Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İşinizi Kurmak İçin Yıllarca Beklemenize Gerek Yok! – Genç Girişimcilere Destek

Genç Girişimciler İçin Destek – Kendi Akademinizi Kurun, Markanızı Zirveye Taşıyın!

Kimi zaman insanlar henüz kariyerlerinin başındayken kendi işlerini kurmanın pek de mümkün olmadığına inanır. Halbuki bu düşüncenin geçmiş zamanlarda kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle genç girişimciler için destek projeleri gibi yeni yatırımcıları teşvik eden programlar; erken yaşta kendi işinizi kurmayı mümkün hale getirmekte, hayallerinizin işini yapmanıza olanak tanımaktadır.

Siz de bir eğitimci olarak daha fazla vakit harcamak yerine kendi akademinizi açarak yeni öğrencilere ulaşmak, hem kazancınızı hem de birikimlerinizi paylaştığınız insanların sayısını arttırmak istemez misiniz? O halde akademi açmak isteyenler için genç girişimci desteği hakkında bilgi verdiğimiz yazımıza göz atın!

[widget-189]

Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Harekete Geçin! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Eğitim fakültesinde öğrenci olduğunuz yıllardan beri hayaliniz kendi akademinizi açmak ve ülkemize yüzlerce nitelikli insan kazandırmak mıydı? Yoksa diğer sektörlerdeki başarınızı eğitim sektörüne de taşımak, iş hacminizi büyütmek mi istiyorsunuz? Akademi açmak için gerekenler sizi daha fazla engellemesin, hemen harekete geçin ve kariyer basamaklarını birer birer çıkmak yerine ilk adımınızı en yükseğe atın!

Genç Girişimci Desteği ile Kendi İşinizin Patronu Olun!

İlk işlerini kuracak olan genç girişimcilerin en çok endişelendikleri konulardan biri hiç kuşkusuz hesaplamakta zorlandıkları yatırım maliyetidir. Hele ki eğitim sektöründe yeterince deneyimi olmayan genç bir girişimcinin akademi açma şartları ve akademi açmak için gerekenler hakkında yeterince bilgi sahibi olmasını beklemek pek de doğru bir yaklaşım olmaz.

Buna karşılık genç girişimci desteği; kendi işini kurmayı hayal eden gençlerin aklındaki soru işaretlerini gidermekte, bütçelerini verimli kullanacak şekilde projelerini şekillendirerek hedefledikleri girişimi hayata geçirmelerini sağlamaktadır. Genç girişimci desteği;

  • Akademi açmak için gereken yatırım maliyetini öngörerek daha planlı hareket etmenizi sağlar.
  • Yatırım maliyeti ve diğer masrafları minimize etmenize yardımcı olur.
  • Bütçenizi verimli kullanmanızı sağlar.
  • Kendi çabalarınızla açabileceğinizden çok daha kapsamlı bir akademi ve eğitim merkezi açmanıza destek olur.
  • Akademi açma şartları ve başvuru sürecinde karşınıza çıkan sorunları çok daha hızlı çözmenizi sağlar.
  • Genç yaşınıza rağmen kendi işinizi kurarak başarılı bir iş insanı olma fırsatı yakalarsınız.
  • Sanat Akademi franchise ortaklığı ile sıfırdan kendi sisteminizi kurmak yerine deneyimli ve başarısı kanıtlanmış bir eğitim organizasyonunun parçası olursunuz.
  • Reklam ve tanıtım süreçlerini daha efektif yöneterek açılıştan itibaren akademinizin görünür olmasını sağlarsınız.
  • Kendi eğitim markanızı Sanat Akademi’nin deneyimi ve marka gücünden yararlanarak yaratırsınız.

 

Öğrencilerinizi Yetiştirmeye Hemen Başlayın! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Akademi açmak için gerekenler bir kenara; genç girişimciler için eğitim sektörüne yatırım yapmanın bir diğer zorluğu da açılış sürecinden sonraki ilk aylardır. Yeni açılan bir akademi; arkasında farklı bir franchise desteği olmadan hedef öğrenci sayısına ilk dönemlerde çoğu zaman ulaşamaz. Öyle ki bu süreçte kapanmak zorunda kalan çok sayıda kurumun varlığını da göz ardı etmemek gerekir.

Bu noktada Sanat Akademi franchise sisteminin genç girişimcilere destek programı ile bu türden riskleri minimize ettiğini de vurgulamak gerekir. Bölge analizi ve öğrenci potansiyelini keşif çalışmaları ile sağlıklı bir finansal yapı kurularak kısa, orta ve uzun vadede ulaşılacak öğrenci hedefleri belirlenir. Böylelikle akademinin açıldığı ilk günden itibaren yatırım maliyetlerini çıkararak artıya geçebileceği bir organizasyon şeması çıkarılmış olur.

Sanat Akademi Franchise Sistemi ile Tanışın!

Sanat Akademi olarak 15 yılı aşkın bir süredir farklı sanat dallarında öğrenciler yetiştirmeye devam ederken bir yandan da eğitim sektörüne yatırım yapmak isteyen, kendi işinin patronu olmayı hayal eden genç girişimcilere destek olmayı sürdürüyoruz.

Bu süreçte kurumsal deneyimimizi, MEB eğitim ruhsatı alma süreçleri hakkında bilgilerimizi, eğitim sistemimizi, personel seçme ve yönetme yaklaşımlarımızı, öğrenci iletişimi metotlarımızı kurumsal partnerlerimizle paylaşıyor, genç girişimciler için destek programımız kapsamında ülkemizin farklı bölgelerinde yeni sanat akademileri açılmasını sağlıyoruz.

Kuruluş işlemlerinin gerçekleşmesinin akabinde iş ortaklarımıza reklam ve tanıtım desteği de veriyor, dijital ve geleneksel medyada görünürlüklerini arttırıyor, web sitelerini oluşturuyor, sosyal medya araçlarını aktif ve hedef kitleye yönelik bir şekilde kullanıyor, akademinizin öğrenci sayısını kısa sürede arttırıyoruz.

Yalnızca öğrencilerinizi yetiştirmeye odaklanmak ve gerisini Sanat Akademi deneyimine bırakmak istemez misiniz? Sanat Akademi genç girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak için bize ulaşın, uzmanlarımızla birlikte projenizi değerlendirelim, hayalinizi birlikte gerçeğe dönüştürelim.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44