Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sanat Tutkunuzu İş Hayatınıza Taşıyın! – Genç Girişimcilere Destek

Genç Girişimciler İçin Destek – Kendi Sanat Okulunuzu Açmaya Ne Dersiniz?

Fotoğrafçılık, müzik, resim, sinema, tiyatro, dans… Hangi sanata ilgi duyduğunuz, hangi alanda eğitim aldığınız hiç fark etmez! İş hayatınızın sanatla olan ilişkinizden farklı bir yolda ilerlemesine gerek yok! Kariyerimi sanatla planlamak, sanat okulu açmak istiyorum diyor, yetiştirdiğiniz sanatçıların başarılarıyla gurur duymayı hayal ediyorsanız genç girişimciler için destek programı tam size göre!

Genç girişimcilere destek fırsatlarından yararlanarak kendi sanat okulunuzu çok daha düşük maliyetler ve kısa bir sürede açabilir; yeni bir hobi edinmek, konservatuvara hazırlanmak veya ilgi duyduğu sanatın başarılı isimlerinden biri haline gelmek isteyen insanların en çok tercih ettiği kurs merkezinin kurucusu olarak iş hayatınıza hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

[widget-189]

Kariyerinize Erkenden Yön Verin! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Zirveye ulaşmak için kariyer yolculuğunuza en aşağıdan başlamak zorunda değilsiniz! Tam aksine genç girişimcilere destek programından yararlanarak iş dünyasına birkaç adım önde giriş yapabilir, kendi sanat kursunuzu açarak kendi işinizin patronu haline gelebilirsiniz. Genç girişimci desteği, sanat kursu açmak için gerekenler ve yatırım maliyetini minimize ederek hayallerinizdeki kariyere sahip olmanızı kolaylaştırıyor!

Genç Girişimci Desteği ile Fikrinizi Hemen Hayata Geçirin!

Güzel sanatlar fakültesi veya konservatuvar bölümünde okuduğunuz yılları kendi öğrencilerinizi yetiştireceğiniz zamanları hayal ederek mi geçirdiniz? Sanat okulu açmak için daha fazla beklemenize gerek yok, artık sanat kursu açmak için gerekenler ve sanat kursu açma şartları hakkında endişelenmeyi bırakın ve harekete geçin! Sanat Akademi franchise sistemi; sanat tutkunu genç girişimcilerin iş dünyasına adım atabilmesi pek çok avantaj barındırıyor. Genç girişimci desteği ile;

  • Sanat okulu açmak için gereken yatırım maliyeti ve ekstra masrafları azaltacaksınız.
  • Projenizi verimli bir bütçe kullanımına uygun hale getireceksiniz.
  • Kendi imkanlarınızla açabileceğinizden çok daha yüksek kapasiteye sahip bir sanat okulu açma fırsatı yakalayacaksınız.
  • Sanat Akademi franchise ortaklığı ile yıllardır başarısını ve büyüme hedeflerini koruyan, işleyen bir organizasyonun parçası olacaksınız.
  • Erken yaşta kendi işinizi kuracak, profesyonel hayata avantajlı başlayacaksınız.
  • Hedefe yönelik reklam-tanıtım stratejileri ile öğrenci sayınızı hızla arttıracaksınız.
  • İş hacminizi ve kazancınızı kısa sürede arttıracak, yatırım maliyetlerinizi telafi ederek karlılığı yükselteceksiniz.
  • Eğitim sektörünün güvenilir isimlerinden biri olacak, kendi eğitim markanızı yaratacaksınız!

Hedef Öğrenci Sayısına Kısa Sürede Ulaşacaksınız! – Genç Girişimcilere Destek 2022

Kişisel çabaları ve bütçesiyle sıfırdan bir sanat okulu açmak; özellikle genç girişimciler için yalnızca yatırım maliyetleri ve kuruluş aşaması değil, sonrası açısından riskli bir yatırımdır. Sanat okulu açmak için gerekenler tam anlamıyla yerine getirilmiş olsa bile sanat kursu açıldıktan sonra öğrenci sayısının artması, kurumun gerçekten kazanç elde etmeye başlaması ve yatırım maliyetlerini telafi ederek artıya geçmesi uzun bir zaman alabilir.

Bu süreçte kurumun kendi kendisine yetmesini sağlayacak sağlıklı bir finansal yapıya kavuşması da oldukça zordur. Öyle ki sanat okulu açmak istiyorum diyen pek çok genç girişimci; hayallerine kavuştuktan sonra bu nedenlerle kurs merkezlerini kapatmak zorunda kalabilmektedir.

Ancak Sanat Akademi franchise ortaklığı bu açıdan genç girişimciler için var olan riskleri de minimize etmektedir. Genç girişimci desteği sayesinde kısa vadede hedeflenen minimum öğrenci sayısı ile kendi kurs merkezinizin başına geçer, sosyoekonomik açıdan yapılan bölgesel analizler ve öğrenci potansiyelinin tespit edilmesiyle belirlenen orta ve uzun vadeli hedeflere de kısa sürede ulaşırsınız.

Sanat Akademi Franchise Sisteminde Neler Var?

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurs olarak 15 yılı aşkın bir süredir insanların yaşamlarında sanata daha fazla yer ayırmalarını sağlamakla yetinmiyor, Sanat Akademi franchise sistemi ile genç girişimcilere destek oluyor, kendi işlerinin başına geçerek hayallerindeki işi yapmalarını sağlıyoruz.

Sanat Akademi franchise ortaklığı ile genç girişimciler için kendi eğitim markalarını oluşturma sürecinde tüm sorumluluğu üstleniyor, MEB standartlarına uygun bir kurs merkezi ile başvuru sürecinin tamamlanması, eğitmen ve personel alım ve yönetim süreçlerinin düzenlenmesi, finansal fizibilite çalışmaları ve reklam-tanıtım desteği ile eğitim sektörüne attığınız ilk adımın sağlam olduğundan emin oluyoruz.

Sanat Akademi’nin deneyim ve güncelliği bir araya getiren oturmuş eğitim sistemi, yönetim ve organizasyon yaklaşımını, kurumsal becerilerini, öğrenci ilişkileri tecrübesini, ders müfredatlarını ve öğretim metotlarını genç girişimci desteği ile kurumsal partnerlerimize aktarıyor; ülkemizde sanat okulu açmak isteyen gençlerin bu hedeflerine daha kolay ulaşmalarını sağlıyoruz.

Geleneksel ve dijital medya araçlarını etkin bir biçimde kullanarak sanat kursu markanızı görünür hale getiriyor, yerel analizlerle bölgenizdeki öğrencilerin ilgisini çekmenize yardım ediyor, insanların güvendiği ve tercih ettiği kurs merkezinizi anahtar teslim bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de Sanat Akademi genç girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44