Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları – 200 TL’den Başlayan Kiralık Toplantı Salonu

Günlük Kiralık Toplantı Salonu Fiyatları – İyi Bir Toplantı Salonu Kaç TL’ye Kiralanır?

“Toplantı salonu kiralama fiyatları 199 TL’den başlayan ücretlerle…” bu başlık size tanıdık geliyordur elbette. Kiralık toplantı salonu hizmeti sunan firmalar ve oteller, fiyatlarını en düşük rakamda tutarak müşterilerini kendine çekmeye çalışıyor. Peki 199 TL ya da 200 TL’ye kiralık toplantı salonu olur mu? Olursa nasıl olur?

Toplantı salonu kiralarken ister bir firma olun ister genç girişimci, öncelikle bütçenize göre karar veriyorsunuz. Bütçenizi mümkün olduğunca düşük tutarak harcamalarınızı azaltmak istiyorsunuz. Bu çok normal. Evet, 200 TL’ye de kiralık toplantı salonu bulabilirsiniz fakat beklentilerinizi karşılayabileceğinden emin olamazsınız. Uygun toplantı salonu fiyatları sizi cezbediyor olabilir, ancak zamanınızı ve paranızı boşa harcamamak için düşük ücretlerin sizi yanıltmasına izin vermeyin. Nedenleri yazımızda…

200 – 400 TL Arası Kiralık Toplantı Salonları – Neler Beklememelisiniz?

Toplantı salonu kiralama fiyatları; toplantı salonunun genişliğine, teknik imkanlarına, konumuna ve firmanın sektördeki yerine ve özel taleplerinize göre değişkenlik gösterir. Kiralık toplantı salonu ararken 200 TL’den başlayan fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Her ne kadar fırsat gibi gözükse de konferans salonu kiralama fiyatları ve günlük toplantı salonu fiyatları bu kadar uygun olmamalıdır. 

Çok iyi oteller dahi toplantı salonu kiralarını 200 – 400 TL bandında tutuyor diyebilirsiniz. Elbette onlardan kaliteli hizmet alabilirsiniz ama çoğundan değil… Toplantı salonu kiralama fiyatları 200 TL olan firmaların küçük toplantı salonlarında, hijyenik olmayan ortamlarda, teknik aksaklıklarla uğraşacağınız bir etkinlik hüsranı yaşamanıza izin vermeyeceğinden emin olmalısınız. 

Küçük ve havasız, gerekli ekipmanları içermeyen, uzak ilçelerde yer alan, toplantı ve seminere uygun olmayan 200 TL gibi bir ücretle sizi cezbeden toplantı salonlarından hizmet almadan önce kalitesinden emin olun. 

450 – 750 TL Aralığındaki Kiralık Toplantı Salonları – İyi mi Kötü mü?

Günlük toplantı salonu fiyatları olarak baktığımızda 450 TL saatlik ücretler görebiliriz. Kiralık toplantı salonu ücretlerini belirleyen farklı etkenler olduğu için bu salonların daha kaliteli toplantı mekanlarına sahip olduğunu, teknik imkanlarının daha geniş olduğunu söyleyebiliriz. 

Geniş toplantı salonları, projeksiyon ve perde, ses sistemi ve mikrofon gibi detaylar 450 – 750 TL ücretli bir toplantı salonunda size sunulabilir. Böylece daha rahat bir ortamda müşterilerinizle ya da çalışanlarınızla toplantı yapabilir, beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz. 

750 – 5000 TL Toplantı Salonu Fiyatları Çok mu? Ne Vadediyorlar?

Eğer daha lüks imkanlar ve otel konforunda bir hizmet arıyorsanız toplantı salonu kiralama fiyat bütçenizi yükseltmeniz gerekiyor. 750 TL’den başlayan günlük toplantı salonu fiyatları size yüksek bir rakam gibi gelebilir. Ancak alacağınız hizmet kalitesi arttıkça saatlik toplantı salonu ücretleri de artacaktır, bilmelisiniz. 

Bu fiyat aralığındaki toplantı salonlarının sadece büyük bir salon sunmakla kalmadığını, otoparktan yeme içmeye kadar geniş ayrıcalıklar tanıdığını belirtelim. Toplantı salonu kiralama fiyatları 750 – 5000 TL arasında olan salonlardan alabileceğiniz imkanlar; 

 • Geniş toplantı alanları

 • Yüksek tavan

 • Ses ve ısı yalıtımı

 • Hızlı ve ücretsiz internet

 • Ses sistemi ve mikrofon

 • Projeksiyon 

 • Perde 

 • USB bağlantılı TV

 • Beyaz tahta

 • Işıklandırma

 • Klima ve havalandırma sistemleri

 • Modern ve rahat mobilyalar

 • Kilitli dolaplar

 • Engelli girişi vb.

Toplantı salonu fiyatları olarak 750 – 5000 TL arasında bir ödeme yaptığınız bu otel ve kurumlarda hostes desteği, yiyecek hizmetleri, sosyal alanlar ve etkinlikler, otopark ve bahçe gibi imkanlar da bulabilirsiniz.

Ödediğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz yüksek fiyat skalasındaki bu toplantı salonlarında hem kurumsal organizasyonunuz başarılı geçecek hem de marka imajınız güçlenecek. Bu nedenle toplantı salonu kiralama fiyatları bütçenizi yükseltin!

Toplantı Salonunu Önce Görün Sonra Kiralayın!

Günlük toplantı salonu fiyatları üzerinde pek çok etkenin rol oynadığını söyledik. Salonun genişliğinden teknolojik imkanlarına, otoparkından yeme içmesine kadar belirli etkileyici faktörler var. Aynı zamanda toplantı salonunda düzenlenecek etkinliğin detaylarına göre ve taleplerinize bağlı olarak konferans salonu kiralama fiyatları değişiyor. 

Toplantı salonu kiralama fiyat aralığının 200 TL’den 5000 TL’ye kadar uzanan uçuk bir durumu var. Dolayısıyla ne aradığınızı iyi bilmelisiniz. Sektörde isim yapmış okul ve otellerden hizmet almalı, referanslarını onaylamalı, toplantı salonlarını görmeden karar vermemelisiniz. 

Günlük toplantı salonu fiyatları; karşılama, yeme – içme, teknik destek, eğitim ihtiyaçları ve özel imkanlar çerçevesinde değişiyor. Taleplerinize doğru yanıt verecek bir toplantı salonu arayın. Sanat Akademi toplantı salonlarını görmek, toplantı salonu kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşın. 

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44