Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Dans Etkinlikleri İçin Mekan Kiralama

Çocuklar İçin Dans Stüdyosu Kiralama – Dansın İnceliklerini Doğru Bir Ortamda Öğrensinler!

Çocuğunuzun ilgi duyduğu, merak ettiği bir dans türü mü var? Eğer dansa karşı ilgili bir çocuğunuz varsa çok şanslısınız demektir! Çünkü günümüz çocuklarının tek eğlencesi ellerindeki telefonlar! Ailelerse çocukları faydalı bir aktiviteye yönlendirmek, onları keyifli bir hobiye başlatmak için her yolu deniyor.

Eğer zaten dans tutkunu bir çocuğunuz varsa dilerseniz özel bir eğitmen tutup çocuk dans etkinlikleri için mekan kiralama hizmeti alabilirsiniz. Böylece çocuğunuz hem dans için elverişli bir ortamda olur hem de eğitmeniyle birebir çalışma fırsatını yakalar. Peki, çocuklar için dans stüdyosu kiralama hizmetini kimler verir, çocuk dans etkinlikleri için mekan kiralama fiyatları nedir? Merak ediyorsanız yazımıza buyurun!

Çocuk Dans Etkinlikleri İçin Mekan Kiralamak Avantajlı mı?

Çocuk dans etkinlikleri için mekan kiralamanın birebir eğitimlerde nasıl kolaylık sağladığına giriş kısmında değinmiştik. Elbette kiralık dans stüdyosu tutmak için yalnızca birebir eğitim almanız gerekmiyor. Dans sınıfında öğrencileri olup koreografi hazırlamak için elverişli bir alana sahip olmayan eğitmenler ve yıl sonu gösterilerine hazırlanan okullar da çocuklar için dans stüdyosu kiralama hizmetinden faydalanmak isteyebiliyor. Peki, çocuklar için dans stüdyosu kiralamanın avantajları neler oluyor?

Giderleriniz Azalır

Çocuklar için dans stüdyosu kiralama hizmeti aldığınızda sıfırdan bir stüdyo açmak için harcayacağınız para cebinizde kalır, kiralık dans stüdyosunu kullandığınız kadar ödersiniz. Bunun dışında da elektrik, su ve doğalgaz gibi temel fatura giderleriniz azalır; mutfak, temizlik ve sarf malzemelerine ödeyeceğiniz parayı kendinize harcarsınız.

Öğrencilerinizi Daha İyi Ağırlarsınız

Eğer dans stüdyosunda kısıtlı imkanlar olan bir eğitmenseniz çocuk dans etkinlikleri için mekan kiralama hizmeti aldığınızda tam kapsamlı bir kiralık dans stüdyosu tutar; hem öğrencilerinize daha geniş salonlarda daha rahat dans etme imkanı sunarsınız hem de velileri dinlenme alanlarında ağırlarsınız.

Stüdyoları Dilediğiniz Gibi Kullanırsınız

Çocuk dans aktivite merkezlerinde kalabalık gruplar olduğunda genellikle öğrencilere özel ders ve etüt gibi geniş olanaklar sunulamaz. Dans stüdyosu ve ekipmanları sırayla kullanılır, çocuklara buna göre bir ders programı hazırlanır. Ancak çocuklar için dans stüdyosu kiraladığınızda gruplarınızı en uygun salonlara yerleştirir, stüdyoyu dönüşümlü kullanma derdinden kurtulursunuz.

Ekipmanlarınız Hazır Olur

Çocuk dans aktivite merkezlerinde her dans türü için ihtiyacınız olabilecek ekipmanlar hazır bulundurulur. Dolayısıyla kiralık dans stüdyosuna ödediğiniz paranın dışında ekstradan bir masrafa girmek zorunda kalmazsınız. 

Çocuk Dans Etkinlikleri İçin Mekan Kiralama – Doğru Mekanı Nasıl Bulabilirsiniz?

Çocuklar için dans stüdyosu kiralama hizmeti almadan önce iyi araştırma yapmak çok önemlidir. Çünkü kiralık dans stüdyosunda çocukların sağlığını ve güvenliğini riske atacak hiçbir durum olmamalı, tüm detaylar çok iyi düşünülmelidir. Hatta mümkünse halihazırda çocuk dans kursu olarak hizmet veren bir kurumun çocuklar için dans stüdyosu kiralama hizmetinden faydalanmak, daha iyi bir seçenektir. Böylece işin uzmanı eğitmenlerle doğru atmosferde bulunursunuz. İşte, çocuk dans etkinlikleri için dikkat etmeniz gerekenler:

  • Tüm dans stüdyoları, kaydırmaz parkelerle döşenmelidir.

  • Kiralık dans stüdyosu güvenlik kameraları ile izlenmelidir.

  • Çocukları ve velileri karşılamak için görevli personeller bulundurulmalı ve yönlendirmeler yapılmalıdır.

  • Kiralık dans stüdyosu; temiz, düzenli ve bakımlı olmalıdır.

  • Ailelerin stüdyoya rahatça ulaşabilmesi için konum merkezi olmalı, kurumda ücretsiz otopark hizmeti olmalıdır.

  • Ailelerin çocuklarını bekleyebilmeleri için bir dinlenme alanı, lobi veya kafesi bulunmalıdır.

Çocuk Dans Etkinlikleri İçin Mekan Kiralama Fiyatları – 199 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kiralık Dans Stüdyosu

Çocuk dans etkinlikleri için mekan kiralama fiyatları; kurumun konumuna, size sunduğu imkanlara ve kiralama yapacağınız süreye göre değişiyor. Örnek olarak çocuk dans aktivite merkezleri yalnızca mekan kiralama hizmeti alıyor ve diğer tüm detaylarla kendisi ilgileniyor. Böyle durumlarda kiralık dans stüdyosu için ortalama olarak 1000-1500 TL aralığında bir bütçe yeterli oluyor.

Eğer ekipmanlar, ikram ve karşılama servisi gibi olanaklar da bekleniyorsa çocuk dans etkinlikleri için mekan kiralama fiyatları 2000-2500 TL’ye ulaşabiliyor. Elbette her kurumun fiyatlandırması farklı. Bu noktada sizlere tavsiyemiz, çocuk dans kursu olan bir kurumdan kiralık dans stüdyosu tutmanız, böylece ihtiyacınız olan tüm ekipmanları sağlar, daha az harcama yaparak daha çok kazanırsınız…

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44