Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Toplantı Salonu Kiralama – Toplantılarınız Kusursuz Geçsin!

Kiralık Toplantı Salonu İmkanlar ve Fiyatlar – Neden Toplantı Salonu Kiralamalısınız?

Günümüzde start up firmaların ve girişimcilerin sayısı artmaya başladı. E malum, ülkemizin şartlarında herkes hemen ofisini ya da iş yerini açamıyor. Mesleğini freelance yapanlar da var. Dolayısıyla kiralık toplantı salonlarına olan talep yükseliyor.  

Kiralık toplantı salonları, sundukları imkanlar ve makul fiyatlarıyla tercih ediliyor. Toplantı salonu kiralama hizmetlerine; perde ve projeksiyon cihazlarına sahip salonlar, ses sistemleri, klimalar ve ikram da dahil olabiliyor. Avantajlı olması nedeniyle genç girişimcilerin hatta daha geniş toplantı salonlarında organizasyonlarını düzenlemek isteyen kurumsal şirketlerin yararlandığı günlük toplantı odası kiralama hizmetlerine yakından bakalım…

Neden Toplantı Salonu Kiralamalısınız?

Toplantı salonu kiralama hizmetlerini oteller, konferans salonları ve okullar veriyor. Toplantı salonu olan farklı kurum ve kuruluşlar da kiralık toplantı salonu imkanı sunabiliyor. Peki neden toplantı salonu kiralamak mantıklı? Toplantı salonları neler vadediyor?

İlk olarak eğer bir ofisiniz yoksa sizin için en mantıklı seçenek günlük kiralık toplantı salonu. Bir iş yerine bağlı olmadan yani freelance çalışıyorsanız da toplantı salonu kiralama zaruri tercihiniz olacak. Firmalar içinse toplantı salonlarının kapasitesi ve teknik imkanları artık yetersiz geliyorsa toplantı salonu kiralama ideal çözüm. Bunun yanında konferans ve seminer düzenleyecek olan şirketler, müşteri görüşmeleri yapacak olan girişimciler de kiralık toplantı salonu avantajından yararlanabilirler. 

Toplantı salonu kiralama; tüm teknik detaylarıyla da mantıklı bir tercihtir. Perdeden projeksiyona, mikrofondan not defterine, havalandırmadan ikramlara kadar taleplerinizi karşılayan bir toplantı salonu organizasyonlarınızı kolaylaştıracaktır.

Ayrıca kiralık toplantı salonu size karşılama ekibi, IT desteği, eğitmen ve sosyal alan imkanları da sunabilir. Dolayısıyla hiçbir aksaklıkla karşılaşmaz, kesintisiz bir şekilde toplantınızı yaparsınız. Genç girişimci iseniz şık dekorasyonlu ve geniş imkanlı toplantı salonları kurumsal kimliğinizi de destekler, imajınızı güçlendirir.

Toplantı Salonlarında Hangi Etkinlikler Yapılabilir?

Kiralık toplantı salonları sadece şirketlerin toplantı yapabileceği bir yer olmakla kalmıyor, aynı zamanda bireysel ve kurumsal her türlü aktiviteye de ev sahipliği yapıyor. Öncelikle iş hayatına atılan yeni mezunsanız, freelance çalışan bir uzmansanız görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir toplantı salonuna ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bunun dışında:

 • İş görüşmeleri

 • Mülakatlar

 • Müşteri toplantıları

 • Sunumlar

 • Lansmanlar

 • Seminerler

 • Konferanslar

 • Eğitimler

 • Workshoplar

 • Motivasyon etkinlikleri

 • Atölyeler için günlük toplantı odası kiralama mutlaka yararlanılması gereken bir hizmet. 

Kiralık Toplantı Salonundaki İmkanlar Neler?

Çalışanlarınızla yapacağınız bir toplantı ya da müşterilerinizle olan görüşmeleriniz için kiralayacağınız toplantı salonu ne kadar iyi? Kiralık toplantı salonu size hangi imkanları sunmalı? Bir bakalım…

Günlük kiralık toplantı salonu öncelikle kullanım amaçlarınıza uygun olmalı. Toplantı odasında mülakat mı yapacaksınız, müşterinize sunum mu? Seminer mi vereceksiniz, atölye mi düzenleyeceksiniz? Amacınızı günlük toplantı odası kiralama hizmeti alacağınız firmaya ileterek sizi bekleyen imkanlar hakkında bilgi almalısınız. 

İyi bir toplantı salonunda; 

 • Yüksek tavan 

 • Ses ve ısı yalıtımı

 • Hızlı ve ücretsiz internet

 • Ses sistemi ve mikrofon

 • Projeksiyon 

 • Perde 

 • USB bağlantılı TV

 • Beyaz tahta

 • Işıklandırma

 • Klima ve havalandırma sistemleri

 • Modern ve rahat mobilyalar

 • Kilitli dolaplar vb. bulunmalıdır. 

Toplantı salonu kiralamak için yapacağınız araştırmada mutlaka yukarıdaki imkanları arayın. Toplantı salonu kiralama fiyatları üzerinde de etkili olan bu imkanlar, sizin ne kadar kaliteli bir hizmet alacağınızın belirleyicisi olacaktır. 

Konferans Salonu Kiralama – Etkinliklerinizi İyi Bir Salonda Gerçekleştirin!

Çalışanlarınız için düzenlediğiniz bir konferans ya da seminer için salona ihtiyacınız varsa dikkat etmeniz gereken şey ilk önce kalitedir. Her ne kadar konferans salonu kiralama fiyatları seçiminizde etkili olacaksa da mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken noktalar var. Etkinliğinizin sorunsuz geçmesini istiyorsanız sektörde deneyimli bir firmadan hizmet almalısınız. Konferans salonu kiralama için tercih edeceğiniz yerin teknolojik donanımlarına, konumuna, yeme içme ve otopark imkanlarına, çalışanlarının alanlarında uzman olmalarına dikkat etmelisiniz. Aksi halde beklentileriniz suya düşebilir. 

Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları – Saatlik 200 TL’den Başlayan Fiyatlar!

Toplantı salonu kiralama aşamasında karşınıza pek çok fiyat çıkacak. Toplantı salonu kiralama fiyat aralıkları 250 – 5000 TL arasında değişen bir grafiğe sahip olduğu için doğru tercihi yapmakta zorlanacaksınız. Önerimiz fiyattan çok kaliteye dikkat etmeniz. 

Günlük kiralık toplantı salonu fiyatları 200 TL gibi makul bir ücretle başlasa da aradığınız hizmeti uygun fiyatlı salonlarda bulamayabilirsiniz. Ucuz fiyat veren yerlerin salon konforu, hijyeni ve sunduğu imkanlar tartışılır. Standartlarınız yüksekse bütçenizi de yüksek tutmalısınız. Toplantı salonu genişliği, dekorasyonu, araç gereç donanımı, konumu ve firmanın sektör deneyimi önceliğiniz olmalı. 

Sanat Akademi olarak sunduğumuz günlük kiralık toplantı salonu ve konferans salonu kiralama gibi hizmetler için iletişim numaralarımızdan yararlanarak bize ulaşabilir, toplantı salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44