmeyi seviyorlar. Yaratıcı drama çalışmaları ile empati kurmayı öğreniyor, duygu ve düşüncelerini sanatla yansıtıyorlar. Müzik derslerinde, müzik kulaklarını geliştirirken resim atölyesinde renkleri özgürce kullanabiliyorlar. 

Çocuklar için eğitici aktivite mekanlarında yapılan kil ve seramik gibi sanat etkinliklerinde ise çocukların küçük kas gelişimleri ve yaratıcılıkları destekleniyor. Mutfak atölyesinde kişisel ihtiyaçlarını nasıl gidereceklerini öğrenirken doğa derslerinde canlıları ve bitkileri yakından tanıyorlar. Çocuk aktivite mekanları; düzenlenecek etkinlik konusuna göre çocukların gelişimlerine büyük katkıda bulunuyor. 

Bunlara ek olarak çocuk aktivite merkezleri; 

 • Masal terapi

 • Yaratıcı düşünme

 • Ritim ve perküsyon

 • Doğanın keşfi

 • Duyusal oyun

 • Modern dans

 • Yabancı dil gibi eğitim ve etkinlikler de sunuyorlar. 

Çocuk Etkinlik Mekanı Kiralama Fiyatları

Çocuklar için eğitici aktivite mekanları sayısı her geçen gün artıyor. Buna bağlı olarak da etkinlik mekanı kiralama fiyatları değişiklik gösteriyor. Çocuk aktivite merkezleri ücreti; düzenlenecek organizasyonun kapsamına, etkinliğin konusu ve konseptine, katılımcı sayısına, talep edilen ekipman ve teknolojilere, aktivite merkezinin sektördeki konumuna göre değişir. 150 TL’den başlayan çocuk aktivite merkezi kiralama fiyatları, 5000 TL’ye hatta daha fazlasına çıkabiliyor. 

Çocuk aktivite merkezleri; özel gün kutlamaları ve doğum günü partileri için de kiralanabildiğinden kullanım amaçlarına göre kiralama fiyatları karşınıza çıkıyor. Siz de çocuklar için eğitici aktivite mekanları arıyor ve organizasyonlarınızı düzenleyeceğiniz kaliteli bir yer araştırıyorsanız Sanat Akademi’nin salonlarını yakından görün… 

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44