Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Doğum Günü Organizasyon Mekanları – Sizin Yerinize Her Şey Düşünüldü!

Zamanınızı ve Bütçenizi Doğru Kullanın! Doğum Günü Organizasyonunuzu Profesyonellere Bırakın!

Bundan 5 – 10 sene önce doğum günleri evlerde kutlanır, tüm arkadaşlar çağırılırdı. Pastalar ve börekler yapılır, CD’den müzik açılarak dans edilirdi. Günümüzde ise aileler konsept doğum günü partilerine merak salmış durumdalar. Doğum günü mekanı kiralıyor ve çocuklarının sıradan olmayan bir gün geçirmeleri için özen gösteriyorlar. Doğum günü mekanları da bu ilgiyle birlikte hizmet kalemlerini genişletiyor, ailelere daha fazla organizasyon seçeneği sunuyorlar. 

Anne ve babaları doğum günü organizasyonu detaylarıyla uğraşmaktan kurtaran bu mekanlar, çok farklı konseptler ile karşımıza çıkıyorlar. Özel olarak hazırlanan oyunlar, animatör gösterileri, boyama ve dans etkinlikleri ile çocuklar güzel vakit geçirirken aileler de daha az yorulmuş oluyorlar. Doğum günü organizasyon mekanları neler sunuyor detaylı bakalım…

Süsleme ve dekorlar

Uçan balonlar, kapı süsleri ve sloganlar, çıkartmalar, kağıt fenerler, ponpon çiçekler, masa süsleri, flamalar, çocuğun yaşına özel süsler ve dahası… Doğum günü organizasyon mekanları, bu özel günde hayal ettiğiniz konsepte uygun süslemeler ve dekorlar hazırlıyorlar. Çocuğunuzun hoşlandığı renklere, çizgi film kahramanlarına, animasyon karakterlerine göre mekanı şekillendiriyorlar. 

Pasta ve ikramlar

Doğum günü organizasyon yerleri ayrıca doğum günü pastanızı ve sunulacak ikramları da hazırlıyorlar. Özel tasarım bir pasta yaptıracaksanız bunu kutlamanızı yapacağınız mekanın hizmetlerinden yaralanarak daha ekonomik bir şekilde halledebilirsiniz. 

Pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabası, şekerleme standı gibi atıştırma seçenekleri de doğum günü partisi mekanları ayrıcalıklarından.

Oyunlar ve yarışmalar

Çocuk doğum günü partisi mekanları tarafından bir diğer düşünülen ayrıntı ise etkinlikler ve oyunlardır. Çocuğunuza arkadaşları ile doyasıya eğlenecekleri bir doğum günü programı hazırlarlar. Bu programda; şarkı söyleme, balon patlatma, boyama, dans etme, koro çalışması, perküsyon, resim yapma, çuval yarışı, yakalamaca vb. yer alır. 

Animatör, palyaço ve dansçı

Doğum günü organizasyon mekanları, talepleriniz doğrultusunda palyaço ve animatör gibi profesyonellerle bu özel günü daha da renklendirebiliyorlar. Sihirbazlar çocukların ilgisini çekecek şovlar yapıyor, karikatüristler çizimlerle çocukların hayal güçlerini keşfetmelerini sağlıyorlar. Kukla ve tahta bacak gösterileri de oldukça beğeni topluyor.

Müzik ve DJ

Doğum günü partisi müziksiz olmaz! Çocuk doğum günü partisi mekanları müzik ve ses sistemlerini sağlayarak istediğiniz bir playlisti oynatmanıza imkan veriyor ya da dilerseniz sizin yerinize çocukların özgürce dans edecekleri müzikleri hazırlıyorlar. Ayrıca isterseniz DJ performansı da faydalanabileceğiniz ayrıcalıklardan. 

Fotoğraf ve video çekimi

Bu özel günü fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istersiniz değil mi? Doğum günü organizasyon kiralama mekanları doğum günlerinizin en güzel anlarını fotoğraf karelerine yansıtıyor, baştan sona video kayıt yaparak bu anıyı yıllarca saklamanıza olanak tanıyor. Ekstra bir ücret ödeyerek fotoğraf ve video çekimi hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz. 

Doğum Günü Organizasyon Mekanları – Siz Hayalinizi Anlatın Yeter!

Doğum günü organizasyon yerleri size bir mekandan daha fazlasını sunmalı. Çocuğunuzun arkadaşlarını ve ailelerini ağırlayacağınız bu özel günde ışıklandırmadan ses sistemine, mekanının hijyeninden dekoruna, süslemelerden pastaya, etkinliklerden gösterilere kadar her ayrıntı profesyonelce düşünülmelidir. Bu nedenle doğum günü organizasyon mekanı seçerken önerilen ve referanslarını görebileceğiniz yerleri tercih edin. Güler yüzlü bir hizmet alamadığınız, taleplerinizi karşılayacak profesyonellikte olmayan, doğum günü mekanları standartların altında kalan yerleri seçmemelisiniz. 

Doğum günü organizasyon mekanları hakkında detaylı bilgi almak, doğum günü organizasyon kiralama fiyatlarını öğrenmek için dilerseniz bize ulaşabilir; uzman danışmanlarımızla çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü hazırlayabilirsiniz. 

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44