Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Doğum Günü Partisi Mekan Kiralama – Onlara Unutulmaz Bir Sürpriz Yapın!

Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır? Mekan Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çocuğunuzun doğum günü partisi için mekan mı arıyorsunuz? Bu sene farklı bir organizasyon yapmak istiyorsunuz ama ne yapacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? Çocuk doğum günü partisi mekan kiralama hizmeti veren firmalar sizin yerinize tüm detayları düşünüyor… 

Son yıllarda doğum günü partilerinde konsept yapmak ve organizasyon firmalarıyla çalışmak popüler oldu. Anne ve babalar, çocuklarının kendilerini özel hissetmeleri ve mutlu olmaları için doğum günü partilerinde bu firmalardan yardım alıyorlar. Geleceğe güzel bir anı bırakmak isteyen ailelere hizmet veren firmalarda neler aramak gerekiyor? Çocuk doğum günü partisi mekan kiralama hizmetlerine neler dahil? Doğum günü organizasyon fiyatları neler? Yakından bakalım…

Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanları Sizlere Neler Vadetmeli? 

Doğum günü partisi mekan kiralama hizmetleri günümüzde popülerleştiği için kafeler, restoranlar, eğitim kurumları, oteller ve daha pek çok farklı sektörden firma bu işi yapıyor. Doğum günü kutlanacak yerler fazlalaştıkça seçim yapmak da zorlaşıyor. Ailelerin dikkat etmesi gereken birkaç noktayı sizin için derledik. 

Açık Hava Doğum Günü Kutlamaları Daha Renkli

Çocuk doğum günü partisi mekanları arasında açık ve kapalı alan seçenekleri var elbette. Kafe, restoran ve oteller açık hava mekanları ile aileleri cezbetmeye çalışıyor. Kapalı alanlarda çocukların daha çabuk sıkıldıklarını düşündüğümüzde açık hava doğum günü mekanları daha çok talep görüyor. 

Siz de çocuğunuzun ve konuklarınızın daha keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız açık hava doğum günü mekanları ilginizi çekebilir. Özellikle bahçeli mekanlarda kapalı alanlardan daha farklı etkinlikler yapılabiliyor. Su savaşı, uçurtma uçurma, çuvalla koşma yarışı, spreyle boyama gibi… 

Özel Süsleme ve Dekorasyon İsteyin! 

Çocuk doğum günü partisi mekanları sayısı artsa da kaliteli hizmet verenler çok az. Özel dekor ve süsleme istediğinizde hayalinizdekiyle karşılaşamayabiliyorsunuz. Bu nedenle seçiminizi yaparken doğum günü organizasyonu yapan firmanın referanslarını inceleyerek yaptıkları dekorlara bakın. 

Superman ve Elsa gibi çizgi film ve animasyon karakterlerinden esinlenilen dekorlar ve kostümler, hayvanat bahçesi, korsan, deniz kızı, aslan kral gibi konseptler, rengarenk balonlar ve süslemelerle çocuklarınızın unutamayacağı bir doğum günü partisi için doğru ekibi seçmeye özen gösterin. 

Oyunlar ve Yarışmalar Mutlaka Olmalı!

Doğum günü mekan kiralama firmaları arasından deneyimli olanlar genellikle farkındalık yaratacak hizmetler sunuyorlar. Sadece süsleme, dekor ve pasta değil aynı zamanda dans ve drama etkinlikleri hazırlıyorlar, bilgi yarışmaları düzenliyorlar, çocuklarınızla koro çalışmaları yapıyorlar. Dolayısıyla doğum günü partiniz sıradan olmaktan çıkıyor. 

Siz de çocuk doğum günü partisi mekan kiralama araştırmanıza bu kriteri ekleyerek çocuklarınızın arkadaşlarıyla öğretici ve eğlendirici aktiviteler yapacağı bir doğum günü hazırlayabilirsiniz. Kukla hazırlama, perküsyon uygulamaları ve fotoğraf çekimi gibi birbirinden farklı etkinlikler var, unutmayın.

Merkezi Konum ve İyi Hizmet Arayın! Sözleşme Yapmayı Unutmayın!

Doğum günü partisi mekanları mutlaka iyi hizmet sunmalı. Birkaç farklı salon seçeneği göstermeli, çocuklarınızın güvenliği için kaymaz zemin ve yüksek tavanlı salonlara sahip olmalıdır. Aynı zamanda merkezi bir konumda yer almalı, kolay ulaşılabilir olmalıdır. Çocuklarınızın arkadaşlarının ve misafirlerinizin rahatça gelebileceği bir lokasyonda olan doğum günü partisi mekanları gecikme ve aksaklıklardan daha az etkilenmenizi sağlayacaktır. 

Son olarak iyi bir hizmet verileceğinin garantisini mutlaka sözleşme yaparak alın. Sözleşmede mekanın genişliğini, yer alacak ekipman ve teknolojileri, dekorları ve süslemeleri, yeme içme ve ikramları, özel isteklerinizi kesinlikle kalem kalem yazdırın. Aksi taktirde istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

Doğum Günü Mekan Kiralama Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Kiralık Doğum Günü Mekanları 

Çocuk doğum günü partisi mekan kiralama sırasında fiyatlara önem veriyor olabilirsiniz. Bütçeniz çok pahalı doğum günü organizasyonlarına el vermiyor olabilir. Elbette bütçenize uygun doğum günü mekanları bulabilirsiniz. Saatlik doğum günü mekan fiyatları 100 TL’den başlıyor çünkü. Ancak 100 TL’lik bir doğum günü partisi mekanı ile 500 TL’lik doğum günü mekanı arasında farklılıklar bulunabiliyor. Ucuz yerlerden alacağınız hizmetle pahalı doğum günü mekanlarının hizmetleri bir olmuyor. 

Yeme içme, ikramlar, kostümler, dansçılar, yarışmalar ve daha farklı talepler işin içine girdiğinde doğum günü organizasyon fiyatları artıyor. Dolayısıyla seçim yaparken neler talep edeceğinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Çocuk doğum günü partisi mekan kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, doğum günü organizasyon fiyatları detaylarını öğrenmek için bizi arayın. 

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44