Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

8 Yaş Doğum Günü Partisi Fikirleri – Çocuğunuz Çok Mutlu Olsun!

Unutulmaz Bir Doğum Günü Heyecanı Yaşayın! – 8 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Mekan Kiralama

Çocuğunuzun ne zaman 8 yaşına geldiğini fark ettiniz mi? Zaman ne de çabuk geçiyor, öyle değil mi? O halde birlikte geçirdiğiniz her bir anı çok daha iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Özellikle de doğum günü gibi en güzel günleri… Koca bir 7 yıl geride kaldı ve çocuğunuz 8. yaşına girmek üzere. Artık karşınızda çok daha bilinçli bir çocuk var.

Dolayısıyla pasta kesilip kurabiye yenilen klasik bir doğum gününden daha fazlasına ihtiyacınız var. Bir yaş daha almanın keyifli kutlaması için güzel bir 8 yaş doğum günü konsepti oluşturmanız ve 8 yaş doğum günü partisi için mekan bulmanız gerekiyor. Öyleyse ne duruyoruz? Haydi, başlayalım!

8 Yaş Doğum Günü Fikirleri – Çocuğunuz Bir Süper Kahraman mı Olacak?

Spider-man, Batman, Iron-man kostümleri, arabalı posterler, futbol sahası pasta… Sizce de çocuğunuz bunlar için yeterince olgun değil mi? Neden ona yaşına uygun, eğitici ve farklı bir 8 yaş doğum günü konsepti düşünmüyorsunuz? Çocukların süper kahraman gibi giyindikleri 8 yaş doğum günü fikirleri artık çok geride kaldı. Şimdi “eğitici eğlence” adı verilen atölyeler moda! 

Eğitici Eğlence de Nedir?

Eğitici eğlence, 8 yaş doğum günü partisi için mekanların uyguladığı keyifli bir konsept. Genellikle çocuk müzik kursu, çocuk resim kursu ve çocuk dans kursunda yapılan 8 yaş doğum günü partisinde tercih ediliyor. Çocuklar aileleriyle birlikte doğum günlerini kutladıktan, pastalarını yedikten sonra arkadaşlarıyla birlikte eğitici eğlendirici atölyelere geçiyorlar.

Burada 8 yaş doğum günü partisi için onlara destek olan bilgili eğitmenler bulunuyor. Çocuklar ya eğitmenleriyle birlikte resim çiziyor ya da gitar, ukulele ve piyano gibi ekipmanları tanıyor. Ya şarkı söylüyor ya da eğitmenlerinin gösterdiği hareketlerle dans ediyor. Kısacası çocuklar 8 yaş doğum günü partisinde hem çok eğleniyor hem de hafızalara kazınan bir doğum günü yaşamış oluyorlar.

Üstelik pek çok çocuk da 8 yaş doğum günü partisi için mekanda katıldığı atölyelerde sanatın farklı dallarına ilgi duymaya başlıyor ve daha sonrasında her biri çeşitli eğitimlere katılıp sanatın yaşamlarındaki varlığını sürdürmeye devam ediyorlar.

Zahmetsiz Bir Doğum Günü Organizasyonu İçin Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanlarını Araştırın!

8 yaş doğum günü fikirlerine ve konseptlerine değindiğimize göre şimdi de sırada partinin diğer detayları var. Bir 8 yaş doğum günü partisi ne kadar detay içerebilir ki diye düşünebilirsiniz. Ancak davetiyesi, pastası, hediyeliği, kostümü, dekoru, süslemesi, ikramı, karşılaması derken aslında pek çok detaya birden yoğunlaşmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

Eğer 8 yaş doğum günü partisi için mekanın bu süreçleri yönetmesini istiyorsanız da güvenilir bir yer bulmanızı önerebiliriz. Çünkü çoğu mekan, web sitelerinde gerçeği yansıtmayan kutlama alanı görselleri paylaşıp insanları aldatabiliyor. Eğer çocuğunuzun bu en güzel gününde hiçbir olumsuz deneyim yaşamak istemiyorsanız konuklarınızı rahat ettirmek için biraz daha araştırma yapabilirsiniz. 8 yaş doğum günü partisi için mekan kiralarken genel olarak şu kriterlere dikkat edebilirsiniz:

  • Karşılama ve ikram servisi,

  • Ücretsiz otopark,

  • Temiz, düzenli ve şık salonlar,

  • Merkezi konum,

  • Çocuğunuz için soyunma odası,

  • Konuklarınız için dinlenme alanı, bahçe veya kafe,

  • Çocuklar için güvenlik önlemleri (acil çıkış kapısı, yangın söndürme ekipmanı, güvenlik kamerası vs.)

8 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Mekan Kiralama Fiyatları – 250 TL’ye Doğum Günü Partisi İçin Mekan…

8 yaş doğum günü fikirlerinden ve konseptlerinden dilediğinizi seçtikten sonra konuklarınızı davet ediyor ve geri kalan hiçbir detayla ilgilenmiyorsunuz. Profesyonel karşılama ve servis görevlileri, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor. Eğer isterseniz 8 yaş doğum günü partisinde kameraman ve fotoğrafçılardan çekim hizmeti alıyor, bu mutlu günü mükemmel karelerle tamamlıyorsunuz.

8 yaş doğum günü konsepti için kostümden dekora, süslemeden pastaya kadar her şeyi istediğiniz gibi yaptırıyor, oldukça uygun fiyatlara eşsiz bir organizasyon gerçekleştiriyorsunuz. Hayallerinizdeki 8 yaş doğum günü partisi için minimum 1000 TL yeterli olabilir. Elbette kriterleriniz arttıkça karşınıza çıkacak 8 yaş doğum günü partisi için mekan kiralama fiyatlarının da aynı şekilde artacağını unutmayın.

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44