Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuğunuza Unutulmaz Bir Sürpriz Yapın! Doğum Günü Organizasyon Hizmetleri

Çocuğunuzun Doğum Günü İçin Parti Önerileri – Mükemmel Bir Çocuk Doğum Günü Partisinin Sırrı…

Doğum günü organizasyon hizmetleriyle ilgili büyük bir kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Konu, çocuğunuz olduğunda ne kadar ince eleyip sık dokuduğunuzu biliyoruz; onun mutlu olması için kusursuz bir doğum günü partisi düzenlemeniz ve her şeyi onun istediğiniz gibi tasarlamanız gerekiyor…

Peki, doğum günü organizasyon hizmetlerinin bu konuda size destek olmasına ne dersiniz? En iyi doğum günü mekanları, mükemmel kostümler, eğlenceli şarkılar, eğitici atölyeler, konsept dekorlar ve çok daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin…

Doğum Günü Organizasyon Mekanları – Klasik Doğum Günü Mekanlarını Unutun!

Kafelerde yapılan pastalı ve konsept doğum günü partileri sizce de çok demode olmadı mı? Artık bu tarz doğum günü partileri, çocukların bile ilgisini çekmiyor. Daha farklı eğlenceler, daha değişik etkinlikler arıyorlar. Sosyal medyadaki çocuk doğum günü partisi gönderilerine göz attıysanız artık tamamen “eğitici eğlence”nin moda olduğunu görmüşsünüzdür.

Anne ve babalar, kendilerini yönlendirmesi için doğum günü organizasyon hizmetlerinden destek alıyor ve çocuğun ilgilendiği sanatsal alanlara göre doğum günü organizasyon mekanlarından biriyle anlaşıyorlar. Bu bir dans atölyesi olabileceği gibi müzik atölyesi ya da yaratıcı drama atölyesi de olabiliyor.

Çocuk doğum günü partisi mekanlarında önce pasta kesiliyor, hediyeler dağıtılıyor, sonra da müzikler eşliğinde danslar ediliyor. Salonlar ferah, aydınlık ve dekoratif oluyor. Konsept ise tamamen çocukların beğendikleri/ilgi duydukları çizgi film ve animasyonlara göre kişiye özel olarak tasarlanıyor. Eğlence aşaması geçtikten sonra doğum günü organizasyon hizmetleri dahilinde seçilen bir atölyede, çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Dans atölyesinde öğretmenlerinden öğrendikleri figürlerle dans ediyor, sanat atölyesinde resim çizmeyi öğreniyor, müzik atölyesinde ise eğlenceli şarkılar söylüyorlar. Yaratıcı drama atölyesinde taklitler, dramalar yapıyor; hem gülüyor hem de güldürüyorlar.

Çocuklar İçin Doğum Günü Mekanları Eğlencenin Yeni Adresi! - İstanbul Doğum Günü Mekanı

Çocuk doğum günü partisi için farklı bir konsept planlıyorsanız yukarıda sizler için detaylandırdığımız “eğlenceli ve eğitici” doğum günü partilerinden birini organize edebilirsiniz. Doğum günü organizasyon hizmetleriyle anlaşarak mekanı dilediğiniz gibi süsletebilir, çocuğunuza özel olarak kostüm tasarlatabilir, dev gibi pastalarla ortamı daha da neşeli hale getirebilirsiniz…

Doğum Günü Organizasyon Hizmetleri Hangi İmkanları Sunuyor?

Doğum günü organizasyon hizmetleriyle anlaştığınızda ilk olarak doğum günü organizasyon mekanları içerisinden ihtiyaçlarınıza en uygun olan yeri buluyor, canlı ve enerjik bir dekorasyon ayarlıyorsunuz. Hem konsept hem de mekanın tasarımı, tamamen size ve çocuğunuza göre belirleniyor. Bunun haricinde;

  • Kaliteli ses sistemi,

  • Mikrofon,

  • Televizyon ve bilgisayar,

  • Yüksek tavanlar,

  • Aydınlık ve ferah doğum günü mekanı,

  • Temizlik ve düzen,

  • Karşılama, ikram servisi,

  • Ücretsiz otopark,

  • Kablosuz internet,

  • Sıcak ve sevimli bir atmosfer de size sunulan ayrıcalıklardan biri oluyor.

Doğum Günü Mekanı Kiralama Fiyatları – 199 TL’ye Doğum Günü Organizasyon Hizmetleri!

Doğum günü organizasyon mekanları fiyatlandırmalar için müşterilerine genellikle farklı farklı paketler sunuyor. Çocuk doğum günü partisi için 200 TL civarındaki hizmetlerden faydalandığınızda yalnızca bomboş bir salon tutuyor, ekstra hiçbir hizmet alamıyorsunuz. Ayrıca temizliğinden emin olmadığınız salonlarda, çocukların sağlığını riske atabiliyorsunuz.

Bunun yerine senede bir kez olacak bir organizasyon için en önemlisi de çocuğunuzu mutlu etmek için bütçenizi artırmaya ne dersiniz? Böylece herkesin hayran kalacağı bir organizasyon gerçekleştirir, çocuğunuza da hediyelerin en güzelini verirsiniz… Üstelik böyle bir doğum günü planlamak için büyük paralar harcamanıza da gerek yok, saatliği 750-1000 TL arasında bir bütçe, mükemmel bir organizasyon için yeterli!

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44