Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitim Sektörünün Başarılı Kadın Girişimcilerinden Biri Olun! – Kadın Girişimciler İçin Destek

Kadın Girişimcilere Destek – Kendi Akademinizin Başına Geçmeye Ne Dersiniz?

Belki de eğitim fakültesinde öğrencilik yaptığınız günlerden bu yana kendi eğitim merkezinizi açmanın hayallerini kuruyorsunuz veya yıllardır başarılı bir eğitmen olarak onlarca öğrencinin yetişmesine katkıda bulundunuz ve artık kariyerinizde bir adım daha ileri atmanın zamanın geldiğini düşünüyorsunuz.

İster kariyerini zirveye taşımak isteyen bir eğitimci isterseniz de farklı sektörlerdeki birikimini yeni bir alana taşımayı ve kariyer başarılarına yenilerini eklemeyi hedefleyen bir iş kadını olun, kadın girişimcilere destek programı ile kendi girişiminizi hayata geçirebilir, yüzlerce öğrencinin yaşamına katkıda bulunacağınız akademinizi açabilirsiniz. Eğer kadın girişimciler için destek programından yararlanarak akademi açmak için nasıl olur diye merak ediyorsanız kesinlikle yazımıza göz atın!

[widget-189]

Hayallerinizin Daha Fazla Zamana İhtiyacı Yok! – Kadın Girişimcilere Destek

Akademi açmak için gerekenler hakkında endişelenerek hayallerinizi sürekli daha sonraya erteliyorsanız artık bu döngüden çıkmanızın zamanı geldi. Hemen harekete geçin ve kadın girişimcilere destek programı ile hedeflerinize bir adım daha yaklaşın! Sanat Akademi franchise sistemi sayesinde aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderecek, çok daha düşük maliyet ve kısa sürede kendi girişiminizi hayata geçirme şansı yakalayacak, başarılı bir iş kadını olarak kariyerinizi zirveye taşıyacaksınız.

Kadın Girişimci Desteği ile Kendi İşinizin Patronu Olun!

Eğitim sektöründe daha önce kendi işini kurmayı denemeyen bir girişimcinin yatırım maliyetleri, başvuru süreçleri, akademi açma şartları ve diğer hususlar hakkında yeterince bilgi sahibi olmaması son derece doğaldır. Ancak bu durum hem süreci yavaşlatması hem de girişim için ayrılan bütçenin verimli kullanılamaması gibi sonuçları beraberinde getirebilir. Bu noktada deneyimli bir kurumdan destek almak; girişiminizi çok daha sağlıklı bir şekilde hayata geçirmenize yardımcı olabilir. Kadın girişimci desteği ile;

  • Akademi açmak için gerekenler ve yatırım masrafları hakkında öngörülebilirliği arttırırsınız.
  • Maliyetleri minimize ederek çok sağlıklı bir kuruluş süreci geçirirsiniz.
  • Akademi açma şartları ve başvuru süreçlerini deneyimli bir kurumun desteğiyle yerine getirerek zamandan kazanırsınız.
  • Bütçenizi çok daha verimli değerlendirirsiniz.
  • Kendi imkanlarınızın çok daha üstünde bir kapasiteyle akademi açmak için şans bulursunuz.
  • Sanat Akademi franchise sistemi ile deneme yanılma yapmak yerine başarısını yıllardır koruyan ve büyümeye devam eden bir düzenin parçası olur, her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız.
  • Kendi eğitim markanızı Sanat Akademi deneyimi ile hayata geçirme fırsatı yakalarsınız.
  • Reklam ve PR süreçlerini daha efektif yöneterek ilk günden itibaren akademinizin görünürlüğünü arttırırsınız.

 

Hedef Öğrenci Sayısına Hemen Ulaşın! – Kadın Girişimcilere Destek

Yatırım maliyeti ve akademi açmak için gerekenler dışında eğitim sektörüne giriş yapmak isteyen girişimcilerin aklında uyanan soru işaretlerinden biri de hiç kuşkusuz ilk aylarda hedef öğrenci sayısına ulaşılıp ulaşılamayacağıdır. Nitekim çok sayıda yeni eğitim kurumu; istediği öğrenci sayısına ulaşamadığı için sağlıklı bir finansal yapı oluşturmakta zorlanarak açılış günlerinin hemen akabinde kapanmak zorunda kalmaktadır.

Bu noktada Sanat Akademi franchise sisteminin kadın girişimcilere destek programı destek programının bu tür riskleri en aza indirdiğini vurgulamak isteriz. Kurs merkezinizin öğrenci potansiyelini tespit etmek için yaptığımız sosyoekonomik bölge analizleri ile kısa, orta ve uzun vadede ulaşılacak öğrenci hedeflerini belirlemekte, böylelikle daha ilk günden itibaren sağlıklı bir finansal yapı kurmanızı sağlamaktayız.

Sanat Akademi Franchise Desteğinden Yararlanın, İlk Adımınızı Avantajlı Atın!

15 yıldan uzun bir süredir sanatın her alanında binlerce öğrenci yetiştiren gerçek bir sanat merkezi olarak yalnızca yetiştirdiğimiz öğrencilerle yetinmiyor, ülkemizin iş dünyasındaki kadın sayısını arttırmak için kadın girişimcilere destek olmayı sürdürüyoruz.

Bu süreçte kurumsal deneyimimizi, MEB eğitim ruhsatı alma süreçleri hakkında bilgilerimizi, eğitim sistemimizi, personel seçme ve yönetme yaklaşımlarımızı, öğrenci iletişimi metotlarımızı kurumsal partnerlerimizle paylaşıyor, kadın girişimciler için destek programımız kapsamında sanat tutkunu kadınları iş hayatına kazandırıyoruz.

Kuruluş işlemlerinin ardından destek vermeyi sürdürüyor, reklam ve tanıtım çalışmaları ile dijital ve geleneksel medyada görünür olmalarını sağlıyor, iş ortaklarımızın hedeflediği öğrenci sayısına ulaşması için etkin stratejiler geliştiriyoruz.

Siz de sanat tutkunuzu iş hayatınızın bir parçası haline getirmek istemez misiniz? Sanat Akademi kadın girişimci desteği şartları hakkında bilgi almak için bize ulaşın, uzmanlarımızla birlikte projenizi değerlendirelim, ülkemizin başarılı kadın girişimcileri arasına adınızı yazdırın.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44