Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Günlük Toplantı Odası Kiralama – Toplantı Odasını Kullandığınız Kadar Para Ödemek İster misiniz?

Günlük Kiralık Toplantı Odası – Misafirlerinizi En İyi Şekilde Ağırlayın!

Müşterilerinizle toplantı yapmak için aydınlık, ferah, geniş kullanım alanlı ve şık dekorasyonlu bir toplantı odasına ihtiyacınız varsa dilerseniz günlük dilerseniz de saatlik toplantı odası kiralama hizmeti alabilirsiniz. Böylece müşterilerinizde firmanızın prestijiyle ilgili daha olumlu izlenimler bırakır, daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarınızı sürdürürsünüz.

Ekibinizle daha sık bir araya gelir, hedefinizi doğru bir şekilde belirlemek için beyin fırtınası yaparsınız. Daha yüksek üretkenlik ve motivasyon için kiralık toplantı salonu tuttuğunuzda ekibinize dinamiklik katarsınız. Peki, günlük kiralık toplantı odası kiralamanın sunduğu fırsatlar nelerdir? Neden bir toplantı salonu kiralamalısınız?

Günlük Ofis Kullanımının Avantajları Nelerdir?

İş yeriniz çok gürültülü bir ortamsa toplantılara yeteri kadar odaklanamamanız normaldir. Eğer trafiğin yoğun olduğu bir iş kolundaysanız önemli görüşmelerinizi ve iş toplantılarınızı yapmak için günlük toplantı odası kiralama fikrini değerlendirebilirsiniz. Şimdi birlikte kiralık toplantı odasının firmanız için artılarını gözden geçirelim.

Günlük Toplantı Odası Kiralamanın Faydaları - Daha İyi Performans!

Ofisinizdeki giriş çıkıştan ve yoğun gürültüden dolayı görüşmelerinize, sunumlarınıza ya da toplantınıza odaklanamıyorsanız günlük kiralık toplantı odası tutarak daha sessiz bir ortamda çalışmalarınızı ve görüşmelerinizi yapıp birbirinize faydalı olabilirsiniz.

Günlük Toplantı Odası Kiralamanın Faydaları – Kusursuz Akış!

Önemli bir toplantı organize ederken her şeyin kusursuz olmasını ve müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlamak istediğinizi biliyoruz. Kiralık toplantı salonu tuttuğunuzda, üzerinde durmadığım ya da atladığım bir detay var mı diye düşünmenize gerek kalmaz; çünkü sizin için her şeyi düşünen ve planlayan birileri olur. Siz de yalnızca işinize konsantre olursunuz.

Günlük Toplantı Odası Kiralamanın Faydaları – Daha Fazla Prestij!

Şirketler arası önemli bir görüşme yapılacaksa bunu kurum dışında bir toplantı salonunda organize etmek, sizin prestijli bir firma olduğunuzu gösterebilir. Hiçbir masraftan kaçınmadığınızı, müşterileriniz için her türlü özeni gösterdiğinizi ve işinizle ilgilendiğinizi yansıtabilir.

 Günlük Toplantı Odası Kiralamanın Faydaları – Zahmetsiz!

Günlük kiralık toplantı odası tutmayı tercih eden firmaların pek çoğu, genellikle ikram ve içecek servisi gibi konularla ilgili olarak yorulmak istemez. Bunun yerine ya bir catering firmasıyla anlaşır ya da kiralık toplantı salonu tutar. 

Günlük Toplantı Odası Kiralamanın Faydaları – Kaliteli Ekipmanlar!

Bir toplantı için ihtiyacınız olan ses sistemi, bilgisayar, yazı tahtası, projeksiyon ve televizyon gibi teknolojik cihazları temin etmek için ekstra bir bütçe veya zaman ayırmanıza gerek yok. Toplantı salonu kiralama hizmeti aldığınızda işletme size, son teknoloji cihazları sunar ve bunun karşılığında hiçbir ek ücret talep etmez.

Saatlik Toplantı Odası Kiralamak mı Günlük Toplantı Odası Kiralamak mı?

Bu iki seçenek arasından hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek elbette toplantınızın konusuna ve türüne göre değişir. Eğer toplantının uzamayacağından eminseniz veya organizasyon şirket içi olarak gerçekleştirilecekse saatlik toplantı odası kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ancak katılacağınız toplantı, şirketler arasıysa, sonunda bir sözleşme-anlaşma imzalanacaksa, iknaya dayalı bir durum söz konusuysa toplantının uzayabileceğini düşünerek günlük toplantı odası kiralamak, daha iyi bir fikir olabilir.

Günlük Toplantı Odası Kiralama Fiyatları Nelerdir? – 250 TL’den Başlayan Fiyatlara…

İnternette kiralık toplantı odası için 200 – 250 TL’den başlayan fiyatlarla diye belirtilen bir ilana veya web sitesine denk geliyorsanız bu kurumu iyice araştırmanızı ve sizlere sundukları fırsatları incelemenizi öneririm. Çünkü toplantı salonu kiralama hizmeti içine dahil edilen yiyecek-içecek, otopark ve teknolojik ekipman gibi kriterler, çoğu kurum tarafından sunulmuyor.

Bomboş bir salon kiralama için bu fiyatlar sunuluyor. Dolayısıyla ilk başta aldatıcı olan bu kiralık toplantı salonu, çıkış yaparken ekstra fiyatlandırmaların ardından bütçenizin oldukça yukarısına çıkıyor. Bu yüzden henüz baştayken kiralık toplantı salonundan beklentilerinizi, düzenleyeceğiniz organizasyonun türünü ve katılacak kişi sayısını doğru bir şekilde belirlemenizi öneriyoruz.

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44