Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Günlük Toplantı Salonu Kiralama

Toplantı Organizasyonu İçin Ofisi Kullandığınız Kadar Para Ödeyin! – Günlük Toplantı Odası Kiralama

Yoğun tempolu bir iş yerinde çalışıyorsanız toplantı odalarını dönüşümlü olarak kullanıyor olmanız çok normal. Çakışan toplantı saatleri, yeniden yapılan planlamalar ve değişen günler derken aslında müsait bir toplantı salonu bulamamak, işlerinizi bayağı aksatıyor diyebiliriz. Hatta çoğu zaman kalabalık bir grupla birlikte yapılması gereken toplantı organizasyonları, yer olmadığından dolayı iptal edilebiliyor veya önemli görüşmeler, ihmal edilebiliyor.

İşte böyle zamanlarda günlük toplantı salonu kiralama fikri, hayat kurtarıcı olabiliyor. Üstelik, toplantı organizasyonundaki kişi sayısına göre küçük, orta ve büyük boy toplantı salonları da kiralanabiliyor, böylelikle hiçbir iş aksamadan tüm görüşmeler planlı ve programlı bir şekilde yapılabiliyor. 

Günlük Kiralık Toplantı Salonu Size Hangi Fırsatları Sunuyor?

Günlük toplantı salonu kiralama fırsatları, işlerini sistemli bir şekilde yürüten pek çok firmanın sıklıkla tercih ettiği bir yöntem. Özellikle saat başı toplantılar düzenleyen şirketler, kullandıkça ödeyebilecekleri bir toplantı odasının çok verimli ve ekonomik olduğunu düşünüyor. Şu an pek çok otel de 50 kişilik toplantı salonu, 100 kişilik kongre salonu gibi farklı seçeneklerle müşterilerine yardımcı oluyor. Ancak yapacağınız toplantı organizasyonu daha küçük ölçekliyse ya da biraz daha samimi bir atmosferde gerçekleşmesini istiyorsanız farklı kurumlardan da bu konuda destek alabiliyorsunuz. Şimdi birlikte günlük kiralık toplantı salonunun sunduğu avantajlara değinelim:

1-Toplantı Odalarının Müsaitlik Durumunu Takip Etmek Zorunda Kalmazsınız!

İş yerinizde kısıtlı sayıdaki toplantı odalarını beklemek, aynı saate denk gelen toplantıları iptal etmek ve müşterilerinize karşı zor bir durumda kalmamak için günlük toplantı odası kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece hem diğer şirketlere karşı daha profesyonel bir imaj çizer hem de farklı bir ortamda çalışanlarınızın enerjisini artırırsınız.

2-Ekipman Tedarik Etmek Sizin Sorumluluğunuzda Olmaz!

Önemli bir iş birliği, anlaşma veya sözleşme yapmadan önce heyecandan ve gerginlikten dolayı tüm işlerin ters gittiğini hissettiğiniz illaki olmuştur. Sunumun tam ortasında kapanan projeksiyon, çalışmayan mikrofon, internet bağlantısı kopan bilgisayar ya da cızırtıyla çalışan ses sistemi… İşte, bu gibi aksaklıkların sizin sorumluluğunuzda olmasını istemiyorsanız ya da sadece toplantı organizasyonuna konsantre olup geri kalan detaylarla ilgilenmek istemiyorsanız günlük toplantı salonu kiralama hizmeti, sizin için oldukça iyi bir fikir olabilir.

3-Hijyenik ve Güvenli Bir Ortamda, Sorunsuz Bir Toplantı Gerçekleştirirsiniz!

Herkes bilir ki önemli bir toplantıdan önce iş yerlerinde temizlik ve düzen için genel bir seferberlik ilan edilir. Konukları en iyi şekilde ağırlamak ve güzel bir izlenim yaratmak için her şey, en ince ayrıntısına kadar düşünülür. İşte, kiralık toplantı salonu, sizin adınıza bu süreci yürüterek ekstra zahmete girmemenizi sağlar. 

4-Özel Olarak Bir Görüşme Yapmanız Gerektiğinde Gizlilikten Emin Olursunuz!

İş toplantılarında en temel konunun gizlilik olduğunu bilirsiniz. Bu yüzden bir fiyat teklifinin verildiği ya da sözleşme imzalanan toplantı organizasyonunda gizlilikten ve güvenlikten emin olabilmek adına tarafsız bir mekanda, görüşme yapmak daha iyi olur. Böyle durumlarda günlük toplantı odası kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

5-Kiralık Toplantı Salonunu Çok Amaçlı Olarak Değerlendirebilirsiniz!

Kullandığınız kadar ödeyebileceğiniz kiralık toplantı salonunu eğer isterseniz eğitim ve workshoplar için isterseniz konferans, seminer ve sunumlar için isterseniz de dizi, film ve fotoğraf çekimleri için kullanabilirsiniz. 

Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları – 199 TL’den Başlayan Fiyatlar!

Günlük kiralık toplantı salonunun fiyatları, hangi gün ve ne kadar süre kiralama yapacağınıza göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 50 kişilik toplantı salonu ile 100 kişilik toplantı salonu için ayıracağınız bütçe farklı olabilir. Ayrıca toplantıların en yoğun olduğu pazartesi ve cuma günlerinde yapacağınız günlük toplantı salonu kiralaması için de bir miktar daha fazla bütçe ayırmanız gerekebilir. Bu yüzden toplantı salonu kiralama fiyatlarıyla ilgili net bir bilgi alabilmek için toplantı organizasyonunuz için uygun olarak gördüğünüz kurumları arayabilirsiniz. 

Burada sizlere birkaç tavsiye verebiliriz. İnternette gördüğünüz ucuz fiyatlı kiralık toplantı salonu, size her imkanı sunmuyor olabilir. Örneğin; günlük toplantı salonu kiralaması yaptığınız yerde otopark yoksa ya da ücretli olarak hizmet veriyorsa bu durum, müşterilerinizi rahatsız edebilir. Bunun yanı sıra yeme-içme hizmetinin bulunmaması ve konuklarınıza toplantı süresince hiçbir ikramın yapılmaması da olumsuz bir izlenim bırakmanıza neden olabilir. Özetleyecek olursak; sosyal alanları (kafe, bahçe vs.) ve ücretsiz otoparkı bulunan, güvenilir, temiz, düzenli ve prestijli bir günlük toplantı odasının fiyatı 200 TL’den başlayamaz. İyi bir ortamda toplantı organizasyonu düzenlemek istiyorsanız saatlik olarak 500 ila 750 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44