Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Firmaların Toplantı Salonu Kiralaması İçin 5 Neden

Toplantı Salonu Kiralamanın Firmalara Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Karanlık ve havadar olmayan bir toplantı salonunuz varsa ve konuklarınızı bu şekilde ağırlamak istemiyorsanız kullandığınız kadar ödeyeceğiniz günlük toplantı odası kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece hem zengin ikramlarla ve yüksek standartlarla misafirlerinizi memnun eder hem de zahmetsiz bir toplantı organizasyonu gerçekleştirirsiniz.

Toplantı organizasyonlarınızı prestijli bir ortamda düzenler; yazı tahtası, televizyon, projeksiyon cihazı, mikrofon ve bilgisayar gibi ihtiyaçlarınızı kurum aracılığıyla temin edersiniz. Ofisinizin rahatlığında güzel bir deneyim yaşarsınız. Böylece kurumsal kimliğinizle ilgili daha iyi bir izlenim yaratırsınız.

Firmaların Toplantı Salonu Kiralaması İçin Nedenler – Neden Kiralık Toplantı Salonuna İhtiyacınız Var?

Eğer sık sık toplantılar düzenliyor, ekip olarak bir araya geliyorsanız farklı bir ortamda çalışma yapmak, ekibinize daha iyi hissettirebilir. Özellikle de uzun süreli toplantılarda mekan değişikliği yaratmak, çalışanlara farklı bir enerji verebilir. Yani günlük toplantı odası kiralamak, yeni fikirler üretmenizi sağlayıp farklı bakış açıları kazanmanızı destekleyebilir. Peki, siz çok amaçlı toplantı salonu kiralamaya neden ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

  • Yeterli Alan Oluşturun

Mevcut toplantı salonunuz, ekibiniz için dar bir alan olabilir. Rahatça çalışamadığınız bir alanda ise başarılı projeler üretemez, yeni fikirler geliştiremezsiniz. Bir kısmı oturan, bir kısmı ayakta duran kişilerle görüşmeye istediğiniz gibi yoğunlaşamazsınız. Dolayısıyla tüm çalışanlarınızın toplantıya istekli bir şekilde katılabilmesi için kiralık toplantı salonu tutabilirsiniz.

  • Daha Az Harcama Yapın

Firmaların toplantı salonu kiralaması için nedenlerden bir diğeri de harcama kalemlerini azaltmak. Geniş bir toplantı salonuna her ihtiyacınız olduğunda otellere başvurursanız bu, sizin için oldukça yüklü bir fatura demektir. Bunun yerine bir eğitim kurumundan günlük toplantı odası kiralama hizmeti alarak daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz.

  • Daha Profesyonel Bir İmaj Yaratın

Eğer toplantı organizasyonunu şirket içi olarak değil de şirketler arası olarak planlıyorsanız daha kurumsal ve profesyonel bir imaj çizebilmek için estetik ve şık dekorasyonlu bir kiralık toplantı salonu tutabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin gözünde daha prestijli bir firma haline gelirsiniz.

  • Çalışanlarınızın Verimliliğini Artırın

Firmaların toplantı salonu kiralaması için nedenlerden biri de iş yerindeki dikkat dağıtıcı faktörlerden uzaklaşmak. Yani ofisi gürültülü bir sokakta bulunan, dikkat dağıtıcı mobilyalar ve aksesuarlar kullanılan ortamlarda işlere istenildiği gibi odaklanılamayabilir. Böyle durumlarda ofisten uzaklaşıp kiralık toplantı salonu tutmak, toplantının verimli bir şekilde geçmesini sağlar.

  • Detaylarla İlgilenmeyin

Önemli bir iş birliği yaratmak için görüşmeler yapacak ya da yeni sözleşmeye imza atacaksanız toplantıya ve sunumunuza çok iyi odaklanmanız gerekebilir. İşte, böyle durumlarda projeksiyon cihazı, bilgisayar, mikrofon ve ses sistemi gibi ekipmanları tedarik etmeye çalışmak için ekstra bir zaman ayırmak zahmetli olabilir. Bunun yerine hem konuklarınızı sizin adınıza karşılayacak hem teknolojik cihazları temin edecek hem de teknik destek gerektiren durumlarda yanınızda olacak bir toplantı salonu kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama Fiyatları – 199 TL’ye Lüks Toplantı Odası Kiralayın!

Firmaların toplantı salonu kiralaması için nedenleri aktardık. Özetleyecek olursak bir günlük toplantı salonu kiralama hizmeti aldığınızda her şeyin kusursuz bir akış içinde gerçekleşmesini sağlayabiliyor; bunun dışında ferah, düzenli ve hijyenik bir ortamda toplantı organize ederek güzel bir intiba yaratabiliyorsunuz. Peki, güzel bir toplantı organizasyonu için ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerekiyor?

Aslında toplantı odası kiralama fiyatları; kurumlara, kiralık toplantı salonunun konumuna, sunulan imkanlara, kiralama tarihine ve süresine göre değişiklik gösteriyor. Yani toplantıların en yoğun olduğu pazartesi ve cuma günleri toplantı salonu kiralama hizmeti aldığınızda bütçenizi biraz daha artırmanız gerekebiliyor. İnternette karşınıza 100, 200 ve 300 TL gibi oldukça uygun fiyatlı kiralık toplantı salonu ilanı çıkabilir. Evet, 200 TL’ye toplantı salonu kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ama aldığınız hizmetten ne derece memnun kalırsınız, orasını bilemiyoruz… Eğer her yönden kusursuz bir toplantı salonu kiralamak istiyorsanız saatlik 500 ila 750 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44