Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Cıvıl Cıvıl Bir 13 Yaş Doğum Günü Partisine Hazır Olun!

İkramla Servisle Uğraşmayacak Çocuğunuzun Doğum Gününde Yalnızca Eğleneceksiniz! – 13 Yaş Doğum Günü Fikirleri

13 yaş doğum günü için nasıl bir organizasyon hayal ediyorsunuz? Çocuğunuz artık küçük bir çocuk değil, gençliğe adım atmak üzere. Dolayısıyla Barbie’ler, Örümcek Adam’lar, Hello Kitty’ler biraz geride kaldı. Daha yaratıcı 13 yaş doğum günü fikirlerini düşünmeniz gerekiyor. İlk olarak da evde doğum günü kutlama fikrini elememiz şart.

Peki, 13 yaş doğum günü partisi için nasıl bir organizasyon düzenleyebilirsiniz? Organizasyon kelimesi, gözünüzü korkutmasın. Yüksek rakamlar harcayacağınız bir 13 yaş doğum günü partisinden bahsetmiyoruz. Hoş bir ortamda, çocuğunuzun eğlenebileceği, konuklarınızın memnun kalacağı ve sizin unutulmaz bir gün yaşacağınız güzel bir 13 yaş doğum günü partisinden bahsediyoruz. Gelin, detayları konuşalım.

13 Yaş Doğum Günü Fikirleri – Günlük Sanat Atölyelerini Duymuş muydunuz?

Bol çikolatalı pasta, bir sürü hediye, sınırsız eğlence ve arkadaşları imrendiren bir parti… Muhtemelen çocuğunuz 13 yaş doğum günüyle ilgili bunları düşünüyor. Özellikle bu yaş aralığındaki çocuklarda birbirlerine özenme duygusu olabiliyor. Elbette bu kötü bir şey değil, çok normal. Yani çocuğunuzun bir arkadaşı 13 yaş doğum günü partisi için mükemmel bir organizasyon yaptıysa elbette sizin çocuğunuz da aynı ilgiyi bekleyebiliyor. 

Ancak bu kez siz standartları biraz daha üste çıkarıyor olabilirsiniz. Çünkü 13 yaş doğum günü fikirleri genellikle hep dekordan ibaret oluyor. Pahalı parti malzemelerine, süslere ve dekorlara bir sürü para harcanıyor. Sosyal medyada daha havalı görünmek için fotoğraflar paylaşılıyor. Ama kim, ne kadar eğleniyor? Orasını biz de bilmiyoruz. 

Bu kez yalnızca çok eğlenebileceğiniz bir 13 yaş doğum günü organizasyonu önereceğiz: Sanat atölyeleri… İsterseniz resim isterseniz dans isterseniz de yaratıcı drama… Peki, nasıl olacak?

Çocuklar 13 yaş doğum günü konsepti gereği kendileri için hazırlanan salonlarda pastalarını üfleyecek, hediyelerini açacak, sevdikleriyle birlikte eğlenceyi başlatacak. Ardından arkadaşlarıyla birlikte istediği bir sanat atölyesine geçip burada arkadaşlarıyla birlikte içinden geldiği gibi eğlenecek. İsterse yaratıcı drama atölyesinde eğitmenleriyle birlikte taklitler yapacak, roller çalışacak isterse de dans atölyesine girip en çok ilgi duyduğu dans türünde (k-pop, modern dans, bale, hip hop vs.) doyasıya eğlenecek. Bu da yetmedi! Son derece güvenli, hijyenik, düzenli ve kaliteli bir ortamda eğitmenleriyle birlikte müzik atölyesine gidecek ve en sevdiği enstrümanları keşfetme şansı bulacak. E, daha ne olsun?

13 Yaş Doğum Günü İçin Mekan Kiralama – Zahmetsiz Bir Organizasyon Olacak…

13 yaş doğum günü için mekan kiralama hizmeti aldığınızda karşılamadan ikram servisine, mekanın süslemeden dekorun ayarlanmasına kadar tüm süreci görevlilere bırakıyor, siz sadece çocuğunuzla birlikte eğlenmenize bırakıyorsunuz. Ayrıca doğum günü partisi için mekan kiralama hizmeti aldığınızda konuklarınızı şehrin her noktasından kolaylıkla ulaşım sağlanabilen oldukça lüks bir mekanda ağırlıyor; ücretsiz otopark hizmeti, dinlenme alanı ve ikram servisi gibi hizmetler sunmuş oluyorsunuz. Peki, tüm bu 13 yaş doğum günü konsepti için ne kadar ödüyorsunuz?

13 Yaş Doğum Günü İçin Mekan Kiralama Fiyatları 250 TL’den Başlıyor…

Yukarıda sizler için sıraladığımız 13 yaş doğum günü fikirlerinin ilginizi çektiğinizi düşünüyoruz. Düşünsenize, siz sadece bir misafir gibi kutlama alanına geliyor, çocuğunuzla ilgileniyor, eğleniyor ve gidiyorsunuz. Dağınıklık, temizlik, misafirleri memnun etme, karşılama ve ikram yapma gibi bir derdiniz yok.

Üstüne üstlük bir de çocuğunuz eğitici atölyelere katılıyor ve eğlencenin tadını çıkarıyor. E, daha ne olsun? Böyle bir 13 yaş doğum günü organizasyonu için 5000-7500 TL aralığında bir bütçe ayırmanız da yeterli… Haydi, hemen bize ulaşın, prenslere/prenseslere layık bir 13 yaş doğum günü partisi düzenleyelim…

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44